Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Mogilno - Kultura

WYLATOWO: Święto Niepodległości

2018-11-10 22:58
 

W sobotę, 10 listopada w Wylatowie odbyło się Rodzinne Święto Niepodległości w ramach projektu Radosna Niepodległa 2018.

W programie niepodległościowej uroczystości znalazła się modlitwa przy grobie powstańca Wojciecha Krentza na miejscowym cmentarzu oraz msza święta w intencji Ojczyzny. Tuż po niej wyruszyła defilada z asystą Mogileńskiej Orkiestry Dętej oraz orszakiem konnym, który zatrzymał się pod pomnikiem Powstańców Wielkopolskich, gdzie nastąpiło odegranie hymnu, złożenie kwiatów i zasadzenie okolicznościowego dębu. Dalsza część uroczystości odbyła się w remizie OSP Wylatowo. Tam na przybyłych czekał poczęstunek, występy, śpiewanie pieśni, a także animacje i zabawy dla dzieci. Tego dnia wręczono także nagrody w konkursie plastycznym na wykonanie pocztówki niepodległościowej.

Patronat medialny nad wydarzeniem sprawował portal CMG24.pl. (AS)

REKLAMA
 
   » GALERIA ZDJĘĆ [76]

 
   » KOMENTARZE [14]» dodaj komentarz   

 » Abc (obserwator | 19-11-2018, 09:35:26)

Coś mi się zdaje że jesteś na poziomie \widzów TV ABC ( to taki kanał telewizyjny ! ) 500 osób wiedziało !! Ale znajdzie się pajacykopalantmatołek ,który w swoim wyimaginowanym świecie nic nie wie. Dla przypomnienia . !!!!!!!!!!Wigilia jest 24.12. !!!!!!!A Nowy Rok 01,01( 01 to STYCZEŃ I to już 2019 !!! ) Dostaniesz pewnie jeszcze powiadomienie z NASA .! Może wtedy coś zaświeci w makówce ? Myślę że napisałem to w sposób zrozumiały ?????????

 » Niepodległa -Dęby (obserwator | 15-11-2018, 16:42:15)

Gratulacje dla organizatorów! Uroczystości piękne dla rodzin i ładnie zaplanowane itd.Jestem dumny że mogłem przeżywać razem z mieszkańcami tak piękny jubileusz 100 lat w wolnej Ojczyżnie Brawo dziękujemy z rodzinką za tak piękny dzień p.Basiu i p.Jarku za inicjatywę i tym co byli pomocą też Brawo !!

 » Do I AM (gość | 14-11-2018, 08:35:28)

Komuś innemu zwracasz uwagę a sam ze słomą w butach chodzisz.

 » do hieny (max | 14-11-2018, 07:56:33)

Tylko my w takim tempie rozwoju gospodarczego dorównamy Niemcom za około 70 lat; a te pospuszczane mordy, jak to nazwałeś, to zapewne z litości.... Takie to typowo polskie, obrażać wszystkich wokół a sobie przypisywać miano narodu wybranego. Żałosne.

 » Brak delegacji (Aaa | 11-11-2018, 22:18:43)

Jako uczestnik zaobserwowalem brak delegacji z kwiatami że szkoły której patronem są Powstańcy Wlkp. Czyżby nikt nie miał czasu w tak ważnym dniu? Ani uczniów ani nauczycieli .

 » dobre (hiena | 11-11-2018, 13:56:19)

a przejeżdżający niemcy w samochodach mieli poopuszczane mordy jakby jungingen na koniu spiepszał. DOBRE!

 » wolnosc (kwieciszewo | 11-11-2018, 13:14:30)

ale kwieciszewo sie popisalo prawo pani dyrektor

 » Świetowanie w Wylatowie (Uczestnik | 11-11-2018, 12:16:26)

Byłam i razem świętowalismy. Program był bardzo bogaty /występy szkół przedszkoli Świerszcze itd z poczęstunkiem tort i atrakcje dla wszystkich/tatuaże foto Budka itd. malowanie buzię, w sali wiejskiej. Ale msza św. Z Orkiestra Deta to aż ciary przechodziły. Natomiast defilada z orszakiem konnym i race dymne to super pomysł. Jestem pod wielkim wrażeniem i dumna że mieszkam w takim pięknym miejscu w naszej Ojczyznie i że mamy tak wspaniałych organizatorow p. BASIE i p. Jarka i współpracują z wszystkimi,strażą kgw, sołtysem szkoła, przedszkolemi i księdzem proboszczem itd.Jak się chce to można!! Razem Dobro wspólne wraca Pamiętajmy! Dziękuję organizatorom za tak piękny Dzień W Wolnej Polsce. Niech żałuje ten co nie był a warto. Pozdrawiam

 » Wylatowo (Uczestnik | 11-11-2018, 11:13:06)

Piękna impreza, brawo organizatorzy. Patriotyzm, rodzina, zabawa. Super pomysł, oby takich więcej. I te konie! Brawa dla stajni. Czekam na więcej takich imprez. Pozdrawiam.

 » do Abc (I AM | 11-11-2018, 10:50:02)

A zainteresowałeś się kmiocie sam we własnym zakresie co będzie przy tak dostojnym święcie się działo ??? Zapewne nie.Więc do kogo pretensje ??? Chyba że sam do siebie :)

 » Święto Niepodległości (Organizator | 11-11-2018, 09:59:07)

2 listopada na stronie CMG24.PL ukazała się informacja o Rodzinnym Święcie Niepodległości, było utworzone wydarzenie na fb, info w Gazecie Pomorskiej, Pałukach, na stronie Urzędu Miasta i Starostwa Powiatowego, plakaty na słupach w mieście a w sobotę 10 listopada rano na antenie Radio PiK także zapraszano do Wylatowa. Chyba jak na lokalną imprezę promocja była mega duża

 » Niepodległa w Wylatowie (Obserwator | 11-11-2018, 09:45:57)

Otóż informacja o TYM DNIU i innych TEŻ była na portalu cmg proszę wrócić do info to znajdzie pan/pani .Dodatkowo było na fb reklamowane , Były również plakaty w mieście i wsi itd.Poprostu mam wrażenie że się czepias .Trzeba na bieżąco czytać i tyle .Byłem i widziałem ile było uczestników nie mieściło SIĘ w sali /przecież skądś się dowiedzieli !!!!!! Pozdrawiam

 » 10 lat Odzyskania Niepodległości (Uczestnik | 11-11-2018, 09:22:37)

Wielkie gratulacje dla organizatorów! Byłem pod wielkim wrażeniem że w tak małej miejscowości można wspólnie świętować tak pięknie, uroczystoście i razem .BRAWO Wy p.Basia i Jarek za pomysł SUPER .I tym co pomagali również w jedności siła

 » DO REDAKCJI PORTALU (Abc | 11-11-2018, 07:26:29)

Szkoda tylko że o wiekszosci wydarzeń w CMG dowiadujemy sie po imprezie a nie przed-pomimo patronatu medialnego. Taka musztarda po obiedzie... Pewnie 11 Listopada nic nikt nie zorganizował dla Ludu Poddanego.

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Akcja, by pomóc bezdomnym (1)
 » Pijany w holowanym samochodzie (2)
 » KUNOWO: Kto skrzywdził psa? (11)
 » Kolejne wydanie kalendarza (0)
 » Wystawili kilkanaście mandatów (8)
 » Jechał rowerem mając 2 promile (5)
 » Kolejna gmina podniesie stawki? (43)
 » Straż z nowym skokochronem (3)
 » Kolejny projekt w DPS Siemionki (0)
 » Pamiętajmy o bezdomnych (6)
 » KaPi Meble - Wszystko czego szukasz (0)
 » WRONOWY: Likwidują szkołę (30)
 » Kramik bożonarodzeniowy (0)
 » Wsparcie dla DPS w Siemionkach (1)
 » Solidarnościowy Korpus Wsparcia (0)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2010-2020   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ