Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Mogilno - Społeczeństwo

Remont przejścia przez tory

2018-11-05 22:53
 

W Mogilnie trwa modernizacja przejścia przez tory kolejowe. Miejsce to będzie niedostępne dla ruchu pieszego przez najbliższe kilka dni.

Przejście przez tory kolejowe zostało zamknięte w dniu dzisiejszym. Prace potrwają do najbliższego piątku, 9 listopada do godziny 12:00. W związku z tym w wyżej wymienionym czasie przejście będzie zamknięte dla ruchu pieszego w ciągu ulicy Padniewskiej w Mogilnie. Ruch pieszych odbywał się będzie poprzez wiadukt drogowy.

- W związku z awaryjnym stanem nawierzchni kolejowej i koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa ruchu, przystępuje do naprawy nawierzchni torowej na przejściu dla pieszych w ciągu ulicy Padniewskiej do ulicy Hallera w Mogilnie - informuje PKP PLK S.A. Zakład Linii Kolejowych w Bydgoszczy. (I)

REKLAMA
 
   » KOMENTARZE [22]» dodaj komentarz   

 » Remont nawierzchni wiaduktu (Waldi | 11-11-2018, 09:33:26)

I teraz widzicie jakim kłamstwem było to, że nie dało się zrobić objazdu na czas remontu nawierzchni przy wiadukcie. Nikt pewnie nawet nie napisał czy zadzwonił do PKP. Ale co tam... Jak kradzione Audi Panie burmistrzu?

 » przejście (cm | 10-11-2018, 20:17:55)

Matki z wózkami ??!!!Przejście przez tory to teren kolei. Kiedy gmina "pomyślała"o chodniku między Jana Kilińskiego , a wiaduktem ?

 » przejście (do waldi | 09-11-2018, 14:23:03)

tak się uśmiałam z twojego komentarza że aż się zlałam dobry byłby z ciebie kabareciarz

 » k... m.. (fan | 09-11-2018, 12:19:41)

K...a m.ć może ktoś się zainteresuje tym co sie dzieje na tym wiadukcie odnośnie rowerzystów ?!Czy oni już tam rozum tracą -stoi baran gada z drugim na samym łuku ,a później nie patrząc na nic wskakuje na środek pasa i jazda .Może kilku złapać do przykłądu , bo gorzej tam przejechać niż na A4 .

 » przejsci kolejowe na padniewskiej (mała | 08-11-2018, 08:22:33)

WSZYSCY SĄ OBRAŻENI NIE WIADOMO NA CO,NA WSZYSTKO JEST SPOSÓB,A CO BĘDZIE JAK KIEDYŚ TO PRZEJŚCI ZOSTANIE CAŁKOWICIE ZAMKNIĘTE? CO WTEDY ZROBICIE,UMRZECIE Z GŁODU?

 » Roszczeniowcy (obserwator | 08-11-2018, 05:31:20)

"mogilnianin" - oderwany od pługa . Niema pojęcia że przejście to teren kolei . Matki z dzieckiem - sztuczny i nie potrzebnie rozdmuchiwany problem . coś mi się zdaje że te matki co wypisują swoje wypociny potrzebują pomocy lekarzy o specjalnych predyspozycjach . No niestety to tylko miasteczko na uboczu krajowego traktu komunikacyjnego DK-15 .

 » Do (Rob | 07-11-2018, 22:54:35)

Dacie rade Grazyny rodzicielstwa! Do boju "Madki"..

 » Mam pytanie... (kolejna matka | 07-11-2018, 22:42:52)

Czy jako matka prowadząca wózek z dzieckiem mam iść ulicą na wiadukcie lewą stroną jako piesza?? Czy prawą jako pojazd kołowy? I czy obowiązuje mnie znak stopu kiedy chcę wejść na wiadukt?? Tak jak w pierwszym komentarzu: ŻENADA!

 » do młody (Aga | 07-11-2018, 22:38:48)

Młody, jak będziesz miał kiedyś dziecko i będziesz szedł z dzieckiem ulicą po której co chwilę będą mijać Was TIRy, to zrozumiesz. Jak ktoś zostanie potrącony, to wtedy będziesz miał swoją "chorą sensację"!

 » do młody (Aga | 07-11-2018, 21:53:07)

Młody, jak będziesz miał kiedyś dziecko i będziesz szedł z dzieckiem ulicą po której co chwilę będą mijać Was TIRy, to zrozumiesz. Jak ktoś zostanie potrącony, to wtedy będziesz miał swoją "chorą sensację"!

 » most (nul | 07-11-2018, 18:17:53)

piesi przejscie tak zdeptali ze modernizacji wymaga ? przeciez 4 lata temu do uzytku to oddano. współczucia dla inwalidów matek z dziecmi i ludzi starszych co po schodach na most muszą sie wdrapać żenada

 » ! (Z domu | 07-11-2018, 17:01:08)

To pytanie powinno być skierowane do władz pkp!! A nie miasta!

 » do Mogilnianin i Mogilnianka (młody | 07-11-2018, 12:59:56)

Ludzie, zażyjcie jakieś lekarstwa bo wam te resztki mózgu wyparują! Remont w tym tygodniu będzie zakończony i inwalida, dziecko czy w końcu ta biedna matka z wózkiem będą mogli spokojnie sobie przez wyremontowane przejście podążać. Robicie chorą sensację z niczego.

 » ... (Mogilianin | 07-11-2018, 10:09:33)

Pytanie do władz! Osoba niepełnosprawna na wózku inwalidzkim chcaca dostać się do miasta ma oczywiście cudownie ozdrowiedz tak by móc przedostac się bezpiecznie na drugą stronę nie narażając się jadac pomiędzy sznurem samochodów jadacych mostem ?! Porażka ze strony organizacyjnej remontu .. dzieci wracajace ze szkoły zero jakiej kolwiek opieki straży miejskiej policji na przejsciu ida na odważnego żeby któryś z kierowców się zatrzymał wstyd Panie Burmistrzu. Zero informacji wcześniej o tym że ma byc jakiś remont ! Poza tym kładka na torach była remontowana niedawno jak zamknięty byl most po co znow lokować pieniądze na to co bylo jeszcze sprawne ?!

 » Można przez wyrobki albo chałupska... (Joker | 07-11-2018, 08:35:26)

Dla mam co im schody utrudniają przeprawę do miasta.Pogoda sprzyja:D

 » do Władz Miasta (max | 07-11-2018, 08:03:46)

w związku z licznymi negatywnymi komentarzami na cmg24 oraz skargami obywateli na skandaliczną organizację ruchu w związku z remontem przejścia wnioskuję o natychmiastowe wykopanie przez Burmistrza tunelu pod torami wraz z windą dla dzieci i matek z wózkami, gdyż napięcie wywołane tym stanem rzeczy grozi trwałym uszczerbkiem na zdrowiu psychicznym lub w ostateczności zamieszkami;

 » ludzie nie... (xxx | 07-11-2018, 07:46:37)

Ludzie nie róbcie problemu to tylko kilka dni.

 » Remont przejścia przez tory (Mogilnianka | 06-11-2018, 23:00:49)

Mam pytanie czy zastanawiał się ktoś którędy mają chdzić dzieci i mieszkańcy z ul.Padniewskiej czyżby tez schodami,gdyż dalej nie ma po lewej stronie porządnego chodnika został kiedyś zwężony no i rośnie tam trawa i nie tylko a ruch samochodowy jest b.duży i jest niebezpiecznie.Co na to władza miasta?

 » Pomysła mam... (pomysowy_dobromil | 06-11-2018, 18:28:33)

Ja mimo wszystko dałbym zastępczą komunikację autbusową, która wozić będzie pieszych z jednej strony mostu na drugą.

 » lubię takie sytuacje (Waldi | 06-11-2018, 14:47:29)

Ja na miejscu PKP ograniczyłbym wagę osób przemieszczających się przez to przejście do 60 kg - kobiety i do 80 kg mężczyźni. Wtedy "nawierzchnia torowa na przejściu" nie uległaby zniszczeniu po dwóch latach od kapitalnego remontu torowiska w tym miejscu. Albo ograniczyć przemieszczanie się ludzi do maksymalnie 25 osób na godzinę. Rowerami zakazałbym przejazdu, bo od rowerzysty i jego stalowego rumaka szyny wpadają w rezonans i się luzują.

 » kpina (ja | 06-11-2018, 13:06:13)

owszem remonty są potrzebne... ale mogła powstać tymczasowa kładka np. przy stacji PKP a nie trzeba popeirda**ać mostem takie koło robić... co za bezmózgowcy są na tym świecie....

 » Przejscie (Matka | 06-11-2018, 09:22:57)

Powiedzcie mi jak matka z wózkiem ma zjechsc z wiaduktu jak są schody ?? Pomyślał ktoś o tym ?? Czy te wszystkie mamy mają nauczyc się latać ?? Żenada

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Ministerstwo o obwodnicy (0)
 » Nie chcą marnować wody (6)
 » MOGILNO: Nie będzie wypożyczalni (7)
 » Partita w amfiteatrze (4)
 » Obywatelskie ujęcie na drodze (11)
 » Prowadził mając 2,8 promila (5)
 » Zderzenie na obwodnicy Mogilna (14)
 » Pożar nielegalnych śmieci (7)
 » Gminny autobus z zakazem jazdy (29)
 » Nagrodzeni za twórczość literacką (4)
 » Świętojanki w Wójcinie (0)
 » Kulturalna niedziela w Strzelnie (3)
 » ŁĄKIE: Noc Kupały (9)
 » Norbertański festyn w ogrodzie (1)
 » Tragedia w Kruchowie (25)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2009-2019   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ