Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Dąbrowa - Społeczeństwo

Zmodernizują parking za urzędem

2018-05-10 23:01
 

Przewodniczący Rady Gminy w Dąbrowie przypomina wójtowi o zmodernizowaniu parkingowego placu, który mieści się za Urzędem Gminy.

Podczas dzisiejszej sesji, Władysław Domagalski interpelował w sprawie wyremontowania placu za Urzędem Gminy w Dąbrowie, na którym parkowane są samochody. Przewodniczącemu zależy bowiem na wykonaniu tej inwestycji bez zbędnej zwłoki czasowej.

- Panie wójcie, chciałbym wziąć interpelacje w sprawie parkingu za Urzędem Gminy. Będę pana nękał długo, tak długo, aż ten parking powstanie. Na każdej sesji będę przypominał, przy każdej okazji, żeby to powstało. Bym prosił pana wójta, żeby tego nie robić na jesień, tylko zrobić teraz, bo jak trzeba będzie robić, to samochody strażackie będą musiały wyjechać, będą musiały być w gotowości. Jak się będzie robiło, będą musiały stać na dworze, a jesienią będzie padał śnieg, deszcze - będą mokły, a to są nasze skarby - mówił przewodniczący Władysław Domagalski.

Przypomnijmy, że modernizacja parkingu przy Urzędzie Gminy w Dąbrowie znalazła się w budżecie na 2018 rok. Wówczas na ten cel zarezerwowano 30 000 zł. Wójt gminy zapewniał dziś, że teren ten zostanie wybrukowany.

- Wszystkie zadania, które są w budżecie będą wykonane. Postaram się, żeby ten plac był szybciej. Natomiast to jest duże zadanie, ale oczywiście zrobimy. Jest przygotowana kostka, kostka jedzie - mówił wójt Marcin Barczykowski. (AS)

REKLAMA
 
   » KOMENTARZE [3]» dodaj komentarz   

 » przemyślenia (King | 13-05-2018, 09:12:24)

Widzę, że Dąbrowa wyprzedziła znowu Mogilno! U nas za ratuszem mógłby też powstać parking, ale przez 12 lat pan burmistrz nic nie zrobił, a jest tam sporo miejsca wolnego na jakieś 20 aut osobowych. Ja burmistrza po części rozumiem, że parking k. gminy nie ma nic wspólnego ze sportem to i kasy nie ma. Kasa jest za to na bieżnię na stadionie, z kolei dlatego nie ma "głupich" 40 000 zł na monitoring powietrza w Mogilnie. Tu z kolei "biedny" Barcin i Łabiszyn nas wyprzedzili.

 » hm (Jack | 11-05-2018, 13:27:09)

Rozumiem ,że wójt Barczykowski używa często skrótów myślowych, ale myślę że za słowa:cytat "kostka jedzie" powinien znaleźć się w finale "złotych ust" programu 3 polskiego radia :)

 » Hehe (thespecialone | 11-05-2018, 11:19:20)

Pan przewodniczący ma znajomości to może jakiś ładny marmur zamiast kostki ogarnie ;)

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Jacek Sasin w Strzelnie (1)
 » Pijany przekroczył prędkość (1)
 » Muzycznie zakończyli Dni Mogilna (5)
 » Jubileuszowe targi w Bielicach (8)
 » PARLIN: Świętowały 50-lecie (0)
 » MOGILNO: Doda na urodziny miasta (23)
 » Zderzyły się i wpadły do rowu (25)
 » Świętowali z gośćmi z zagranicy (34)
 » Dziecięce świętowanie w parku (3)
 » MOGILNO: Okolicznościowa sesja (3)
 » Zmiany i nowe inwestycje (15)
 » DĄBROWA: Posadzą "Dąb Stulecia" (4)
 » Wykład połączony z wystawą (1)
 » Sołtys wygrał samochód (8)
 » Barka zniknie z brzegu jeziora (20)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2009-2016