Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Jeziora Wielkie - Społeczeństwo

Ciesielczyk komisarzem gminy

2017-10-31 13:34
 

W piątek 27 października, premier Beata Szydło zdecydowała, że pełniącym obowiązki wójta Jezior Wielkich będzie Dariusz Ciesielczyk.

Przypomnijmy, że po śmierci wójta Zbysława Woźniakowskiego, radni zdecydowali, że nie będzie wcześniejszych wyborów. Natomiast obowiązki wójta ma pełnić osoba wyznaczona przez Premiera RP. Ostatecznie wojewoda Mikołaj Bogdanowicz (PiS) rekomendował na to stanowisko byłego już przewodniczącego Rady Gminy w Jeziorach Wielkich. Tym samym z dniem 27 października premier Beata Szydło (PiS), zatwierdziła na komisarza Dariusza Ciesielczyka (PiS). W dniu dzisiejszym Dariusz Ciesielczyk odebrał z rąk wojewody kujawsko-pomorskiego decyzję pani Premier.

Nowy radny i przewodniczący

Warto zauważyć, że po rezygnacji z mandatu radnego przez przewodniczącego Ciesielczyka odbędą się wybory uzupełniające do Rady Gminy w okręgu nr 6. Obejmuje on sołectwo Wójcin – część położona przy drodze prowadzącej od miejscowości Kożuszkowo do skrzyżowania w miejscowości Wójcin i dalej część sołectwa położona na północny-wschód od drogi prowadzącej od Strzelna do miejscowości Wójcin. Wybory zaplanowano na 14 stycznia 2018 roku, natomiast komitety wyborcze muszą zostać zgłoszone do 5 listopada 2017 roku.

Oprócz tego rajcy wybiorą nowego przewodniczącego, którym najprawdopodobniej zostanie obecna wiceprzewodnicząca Aneta Bemke (PO). (AS)

REKLAMA
 
   » KOMENTARZE [53]» dodaj komentarz   

 » Gratulacje (DT | 15-11-2017, 16:03:06)

Chyba komuś żal ykhmm... ściska.Gratulacje Panie Darku, w końcu mamy świetnego wójta, z którym można normalnie porozmawiać na trudne tematy , oraz od którego można uzyskać pomoc. Nie jestem człowiekiem ani bogatym, ani ze znajomosciami, a idąc załatwiać normalną sprawę w urzędzie gminy , w końcu poczułam że coś załatwiłam i wszystko jest na dobrej drodze. Ludzie jak możecie tak mieszać z błotem człowieka. Cóż mogę powiedzieć zawistna wioska, zawistna gmina, fałszywi ludzie. czas na zmiany.

 » Urząd (Prawda | 10-11-2017, 07:22:16)

Prawda jest taka ze tam sie tylko dostaje prace za uklady. Jak w zeszlym roku na gorze. Wszystko tylko znajomosci niewazne ze ktoś podejscia nie ma wazne ze ma ukladzik. Tam to normalne jest.

 » sprostowanie (rudy | 09-11-2017, 14:32:11)

Nie komisarz ale p.o. wójta.

 » Dobre (Mieszkaniec | 09-11-2017, 07:53:11)

Dobre liczy się charakter a nie wykształcenie to po co studia i nauka i doswiadczenie. Co to za bzdura, ja rozumiem że niektórzy skończyli takie studia że są bez znaczenia. Droga rodzinko przestańcie wypisywać te bzdury ludzie znają prawdę jakim człowiekiem jest Darek i że dostał posadę za układ a nie mądrość, charakter i inteligencję. I nie ma co obrażać się o prawdę.

 » dobre (jan | 08-11-2017, 21:01:43)

Ktoś tu ma problem z interpretacją tekstu. Absolutnie nie potępiam rolników i ciężkiej pracy związaną z tym zawodem. Nawiązując do poprzednich wpisów, przytoczyłem iż wykonując całe życie taka pracę nie ma czym się pochwalić w swoim CV...To nie praca zajmująca się zarządzaniem ludźmi,ani biurokracja... pozdrawiam

 » wykształcenie (Mieszkanka | 08-11-2017, 19:58:04)

Wykształcenie nie ma znaczenia, liczy sie charakter człowieka, inteligencję ma sie wrodzoną, której nie posiada osoba, która wyśmiewa ciężka pracę rolników i twierdzi, że praca w gospodarstwie hańbi, to już totalne prostactwo i chamstwo!

 » dobre (jan | 08-11-2017, 17:14:42)

Całe życie w oborze,albo zetorze i prywatne studia zaoczne...jest się czym chwalić w tym CV. W dzisiejszych czasach co drugi co ma kasę skończył studia zaoczne...normalnie Oxford ... to stanowisko pozwoli ocenić,czy te "wyksztalcenie" coś warte. Powodzenia

 » do Tomasz, Romek i reszty. (ADEEE | 08-11-2017, 14:40:43)

Największe oszczerstwa piszą osoby, które posiadają kompleksy, które mają problemy i dużo do ukrycia w swoim życiu osobistym, są prawdopodobnie nieudacznikami, nie potrafią do niczego dojść. Myślę Panie Darku, że poprzez swoją pracowitość i ambitność pokaże Pan, że jest Pan odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku. A Wam drodzy OSZCZERCY radzę weźcie się za uczciwą prace, abyście mogli w przyszłości pochwalić się swoim dzieciom, że do czegoś doszliście. Czytając te komentarze inteligentni ludzie wiedzą, że komuś bardzo zależy aby Pana obczernić. Kto Pana zna złego słowa nie powie.POWODZENIA I WYTRWAŁOŚCI! A dla Pana ROMKA mam radę: jeśli chce Pan zobaczyć jakie wykształcenie ma Pan Darek to proszę udać się do niego lub do jego rodziny po CV i wtedy Pan będzie mógł sobie wypisywać takie bzdury :)

 » To Tomasza! (Romek | 08-11-2017, 12:29:28)

100 racji. Droga rodzino pisząca te pozytywne komentarze. Proszę pokazać czego w życiu dokonał pan Darek. Gdzie pracował, jak pracował. Jak się dorobił uczciwą...rzetelną.. pracą? Czy jest godny tego stanowiska?

 » Do Karola (Tomasz | 08-11-2017, 10:00:27)

Jakie żale czysta prawda. O jego braciach lepiej nie mówić bo wstyd ale siostra rozbiła małżeństwo swojej najlepszej koleżanki to jak on ma być normalny jak go otaczają takie osoby. To polityka i zawsze prywatne sprawy mają wielkie znaczenie. Za co mają go ludzie rozliczać bo jak narazie był 3 lata przewodniczącym i niczym się nie wykazał. Te sztuczne pozytywy to ktoś z jego ridziny musi pisać.

 » Karol (zawsze uśmiechnięta :) | 07-11-2017, 21:21:04)

Nie będę komentować, komentarzy ludzi którzy tylko chcą wyrzucić swoje żale i tyle. Bo Ci którzy zarzucają wszystko wszystkim sami nie są ideałami, i niech zajmą się swoim życiem. A Darka niech rozliczają z tego co zrobił albo nie zrobił jako wójt. Nie będę odnosić się do kwestii jego brata z komentarzem że ma dziewczynę i to nie jedną ... jeśli ktoś z nim śpi i wie wszystko ...??

 » Nowy wójt (... | 07-11-2017, 15:24:45)

Wszyscy chyba zazdrościcie stanowiska. Czytając poniższe komentarze dochodzę do wniosku, że komuś ostro zależy na pokazaniu nowej osoby na stanowisku Wójta w najgorszym świetle. Dajcie ludzie mu spokój i pozwólcie cos zrobić!!! Zobaczymy jak będzie sprawował ten urząd i wtedy możecie dopiero coś powiedzieć! A mieszanie rodziny do spraw służbowych to czyste chamstwo i tyle. Komuś chyba coś ściska... droga opozycjo wielka z Wójcina i Gaju szczególnie!

 » Do obserwator (Grzegorz | 07-11-2017, 13:04:51)

A co ty wiesz że to oszczerstwa? Tak oszczerstw nie powinno się pisać tylko prawdę a ty skąd wiesz ze to nie prawda. Ja ich akurat znam i wiem że to co piszą to sto procent prawdy. A ty jesteś chyba z rodziny że tak bronisz go. I maskujesz prawdę.

 » Andrzej (Do obserwowator | 07-11-2017, 09:52:05)

Tak obiektywizm to pojęcie względne jest wolność słowa i trzeba pogodzić się z tym co piszą i na forum i w gazetach. A spr rodzinne ma każdy z nas ale nie każdy jest osobą publiczną i może spr prywatne zachowywać tylko dla siebie a politycy niestety nie. Coś za coś. Kultura osobista i moralne postępowanie powinno być przykładem dla ludzi a nie rozwiazlosc bo to wstyd dla gminy kto ja reprezentuje. Dosc ze stolek za układy to jeszcze się bronią.

 » Komisarz (obserwator | 07-11-2017, 07:53:36)

Prawda! Jeśli się pisze art. w lokalnej prasie ,należy dochować obiektywizmu i prawdy. Nie sadzę i to nie tylko ja ,że z tym w tej gazecie są problemy. Artykuły stronnicze wychwalające swoich krytykujące opozycje. Mam nadzieję ,że komisarz nie ulegnie i będzie miał swoją wizję na rozwój gminy. Rodzinne sprawy ma każdy z nas i pisanie oszczerstw świadczy o kulturze tej osoby.

 » Do zawsze uśmiechnięta (Karol | 06-11-2017, 15:11:31)

Piszesz żeby nie mówić o prywatnych sprawach a ty co robisz co kogoś interesuje jak z córką rozmawia i że jego brat ma dziewczynę i to nie jedną. O czym mają pisać jak on nigdzie nie pracował i nie wiadomo co reprezentuje w pracy wszyscy znają go i jego rodzine z bujek i podrywow. O jego siostrze też głośno ostatnio było. Jak chce się być osobą publiczną to trzeba liczyć się z tym że brudy będą wyciagane i trzeba zachowywać się powaznie. To polityka na ostatnich wyborach też jego brat który startował na wójta mówił źle o ówczesnym wojcie. Bo taka podła jest polityka i nie ma. Co sie bulwersowac.a na Lachowicza za prawdę się nie gniewajcie.

 » Będzie dobrze (DeTe | 05-11-2017, 15:12:23)

Jesteście bardzo zawistnymi ludźmi, wy którzy mieszacie z błotem Darka i jego rodzinę. Co ma życie rodzinne i prywatne do polityki, jakiekolwiek by nie było. Poknijcie się w czoło. Gratuluję Darku!

 » Wójt (Mila | 05-11-2017, 10:07:04)

Prawda jest taka ze polowe tych "pracowników" z urzędu powinno sie zwolnic bo dostali robote po znajomosci!! Wiekszosc! Taka jest prawda!! I kazdy na kazdego gada.

 » Komisarz (Mieszkaniec Gaju | 05-11-2017, 09:22:26)

Panie Darku Życzę sukcesów i grubej skóry na te wstrętne komentarze. Zazdrość i obłuda to nasz Narodowy sport . Myślę,że będzie Pan dobrym włodarzem Gminy. Należy tylko otaczać się mądrymi ludźmi nie lizusami .

 » Wót (Ilonka | 04-11-2017, 17:13:07)

Czytając te komentarze to to tylko wstydzić się za mieszkańców Gminy Jeziora Wielkie jakie brednie przepełnione zazdrością i nienawiścią wypisują.Jakie to ważne czy ktoś jest z PIS ,PO czy z PSL najważniejsze że Gmina ma Wójta i to wreszcie z naszej Gminy ,kurde ludzie to nasz człowiek .Mniej zazdrości oj mniej by się przydało i panu Lachowiczowi też, bo przez jego artykuły przemawia takie samo prostackie zachowanie.

 » Gratulacje (zawsze uśmiechnięta :) | 04-11-2017, 16:39:35)

Wielkie gratulację dla Darka, teraz pozostaje życzyć tylko wytrwałości w ciężkiej pracy. Nie będę komentować, niektórych komentarzy, ponieważ żyjemy w takich czasach, że niektóre osoby mają potrzebę obrażania innych, właśnie w taki sposób- pisząc pod pseudonimem, a prosto w oczy nie potrafią czegoś takiego powiedzieć, jak dla mnie to tylko zwykła zawiść. Bije się na meczach ... uuu a ma dać się pobić i mieć twarz poobijaną??? a co do tych młodych dziewczyn,może ktoś nie wie ale ma młodą córkę, siostrzenicę, brat jego ma dziewczynę i jeśli ktoś wdział jak z nimi rozmawia, śmieje się to nie oznacza, kogoś podrywa :p.

 » Wojt (Marcin | 03-11-2017, 08:09:38)

Przestańcie mówić o prywatnych sprawach przecież kazdy zna Darka i jego rodzinę i wiedzą co to za ludzie więc lepiej nie komentować bo szkoda słów. Dali mu za nic stanowisko to tez fakt ale już po zamiatane. Teraz niech sie wykaże i pokaże nam jak potrafi rządzić gminą każdemu trzeba dac szansę. A z tą zazdrością to trochę przesada czego tu zazdroscic stoła za układ. Nie przesadzajcie to tylko gmina Jeziora Wielkie nawet na mapie tego nie ma.

 » Gratulacje (Goska | 02-11-2017, 22:23:25)

Ludzie przestancie sie osmieszac,jedna wielka zazdrosc od was plynie...przeciez kazdy moze za rok wystartowac w wyborach....broni wam ktos?pokazcie w czym jestescie lepsi...wtedy na was tez reszta nie zostawi suchej nitki,powyciagaja jakies sprawy rodzinne itd,tego wam zycze.bo teraz kazdy na portalu jest mocny w slowch...co was tak naprawde boli?zazdrosc was zzera na maxa,smieszni jak dzieci...

 » Gmina (Polityk | 02-11-2017, 20:42:51)

A co ma życie prywatne do polityki I do pełnienia funkcji wójta???

 » Do zarty (Zainteresowany | 02-11-2017, 20:37:11)

A przepraszam bardzo, mówiąc "zasłynęli", "damskimi bokserami są" to o kim tu mowa bo nie rozumiem? Od kiedy Pan Darek to kilka osób?

 » ZARTY (Do ABC | 02-11-2017, 19:34:38)

To ze oni sie bija to każdy wie bo sie z tym za bardzo nie ukrywaja tylko dumni z tego są to nie tylko na meczach. Damskimi bokserami tez zaslyneli. Co to za gadanie ze inni siedzą i pierdza w stołek a on co zrobił zeby sie zasłużyć co to za brednie. Chyba go nie znacie ale na pewno pozna cie jeszcze chwila.

 » Do MIESZKANKA (ABC | 02-11-2017, 18:18:32)

A skąd niby Pani wie jak Pan Darek się bije na meczach? :D wątpię żeby Pani to widziała... i nie rozumiem po co przytyk do jego rodziny... brawo za inteligencję, naprawdę. No ale trzeba komuś dowalic A potem się cieszyć że się komentarz dało :D Pan Darek raczej na pewno ma takie komentarze gdzieś. A co do Pana Darka to cieszę sie, że to właśnie on jest na tym stanowisku. Człowiek, którego mieszkańcy lubią i szanują. A nie osoba, która potrafi tylko siedzieć i pierdzieć w stołek. Brawo Panie Darku! Trzymamy kciuki.

 » Do MIESZKANKA (ABC | 02-11-2017, 18:17:46)

A skąd niby Pani wie jak Pan Darek się bije na meczach? :D wątpię żeby Pani to widziała... i nie rozumiem po co przytyk do jego rodziny... brawo za inteligencję, naprawdę. No ale trzeba komuś dowalic A potem się cieszyć że się komentarz dało :D Pan Darek raczej na pewno ma takie komentarze gdzieś. A co do Pana Darka to cieszę sie, że to właśnie on jest na tym stanowisku. Człowiek, którego mieszkańcy lubią i szanują. A nie osoba, która potrafi tylko siedzieć i pierdzieć w stołek. Brawo Panie Darku! Trzymamy kciuki.

 » Goska (Bolo | 02-11-2017, 15:55:15)

Gosia coś Ci się poprzewracało w tej główce w gminie wszyscy ich znają i to z tej drugiej strony a teraz gminę będzie uzdrawiać śmiech na sali

 » Nowa władza to Żarty (Mieszanka | 02-11-2017, 14:27:55)

Dobre dobre słowa poprzednika że znamy Dariusza i popieramy. Lepiej dla niego gdyby go i jego rodzinki nikt nie znał. Bo wszystkie pozytywne komentarze to na pewno tylko jego rodzina pisze bo tylko oni go popierają. Dostał stołek za nic. Chyba za to ze bije sie na meczach jak kibol. Gratulacje dla pisu super kandydat. Teraz młode ładne dziewczyny będą miały szansę na pracę ale najpierw komisarz je przeegzaminuje. Pozdrawiam

 » KOMISARZ (Andrzej | 02-11-2017, 14:20:18)

Człowiek bez żadnego doświadczenia w urzędzie ani jakiejkolwiek pracy biurowej na takim stanowisku. To tak samo jak było PRLu nawet największe gamonie dostawali stanowiska w prezencie. Teraz tak samo wystarczy zapisać sie do PiSu i nie mieć swojego zdania i sie podlizywac i masz stanowisko w prezencie. I po co sie wykazywać, uczciwe pracować itp. Kpina

 » mistrzowskie zagranie (Lucjusz | 02-11-2017, 12:51:44)

Wg mnie komisarzem powinna zostać Pani Grażyna Leśniewska, doskonały samorządowiec, a za rok byłyby już normalne wybory. A tak PiS naznaczył już swojego kandydata na przyszłego wójta, co by się społeczeństwo "opatrzyło" i "oswoiło". No, ale to wina radnych z Jezior Wielkich - nie zgodzili się na inne rozwiązanie to mają to co chcieli.

 » Fundusz solecki (Urzędnik | 02-11-2017, 09:13:35)

Gratulacje panie Darku. Na reszcie w gminie czas na zmiany, dość kilkuletnich układów i ukladzikow! Proponuję w przyszłym roku zlikwidować fundusz solecki, każda inteligentna osoba wie że to wyrzucanie gminnych pieniędzy w błoto, wystarczy się przyjrzeć na niektóre wiejskie inwestycje, śmiechu warte! Przy okazji podreperuje pan gminny budżet i przeznaczy te pieniążki na o wiele madrzejsze inwestycje, które będą służyć całej gminie a nie tylko wybranca.

 » Gratulacje (Goska | 01-11-2017, 23:16:57)

Gratulacje Darek....sa osoby,ktore sie z tego ciesza znajac Ciebie jako czlowieka,nie interesuje ich polityka itd...Liczymy ze dasz rade i tyle

 » zawłaszczanie Polski przez PiS (bezpartyjny gorszy sort | 01-11-2017, 20:57:45)

Już nawet elementarna uczciwość wymaga tego, by komisarzem gminy została osoba nie zamierzająca później ubiegać się (już w wyborach) o fotel włodarza tej samej gminy. Jednak dla PiS-u, od uczciwości w przestrzeni publicznej. ważniejsze jest przejęcie przez siebie również i samorządów terytorialnych. Jednak własnym brakiem uczciwości, nigdy nie przywróci się uczciwości! Wyraźnie widać, że lansowane przez PiS hasło "naprawy Polski", służy PiS-owi wyłącznie do jej zwłaszczenia. Tak jak w PRL-u Polska była zawłaszczona przez PZPR, podobnie i teraz cała Polska ma zostać podporządkowana PiS-owi i być przez niego zarządzana jak jego własność. Przerażające!

 » Czas zmian (Spolecznik | 01-11-2017, 20:42:10)

Gratuluję panie Darku! Pozostaje w przyszłym roku wymienić na świeżych członków rady gminy na osoby które chcą zrobić coś dobrego dla gminy a nie ludzi którzy za wszelką cenę chcą się dorwać do gminnego koryta. Panie Darku czas zmian pora zacząć. A tak po za gmina to w starostwie też przydały by się zmiany bo Ci to już całkiem bez wstydu.

 » oj pis pis pis (joker | 01-11-2017, 14:29:06)

odbije sie wam gorszą czkawką niż popaprańcy z peeselem razem wzięci. pis-po jedno dno!

 » Bardzo dobra decyzja! (Mikrus | 01-11-2017, 11:37:44)

Gratulacje dla Pana Dariusza Ciesielczyka. Czas zmian się zaczął i bardzo dobrze, bo może zrobi wreszcie porządek i zapewni, że gmina zacznie się rozwijać!

 » Bardzo dobra decyzja! (Mikrus | 01-11-2017, 11:37:27)

Gratulacje dla Pana Dariusza Ciesielczyka. Czas zmian się zaczął i bardzo dobrze, bo może zrobi wreszcie porządek i zapewni, że gmina zacznie się rozwijać!

 » każdy lepszy (xyz | 01-11-2017, 10:12:07)

Każdy lepszy, nawet marny pisior od należącego do partii sitw lokalnych.

 » To (Mors | 01-11-2017, 09:23:57)

A z wyrokami na takie stanowiska ! Będzie zastraszyć całą gminę

 » Hhh (Kaja | 01-11-2017, 09:21:19)

Szukali przekrętów poprzednich władz których nie było a sami tworzą niejasne sytuację!

 » Hhh (Kaja | 01-11-2017, 09:21:18)

Szukali przekrętów poprzednich władz których nie było a sami tworzą niejasne sytuację!

 » wybory (obserwator | 31-10-2017, 20:51:24)

Liczy się tylko koryto. Reszta to małe sprawy. Przykre ale prawdziwe , mam takich radnych jakich wybraliśmy.

 » Rada (J W | 31-10-2017, 20:38:44)

Całą radę trzeba wymienić, żeby zapanował porządek w gminie. Pytam!? Co dobrego zrobiliście dla gminy, stan dróg mamy najgorszy w powiecie, jeździć się nimi nie da, jeśli te prymitywne łatanie nazywacie remontem to BRAWO !!! Przypomnę czym zajmowaliscie się na pierwszych sesjach po objęciu władzy...podwyzkami za sesję i podniesliscie pensje wojtowi! Wstydu nie macie, a to wszystko za pieniądze podatników, i gdzie tu dobro gminy o którym mowiliscie przed wyborami!?

 » zmiana (jaś fasola | 31-10-2017, 20:22:14)

Darek, gratulacje, weź cugle w ręce i nie przejmuj się wyjcami zazdrośnikami, do przodu!!!

 » Przedwczesne wybory (Poinformowany | 31-10-2017, 19:31:37)

Ciekawe jest to że w innej gminie wiejskiej w naszym województwie gdy wójt przeszedł we wrześniu na emeryturę kazano im rozpisać wybory na wójta gdyż pozostało ponad rok do wyborów samorządowych a to za długi okres czasu. A tu takie rzeczy się dzieją

 » Gmina (Gospodyni | 31-10-2017, 19:15:29)

Aneta na przewodnicząca? To chyba żart. Popatrzcie na wieś Lubstówek, od momentu jak została soltysem to cała wieś sklocona.,a koło gospodyń wiejskich praktycznie nie istnieje. Mówiąc krótko jaki sołtys taka wieś, jaki przewodniczący taka gmina!

 » Przewodnicząca (Mieszkaniec | 31-10-2017, 19:07:22)

Sprawą Anety Bemke i jej głosowaniem powinien zająć się prokurator! A gdzie szef partii PO ? Ostatnim głosowaniem zdradziła partie z której się wywodzi więc już dawno powinna zostać z niej wyrzucona! Wniosek nasuwa się sam.... dobro gminy to tylko wyborczy knyw a sukces....po trupach byle objąć cieplutkie, wygodne stanowisko w radzie gminy. Szanowna rado gminy POBUDKA!!!

 » sprawny mechanizm (przytomny | 31-10-2017, 18:45:35)

Trybiki jednego producenta znacznie sprawniej wprawiają w ruch pojazd niż elementy dwóch różnych zamienników, w tym ten trzeci to chinol.

 » Za rok WYBORY !!!! (WYBORCA | 31-10-2017, 16:56:40)

Mieszkańcom J.W nikt nie odbiera PRAW WYBORCZYCH. Z pewnością ZSL ZA BURTA !!! Są przepisy regulującą tę losową kwestię. Koszty organizacji wyborów na kilka miesięcy przed wyborami samorządowymi również wchodzą w grę. Trochę rozsądku !

 » Zięć (Młody | 31-10-2017, 14:42:05)

A zięcia za przedwodniczacego

 » zawłaszczanie Polski przez PiS (bezpartyjny gorszy sort | 31-10-2017, 14:12:49)

Między innymi w taki właśnie sposób, obecna totalna PiS-owska władza zawłaszcza sobie Polskę. W tym przypadku, zawłaszczyła sobie samorząd terytorialny w gminie Jeziora Wielkie. Przecież PiS wie lepiej od mieszkańców gminy, kto powinien rządzić gminą! Mieszkańcy gminy Jeziora Wielkie, zostali sprowadzeni do wyłącznej roli płatników podatków. Widocznie PiS uznał, że mieszkańcy są zbyt głupi, aby sami mogli wybrać sobie wójta!

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Nowe Volvo dla OSP Gębice (4)
 » Spotkanie opłatkowe w Dąbrowie (3)
 » DĄBROWA: Inwestycje 2019 (3)
 » MARKOWICE: Uderzyła w drzewo (0)
 » "Bez nas nie ma sądu" (27)
 » Świetlica podzieliła mieszkańców? (27)
 » Zderzenie samochodu z ciągnikiem (4)
 » STRZELNO: Inwestycje 2019 (51)
 » Tenis i szachy we Wszedniu (0)
 » Festyn dobroczynny w Strzelnie (6)
 » Podsumowali Szlachetną Paczkę (2)
 » Stworzyli wigilijny nastrój (20)
 » Grudniowe spotkanie sołectwa (1)
 » Piernikowe wypieki na wystawie (2)
 » Świąteczne warsztaty kulinarne (5)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2009-2016   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ