Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Mogilno - Wypadki

Kolizja dwóch osobówek

2017-02-16 17:39
 

Na skrzyżowaniu ulicy 900-lecia z ulicą Kasztanową i Kasprowicza doszło do kolizji dwóch pojazdów.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 16 lutego około godziny 16:45 na drodze wojewódzkiej numer 254 w Mogilnie. Z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn doszło do zderzenia Fiata Punto z Audi.

Na miejsce zadysponowano straż pożarną, pogotowie ratunkowe oraz policję. Dokładne okoliczności tej kolizji wyjaśnią mundurowi. (PK)

REKLAMA
 
   » GALERIA ZDJĘĆ [5]

 
   » KOMENTARZE [19]» dodaj komentarz   

 » Do " kk " (Ktosiuu | 18-02-2017, 20:20:54)

Aa... jeszcze jedno, mówisz o popychaniu i plecach w załatwianiu roboty. W takim razie, powiedz mi co robi Misiewicz w rządzie? Na pewno taki młody chłopaczek5 ma tyle doświadczenia ze może iść pracować w rządzie, na pewno robota nie była załatwiona przez znajomości. A co do 500+ powiedz mi , jeżeli chodzisz do roboty i zarabiasz 1300zl, to dlaczego ten wspaniały rząd nie zrobi czegoś zebys zarabiał 2500tys albo 3000 tys? Tylko daje jakieś chore 500+ za dzieci? A co ma zrobić człowiek który ma 40lat , ma dzieci które są już dorosłe a zarabia nadal 1300zl? Gdzie tu sprawiedliwość ? Taki ten Twój PIS jest wspaniałomyślny to czemu nic na to nie poradzi? Zastanów się czasami człowieku .

 » Do " kk " (Ktosiuu | 18-02-2017, 20:09:15)

Ehh, widać że jesteś ciemnoty narodowa :). Dostałeś 500+ dałeś się przekupić jak większość narodu i teraz cisniesz każdego kto wyrazi inne zdanie, odmienne, różne od tego co wyraża PIS i jego "armia" bałwanów. A co do PO, to wcale ich nie popieram , bo jak dla mnie to tez słabo rządzili , ale zobacz ze oni nie mieli co chwile wypadków rządowymi autami, wiec o czym to świadczy ? A po drugie co Ty możesz o mnie wiedzieć, nie mam żadnych "plecow" żeby robotę dostać :). A pewnie Ty masz z 5 dzieci dostajesz 2.5tys co miesiąc i robotę pierdzielisz, wolisz z brzuchem na kanapie leżeć niż do roboty iść, lepiej wyzebrac o państwa kasę i heja. Roboty jest wszędzie pełno, tylko ludzi, którzy chcieliby pracować coraz mniej, lepiej brać pieniądze za nic i smiac się, ze inni muszą chodzić do roboty . Brak słów, JESTEM GORSZEGO SORTU , bo nie chce słuchać tego najlepszego rządu jaki kiedykolwiek rządził. Kaczor i banda ciemnoty i zaklamanych ludzi.

 » buta rządzących (Rycho | 18-02-2017, 11:09:40)

ka! Po pierwsze: po co ta pisowska władza tak się spieszy? komu chce pokazać swoją wyższość? Mieszkańcom Oświęcimia? To trzeba aż 3 samochodów BOR aby odwieźć premiera do domu? Przesada i wielkie nadużycie! Po drugie:możesz mi kk pokazać drugie takie państwo w Europie, które na trójkę dzieci wypłaca 1500 zł (3x500+)? Czyli równowartość najniższego wynagrodzenia w tym państwie (POLSCE)? W GB jest 70 funtów na dzieciaka - porównaj to do najniższej pensji w GB! A czy Ty kk wiesz, że oprócz tych 500+ rodzina nadal dostaje z opieki społecznej wszystkie należne im wcześniej zapomogi? A wicepremier Morawiecki z beztroską mówi, że prawo w Polsce nie jest najważniejsze tylko ci co rządzą!

 » Do Scooby (obserwator | 18-02-2017, 07:33:52)

Wyobraźnię to ma każdy. Jeżeli tak masz tak daleką wizje to znaczy że wychodząc z domu wszyscy ( w Twoim toku myślenia ) musimy traktować innych ludzi jako potencjalnych TERRORYSTÓW . A wyobraź sobie że w Seicento siedzą ; mąż , żona i dwójka dzieci . Jadą na cmentarz odwiedzić swoich bliskich. I co !!! Kierowca Biura Ochrony Rządu jest szkolony ( za ciężkie pieniądze !!!) do tego żeby sytuację ocenić prawidłowo !!! Jeżeli zareaguje zbyt pochopnie , to znaczy że nie posiada predyspozycji do pełnienia takiej funkcji. I to nie jest nic nagannego ! Nie wszyscy muszą być krawcem,szewcem,lekarzem,itp.itd . Więc nie wypisuj podobnych bzdur .

 » Ktosiuu nie zrzumiał (kk | 17-02-2017, 20:09:17)

Nie zrozumiałeś moich intencji, które dotyczyły ewentualnych komentarzy opozycyjnej PO, która tylko czeka na staranowanie biednego chłopaczka przez rozpędzoną władzę. Wtedy to dopiero ten Borys Brzydki Budka nie wychodziłby z TVNu itp. Czterech terrorystów w seicento?? Dzięki temu rządowi nie masz w Polsce takich terrorystów, bo z tego, co pamiętam to twoja kochana Kopacz chciała ich wpuścić do Polski. A jęśli chodzi o pieprzenie o 500+ - zapewne jestes biznesmenem, który gardzi 500+... MAm propozycję plecaku wsadzony do roboty dzięki wujom i pociotkom - weź w ręce swoje CV, które zapewne jest bogato wypełnione i opiewa w 3 fakultety i znajomość 3 języków obcych, pojedź do innego miasta, gdzie nie ma wujków, teściów itp popychadeł i szukaj roboty z tym swoim CV. Znajdziesz robotę za 1300 pln i pokochasz 500+. Te wasze domy, auta, praca - bez popychania byłby samochód 15 letni, mieszkanie w kamienicy itp. Nawet o dzieci nie potraficie zadbać, bo du*ę wam ratuje podrzucanie ich do dziadków albo trzymanie w przedszkolu po 10 godzin dziennie. Co wy byście zrobili bez tych dziadków maminsynki? Bum w łeb?

 » Bezpieczeństwo (Ccmg | 17-02-2017, 17:57:21)

Wypadek powinien być początkiem dyskusji która powinna doprowadzić do zmiany organizacji w tym miejscu .Ale czy ktoś tym się przejmuje będzie jak z obwodnicą nic nie idzie zrobić szkoda.może niektórzy się wypalili....????

 » rondo (sd | 17-02-2017, 10:42:44)

proponuje rondo, w tym mieście wszystkie problemy ruchu drogowego chce się rozwiązywać rondem a więc i tu niech powstanie.

 » Do " kk " (Ktosiuu | 17-02-2017, 09:47:33)

Co ty za przeproszeniem pier*** , chłopie, jakie zadanie ma pracownik BOR? Chronić osobę państwową (prezydent, premier itp itd) czyli w trakcie próby np zamachu lub próby zepchniecia z drogi samochodu rządowego kierowca bor ma taranowac samochód który próbuje mu zagrozić. .. nie bez powodu ten samochód jest opancerzony i waży z 3t żeby większość aut osobowych zepchnąć z drogi umożliwiając ucieczkę. Z resztą do tego są szkoleni kierowcy BOR. (Oczywiście to nie był zamach dałem przykład taki). Tutaj najlepiej widać ze kierowca BOR dał du*y. Jeżeli tak bardzo nie chciał rozwalić seicento to mógł uciec na chodnik miał tam sporo miejsca, a nie kuźwa wali prosto w drzewo. A tak na marginesie jeżeli by jechali faktycznie te 50-60 km/h jak mówią te wszystkie PIS-iory to taka limuzyna powinna stanąć w miejscu praktycznie przy hamowaniu, mimo że waży 3t to hamulce ma przecież zmodyfikowane a nie seryjne. Także drogi " kk " nie broń PIS-iorów i ich durnych kierowców, bo zapewne odbierasz 500plus i ślepo wierzysz w tych nieudaczników bo kasę dają i dużo robią dla Polski. Tyle że nie wiesz takiej teorii dadzą 500 zabiorą 700 w innych rzeczach. Myśl !

 » @ kk (Scooby | 17-02-2017, 09:17:32)

Wyobraź sobie, że w seicento nie siedzi 21 letni kierowca, tylko 4 albańśkich terrorystów z kałachami. KIEROWCA BOR MA OBOWIĄZEK W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI I ZA WSZELKĄ CENĘ CHRONIĆ ZDROWIE I ŻYCIE OSOBY OCHRANIANEJ, NAWET KOSZTEM SWOJEGO ZDROWIA I ŻYCIA- jeśli tego nie robi, nie powinien być pracownikiem BOR. Jego nie interesuje kto stwarza zagrożenie tylko ma je eliminować. Pomijam kwestię, czy mógł jechać tam gdzie jechał tak jak jechał i czy procedury zostały zachowane (moje podejrzenie jest, że nie i dlatego wybrał drzewo).

 » do kk (Genas | 17-02-2017, 09:01:50)

Teoretycznie masz rację. Ale niby dlaczego miałoby audi taranować seicento? Gdyby tylko audi jechało naprawdę 50 km/godz to najwyżej oba samochody by się obtarły. A ile jechali w kolumnie skoro aż takie są zniszczenia w audi? Z pewnością znacznie szybciej. Poza tym to pisowskie bizancjum przesadza! Po co aż 3 audice zaangażowane do odwozu pani premier do domu prywatnego? Nie wystarczył by 1 samochód BOR i ew. jeden z miejscowej, krakowskiej policji? Czego się pani premier boi, że ją zaatakują talibowie?

 » Do kolegi co ludzie jeżdżą pod prąd. (Astron | 17-02-2017, 07:29:40)

Dziwisz się czemu ludzie tak robią? To Ci odpowiem. Bo policja czyniąc tak samo daje nam przykład ze przepisy trzeba ignorować. Widziałem nie raz jak policja pod prąd tam jeździ, bym musiał nagrać wideo żeby coś z tym zrobić a tak po za tym to i tak ręką rękę by umyla na sam koniec.

 » Wina kierowcy Audi (Mog | 17-02-2017, 07:16:22)

Tu wiadomo ze to jest wina kierujacego Audi. bo duzo jest takich ktorzy mysla ze zdarza wyjechac przed kims co jedzie z miasta w strone wiecanowa i odwrotnie.

 » rrr (ona | 16-02-2017, 22:25:22)

Kasprowicza to droga zapindalania tak jada bedzie wypadek lub potrącone dziecko wtedy sie za to wezma i progi nic nie daja

 » Bezpieczeństwo (900 lecia | 16-02-2017, 22:05:50)

Najniebezpieczniejsze miejsce w mogilnie przejazd z ul Kasprowicza na kasztanową i odwrotnie powinien być zakazany źe tam jest tak mało wypadków to cud należy zmienić tam organizację ruchu. Ale co z tego pod kamerą kawałek dalej na Jana pawła samochody jadą pod prąd i ???? Po co są kamery i pracownik to obsługujący

 » auccc (xxx | 16-02-2017, 21:01:17)

Biedne Punto...

 » w kółko temat seicento. (kk | 16-02-2017, 20:19:45)

W kółko temat seicento i kolumny rządowej. Polacy wieszają psy na kierowcy BOR, że uderzył w drzewo i że kiepski z niego kierowca. Wyobraźcie sobie sytuację, że uderza czołowo w bok tego chłopaka w tym bardzo męskim seicento. 3tonowe Audi sprasowaloby go jak naleśnika a seicento koziołkowałoby przez całą miejscowość. Trup na miejscu. Zastanówcie sie, czy na pewno źle się stało, że Audi poszło na drzewo. A w artykule powyżej piszą o niewyjaśnionych przyczynach. Najprostsze skrzyżowanie z możliwych i tylko nieustąpienie pierwszeństwa tam wchodzi w grę. Jeden ma rozwalony przod a drugi bok. TAakie to skomplikowane? Hellouuuuuu.

 » Ciekawe (Edi | 16-02-2017, 19:09:41)

Ciekawe, czarne Audi i fiat. Może Szydło była podziękować suchotnikowi za lata służby dla Mogilna.

 » SEICENTO (... | 16-02-2017, 18:15:21)

Kolega z Audi miał szczęście,ze to było Punto a nie SEICENTO ;)

 » wypadek (cmgcmg | 16-02-2017, 17:46:52)

A co to, kolumna rządowa jechała?

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Festyn z opóźnieniem (0)
 » MOGILNO: Pożar samochodu (0)
 » JEZIORKI: Śmiertelny wypadek (4)
 » Dzisiejszy festyn odwołany (0)
 » Drugi burmistrz bez absolutorium (19)
 » Można jeść owoce i warzywa (4)
 » Kolejne skażenie wody! (10)
 » Wichura przeszła przez powiat (8)
 » O bezpieczeństwie nad wodą (1)
 » DW 255 jeszcze w planach (12)
 » Pamiętają o zbrodni katyńskiej (0)
 » Sportowe zmagania uczniów (1)
 » Nowy chodnik w Przyjezierzu (13)
 » Straty za śmieci coraz większe (30)
 » Parafialne zmiany (9)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2009-2016   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ