Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Mogilno - Społeczeństwo

Napad na księdza po kolędzie

2017-12-30 21:26
 

W miejscowości Chabsko doszło do napadu na proboszcza parafii Świętego Jakuba Większego Apostoła w Mogilnie. Nieznani sprawcy ukradli pieniądze z kolędy.

Ze wstępnych informacji wynika, że do zdarzenia doszło w dniu dzisiejszym około godziny 14:00 w miejscowości Chabsko. Był to czwarty dzień kolędy nowego proboszcza mogileńskiej Fary. W trakcie tak zwanej kolędy dwóch niezamaskowanych mężczyzn miało wyskoczyć z samochodu i dokonać kradzieży saszetki z ofiarami parafian.

- Nie chciałbym robić z tego teraz sensacji. Było tam jakiś dwóch ludzi w nieoznakowanym samochodzie i porwali oni kolędową teczkę i odjechali. Zgłosiłem na policję tę sprawę. Mężczyźni ci nie mieli zasłoniętych twarzy, tym samym musieli nie być stąd (...) Mamy taki czas, że powinniśmy się teraz skupić na tym co dobre, tym bardziej tutaj, w tej miejscowości - relacjonuje ks. dr Piotr Waszak, proboszcz parafii farnej.

Z relacji księdza wynika także, że całe zdarzenia trwało ułamki sekund i dzięki jego opanowaniu nic się nikomu nie stało. Sprawcy napaści dokonali jedynie kradzieży nieokreślonej kwoty pieniędzy z sobotniej kolędy.

- Jedyne co mogłem zrobić, to wejść pod ten samochód, ale tego nie zaryzykowałem, bo mogłoby być różnie wtedy. Nikomu nic się nie stało poza tym, że mamy kradzież, jak wiele innych kolędowych kradzieży - stwierdza proboszcz mogileńskiej Fary.

Wszelkie informacje na temat zdarzenia lub sprawców można przekazywać do Komendy Powiatowej Policji w Mogilnie pod numerem 997. (AS)

AKTUALIZACJA!: 31.12.2017r., godz. 22:50: Jak informuje asp. Tomasz Bartecki - proboszcza w trakcie odwiedzin duszpasterskich zaczepił mężczyzna stojący przy drodze dojazdowej prowadzącej do prywatnej posesji. Nieznajomy spytał kiedy będzie u niego tzw. "kolęda", po czym nagle wyrwał księdzu z rąk skórzaną teczkę. Następnie wsiadł do zaparkowanego obok pojazdu marki Opel Vectra koloru fioletowego, który posiadał zdemontowane tablice rejestracyjne. Sprawca wraz z siedzącym w środku drugim mężczyzną odjechali w kierunku Trzemeszna.

REKLAMA
 
   » KOMENTARZE [40]» dodaj komentarz   

 » Wyprany mózg powieś na lince, niech wyschnie. (Czak Noris | 06-01-2018, 08:38:54)

Onyx, muzułmańscy duchowni nie gwałcą dzieci, oni się z nimi żenią i wtedy uprawiają z nimi sex, na legalu. Widziałeś kiedyś żeby ktoś żonę gwalcil? Muzułmańscy duchowni nie zbierją kasy od dziadków, ich sponsoruje Żyd Soros miliardami. Na ostatnim sylwestrze w kultulanie lepszej wg Ciebie Francji muzułmańskie bydło skatowało kobietę policjantkę , zobacz sobie na youtube bo w TVNiemieckiej Ci tego nie pokażą. Taki maja szacunek do kobiet. We Włoszech muzlumanin wtargnął na odddzial położniczy i masturbujące sie chciał zgwałcić kobietę w ciąży. W lepszych wg Ciebie kulturowo Niemczech w tym roku w sylwestra pobudowali dla swoich, porządnych kobiet które płaca podatki na bezpieczeństwo klatki, NO RAPE ZONE. Wiesz co to znaczy po angielsku? Pobudowali klatki dla swoich rodaczek zamiast dla oprawców najeźdźców. O gwałtach dwa lata temu na sylwestrze w Kolonii nie wspomnę, w tym roku w Hamburgu na sylwku muzułmańscy gwałciciele czekali a... Niemieckie kobiety jie przyszły. Bały się. Czaisz to swoim tępym móżdżkiem ? Bały się we własnym kraju. We własnym mieście. We własnym domu. A w Polsce na sylwestra mieli ból doopy że Despasito z playbacka. Skoro nadal twierdzisz że Polska nigdy nie będzie taka bogato kulturowo jak Franca (Arabia Francuska) i Niemcy (Germakistan) to się z Tobą zgadzam. Na szczęście POjeby już nie sa u władzy a minister Błaszczak powtarza jak zacięta płyta że bezpieczeństwo przede wszystkim i żadnego bydła nie wpuści. Polska jest katolicka i taka pozostanie.

 » do onyks (arczi | 05-01-2018, 23:44:32)

nie, wedlug ich standardow nie gwalca ale to glownie dlatego ze nie jest gwaltem to "ubogacanie" nie muzulmanek, i nie jest gwaltem wspolzycie z wlasna zona, a i nie zapomnijmi ze wedlug muzulmanskich immamow mozna ozenic sie nawet z niemowlakiem ( serio, doslownie tak twierdza) . co do Francji i Niemiec , kulture poprostu mamy inna, a gospodarczo nas zniszczyla 2WS a potem komunizm trzymal nas w tyle, a teraz post-komunizm (czy tam neo-komunizm, jak kto woli) oraz socjalizm

 » do czak (arczi | 05-01-2018, 23:33:14)

wygląda jakbyś wiedział ze kościół =/= religia ale jednak nastawiasz za nich karku po czym sie od nich odcinasz ale ciągle wierzysz w to co ci wpoili i mówisz ze to ja jestem czubem ? a to ze Francuzi sami sobie zaimportowali nowa religie z dawnych koloni to zupelnie inny temat bo rdzeni Francuzi wprawdzie poszli w roznego typu -izmy ale to nie oni sa glownie wyznawcami islamu we Francji

 » pislam (onyks | 05-01-2018, 03:58:46)

Muzułmańscy duchowni nie gwałcą dzieci i nie wyłudzają od biednych,starych ludzi pieniędzy dla swojego boga.A co do Francji i Niemiec to kulturowo i gospodarczo nigdy nie osiągnie Polska tego poziomu które te państwa prawdziwie laickie reprezentują.

 » Bierz przykład (Czak | 04-01-2018, 16:19:41)

Arczi, Francuzi już to zrobili. Wyparli się swojej religii i zburzyli kościoły. Niec nie znosi próżni , długo nie czekali aż w ich porzuconą religie wskoczyła inna. Brutalniejsza. Owoce tego już widać na francuskich ulicach. A to dopiero początek. Gardzę takimi czubkami jak Ty który nienawidzi kościoła bo kasa. Kasa to noe wszystko panie. Kocham Boga i nie muszę chodzić do kościoła by go czuć. Nie muszę słuchać tego papieża , bo ten koleś to jedna wieka pomyłka. Nie muszę płacić by mój Bóg mnie kochał. Sa inne sposoby by go czuć.

 » ... (arczi | 04-01-2018, 10:47:49)

gardze: bogubojnymi niewolnikami kleru nastawiajacych drugi policzek, zapraszajacych swoich oprawcow na powieczorek w imie poprawnie politycznie lewicowego papieza hipisa, kozki zostawiam tobie i tobie podobnym "Czak Nori, ale w jednym masz racje: mam kalosze ps. pamietaj ze :BÓG CIEBIE KOCHA ale tylko jesli dajesz na tace

 » Arczi jest nowoczesny. (Czak Noris | 04-01-2018, 09:01:09)

Arczi już jest nowoczesny, jak zachodnia Europa. On się w końcu czuje pełnoprawnym Europejczykiem, nie jakimś wąsatym Januszem z zacofanej reżimowej Polski Kaczyńskiego, gdzie jedynym problemem i zagrożeniem w sylwestra było Despasoto grane z playbacka. Arczi wypowiada się w imieniu religii pokoju, miłośników kóz. Arczi jak ja nowoczesnego przystało gardzi swoimi korzeniami, swoją tradycja i swoją religią. Poszedł z duchem czasu i podobnie jak Niemcy czy Francuzi przyjął Islam. Gumowce tez juz se kupił, koza już mu nie ucieknie.

 » Powinno się skończyć kolędowanie (Ja | 03-01-2018, 10:44:11)

Dobrze że nikomu nic się nie stało przecież zz księdzem chodzą ministranci dobrze że chłopcom nic nie jest

 » .. (arczi | 03-01-2018, 00:25:25)

zapomniales napisac w imie ktorego boga sie wypowiadasz

 » do ciebie (DB | 02-01-2018, 19:22:22)

Zgadzam się, że kradzież to czyn moralnie zły (grzech). Cześć z osób wypowiadających na forum jest bardzo surowa w wymierzaniu sprawiedliwości. Czy chciałbyś by ciebie i twoje czyny też zostały kiedyś tak osądzone jak sam sądzisz? Może dziś czujesz się mocny, bo nie okradłeś księdza, matki, babki, czy ciotki. Czy masz prawo sądzić człowieka? Nie masz prawa. Czy masz prawo sądzić czyn? Tak, masz prawo, jednak prawdopodobnie na nic twoje gadanie o dożywociu czy o innych takich, bo od tego w Polsce jest sąd i prawo karne (no chyba, że...twój punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, bo ja nie wiem, ale może ty masz wpływ na prawo karne). Ważne: BÓG CIEBIE KOCHA. I ciebie, który sądzisz, i ciebie, który okradłeś, i ciebie księdza, i mnie. Tutaj najmniej chodzi o te pieniądze czy o tego księdza. Tu chodzi o coś więcej. Ty bardzo cierpisz. Bo nie ukradłbyś jeśli twoje problemy nie przerosłyby twojej inteligencji, i twojej pewności siebie, i twojego planu na życie, które wyszło ci spod kontroli. Może wydaje ci się, że ta kradzież rozwiąże twoje problemy?Tak, masz racje, wydaje ci się ( no...może rozwiąże chwilowe problemy finansowe), bo twój problem jest w twoim sercu lub w głowie. Ciebie Pan Bóg kocha. Pan Jezus zapłacił za ciebie (za mnie też) wysoką cenę-swoje życie. Są ludzie, którzy są gotowi pomóc,których stawia na twojej drodze Bóg. To twoje życie i ty decydujesz. Życzę księdzu i tobie,i tobie też by ta sytuacja nie rodziła dalszego zła. Niech ta kradzież pomoże księdzu stanąć w prawdzie o sobie. Niech Dobry Bóg da łaskę potrzebną do przebaczenia temu, który skrzywdził i wzrost w Miłości.

 » kiedy (xx | 02-01-2018, 15:46:57)

Są w Polsce miejscowości, gdzie ksiądz nie chodzi po domach, by ściagać kasę i patrzeć jak mieszkają , tylko zaprasza wiernych z danej ulicy do kościoła na modlitwę. Jest koszyczek i tam, kto chce i może wkłada ofiarę.Spotkanie modlitewne na pierwszym miejscu. Ale tutaj, na co innego wydają kasę, więc muszą chodzić, by więcej mieć.Kiedy będzie tak wszędzie?

 » ... (arczi | 02-01-2018, 14:08:28)

spokojnie, w nast roku za ministratow beda robic panowie z silki z maczetami, wiekszosc juz nawet ma szaliki na te pore roku . ogólnie tytuł artykułu mógłby byc : mezczyna zbierajacy haracz zostal napadniety przez konkurencyjny gang,

 » Chamstwo (Karol | 02-01-2018, 12:55:34)

Nie jestem praktykującym katolikiem ale to zwykle chamstwo i powinni temu eunuchowi palce urwać.

 » oj ciemny ludu (joker | 01-01-2018, 21:26:25)

Państwo P(is)olskie płaci z moich-naszych podatków na kościół katolicki i konkordat z watykanem grube bańki bez mojej zgody.na tacę nie daję ale za ślub i chrzest musiałem zapłacić wg niepisanego cennika pazernego księdza.

 » Szczęśliwego Nowego przede wszystkim (Ostatni Sprawiedliwy | 01-01-2018, 13:26:52)

Nie chcesz dawać ? Nie dawać ? Nie dawaj. Nikt Cię nie zmusza a z kieszeni sam Ci ksiądz nie wyciąga. Nie chcesz dawać ? Nie dawaj. Nie wpuszczaj do domu. Nie bój się „co sąsiedzi” powiedzą. Twój dom, Twoje zasady - sam decydujesz kogo chcesz gościć. Po co ten hejt na tych co wpuszczają i dają kasę? Ich kasa, ich decyzja , ich dom. Nic Ci do tego. Ja do kościoła chodzę i daje tam na tace bo korzystam z usługi, wiec za nią płace. Do domu księdza zazyczaj nie wpuszczam bo mnie nie ma na kolende, a jak chce przyjść w inny dzień to proszę bardzo. Ugoszczenie i sobie porozmawiam chętnie , ale nie płace w domu. A tego co napadł i okradł , złapać i dożywocie. Nieważne czy napadł i okradł księdza , sołtysa, lekarza czy spawacza ze Stalko. Napaść i kradzież to przestępstwo i łamać łapy powinni, pałować i zamykać w klatkach na min 10lat.

 » Po cho*erę... (KK | 01-01-2018, 09:58:35)

[komentarz niezgodny z regulaminem]

 » śmieszni ludkowie u nas mieszkają (katolik | 01-01-2018, 08:32:18)

[komentarz niezgodny z regulaminem]

 » kradziez (holk do Tomasza z mogilna | 01-01-2018, 05:39:58)

Chlopie co ty za bzdury piszesz ze Bog za tego szatana bedzie karal -to wez troche sie lecz ,a moze ty nie douczony ze konstanty wielki wymyslil te ich profesje tylko po to zeby biedny zacofany narod okradac i tak od 2woch tysiecy lat czarna mafia dziala -oni nie maja nic wspolnego z Bogiem ,.

 » Parafia (1234 | 01-01-2018, 00:49:55)

[komentarz niezgodny z regulaminem]

 » Parafia (1234 | 01-01-2018, 00:49:37)

[komentarz niezgodny z regulaminem]

 » wierny tomasz (antypis | 31-12-2017, 23:17:32)

[komentarz niezgodny z regulaminem]

 » Kradzież (Max | 31-12-2017, 23:09:26)

[komentarz niezgodny z regulaminem]

 » Hejt (K | 31-12-2017, 21:56:38)

Nie rozumiem o co chodzi wszystkim z tą kasą- nie chcesz dać to nie dawaj nikt nie zmusza, nie chcesz przyjmować kolędy to nie przyjmuj i nie krytykuj innych. Każdy ma swój rozum i wybór. A kradzież to kradzież i nie ma wytłumaczenia dla złodziei. A księdzu należy współczuć, ciekawe czy też tak będziecie pisać jak okradną kogoś z Waszych bliskich. Najlepsze noworoczne życzenia dla proboszcza

 » Janosik (UPS | 31-12-2017, 21:42:59)

Zarówno na księdza, jak i na innego suwerena takiego napadu nie powinno być w państwie prawa i sprawiedliwości.Janosików nam nie potrzeba.

 » Ludzi O czym wy piszecie!? (Hanula | 31-12-2017, 21:42:57)

Dla mnie nie jest ważne: ksiądz, kolęda,saszetka z ofiarami itd. Dla mnie jest ważne, że bandziory napadli na drugiego człowieka! Gdyby na was napadli to co byście powiedzieli? że dobrze się stało?

 » Bezsilność (tomasz z Mogilna | 31-12-2017, 19:51:06)

Czytam komentarze i widzę w większości tych, którzy nie przepadają Kapłana, a najwięcej mają do powiedzenia. Cóż mogę Wam powiedzieć; jak staniecie przed Bogiem, nic nie powiecie... bezsilność, to najlepsze słowo. Czemu człowiek nic nie powiecie? Bo nie będzie miał prawa. Czemu? Bo Bóg nie będzie już się pytać, On już będzie tylko wydawał wyrok...wyrok sprawiedliwy i jedyne skrucha człowieka może sprawić, że Bóg okaże łaskę.

 » Ja po kolędzie nie przyjmuje (Arnold | 31-12-2017, 19:00:21)

Oby szybko ujęto sprawców kradzieży plebańskiej saszetki.

 » pieniądze (Romek37 | 31-12-2017, 13:52:25)

kasa szkoda że ciebie nie oskubali biedaku

 » Nie dawać pieniędzy na kolędzie (kopi | 31-12-2017, 13:47:09)

Wniosek jest jeden, nie dawać kopert z pieniędzmi na kolędzie. Ksiądz ma dosyć.

 » miód na moje serce.. nikomu sie nic nie stało a pieniędzy nie ma (uytre | 31-12-2017, 13:01:30)

,,jak by uczciwie popracowali,, pisze idiota. A co to jest za uczciwa robota jeśli sie chodzi po domach i piebiadze wyciaga. Niczym sie nie różni od cygana lub zebraka.. a nie różni sie bo żebrak mercem pod dom nie podjedzie. Poświecić to sobie sam możesz,nastepny który liczy na zbawienie po odwiedzinach goscia w sukni

 » Kasa (Beny | 31-12-2017, 12:17:48)

No niestety trzeba kolędę jeszcze raz powtórzyć bo pula za mała.A tak na poważnie to czy koleda polega na odwiedzinach wiernych czy zbiórce kasy.Co jest priorytetem odpowiedzcie sobie sami.

 » Bez pomyslu (Nieznajomy | 31-12-2017, 12:05:26)

To ciężko było zapamiętać nr rejestracyjny pojazdu i po sprawie

 » Zapominalscy parafianie (Chrześcijanin | 31-12-2017, 11:46:17)

[komentarz niezgodny z regulaminem]

 » Kasa (Mimi | 31-12-2017, 11:23:49)

Kasa łatwo przyszła łatwo poszła

 » napad (sąsiad | 31-12-2017, 11:15:05)

Widzę że żadnej świętości nie ma .Takich gości to do pudła i do roboty.Jak by uczciwie popracowali to by im takie pomysły do tych pustych łbów nie przychodziły .

 » ..... (nul | 31-12-2017, 09:30:27)

dziwna rzecz i nikt nic nie widział w biały dzien ?

 » O proszę.. (Pe | 30-12-2017, 23:35:12)

[Komentarz niezgodny z regulaminem]

 » Dociekliwi (Chrześcijanin | 30-12-2017, 22:50:51)

[komentarz niezgodny z regulaminem]

 » Jak to nic się nie stało?! (Krasnal | 30-12-2017, 22:47:12)

Skoro sprawcy "porwali oni kolędową teczkę" czyli były tam dane parafian, imiona, nazwiska, adresy, pokrewieństwa i nie wiadomo co jeszcze? PESELE? Z jakimi danymi księża biegają po miastach i wioskach? Jak chronią te dane? Czy mają zgłoszone bazy do GIODO?

 » Parafia (Parafianka | 30-12-2017, 22:40:36)

Dużo sił i zdrowia dla KS. Proboszcza. Dużo robi dla parafii dla wiernych. Nareszcie parafia tętni życiem i jest dużo dzieci. Dużo wytrwałości w Nowym Roku

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » STRZELNO: Potrzebna pomoc! (1)
 » Wybory uzupełniające w Strzelnie (1)
 » STRZELNO: Pożar kamienicy [TV] (31)
 » Szybka jazda 19-latka (11)
 » Areszt dla sprawcy potrącenia (45)
 » Wpadł podczas policyjnej akcji (12)
 » Odbiorą choinki (5)
 » Kraksa lawety z osobówką (12)
 » Zmarł Mieczysław Czarnecki (9)
 » Debiutancka płyta i koncert (1)
 » Biegali po leśnych terenach (9)
 » Śmiertelne potrącenie na pasach (138)
 » Śmiertelne potrącenie kobiety (81)
 » Noworoczne spotkanie gospodyń (7)
 » DK 15 całkowicie zablokowana (18)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2009-2019   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ