Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Mogilno - KPP Mogilno

Areszt dla pijanego kierowcy

2019-01-04 12:38
 

Decyzją sądu najbliższe 2 miesiące spędzi w areszcie 25-letni mieszkaniec gminy Złotniki Kujawskie za spowodowanie wypadku w stanie nietrzeźwości, do którego doszło w pierwszy dzień nowego roku na drodze krajowej nr 15 w miejscowości Czerniak.

Do wypadku doszło we wtorek, 1 stycznia na drodze krajowej nr 15 w miejscowości Czerniak, pomiędzy Strzelnem a Mogilnem. Policjanci będący na miejscu ustalili, że będący w stanie nietrzeźwości 25- letni Karol M. kierujący pojazdem marki BMW z niewyjaśnionej przyczyny zjechał na pobocze i doprowadził do dachowania, w wyniku czego 16-letni pasażer doznał rozległych wielonarządowych obrażeń ciała. 25-latek podejrzany o spowodowanie tego zdarzenia został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Urządzenie do pomiaru stężenia alkoholu w organizmie wykazało u niego 1,6 promila.

W czwartek, 3 stycznia Sąd Rejonowy w Mogilnie przychylił się do wniosku prokuratora, poprzedzonego wnioskiem Komendanta Powiatowego Policji w Mogilnie i zastosował wobec sprawcy wypadku środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 2 miesięcy. 25-letniemu mieszkańcowi powiatu inowrocławskiego grozi kara do lat 8 pozbawienia wolności. (za KPP Mogilno)

REKLAMA
 
   » KOMENTARZE [17]» dodaj komentarz   

 » ...... (...... | 06-01-2019, 18:26:46)

Młody do chodzi do siebie w szpitalu było to pisane nie raz więc przestańcie się pytać bo tak to hejtujecie go kurw* że nie wiedział z kim wsiada, że to, że tamto a zaraz pytajcie się co z nim. Oczywiście nie mówię, że centralnie te same osoby to są bo nie będę wytyka tych petów palcami ale taka jest prawda. Młody w stanie najlepszym nie jest ale nie psujcie mu też psychiki kretyni i przestańcie na niego najezdzac bo on też może czytać te komentarze nie pomysliscie o tym?. Ah zapomniałam do kogo ja to mówie! Do debilu co tylko osądzac potrafią! Tfu! Tylko napluc na takich i nic więcej!

 » Dziekuje (Paweł | 06-01-2019, 13:24:33)

Dziekuje za udzielenie mi pomocy powoli wracam do zdrowia pozdrawiam

 » Dzuekujemy (Rodzina | 06-01-2019, 13:02:29)

Dziekujemy wszystkim za pomoc

 » wielu ludzi pomagało (kierowca | 06-01-2019, 02:23:08)

Wielu ludzi pomagało przy wypadku,ktoś przyniósł koc,młoda dziewczyna przyniosla folie termoochronna, ludzie po kolei dzwonili po karetkę, CUD,że chłopak żyje. Widok lezącego młodego chłopaka przy roztrzaskanym samochodzie niestety na długo zostanie w pamięci. LUDZI DOBREJ WOLI NIE BRAKUJE!

 » ...... (...... | 05-01-2019, 22:54:06)

Młody do chodzi do siebie w szpitalu było to pisane nie raz więc przestańcie się pytać bo tak to hejtujecie go kurw* że nie wiedział z kim wsiada, że to, że tamto a zaraz pytajcie się co z nim. Oczywiście nie mówię, że centralnie te same osoby to są bo nie będę wytyka tych petów palcami ale taka jest prawda. Młody w stanie najlepszym nie jest ale nie psujcie mu też psychiki kretyni i przestańcie na niego najezdzac bo on też może czytać te komentarze nie pomysliscie o tym?. Ah zapomniałam do kogo ja to mówie! Do debilu co tylko osądzac potrafią! Tfu! Tylko napluc na takich i nic więcej!

 » Wypadek (Kubica | 05-01-2019, 16:01:36)

Szczerze to mało mnie obchodzi co dalej będzie z tym mordercą (tak nazywam takich pseudo kierowców i mniejsza z tym jaką mają markę auta) ale mam nadzieję że zapamięta ten (jak czytam kolejny) wyskok na długie lata. Interesuje mnie bardziej jak wygląda stan młodego pasażera, czy ktoś jest w temacie? Bo o info z tej strony nawet nie liczę...

 » Dziekuje (E | 05-01-2019, 10:19:25)

Dziekuje wszystkim ,ktorzy pomogli uratowac mojego syna.Jeszcze raz bardzo dziekuje.

 » BZDURA !!! (obserwator | 05-01-2019, 05:46:07)

W artykule winno być:... na drodze krajowej nr 15 w miejscowości Czerniak , pomiędzy Strzelnem a Kwieciszewem . Mogilno niestety jest troszeczkę oddalone od drogi krajowej nr 15 . A może Gębice też położone są na DK-15 .?

 » Auto nie dla każdego. (Wlaściciel BMW | 04-01-2019, 21:46:26)

Ja tam nic nie będę mówił ale kierowcy BMW powinni przechodzić specjalne szczegółowe badania psychiatryczne. Dlateczego tak mówię? Bo mam BMW :)

 » .... (Do driver | 04-01-2019, 21:05:01)

Wiem więcej niż ci się wydaje bo tu byłem/byłam. I wiem jak ta sytuacja wyglądała ale cóż są ludzie i parapety a parapetom nie przetłumacze!! Debile którzy wiedzą wszystko lepiej niż osoby które były na miejscu zdarzenia! Śmiech na sali i nie pisz mi zaraz zbędnych docinek "to mogliście ich zatrzymać" i tym podobne. Nie było cię nie wiesz jak sytuacja wyglądała więc się nie udzielaj!

 » Areszt Dla Pijanego Kierowcy (LUKI | 04-01-2019, 18:54:50)

Masz racje kolego za mała kara dla tego kierowcy to nie był pierwszy występ tego łba.przed kilkoma miesiącami popisał się w Niemczech jadąc ciężarówka i taranujac parę osobowek.

 » ... (Driver | 04-01-2019, 16:32:00)

O a widać Ty wszystko wiesz ... Nie jest dzieckiem ze nie wie co robi ma już owe 16 lat to jest traktowany jako dorosły który wie co robi i z kim . Wiec pozdro dla tych którzy krytykują tylko kierowcę, a nie widza błędów tez u pasażera...

 » Areszt dla pijanego kierowcy (Marian | 04-01-2019, 16:26:14)

Areszt dla takiego frajera powinienć byc o wiele dłuższy, młody wsiadł w amoku? W amoku to się robi inne rzeczy a nie wsiada do auta, co za ludzie... brak słów...

 » .... (Bmw | 04-01-2019, 15:44:11)

Nie wiecie jak było więc przestańcie ludzie pi.....ic!!!! Młody wsiadł do auta owszem ale w amoku!!!

 » ??? (Ona | 04-01-2019, 15:07:50)

Kto o zdrowych zmyslach wsiada z pijanym kierowca do auta ??

 » .... (Bmw | 04-01-2019, 13:04:48)

Nie mam zamiaru go Bronic tylko poprostu zejdzcie z niego bo on już ponosi konsekwencje i nie potrzebuje mózgowców którzy będą krytykować go i młodego który nic nie zrobił :)

 » OBROŃCY.... (BMW Show | 04-01-2019, 12:51:52)

Jestem ciekawy co teraz w komentarzach napiszą obrońcy bura.a? Pewnie przebiegająca sarna alkohol mu polała? Młody chłopak, prędkość i alkohol, o chęci pokazania się nie wspomnę.

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Raper nominował MOW Bielice (3)
 » Susza a oszczędzanie wody (25)
 » Piana wpływała do jeziora (15)
 » Wypadek na drodze w Dzierzążnie (23)
 » IV etap znoszenia ograniczeń (5)
 » Walczą z podrzucaniem śmieci (9)
 » Objazdowy Dzień Dziecka (3)
 » KWIECISZEWO: Poranne dachowanie (2)
 » Kto pisze po znakach i koszach? (8)
 » Trzy kolizje od rana (10)
 » Prewencyjne działania policji (8)
 » Akcja poboru krwi (2)
 » Otworzyli rondo na obwodnicy (36)
 » Kierowca Volvo z promilami (0)
 » BIELICE: Pożar hali warsztatowej (15)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2010-2020   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ