Dzisiaj: , g. Imieniny:

Powiat Mogileński - Sport

Plantrem lepszy od Izotransu

2010-02-02 21:35

W miniony weekend odbyły się dwie kolejki Cembrit-Cup. W spotkaniu na szczycie Plantrem Zieleń ograł team Izotransu Trzemeszno 2:0. Poza tym kibice obejrzeli kilka zaciętych meczów.

XVII kolejka - 30 styczeń

O 15.30 Izotrans Trzemeszno mierzył się z Bieślinem. Spotkanie zapowiadało się niezwykle ciekawie, gdyż spotkały się ekipy z górnej części tabeli. W rywalizacji lepsi okazali się zawodnicy Izotransu, którzy wygrali 4:2. Skutecznością tego dnia błysnął Błażej Matysiak, który trzykrotnie wpisał się na listę strzelców. O 16.10 Orły Derezińskiego grały z Carsektem. Nieoczekiwanie dobrze spisali się w tym spotkaniu Orły, które pokonały rywali 5:2. Wynik ten to na pewno spore zaskoczenie, gdyż Carsekt w rundzie rewanżowej jak do tej pory spisywał się kapitalnie. O 16.50 kibice byli świadkami niesamowitego spektaklu. Plantrem Zieleń mierzył się z Izotransem Trzemeszno. Zdecydowanie dwie najlepsze ekipy w lidze dostarczyły tego dnia sympatykom futbolu dużą dawkę emocji. Ostatecznie mecz rozstrzygnęli na własną korzyść piłkarze Plantremu, którzy wygrali 2:0. Gole zdobyli: Kańczukowski i Marczyński. W następnym meczu Paroc Trzemeszno grał z PPZ Trzemeszno. I także w tej rywalizacji nie obyło się bez niespodzianki. Ekipa PPZ – u łatwo ograła rywali i wygrała 3:0. O 18.10 Studio 7 wygrało spotkanie walkowerem, gdyż Majster Orchowo nie stawił się na spotkanie. Tym samym ekipa z Orchowa została wykluczona z rozgrywek za trzeci walkower w lidze. O 18.50 Cargo-Sped mierzyło się z Bosmanem Mogilno. Spotaknie było wyrównane, jednak 5 minut przed końcem meczu to Cargo prowadziło różnicą dwóch goli. W końcówce zawodnicy Bosmana sprężyli się i doprowadzili do remisu. Końcowy wynik to 2:2 i zespoły podzieliły się punktami. Na zakończenie sobotnich zmagań Cargo – Sped grało z drużyną Studio 7. Również w tej rywalizacji nie brakowało emocji. Do przerwy to Studio 7 prowadziło 2:1. Jednak po przerwie ekipa Cargo okazała się lepsza i dołożyła dwa trafienia. Ostatecznie Cargo wygrało 3:2 i zainkasowało 3 punkty.

XVIII kolejka – 31 styczeń

O 15.30 Paroc Trzemeszno mierzył się z Bosmanem Mogilno. Pierwsza odsłona zakończyła się bezbramkowym remisem. W drugiej połowie obie ekipy wzięły się za zdobywanie goli. Lepsi okazali się piłkarze z Mogilna, którzy wygrali 4:2. Gole dla Bosmana zdobyli: 2x Rafał Laks, Wacław Adamski i Mateusz Turek. O 16.10 Izotrans grał z MB Orle Orchowo. Po 28 minutach gry to zespół z Orchowa prowadził 2:1. Jednak doświadczona ekipa Izotransu zagrała znakomite ostanie dwie minuty i spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny z Trzemeszna 4:2. Hattrickiem popisał się Krzysztof Majchrzak. O 16.50 Plantrem Zieleń rywalizował z Parociem Trzemeszno. Mecz zakończył się kolejną niespodzianką. Tym razem Paroc ograł lidera 4:1. Wszystkie gole dal Parocu zdobył Bartosz Ostrowski. Team Parocu prezentuję bardzo nierówny poziom, ekipa ta potrafi wygrać z liderem, ale w tym samym dniu potrafi także przegrać z najsłabszą drużyną rozgrywek. O 17.30 Carsekt zainkasował punkty zdobyte walkowerem, gdyż Majster został wykluczony z ligi. O 18.10 Cargo-Sped grało z PPZ Trzemeszno. Tego dnia Cargo pokazało świetny futbol i ograło PPZ 3:0. Dwa gole dla Cargo zdobył Konrad Nadolny oraz jedno trafienie zanotował Kamil Wysocki. O 18.50 Orły Derezińskiego rywalizowały z Bieślinem. Wydawało się, że Orły zostaną rzucone na pożarcie silnej ekipie Bieślinu. Nic bardziej mylnego. Orły zaprezentowały dobrą grę i spotkanie zakończyło się remisem 2:2 i ekipy podzieliły się punktami. O 19.30 Cembrit-Budowlani mierzyli się z drużyną Studio 7. Po pierwszej części gry na tablicy świetnej widniał bezbramkowy remis. Po przerwie lepiej zagrali piłkarze Cembritu, którzy zdobyli dwa gole a rywal zaledwie jednego. Honorowe trafienie dla Studio 7 zanotował Filip Roszak. O 20.10 PPZ Trzemeszno grał z Bieślinem. Wieczorne spotkanie okazało się starciem numer jeden XVIII kolejki. W meczu padło, aż 9 goli. Końcowy wynik to 5:4 dla Bieślinu. (MC)

Tabela: (mecze, punkty, bramki)

1. Plantrem Zieleń 21 50 68:29
2. Izotrans Trzemeszno 20 49 64:23
3. Cargo-Sped Anta 21 41 48:33
4. Bieślin 20 39 65:45
5. Studio 7 Mogilno 20 33 76:57
6. Carsekt 20 31 59:45
7. Bosman Mogilno 19 31 54:53