Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Jeziora Wielkie - Społeczeństwo

Uroczyste otwarcie hali sportowej

2023-06-04 00:36
 

W piątek, 2 czerwca odbyło się uroczyste otwarcie hali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Kazimierza Woźnieckiego w Jeziorach Wielkich.

Podczas części oficjalnej odbyły się przemówienia wójta Dariusza Ciesielczyka, dyrektora szkoły Krzysztofa Laskowskiego oraz wielu zaproszonych gości. Uroczystości towarzyszyły słowa podziękowań za szeroko pojęte wsparcie przy realizacji tej inwestycji. Odbyło się również poświęcenie obiektu, przecięcie wstęgi i symboliczne rzucanie piłką do kosza. Na ręce gospodarzy wydarzenie złożono także okolicznościowe podarunki, a na zakończenie publiczność uczestniczyła w występach przygotowanych przez uczniów i absolwentów placówki.

Budowa hali sportowej wraz z łącznikiem została dofinansowana kwotą 4 045 320 zł ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej "Sportowa Polska - program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej - edycja 2018" oraz z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych w kwocie 3 444 018,84 zł. Całkowita wartość inwestycji wyniosła 8 995 273,58 zł. Wykonawcą inwestycji była firma BUD-INSTAL Eugeniusz Jąkalski. (AS)

REKLAMA
 
   » GALERIA ZDJĘĆ [139]

 
   » KOMENTARZE [15]» dodaj komentarz   

 » Do Irys (koko | 17-06-2023, 15:05:54)

Jeszcze hala nie ma nadanego imienia.Myślę,że będzie im.M.L.Kaczyńskich i w tejże hali będą organizowane miesięcznice na które wójt zaprosi swego "męża stanu" wodza narodu Jarosława K.i innych przedstawicieli dojnej zmiany (tfu,miało być dobrej). Na parkingu przed halą a jeszcze lepiej przed urzędem powstanie mini pomnik coś na wzór warszawskiego z wdzięczności za wkład jedynie słusznej partii w rozwój gminy.

 » hala (irys | 16-06-2023, 20:33:44)

Niewdzięcznicy z Jezior Wielkich! Za tyle pieniędzy z budżetu państwa na halę dla 120 uczniów, kilometry dróg gminnych nie potraficie odwdzięczyć się władzy.Teraz aktywiści(emerytka) powinni zorganizować zrzutkę na pomnik sp Prezydenta prof Lecha Kaczyńskiego i jego małżonki Marii i postawić go obok hali, Wójt powinien rządzić dożywotnio i władzę przekazać synowi.

 » Ble (Zosia | 14-06-2023, 19:28:48)

Ktoś pracuje nad tym, żeby dowalić staroście. Jednak obrzydliwie kłamie. Starosta często bywa na terenie gminy i można go spotkać na przykład w czasie budowy i naprawy dróg. Rozmawia z każdym i każdego szanuje. Zresztą tak było zawsze. Zawsze miał szacunek do innych ludzi.

 » Hala (Mieszkanka | 09-06-2023, 23:21:23)

O proszę Starosta Krzesiński odwiedził Jeziora !!! Wow wybory za pasem !? Mieszkańcy I tak wiedzą jaki Pan dobry. Może Pan brać przykład z Ciesielczyka, można się uczyć, chociaż on robi coś dla Jezior.

 » Można w Jeziorach to chyba mozna i w Strzelnie. (EW | 09-06-2023, 10:34:16)

Piękna sala, mała mieścina i można zrobić wiele. W porównaniu do Strzelna wypadamy słabo , a nawet bardzo słabo.

 » Hala (Emerytka | 07-06-2023, 23:05:52)

Jestem mieszkanka gminy od urodzenia , pamiętam jeszcze NACZELNIKOW . Wróblewski zrobil sporo , kolejni / szkoda się rozpisywać nad ich niepowodzeniami / , teraz jest pan Ciesielczyk . Miałam obawy czy na niego głosować bo niby młody, bo ludzie źle o nim mówili itd . Ale to był strzał w 10 dla naszej gminy . Młody, wykształcony, sam wszystkiego dogląda , sprawdza , jeździ , załatwia dofinansowania , nie siedzi na stołku i spija kawkę. Zawsze dobrze ubrany a wizerunek to ważna rzecz , z każdym porozmawia , nie zadziera nosa , że niby Wójt a my prości ludzie . Gratuluję rodzicom , że tak wychowali syna , teraz nie mam się czego wstydzić, mamy dużo nowych dróg, chodników, no i hale , aż mimo posiedzieć i popatrzeć czekając na autobus . Przy wyborach wiem na kogo oddać głos, i nie słucham ludzi , bo ludzie wredni są, ciemni słuchają głupot i je powielają, zazdrość ich zżera . Życzę powodzenia w realizacji planów. Budynek hali , gminy piękny . Wójt to człowiek, który zdjął garnitur i nie bał się ubrudzić rak , sądził drzewka wokół hali . Taki Wójt to rzadkość. Ściskam Panu dłoń z szacunku i podziękowaniu . Niech się Pan nie przejmuje złymi komentarzami , żmija zawsze syczy i tryska w społeczeństwo roznosi swój jak.

 » hala (jeż | 07-06-2023, 09:19:48)

jak już macie porządnego wójta, to zamiast go szanować, obrażacie, cel-koryto wszystko tłumaczy

 » hala (jezioranin | 06-06-2023, 17:09:44)

Teraz podatki w górę by było na utrzymanie tego obiektu. Jęli to prawda ,że miało być 5 milionów a jest 9 to super wynik . Niestety wszyscy na ten obiekt będziemy płacić a tyle jest innych ważnych spraw do zrobienia w tej gminie . oczywiście ogólna betonoza w koło obiektu .

 » Towarzysze (prawy i sprawiedliwy | 06-06-2023, 15:49:47)

Sala wybudowana,michy wyjedzone do czysta to teraz czas na pracę.A jeszcze budynek urzędu trzeba po remoncie poświęcić i znowu będzie okazja do świętowania.Co jeszcze cała ta rada wymyśli?Z tego co wiadomo to ma być następna sala budowana ale w Wójcinie. Co z tego,że w gminie będą sale,orliki,boiska i nie wiadomo co jeszcze się wójtowi zamarzy jak nie będzie komu z tego korzystać.Może być tak,że społeczeństwo gminy nagle się będzie wykruszać,chorować,umierać.Dlaczego,ano dlatego,że władza zamiast inwestować w ochronę zdrowia społeczeństwa wydaje pieniądze na swoje pomysły by uzyskać poklask.Ok.jest sala są orliki,boiska i bardzo dobrze ale w końcu niech ten wyżelowany wójt i radni wezmą się za instalację wodociągową,która składa się w większości z rur azbestowych.Studnie głębinowe też są w fatalnym stanie. Pora wziąć się za wodociągi,bo tu jest największe zagrożenie dla społeczeństwa gminy.

 » super sprawa (Michu | 06-06-2023, 10:55:18)

Fajnie, że takie obiekty powstaja - żeby tylko były wykorzystywane - tzn żeby młodzież chciała z nich orzystac :) Bardzo fajnie pomalowana :) podoba mi się

 » burmiszcz szczelno (kotek | 05-06-2023, 14:27:49)

burmistrz "wielki" to i dziury wielkie, Olo, po co ma tam remontować, nie ma tam potrzeby

 » :) (Olo | 05-06-2023, 11:02:36)

Brawo! A burmistrz Strzelna nie potrafi naprawić 1,5km drogi od Rzadkwina do granicy z powiatem inowrocławskim, który nie był remontowany pół wieku! Tylko ciągłe obiecanki bez pokrycia - bo tą drogą nie jeździ! Dziury na 30cm!

 » Tak (Zenek | 05-06-2023, 08:52:27)

No tak - najważniejsza potrzeba dla gminy, w której nie ma żadnych dochodów poza podatkami. Gratuluję. Ciekawe czy jak odejdzie PiS to będziecie mieć kasę na jej utrzymanie?! I tylko jedna prośba jak będziecie robić następną drogę to proszę aby zmieścił się w szerokości cały samochód - vide droga do Wójcina.

 » nowa sala (Krzyś | 04-06-2023, 22:41:19)

brawo, brawo Jeziora Wielkie!!!

 » Wydatek (Kasa | 04-06-2023, 22:09:20)

A miała kosztować coś koło 5 milionów ktoś ładnie przytulił żeby swoje gniazdko pleść

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Darchem z wyróżnieniem (0)
 » Festyn na boisku (6)
 » Militarny weekend w Chabsku (7)
 » Nagroda dla SP Gębice (2)
 » GĘBICE: Zabawa na boisku (3)
 » Rozrywkowy początek wakacji (5)
 » Otwarto strefę kibica (3)
 » Podziękowanie (0)
 » 2 jednostki OSP z dofinansowaniem (22)
 » Dzień Dziecka w Czarnotulu (1)
 » Prezes Mogilno Sport odwołany (57)
 » Zlot w Chabsku (0)
 » Straciła ponad 77 tysięcy zł. (10)
 » Poszukiwani członkowie rady (13)
 » Śpiewają, bo lubią (0)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2010-2021   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ