Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Mogilno - Rozrywka

Muzycznie w amfiteatrze

2018-05-03 22:02
 

W czwartek, 3 maja w mogileńskim amfiteatrze letnim wystąpił zespół Dixie Team oraz Dixie Company.

Dzisiejszego popołudnia mieszkańcy mieli okazję wysłuchać koncertu "Dixie Team i przyjaciele" z udziałem zespołu Dixie Team oraz Dixie Company. (AS)

REKLAMA
 
   » GALERIA ZDJĘĆ [12]

 
   » KOMENTARZE [19]» dodaj komentarz   

 » Melasa (Ja i Ty | 14-05-2018, 15:53:04)

Co to za grajki ? Jako mieszkańcy oczekujemy coś więcej!

 » do mieszkaniec (I AM | 08-05-2018, 07:52:34)

Widać że nie byłeś na koncercie.Na Dixie Team był komplet plus osoby stojące.Następnie część ludzi się rozeszła głównie z powodu przeciągu i zimna.Dla młodych też są koncerty kończące się na ogół cwaniakowaniem piciem i bójką.Pozdr

 » Koncerty (Mieszkaniec | 07-05-2018, 22:30:31)

Ja uwazam ze Dixie Team to świetna kapela, ale niestety młodzież chce cos innego,moze gdyby było bardziej urozmaicenie kapel , dla młodzieży rowniez, byłoby zupełnie inaczej, a tak non stop ci sami, ile mozna tego słuchać, jak młodzież nie przyjdzie to kto? Na starszych liczyć nie mozna, jak widac.Jak wspomniałem super kapela, ale nie do amfiteatru, bardziej puby

 » do sabotaż i młodzież (I AM | 07-05-2018, 08:24:43)

Szkoda że jesteś jedną i t sama osobą i ubliżasz w dodatku ludziom którzy są Tobie bardzo bliscy.Smutne to i przykre.Nie byłeś a sterowany innymi piszesz takie rzeczy :)

 » Dixi Team (Sabotaz | 06-05-2018, 19:17:56)

Te granie Dixi team to jest totalna żenada i beznadzieja kiedy zaczniecie robic poważne koncerty?a nie jakies nudne zespoly w dodatku co grają w kółko to samo wstyd mi za takie koncerty w dodatku mało ludzi i powiewa nudą mam nadzieje,że w Mogilnie będzie sie coś działo dla młodzieży także

 » @ (nickt | 06-05-2018, 09:34:27)

Panie ot.ty. Mi nikt niczego nie obiecywał, natomiast projekt był i były osoby za, jak i przeciw (m.in. Pan Nawrot). Skąd Pan wie czy tam coś będzie, czy nie, a jak tak, to w jakiej postaci? Osobiście też nie wierzę, że magazyn powróci. Musiałby mieć coś wspólnego ze sportem, to by pieniądze się znalazły. Bo w tej pipidówie tylko sport się liczy. Poza tym szanowny Panie można być przeciw czemuś, czego nie ma.

 » Koncerty (Mieszkaniec | 06-05-2018, 01:48:11)

Ja uwazam ze koncerty powinny byc biletowane, np symbolicznie10 zł bilet, jak ktos by miał ochote na dany zespol to napewno by dał te 10 zł i by przyszedł, i z biletów zespol byłby opłacany a nie gmina płaci z naszych pieniędzy podatników, kapelom starszym, a młode kapele grały zupełnie za darmo, dlatego chętnych muzyków młodych nie ma,i przez to młodzieży nie ma.Z całym szacunkiem do tej kapeli,ale 1 maja - sory, młodzież nie przyjdzie na koncert weselny.

 » Panie nickt... (Ot.ty | 05-05-2018, 22:32:19)

Nie można być przeciw czemuś, czego nie ma. Magazynu nie ma i nie będzie. Nie ma miejsca (ruina), nie ma ludzi (dwie bezrobotne osoby?), nie ma dalszego przymakania oczu przez służby porządkowe i nadzór budowlany. Rozumiem, że ktoś obiecał Tobie, że magazyn wróci taki jak kiedyś? To teraz zapytaj tego kogoś, jak to będzie i wróć do oceny Nawrota. Czy on był przeciw magazynowi czy przeciw obłudzie, która była m.in. Tobie serwowana? Będzie tam zupełnie nowe inne miejsce. Dofinansowane i kontrolowane. Tamtego już nie będzie. To było wspaniałe miejsce - pełna zgoda. Ale ono BYŁO!

 » do Grega (nickt | 05-05-2018, 13:14:34)

Nawrot nic nie zrobiłby. Nawet przeciw magazynowi był...

 » Dixi Team (młodzież | 05-05-2018, 12:56:10)

Mam dosyć słuchania tych starych pryków ile można słuchac tego samego niech zagraja teraz na marsie a my jako młodzież prosimy o koncerty przeznaczone dla nas młodziezy siema.

 » Dno (Lucky | 05-05-2018, 10:04:01)

I sie dziwicie że ludzi nie ma,kto na taki festyn przyjdzie,no kto?

 » Koncert (matura2018 | 04-05-2018, 23:31:37)

Dixie Team to zespół, którym nasze miasto może się chwalić w całym kraju i nie tylko. Chłopaki grają, że aż miło! Muzyka nowoorleańską jest wieczna! To są standardy, które, jak dla mnie, nigdy się nie znudzą. Niech młodzież nie narzeka, tylko się edukuje muzycznie! Przychodźcie posłuchać, zamiast marudzić!

 » Koncert (matura2018 | 04-05-2018, 23:02:52)

Dixie Team to zespół, którym nasze miasto może się chwalić w całym kraju i nie tylko. Chłopaki grają, że aż miło! Muzyka nowoorleańską jest wieczna! To są standardy, które, jak dla mnie, nigdy się nie znudzą. Niech młodzież nie narzeka, tylko się edukuje muzycznie! Przychodźcie posłuchać, zamiast marudzić!

 » Koncert (kingson | 04-05-2018, 22:47:31)

Koncert był fantastyczny, jedna z ciekawszych muzycznych propozycji dla mieszkańców Mogilna od lat, niech żałują Ci co nie byli

 » Do kkkk (Grzegosszzuuuu | 04-05-2018, 20:50:14)

Lubię określenie "sterowany". Takie nośne, choć puste. Wysterowani raczej są ci na potencjometrach z wartością VOLUME=0 Proponuję wejść w dyskusję z radnym Nawrotem i na własne uszy się przekonać, że potrafi wyrazić swoje zdanie, a nie tylko "wierzyć w mądrość mieszkańców gminy Mogilno". Jeśli masz odwagę, oczywiście.

 » do greg (ja | 04-05-2018, 13:47:28)

świete słowa AMEN

 » nawrot (kkkk | 04-05-2018, 12:02:54)

znając nawrota to jest sterowany przez innych "myślicieli" a sam to nie myśli. wniosek-nie nadaje się na burmistrza.pozdrawiam może innych myślących kontrkandydatów.

 » nie tędy droga (Draf | 04-05-2018, 09:01:38)

Greg masz w 100% rację. Radni byli przeciwni budowie bieżni za blisko 3 mln zł, burmistrz obiecał im, że nie będzie o to walczył, a potem ich oszuka ł i sam, bez powiadomienia radnych wziął z rezerwy budżetowej chyba 500 000 zł i dołożył do tej bieżni. Tak się nie da!Jeszcze teraz pamiętam, jak p. Leszek nastał, jak mówił ile to inwestorów przybędzie do Mogilna, jak powstanie hala, obwodnica, amfiteatr i inne to inwestorzy będą walić drzwiami i oknami. I co? Pytam zwłaszcza tę dziesiątkę radnych która ślepo głosuje to co burmistrz chce.

 » A tymczasem... (Greg | 04-05-2018, 07:50:39)

A tymczasem nieopodal...: http://wrzesnia.info.pl/artykul/slawomir-zawladnal-wrzesinskim-rynkiem-adam-stachowiak-i-after-party-tez-dali-czadu http://wrzesnia.info.pl/artykul/michal-szpak-i-cleo-otworzyli-jubileuszowy-wrzesinski-weekend-muzyczny http://wrzesnia.info.pl/artykul/big-cyc-i-dj-hazel-czyli-eksplozja-energii-na-scenie Wielu Mogilnian tez tam bylo. A wiecie laczego to jest mozliwe? Bo kilka lat temu włodarze miasta zamiast skupiac się na sporcie, inwestycjach w większości zbędnych /hala, obwodnica itd./ skupili się na ściąganiu inwestorów. Firmy teraz płacą podatki, miasto rośnie i pięknieje /bo jest kasa z CIT i PIT/ i rozwija się przyciągając głównie młodych, nawet z Poznania. A Mogilno? Mogilno dzięki i przez burmistrza Leszka umiera. Mam nadzieję, że Nawrot albo jakiś inny myślący kandydat wystartuje w tym roku i obali obecnie „miłościwie nam panującego”.

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Jechał o 56 km/h za szybko (6)
 » Będą polować na dziki (37)
 » Hołd dla Prezydenta Gdańska (6)
 » I Bieg Babskim Lasem (8)
 » Przeprowadzili akcję "Prędkość" (5)
 » Światełko jedności i solidarności (15)
 » STUDNIÓWKA 2019: ZS Mogilno (0)
 » Zatrzymali 44-latka z promilami (1)
 » Wpadł okradając garaż (2)
 » SŁABOSZEWO: Śmiertelny pożar [TV] (10)
 » STRZELNO I JW: 27. Finał WOŚP (31)
 » MOGILNO: 27. Finał WOŚP (21)
 » DĄBROWA: 27. Finał WOŚP (3)
 » Jubileusz twórczej pracy (1)
 » Wykład w muzeum (1)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2009-2019   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ