Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Strzelno - Rozrywka

Weekend pełen atrakcji

2023-12-05 22:21
 

Od 8 do 10 grudnia w Strzelnie potrwa IV Wielki Jarmark Bożonarodzeniowy. Sprawdź szczegółowy program imprezy.

- Nadchodzi IV Wielki Jarmark Bożonarodzeniowy w Strzelnie! Zapraszamy wszystkich na Rynek naszego miasta w dniach 08.12.2023-10.12.2023, aby razem z nami poczuć magię Świąt Bożego Narodzenia. Ponownie odwiedzi nas wielu wystawców, którzy zaprezentują Wam swoją bogatą ofertę! Czas umilą Wam nasi artyści, zarówno Ci młodsi, jak i starsi. Jesteśmy w stanie Was zapewnić, że każdy znajdzie coś dla siebie. Wszyscy chętni znów będą mogli wziąć udział w świątecznych warsztatach, które z pewnością rozgrzeją świąteczne ciepło w Waszych sercach. Zarezerwujcie termin i spędźcie z nami ten magiczny czas - zaprasza i informuje Dom Kultury w Strzelnie.

Organizatorzy: Gmina Strzelno, Dom Kultury w Strzelnie, Miejska Biblioteka Publiczna w Strzelnie, Zakład Aktywności Zawodowej w Przyjezierzu.

Sponsorzy strategiczni: Hagric Woźniecki, Kierowanie i Nadzór nad Realizacją Obiektów Budowlanych Kinga Kasztarynda-Gacek.

Sponsorzy: Bank Spółdzielczy w Strzelnie, El-Rom Adam Śmigielski, Samfred Michał Fredyk, Czobot Construction Projects, Sanplast S. A., Klima Strzelno, PPHU Bartosz Pawliński, Sklep Metalowy Strzelno, Bre-Instal, PHU Michał Wolski OliDekor, JW Group, AMT A. Tarnas, Fatpol Tools, Stark Bus, Pro-Nad Jarosław Góralczyk, Wood Glass Team, W3M.pl, Pizzeria Wenezia, ZGKiM w Kleczewie, Zdrowe Drzewo Wesołowscy, Wymiarowe - meble dopasowane do Ciebie, Usługi remontowo-budowlane Piotr Dziekański, Inter-Trak, Oerlemans Foods, Łakoma Łyżka, P.U.H. Jargum Jarosław Piasecki, Czyste Powietrze, Nadleśnictwo Miradz, Burmistrz oraz Radni Rady Miejskiej w Strzelnie, Usługi remontowo-budowlane Rajmund Jabłoński, Focusdruk, Zakład usługowo-budowlany El-Bar, POLBUD Polak, Magic Garden.

Partnerzy: PTTK im. Antoniego Słowińskiego w Strzelnie, Parafia Św. Trójcy w Strzelnie, Enea Operator, Enea Oświetlenie, OSP Strzelno, Senior+ Strzelno, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii w Strzelnie, Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego. (I)

DK Strzelno

DK Strzelno

DK Strzelno

DK Strzelno

DK Strzelno

DK Strzelno

REKLAMA
 
   » KOMENTARZE [10]» dodaj komentarz   

 » Stanowisko (Dariusz | 08-12-2023, 17:21:07)

Bezczelność i skandal Pani radna. Wstyd przed mieszkańcami.

 » !!! (Obywatel | 08-12-2023, 14:01:34)

Macie pecha w tym Strzelnie do włodarzy, jak nie Gandalf to teraz taki wynalazek. Zresztą w Mogilnie nie lepiej.

 » Praca po znajomościach (mieszkaniec | 08-12-2023, 10:05:42)

Rozumiem idą święta racja. Nalezy Komentować Obłudę członków czy tez sympatkyków KO. Praca w jednostce publicznej powinna być dostepna dla wszystkich i przydzielana w konkursie a nie po znajomościach. Powinno się doceniać wykształcenie i doświadczenie, a tu co mamy Chudziński wykonał telefon a Pani dyrektor nie mając wyjścia zrobiła co jej przykazano. Wstyd mi tylko Pani Magdo, że głosowałam na Panią. Czesto w aptece rozmawialiśmy i krytykowała Pani takie sytuacje, a teraz czytam że sama Pani z niej skorzystała. Obłuda i tyle.

 » jarmark (max | 08-12-2023, 07:42:05)

Ludzie opamietajcie się idą swieta a wasza pazernosc i kłotliwosc przekracza wszelkie granice,Kuzwa to nie blok wyborczy tylko swiąteczny a swoje zajadłosci i niespełnione nadzieje schowajcie sobie tam gdzie swiatło nie dochodzi.Brak słow na te wasze pazerne komentarze,

 » Do UPS itp. (Obywatel | 08-12-2023, 02:59:15)

Czy się stoi czy się leży.Jak się ma układy to się należy. Człowieku wszędzie są znajomości i nie mów że jest praca dobra czy nawet gorsza? Bo najgorsza jest rozdawana a dobra jest po znajomości. Nie widzisz tych pracowników Zaz którzy nie mogą jakoś odejść gdzieś indziej czy nawet radna Harasimowicz. Wszystko po układach. Tacy z zazu mogą iść na budowę do ochrony do roboty za gospodarczych ale siedzą w zazie no człowieku ogarnij się i nie pisz bez sensu bo się śmieje teraz z ciebie jakbyś na księżycu mieszkał a nie na ziemi no jesteś obłudny albo nie masz zielonego pojęcia o życiu. Nie dokazuj bo mi cię człowieku żal ty wode z mózgu ludziom robisz bo chyba sam w nim masz wodę tzn. Kompletne kłamstwa nonsensy. Nie będę kulturalnie i inteligentnie pisał tylko się z ciebie itp ludzi śmiał bo jesteś śmieszny niepoważny z tym swoim wpisem.Popieram w 100 procentach mieszkańca i tak myślących ludzi. Pani radna to ma chyba kompleksy i to duże że chce sobie pieniędzmi coś naprawić nie mam pojęcia trzeba by się nad tym zastanowić? Może nie ma zainteresowań tylko w zarabianiu coś widzi mądrego może sport może czytanie albo może sobie coś hodować działka ogród może gołebie jakiś hobby bez wypłaty a nie tylko zysk może sztuka taniec może gra na instrumencie pisanie wierszy? iść na studia się kształcic zdobywać nowy zawód? Karierę gdzieś indziej robić moze otworzyć swój biznes a nie u ojca siedzieć w firmie? Pokazać że można się przekwalifikować.ze można coś robić dla przyjemności dla siebie bo lubię a nie na tym zarabiam.

 » do mieszkaniec (UPS | 07-12-2023, 08:52:54)

A może należy wystartować w wyborach samorządowych. Zobaczysz co to za przyjemność. Jeszcze jedno. Kto na taką narzekającą osobę zagłosuje. O Tobie mogę powiedzieć, czy się stoi, czy się leży to zasiłek się należy. A może by tak wziąć do pracy, kandydować na radnego lub burmistrza i pokazać co się umie.

 » do Mieszkańca (max | 07-12-2023, 08:22:11)

To jest właśnie obraz małomiasteczkowych układów i powiązań ludzi z władzą. Niestety, zwykły obywatel jest potrzebny wyłącznie do oddania głosu w trakcie wyborów, do niczego więcej.

 » do mieszkaniec (inny mieszkaniec | 07-12-2023, 08:04:24)

Jak można żyć tylko z zasiłków i 500+ i oczekiwać, że będzie kogoś stać na to, co ludzi pracujących? Zdradzę sekret: trzeba iść do pracy i zarobić na przyjemności. I proszę nie biadolić, że nie ma pracy. Jak się chcę to się pracę znajdzie, ale jak się nie chcę to się biadoli.

 » jarmark (mieszkaniec | 06-12-2023, 13:38:07)

I znów oferta nie na każdą kieszeń. A może tak coś dla ubogich i nie posiadających pieniędzy, może tak coś za darmo?? A nie tylko dla tych co im zbywa. Ich stać na święta za granicą i nie siedzą w tym grajdole. A biedny, jak ma przeżyć z zasiłków i 500+, no jak?? Znów dzieciaki będą patrzeć czy komuś coś nie spadnie na zimie żeby zjeść...

 » Praca z układy (Mieszkaniec | 06-12-2023, 08:16:58)

Magdalena Harasimowicz-Zawodniak, to radna powiatowa z ugrupowania burmistrza Strzelna Dariusza Chudzińskiego . Po wyborach, dostała posadę w powiatowej jednostce Domu Pomocy Społecznej w Siemionkach. Zbliżają się kolejne wybory i widać że burmistrz dba o swoich i zatrudnił ją w bibliotece publicznej. Super farmaceuta bibliotekarzem. Bezrobotni mieszkańcy gminy poszukują pracy i trudno o państwową posadę gdyż jak to mamy na przykładzie biblioteki nie było nawet ogłoszenia o wolnym stanowisku. No ale cóż nie w przypadku gdy się jest radnym. Brawo Panie burmistrzu widać jak dba pan o nas mieszkańców. Układ, układ i jeszcze raz układ. Możemy również nadmienić że Strzelno to pewien stan umysłu. Przykład radnego Cieślika, który od 3 miesięcy nie uczestniczy w obradach sesji ale to celowa zagrywka Burmistrza aby nie anulowano mu podjetych przez rade uchwał. Za komuny mówiono czy sie robi czy się lezy 2000 się należy. W przypadku radnego Cieslika to raczej powinnismy mówić czy się chodzi czy nie chodzi dieta mi na konto wchodzi.

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Pobici w Kwieciszewie (7)
 » Nielegalny zrzut ścieków (17)
 » Zderzenie w Dąbrówce (5)
 » Krzesiński nadal starostą? (77)
 » Wyburzą budynki (5)
 » Zdrowe odchudzanie (0)
 » Przejażdżka z promilami (6)
 » JW: Zmiany w radzie (39)
 » STRZELNO: Radni wybrani (9)
 » POWIAT: Nowi radni (73)
 » MOGILNO: Wybraliśmy radnych (44)
 » WYBORY 2024: Strzelno (17)
 » WYBORY: Jeziora Wielkie 2024 (9)
 » WYBORY: Dąbrowa 2024 (30)
 » Wybory Samorządowe 2024 [Relacja] (147)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2010-2021   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ