Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Mogilno - KPP Mogilno

Poszukują świadków wypadku

2018-10-30 22:44
 

Mogileńscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło w czwartek 25 października na drodze wojewódzkiej nr 254 w miejscowości Sucharzewo. W związku z tym mundurowi zwracają się do osób, które były świadkami wypadku lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat jego przebiegu.

Do wypadku doszło w czwartek, 25 października około godziny 8:30. Ze wstępnych ustaleń wynika, że na prostym odcinku jezdni z bliżej nieustalonych przyczyn doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów osobowych - Renault Laguna i BMW. Na skutek doznanych obrażeń śmierć na miejscu poniósł 20-letni kierowca BMW.

W związku z tym zdarzeniem policjanci zwracają się do osób, które były świadkami wypadku lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat jego przebiegu o osobisty lub telefoniczny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Mogilnie przy ulicy Rynek 6 – tel. 315 95 00. Posiadane informacje, nawet te anonimowe można także przesłać w formie elektronicznej na adres mogilno@bg.policja.gov.pl. (za KPP Mogilno)

REKLAMA
 
   » KOMENTARZE [35]» dodaj komentarz   

 » Kamerka i pamięć (video | 08-11-2018, 19:23:41)

Kamerka była i niestety jest w rękach policji/prokuratury Kowalski myśli - jest ok Ktoś kto wie jak działa system - ma wątpliwości i to poważne Co do utraty pamięci: Zderzenie czołowe wypadkowa ponad 100kmh, plus obrót w powietrzu Przeciążenia przy takim przyspieszeniu są kilka razy większe niż w F16 Piszecie Pan 60-70lat - jeżeli ma tylko złamanie nogi i utratę pamięci to oznacza, że był stanu zdrowia jak chlopak co zginął czyli 20 lat, plus wysportowany, silny. W ramach testu pamięci i funkcjonowania układu nerwowego, proponuje uderzyć w ścianę głową rozpędzoną do 2,5m/s (długość pokoju 5m, przebiegamy w 2s na końcu ściana). To pozwoli odtworzyć może 5% z tego co działo się w samochodach BMW/Laguna Proponuje sobie zapisać co robimy i po co, gdy się obudzisz w domu lub szpitalu warto mieć mocne alibi. Warto spokojnie poczekać, bo oprócz kamerki i ewentualnych świadków są jeszcze opinie biegłych z symulacjami komputerowymi, które prawidłowo wykonane dają 95% oraz zdarzenia.

 » Do Waldi (Robi | 06-11-2018, 20:02:41)

Jak już tak posługujesz się umiejętnie rzucaniem art. to też dotyczy on Ciebie, jak to snułeś teorie, gdy pojawił się poprzedni artykuł na portalu w dniu wypadku. Co do komentarzy,to racja- powinni tylko zalogowaniu użytkownicy mieć taką możliwość.Niektórzy by dwa razy się zastanowili co piszą.

 » Kamery w autach (Waldi | 06-11-2018, 19:08:49)

Czy zatem poinstalujecie sobie kamerki w autach, aby wasi bliscy poznali prawdę gdy Wy zginiecie? Nie? No właśnie. Kierowca BMW nie miał kamerki bo co? Bo nie było go stać na wydatek rzędu jednego tankowania BMW? Ja mam kamerę. I co to daje? Nic... 4 miesiące czekam na wyjaśnienie sprawy gościa co rozwalił mi lusterko i uciekł z miejsca kolizji. Dlaczego tak działa policja mając numer rejestracyjny i twarz kierowcy?

 » art 286 kk i 212 kk (Waldi | 06-11-2018, 16:37:29)

Jakby ktoś nie wiedział to za wprowadzanie w błąd głupimi komentarzami można trafić do więzienia. A pisanie nieprawdy w stosunku do osoby która przeżyła to art 212 kk. Zastanówcie się, że nie jesteście anonimowi mimo tego, że nie umiecie sobie nawet jakiegoś nicku wymyśleć tylko np używacie mojego, no ale może i to jakiś inny Waldi pisze. Zastanówcie się kto był spóźniony do pracy i dlaczego najpierw był w Mogilnie a potem dopiero jechał do pracy? Wiem, że w Mogilnie nie ma ASa który wogóle kumał fizykę, poproście zatem aby na lekcji fizyki zrobił ktoś symulację tego zderzenia a zobaczycie dlaczego mimo podobnej wagi samochodów BMW nauczyło się latać...

 » Oszczerstwa (Ona | 06-11-2018, 16:08:07)

Ludzie nie piszcie głupot jak nie wiecie, nie rozsiewajcie plotek. A zainteresował się ktoś ile miały na liczniku auta po zderzeniu? No właśnie.

 » ... (... | 06-11-2018, 11:46:15)

"Młody" nie mógł jechać 150 ponieważ policja mierzyla i zdążył jedynie przejechac 90 metrow a przez 90 metrów nie rozpedzil się do 150... I tak to że pan z laguny się przyznał to jest prawda więc nie piszcie ze to bzdury jak nie znacie prawdy

 » Żałosne (XXX | 06-11-2018, 11:37:19)

Sam/a piszesz bzdury. Na jakiej podstawie twierdzisz, że jechał 150?Bo ktoś napisał? A ten ktoś na jakiej podstawie to stwierdził? Poza tym skoro ruszył z krzyżówki to na 50 metrach do 150 się rozpędził?Taki pewny jesteś,że na pasie Laguny?Bo jesteś jego znajomym i w artykule poprzednim pisałeś/łaś,że mu się nie spieszyło.. bla bla bla Daj sobie luz z takimi teoriami, jak nie wiesz to się nie wypowiadaj.

 » wtorek (K. | 06-11-2018, 11:02:30)

Wypadek miał miejsce na pasie BMW. Dlatego Laguna, obracając się została na drodze, a BMW został zepchnięty do rowu. PS. Jakim cudem od wyjazdu z Sucharzewa, na tak krótkim odcinku drogi można osiągnąć prędkość 150 km/h. Niemożliwe. Dlaczego każdy ma tyle do powiedzenia... Nie lepiej przemilczeć? Nie obwiniać jednej lub drugiej strony..

 » Piszecie bzdury (H | 06-11-2018, 07:36:52)

Do uderzenia doszło na pasie Laguny, więc Pan z Laguny nie mógł wyprzedzać, poza tym ktoś pisał że młody jechał 150 więc policja powinna dojść do świadka i to ustalić.

 » Co za bzdury (Ela | 05-11-2018, 08:42:21)

Ludzie co wy piszecie za bzdury Przecież to normalne że pan z Laguny nic nie pamięta, nie słyszałam jeszcze żeby ktoś z wstrząsem mózgu po tak poważną wypadku pamiętał cokolwiek. ludzie nie pamiętają co się stało około kilku minut przed zdarzeniem i po zdarzeniu więc nie piszcie bzdur że się przyznał że wyprzedzał jakąś ciężarówkę bo to się po prostu nie pamięta,mózg wymazuje z pamięci. Jak byście przeżyli taką sytuację albo ktoś z waszej rodziny to byście to zrozumieli.

 » Komentarz (Znajoma | 03-11-2018, 15:57:31)

Przeprosiny? Nie sądzę żeby ktoś kto dodawał poniższe komentarze pod tym oraz wcześniejszym artykulem znał to słowo. Czytałam te wszystkie komentarze z ogromnym bólem serca i nie rozumiem tego jak można być tak bezczelnym i bez skrupułów dodawać tak okrutne komentarze.. Nikt zapewne nie chciał by być na miejscu najbliższych. Ludzie zastanówcie się czasem co piszecie, z anonina to potrafi każdy jestem ciekawa czy te osoby były by tak odważne żeby napisać to jeszcze raz nie anonimowo.

 » do ... UWAGA (OBI | 03-11-2018, 14:20:08)

Śledczy ujawnia szczegóły?????? A co się stało z ciężarówką wraz z kierującym? Zbiegli z miejsca wypadku?

 » UWAGA (... | 03-11-2018, 00:21:04)

Taka mała uwaga dla wszystkich. Pan z laguny przyznał się do winy ponieważ wyprzedzal ciężarówkę. Także wszystkich którzy oczerniali śp. BARTKA proszę o pójście na cmentarz, modlitwe i przeprosiny.

 » Do kuzynka ! (Kierowca | 02-11-2018, 08:16:35)

Ty się zastanowiłaś kobieto co Ty piszesz cytat stoi Pan jedną nogą nad grobem . Z całym szacunkiem kto dał Ci prawo kobieto pisać takie rzeczy . Zastanów się co piszesz oby ciebie na sądzie ostatecznym sąd dobrze ocenił . Wielką tragedią dla rodzin . Nie było Ciebie tam nie wiesz jak było . Może dać ci broń i strzel najlepiej . Do ocenianie jest sąd a do sprawdzania okoliczności wypadków są ludzie szkoleni technicy którzy zbadają po śladach na drodze na samochodach kto zawinił . Nie mam zwykłym ludziom jest oceniać . Rozumiem że możesz cierpieć bo zginął twój bliski ale nikt nie dał Ci droga Pani prawa pisać że ktoś stoi jedną nogą nad grobem . Niech ludzie do tego dzkeni i fachowcy w tych sprawach zajmą się swoją pracą . A nie my .

 » do kuzynka (OBI | 02-11-2018, 06:52:14)

Na szczęście to nie Ty jesteś wyrocznią.Czyja noga "nad grobem" to nie wiadomo.Nikt nie wie kiedy jego życie się kończy.Twój komentarz nie świadczy dobrze o Tobie i Twojej inteligencji.Srebrem jest mowa,złotem milczenie, lecz skarbem nad skarby, miej czyste sumienie.

 » Wypadek (kurier | 02-11-2018, 00:18:37)

stalo sie i sie nie odstanie...Ta droga na odcinku 40 km nadaje sie do remontu i nie mowie o jakiejs tam kosmetyce.Pieniażek tez jakis Powiat dostal na drogi...to do roboty tylko nie zima

 » ... (... | 01-11-2018, 23:27:30)

Myślę że pan z wypadku ukrywa prawdę, bo gdyby wina leżała po stronie Bartka to pan od razu by to powiedział a nagle nic nie pamięta.. więc prawda sama się nasuwa

 » Apel (Kuzynka | 01-11-2018, 21:52:48)

Moi drodzy. Nie żyje syn, brat, chłopak, kuzyn, przyjaciel, kolega... ogromny dramat dla rodziny i najbliższych. Proszę Pana ile ma Pan lat??? 60... 70... cale zycie za Panem! Praktycznie jedną nogą i tak stoi Pan nad grobem!!! Przeciwko Panu wszczęto postępowanie o nieumyślne spowodowanie katastrofy w ruchu lądowym ze skutkiem śmiertelnym. Apeluje do Pana żeby Pan godnie i z honorem powiedział co się tam naprawdę wydarzyło!!! Zginął młody 20to letni radosny uśmiechnięty pracowity chłopak. Ma Pan sumienie zakrywać się nagłą utratą pamięci????!!! Bardziej od wymiaru sprawiedliwości na Pana miejscu obawialabym sie sądu ostaczenego!!! Proszę to przemyśleć!!! I w tym miejscu chcialam gorąco prosic w imieniu nas wszystkich o ewentualne zgłoszenie się świadków tego makabrycznego wypadku... A Ci co nie wiedzą niech zamilczą!!!

 » ... (stoned | 01-11-2018, 20:49:10)

Większość ludzi uważa że wina w wypadkach najczęściej jest po stronie młodych z szybkimi autami, nie myślą o młodych jak o ludziach czasem bardziej odpowiedzialnych od tych starszych. Jeżeli ma ktoś jeszcze coś do powiedzenia i do oskarżenia bezpodstawnie, niech poczeka co policja powie i wtedy niech myśli co chce i nie mówi głośno

 » ... (stoned | 01-11-2018, 20:48:56)

Większość ludzi uważa że wina w wypadkach najczęściej jest po stronie młodych z szybkimi autami, nie myślą o młodych jak o ludziach czasem bardziej odpowiedzialnych od tych starszych. Jeżeli ma ktoś jeszcze coś do powiedzenia i do oskarżenia bezpodstawnie, niech poczeka co policja powie i wtedy niech myśli co chce i nie mówi głośno

 » Tragiczny wypadek (Koleżanka ze szkoly | 01-11-2018, 10:16:55)

Znam rodzinę Bartka wielka bolesna tragedia. Angela trzymaj się. Musisz być silna dla mamy wyrazy współczucia.

 » Do justi16L (Do justi16L | 01-11-2018, 10:12:22)

Wiesz co Ci gowniaro powiem puknij się w ten pusty łeb. Nie wiem kim jesteś ale dla Pani Bożeny i dla Taty Bartka i dla Andzi sióstry Bartka to taka tragedia że szok a teraz powinnaś się pomodlić a nie o bzdurach piszesz. Ciekawe co ty byś myślała że jak by ci syn brat zginął w wypadku. Pewnie jesteś menelka i byś się cieszyła z takiego wypadku. Bo jedna osoba mnie to także zamknij ryj i nie wypowiadaj się na temat wypadku w którym ginie młody człowiek. Za którym płaczę rozpaczą mama siostra i tata. Lepiej złóż wyrazy współczucia. A jestem koleżanka siostry Bartka z gimnazjum i doskonale znam Bartka.

 » ??? (Jaa | 01-11-2018, 09:52:07)

Tyle komentarzy pod artykulem wypadku sami swiadkowie niech policja wezmie AP i problem z glowy sami sie dowiedza

 » Winny (Drezek | 01-11-2018, 09:51:25)

Sprawdźcie sobie zdjecia tego chlopaka na fb. Zdjecia sobie robil podczas jazdy autem. On migdy bezpiecznie nie jezdzil Teraz pewnie rodzina bedzie chciala zgonic wine na kierowce laguny.

 » Dziwne (Kierowca | 01-11-2018, 09:17:24)

Nie ma techników Policyjnych ??? Nie potraficie zbadać śladów ??? Właśnie co z kamerka . Nie rozumiem XXI wiek taka technologia i nie potraficie zbadać kto jechał prawidłowo kto z nadmierną prędkością ? Pozdrawiam techników

 » prokurator ma kamerke !!! (JA | 01-11-2018, 00:44:45)

KPP , co z nagraniem ???

 » Świadkowie? (Marta | 31-10-2018, 18:45:14)

Tyle komentarzy pod artykułem informującym o wypadku, tylu "świadków", tylu mądrych i wszechwiedzących. No i gdzie oni są? Powinna być teraz kolejka pod kpp chętnych do złożenia zeznań. Jaki z tego wniosek? Nie widziałeś? Nie wiesz na 100%? To nie komentuj, nie pluj jadem, nie narzucaj swojego zdania,nie wprowadzaj ludzi w błąd.

 » **** (Justi16L | 31-10-2018, 17:53:02)

Jakich swiadkow kur .... Sam sie prosily o smierc jeździć nie umial szpan bmw i wkoncu sie do prosily niech mu ziemia lekką bedzie mógł zabic innych jutro ma swoje swieto pierwsze w tym roku

 » do Obietnica (arczi | 31-10-2018, 17:05:45)

a co, nie masz gdzie mieszkac ? ha ha

 » DANA (Obietnica | 31-10-2018, 14:34:11)

Ja czekam na schronisko dla zwierząt. Kiedy cokolwiek się zacznie robić w tej sprawie?

 » Karol (Ja | 31-10-2018, 13:59:45)

Informacje anonimowe na imeil brawo no to na 100% wtedy są anonimowe hehe

 » . (... | 31-10-2018, 10:16:16)

A kto w ogóle wezwał pomoc? Myślałam, że właśnie jakiś świadek.

 » Kamerka (ja | 31-10-2018, 06:31:40)

a nagranie z kamerki z laguny nic nie ujawnia w sprawie ?

 » chwali się (Bolo | 30-10-2018, 23:15:25)

Dobrze, ze chociaż w naszych małych Ojczyznach coś pożytecznego się dzieje, bo na wierchusce poruta

 » chwali się (Bolo | 30-10-2018, 23:15:24)

Dobrze, ze chociaż w naszych małych Ojczyznach coś pożytecznego się dzieje, bo na wierchusce poruta

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » KWIECISZEWO: Poranne dachowanie (2)
 » Kto pisze po znakach i koszach? (7)
 » Trzy kolizje od rana (10)
 » Prewencyjne działania policji (8)
 » Akcja poboru krwi (1)
 » Otworzyli rondo na obwodnicy (32)
 » Kierowca Volvo z promilami (0)
 » BIELICE: Pożar hali warsztatowej (12)
 » MOW Bielice w dobie epidemii (3)
 » Kino plenerowe w parku (5)
 » MiastoGra w Strzelnie (5)
 » ŁĄKIE: Nie chcą fermy świń (63)
 » 100. urodziny papieża w Mogilnie (18)
 » Śmiertelny wypadek w Busewie (14)
 » Udekorowali sołectwo (9)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2010-2020   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ