Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Mogilno - Społeczeństwo

Wymieniają kolejne przyłącza

2017-09-06 19:58
 

W Mogilnie trwają prace związane z wymianą przyłączy cieplnych.

Prace obejmują wymianę siedmiu przyłączy cieplnych wykonanych w technologii kanałowej na rurociągi preizolowane z alarmem do bloków przy ulicy 900-lecia 31b, ulicy 22 Stycznia 5, ulicy Kasprowicza 4a oraz Kasprowicza 8a. Łącznie wymieniony zostanie przyłącz o długości 290 metrów. Głównym celem inwestycji jest zmniejszenie strat ciepła na wymienianych przyłączach.

Zakończenie prac wstępnie zaplanowano na 30 października 2017 roku. Całkowity koszt remontu wyniesie około 195 tysięcy złotych ze środków własnych Mogileńskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Mogilnie. (I | fot. AS)

REKLAMA
 
   » GALERIA ZDJĘĆ [7]

 
   » KOMENTARZE [8]» dodaj komentarz   

 » Do mieszkańców (*** | 10-09-2017, 15:40:15)

Czy wymianę będą robić mogileńskie domy? jeśli tak to pan dyrektor i kierownik ukryją nieprawidłowości które są w tym zakładzie,tam wszyscy kombinują łącznie ze sprzątaczką

 » Do lokatora :-( (drugi lokator | 08-09-2017, 19:59:00)

Do lokatora. Po pierwsze jak już coś piszesz to pisz bez błędów, bo nawet głupoty inni czytają i to widzą. Po drugie to chyba logiczne że firma łaski nie robi że doprowadzi teren do stanu pierwotnego. I po trzecie jak już się gapisz przez okno to uważnie, bo ta firma ma zaplecze socjalne budowy w starej kotłowni komunalki. To tak dla porządku.

 » chodnik (... | 08-09-2017, 16:07:32)

jeśli ktoś nie widzi dobrze to niech założy okulary.nikt nie rozebrał żadnego chodnika a jeśli chodzi o zieleń to najpierw paniusie i panowie z pieknymi pieskami które załatwiają sie na trawie zaczną sprzątać po swoich czworonogach a dopiero wtedy niech wytykają palcami zniszczoną trawke.Panowie są solidną firmą i starają się jak mogą,JESZCZE SIĘ TAKI NIE URODZIŁ ŻEBY WSZYSTKIM DOGODZIŁ!!!

 » remont co (lokator | 07-09-2017, 20:47:39)

ciekawe czy chodniki i zielen doprowadza do stanu z przed remontu,ciekawe 5 ludzi na budowie a nie widac toi=toi tylko .....

 » do SM (mieszkanka | 07-09-2017, 09:22:28)

Czy to dla dobra lokatorów?? Mieszkaniec i tak z tego nic nie będzie miał jedynie SM. Lepiej wymieniliby kanalizację na Kasprowicza bo wiecznie są problemy jak już mają rozkopane wszystko i w końcu niech włączą światło w koło bloku i na parkingu przy Kasprowicza 8a ponieważ trudno trafić do bloku idąc od strony parkingu wieczorem, lampy zewnętrzne nie świecą już miesiąc czasu!

 » Remont ciepłowni. (Kk | 07-09-2017, 05:54:07)

Koniec prac 30 października??????? Od początku października moze juz być piździawka na dworze i konieczność grzaniana a oni rury wymieniają. Nie było czasu zrobić tego wcześniej? No, ale będą przez to kolejne oszczędności w ciepłowni jak po tym rzekomym remoncie pod koniec sierpnia, gdy osiedle 3 Maja nie miało ciepłej wody. Rok w rok w sierpniu robią remont w ciepłowni. Najpierw podliczą ile ludzie mają oszczędności a potem zakrecaja ciepła wodę na tydzień wiedząc, ze ludzie "czerwone" kurki i tak będą odkrecac a wodomierz będzie kręcić. Z "czerwoneg\" poleci zimna woda policzona na rachunku za grzanie jako podgrzana - tak ciepłownie wyrównuja sobie straty. Pstryczkiem w nos oszustom jest zamknąć sobie w mieszkaniu główny zawór na ciepłej rurze, gdy pojawi sie kartka o remoncie, aby niepotrzebnie nie nabijać "czerwonego" wodomierza. A Wy mysleliscie, ze tam są naprawdę remonty robione co rok?

 » chodniki (rodzic | 06-09-2017, 23:34:23)

również nikt nie pomyślał aby wykonać parę metrów chodniczka przy Szkole Podstawowej nr 3 do budynku bocznego(biblioteka i sale lekcyjne). Dzieci i rodzice taplają się w błocie. Błoto dzieci wnoszą do klasy, a rodzice mają zapewniony "relaks" przy czyszczeniu butów dzieciom i swoich. Zaoszczędzono na małym chodniczku, natomiast nie żal było położyć chodnika, w innym miejscu żeby go następnie rozebrać. Gdzie tu logika i ekonomia. Nie wiadomo czy to bezmyślność i bezduszność dyrekcji szkoły czy burmistrza. Proponuję Pani Dyrektor i Panu Burmistrzowi codzienny spacer po błocie do budynku bocznego szkoły - dla relaksu, może to wpłynie na lepsze myślenie.

 » czy (antek | 06-09-2017, 21:01:23)

Czasem wcześniej na "trasie wymiany nie położona została piękna kostka brukowa?Akurat tego na foto nie widać.Gratuluje myślenia tym od planowania prac,zresztą to jest Polska w pigułce:najpierw nowa droga,chodnik a później wymiana rur.

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » MOGILNO: Kiermasz wielkanocny (0)
 » Sprawdzali kierowców w Wójcinie (6)
 » Wykład o Powstaniu Wielkopolskim (2)
 » Gminne eliminacje w Mogilnie (0)
 » Kolorowe ozdoby we Wronowach (0)
 » W Wójcinie powstanie Dino (8)
 » Zbierają krew dla Antosia (1)
 » EKOpiec w Jeziorach Wielkich (2)
 » Wydobywają naczepę tira (4)
 » Niebezpieczny wypadek w szkole (50)
 » Zderzenie w Kościeszkach (16)
 » Marek Gotowała nie odchodzi (21)
 » Dzielnicowy zatrzymał złodziei (7)
 » O 63 km/h za szybko (11)
 » Będzie remont oczyszczalni (34)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2009-2016