Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Mogilno - KPP Mogilno

Skontrolowali 650 kierowców

2017-09-11 17:19
 

W Mogilnie policjanci po raz kolejny przeprowadzili działania "Trzeźwy kierujący". Funkcjonariusze kontrolowali stan trzeźwości kierujących pojazdami. Wśród 650 skontrolowanych wszyscy byli trzeźwi.

W poniedziałek, 11 września punktualnie o godzinie 5:00 mogileńscy policjanci przeprowadzili kolejne działania pod nazwą "Trzeźwy kierujący". Siedmiu policjantów ruchu drogowego i prewencji wyposażonych w przenośne urządzenia do badania stanu trzeźwości do godziny 9:00 sprawdziło 650 kierowców wyjeżdżających i wjeżdżających do miasta. Na szczęście żaden z kierujących nie wsiadł za kierownicę po wypiciu alkoholu. Podczas działań policjanci ukarali mandatem karnym jednego kierowcę za brak pasów bezpieczeństwa.

Głównym celem akcji jest wyeliminowanie z dróg tych, którzy siadają za kierownicę pod wpływem alkoholu. Mogileńscy policjanci planują już kolejne takie działania na drogach powiatu mogileńskiego. (za KPP Mogilno)

REKLAMA
 
   » KOMENTARZE [27]» dodaj komentarz   

 » do KK (leon amator | 19-09-2017, 13:08:10)

Przytulić kwita normalka. Kierowca bez mandatu, to jak tirówka bez adidasa. Policja rozdaje kwity na potęgę a odwoływać się nie ma po co, bo sądy mamy jakie mamy. Jak na razie PIS nie zmienił nic w policji. Jak był skok na kasę tak jest nadal.

 » policja (traper | 17-09-2017, 21:11:24)

A pojedźcie we środę do Strzelna będą posłowie z rządzącej partii i przekażcie im swoje uwagi o pracy policji. Oj przejmą się, bardzo przejmą... (tylko nie chwalcie się, że jesteście z Mogilna)

 » Ktos tu chyba kiedys kwita przytulił... (Kk | 16-09-2017, 07:13:14)

[komentarz niezgodny z regulaminem]

 » do KK (kicia | 15-09-2017, 21:11:21)

Jak mówi stare przysłowie "Jak ktoś się zgodził za psa, to musi szczekać. Nikt zatem nie robi łaski, że dobrze wykonuje swoją robotę. Pielęgniarka ma płacone za robienie zastrzyków, kominiarz za czyszczenie kominie, sprzątaczka za zamiatanie a policjanci na kontrolowanie kierowców, uciszanie sąsiadów hałasujących po nocy i PODEJMOWANIE WSZELKICH DZIAŁAŃ ŻEBY WSZYSCY PRZESTRZEGALI PRAWA !!! Zatem kontrola drogowa,która w założeniu ma prowadzić do przestrzegania prawa a wykonujący ją funkcjonariusze (nie ma stanu wyższej konieczności) zatrzymują kierowców w miejscu, gdzie nie można się zatrzymywać, jest KPINĄ ZE SPOŁECZEŃSTWA I ZAPRZECZENIEM ROLI POLICJI !!! To nie jest obraza i atak na ciężko pracujących policjantów, ale takie są fakty i trzeba się bić w piersi a nie obrażać ludzi słusznie zwracających uwagę.

 » "na ich szczęście..." (kk | 15-09-2017, 20:18:00)

"Na ich szczęście jeszcze mnie nie zatrzymali podczas takiej akcji" buuuuuuaaaahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaha hahahahahahahaha buahahaha buahahahaha buahahahaha buahahahahahahaaha hahahahahahahahahahahahahahahahaha. bbbuuuuuauahahahahahahahahahahahahaha. "Guru" buauahahahahahahahahaha. Ura bura król podwóra.. Buahahahahahaha buahahahahahaha buahahahahaha.

 » kozaki (max | 15-09-2017, 11:04:27)

jak zwykle kozaków w necie cała masa; jeszcze nigdy nie widziałem, by kierowca odmówił dmuchania, pewnie gliny nie trafiły jeszcze na bohatera komentującego na cmg24; chciałbym to kiedyś zobaczyć...

 » Łamanie prawa (Guru | 14-09-2017, 23:42:43)

Na ich szczęście nie zatrzymali jeszcze mnie podczas takiej akcji...a szkoda, bo na pewno nie poddałbym się badaniu alkomatem, mimo iż wsiadam za kółko tylko będąc absolutnie trzeźwym...ale nie cierpię, kiedy "stróże prawa" robią coś bezpodstawnie no a w tym wypadku bezprawnie i szczycą się swoimi statystykami...gdyby 15 kierowców odmówiło badania zgodnie z prawem zaprzestali by takich akcji, zresztą o takich akcjach słyszy się tylko na naszym terenie...śmiech...no i czekam tylko na to, aż wreszcie będę mógł się z Nimi spotkać podczas takiej akcji ;)

 » Trzeźwość (Boro | 14-09-2017, 17:52:01)

Stroze prawa lamia prawo to do mnie smieszne masowe sprawdzanie trzeźwości jest nie legalne funkcjonariusz ma prawo sprawdzic trzeźwość podczas kontroli drogowej badz jesli jest podejrzenie ze kierowca jedzie pod wpływem zwanym wężykiem lub poprzez zgloszenie telefoniczne na danego kierowce . Kazdy ma prawo odmowic dmuchanka poprzez taka akcje

 » Długie, ale prawdziwe (kk | 14-09-2017, 17:03:34)

Jacy wy wszyscy jesteście "yntelygentni". Czytam te wasze teksty o legalności bądź nielegalności tych akcji; o psioczeniu na policjantów, o wzywaniu ich do wzięcia się do roboty to pięść się sama zaciska. Cieszycie się, że światłami mrugają; że yanosik ostrzega itp. Mruganie światłami? A jeśli z naprzeciwka jedzie złodziej i w bagażniku wiezie fanty z kradzieży albo jedzie kradzionym autem? Gdybyście wiedzieli, że ostrzegliście złodzieja - będziecie dumni z siebie? Mądrale. Wsiądź za kółko po kielichu i uderz w jakieś wypasione auto, gdzie naprawa wyniesie 20 tysięcy. Ubezpieczyciel szkodę pokryje i regresem cię wykończy. Staniesz potem przed żoneczką i pochwalisz się, że 5000 świadczenia, grzywna, zabrane prawko, robota stracona i trzeba zapłacić za szkody 20 tysiaczków, bo ubezpieczalnia się domaga. Do tego jeśli kalekę zrobisz w poszkodowanym i rentę będziesz dożywotnią bulić... Żoneczka w tę głupią mordę strzeli ci 5 liści, łeb zwiesisz i spokorniejesz...dzieciaki zabierze, rozwodzik, alimenty i skończą się te głupie teksty i mądrowanie w necie. Poza tym jak sąsiad robi grilla i po 22 muzyka gra to po kogo dzwonisz? Po tych, według ciecie, nierobów?? Brak jaj, aby sąsiadowi uwagę osobiście zwrócić? Wiem, czujecie się dumni z siebie, że te przemyślenia przelewacie w komentarzach. Klik, klik, klik, enter i poszło na stronę... ale jestem dumny z siebie, bo komuś dowaliłem. Jaka duma? Gdzie? W anonimie? Powinniście się cieszyć, że jest taka akcja, że ludzie wiedzą, że się pilnują i nie chleją. Policjant zatrzymuje w nocy drogie auto. Kontrola, kierujący się wielce burzy, że czas mu marnują. Policjant mówi "szanowny panie, a gdyby tym drogim autem jechał teraz złodziej samochodowy a pan by wyszedł przed dom a auta nie ma? co wtedy? gdyby nie było tej kontroli ze złodziejem w środku i odzyskania auta? Byłoby psioczenie, gdzie byli policjanci, gdy złodziej kradł auto. Dziś w aucie siedzi właściciel, jutro może nim pomykać złodziej". Reasumując, czego nie robić to i tak wam nie dogodzi. Dziś skontrolowali 650 aut trzeźwych, następnym razem wpadnie jakaś melepeta, głąb durny i internetowy cwaniaczek a jego zatrzymanie może zapobiegnie jakiejś tragedii w przyszłości. Tragedii dla osoby trzeciej - poszkodowanej, jak i dla jego własnych dzieci, gdy rodzinę pijacka morda rozwali (patrz powyżej "rozwodzik"). Na koniec - NIE DOSZUKUJCIE SIĘ LEGALNOŚCI W DZIAŁANIACH, KTÓRE PROWADZONE SĄ W SŁUSZNEJ SPRAWIE I DE FACTO NIKOMU UCZCIWEMU NIE SZKODZĄ.

 » dmuchanko (czerwony | 14-09-2017, 10:15:55)

rudy, ty po prostu jesteś głupi

 » do Felicjana (rudy | 13-09-2017, 19:04:20)

Od kogo człowieku wymagasz znajomości prawa ? Od naszych policjantów ? Tym pałkownikom wydaje się, że wszystko mogą. Doprowadzić do zatrzymania samochodu przy tam gdzie tego nie wolno robić, to dla nich pestka. Przecież ta akcja była zaplanowana i przygotowana i co ? D..a w korach !!! Oczekuję pilnego zajęcia stanowiska przez przełożonych tych "asów" pałki i lizaka. Może lokalne media się temu przyjrzą.

 » ciągła linia (Felicjan | 13-09-2017, 08:34:14)

Legalne, czy nielegalne a mnie ciekawi, czy to jest zgodne z przepisami aby kontrolę przeprowadzać w miejscu gdzie jest podwójna ciągła linia? (co widać na focie).

 » Już wiedzą (xxx | 13-09-2017, 00:12:20)

Wszyscy trzeźwi bo wiedzą że mogą stać i omijają lub nie jada a wtedy gdy wiedzą że nie stoją to jadą wstawieni - proste DZIECI

 » hahahah (ktoś | 13-09-2017, 00:09:39)

Ja jechałem po 3 dniach picia i jeden kierowca mi mrugnął światłami a poza tym Yanosik mnie ostrzegł przy CPN-ie więć zawróciłem i pojechałem przez Żabno bo kontrolowali za Komunalką na rondzie....heheheh.

 » Strach (Kierowca | 12-09-2017, 20:41:23)

Nigdy nie jeżdżę po alkoholu. Ale gdy widzę policję, to zamiast czuc sie bezpiecznie to po prostu boję się, ze sie do czegos doczepia...Czy o to w tym wszystkim chodzi??

 » znowu poPis nielegalnego zbieractwa (Zbawiciel | 12-09-2017, 16:51:22)

przecież to proste, żądajmy postawy prawnej oraz "dmuchania" w alkomat a nie jakąś rurę; lub krew. TAK KONTROLUJĄC, WSZYSTKICH NAS UWAŻAJĄ ZA PIJAKÓW, ZŁODZIEJÓW, GWAŁCICIELÓW ITD. a może masz nielegalny program na tablecie, a może twój pies srra na trawnik?... Mnie zbawi 60, 180 minut i jedziemy na krew. NIE MA LITOŚCI DLA ZBIERACZY! ZAPRASZAM! CZEKAM!

 » Kontrole (Zizi | 12-09-2017, 13:31:39)

Niech kontrolują każdego dnia, normalni kierowcy nie mają się czego obawiać a trzydzieści straconych sekund nikogo nie zbawi. Tylko osły siadają za kółko po pijaku

 » Do Alvin (Maciek | 12-09-2017, 11:51:51)

No to gratuluję Alvin ,mądrością nie grzeszysz, skoro sam siebie sprawdziles to po co wsiadales za kółko ? Życze Ci zwyklej kolizji gdzie wjezdza ktos w ciebie a ty bedziesz łykniety. Myślisz że jesteś za***sty pijac i jadąc ? Jesteś w błedzie bo chyba "CZWÓRKĘ" kończyłeś i nie palisz na wszystkie gary

 » Bez prawa jazdy (Życzliwy | 12-09-2017, 11:17:48)

[komentarz niezgodny z regulaminem]

 » do daria i tym podobnych cwaniaków (max | 12-09-2017, 09:47:15)

skoro to nielegalne, to przecież nie musicie dmuchać; ciekawe czy też tak będziecie kozaczyć przed gliniarzem jak to robicie przed kompem; mocni w gębie i anonimowi...

 » chlory-bandyci (też | 12-09-2017, 09:19:32)

nie wiem czy legalne, czy nie, ale akcję popieram, chociaż trochę się boją, a te głosy przeciwne, to zwyczajne zakazane chlory

 » kpina (daria | 12-09-2017, 06:51:16)

to co oni robią to nielegalne taka prawda do roboty niebieskie ludki

 » gggg (jack | 12-09-2017, 05:51:14)

lapia z rana bo wszyscy do nedznej roboty sie pchaja zeby ledwo koniec z koncem wiazac a stado pazernych psow czycha zeby zlapac wczorajszego z 0.3promila dopuszczalna ilosc to 0.8 w normalnym kraju

 » alkomat (Alvin | 12-09-2017, 01:00:59)

Te alkomaty jakies niesprawne mają. Dmuchałem i zapaliła sie zielona lampka a dzień wczesnie popiłem i mój alkomat pokazywał 0,6 promila. Cos nie tak im to działa!

 » Kasiora (Bicz | 11-09-2017, 22:28:31)

Przecież to nielegalne

 » a to ci... (piter | 11-09-2017, 22:25:45)

Ten kozioł ofiarny dostał mandat za brak pasów? Wymontował? Brak pasów czy brak zapiętych pasów to jednak różnica panie redaktorku.

 » On (On | 11-09-2017, 21:50:53)

Za kazdego nietrzezwego 5000 plus koszty sadowe lepiej ustac MA drodze I zlapac dwoch niz pilnowac bezpieczenstwa na drodze zenada

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Ognisty pokaz w Żabienku (0)
 » WÓJCIN: Gminny Turniej Wsi (0)
 » Piknik i biegi w Przyjezierzu (1)
 » Wakacyjne spotkanie w muzeum (1)
 » MOGILNO: Obchody Święta Policji (10)
 » Parowóz "Piernik" w Mogilnie (1)
 » Porusz serce Franka (7)
 » Powiatowe stypendia dla młodzieży (6)
 » Parowóz zatrzyma się w Mogilnie (6)
 » Agresywny 31-letni stalker (6)
 » Szarzyńska rozpoczęła kampanię (48)
 » Jarosław Gowin w Mogilnie (13)
 » Prawica ujawniła kandydatów (92)
 » ŻABIENKO: Ogień Niepodległości (1)
 » Wybili szybę, by uratować psa (4)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2009-2016   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ