Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Powiat Mogileński - Społeczeństwo

Kłamliwa insynuacja starosty

2019-05-20 21:05
 

Starosta Bartosz Nowacki usprawiedliwiając się z wydatkowania kilku tysięcy złotych na reklamę targów w lokalnym tygodniku, posunął się do kłamstwa sugerując, że podobne płatne reklamy były umieszczane na łamach naszego portalu.

W trakcie piątkowej sesji Rady Powiatu Mogileńskiego, Jan Bartecki zapytał, ile pieniędzy Starostwo Powiatowe w Mogilnie wydało na zakup całej strony reklamy XVI Regionalnych Targów Rolnych w lokalnym tygodniku.

- Ile kosztowała reklama targów w Pałukach? - pytał radny Jan Bartecki.

Starosta odpowiadając radnemu nie potrafił określić jaka była to kwota. Jednak chcąc obronić zasadność zakupu, posunął się do kłamstwa sugerując, że dotychczas takie same reklamy były umieszczane na łamach naszego portalu.

- Jeżeli chodzi o reklamę targów, musiałbym sprawdzić, bo zazwyczaj robimy to jako ofertę. Sprawdzimy, dobrze? Nie jestem w stanie na tą chwilę odpowiedzieć. Wcześniej była taka reklama jak dobrze pamiętam, automatycznie zapewniono tą reklamę w CMG24. Nie wszyscy czytają CMG24. Większość mieszkańców jednak posługuje się jeszcze papierową wersją, a nie elektroniczną. W związku z tym też poinformowaliśmy część tych starszych mieszkańców, że takie targi się dalej odbywają - mówił Bartosz Nowacki, starosta mogileński.

- Muszę sprostować, że przez 15 lat targów w Bielicach nigdy nie były płatne reklamy, ponieważ to była medialna część, ci co byli to oni reklamowali, my żeśmy za to nie płacili - tłumaczył Tomasz Barczak, były starosta mogileński.

Jako redakcja chcielibyśmy podkreślić, że przez 9 lat funkcjonowania naszego portalu, obejmując patronatem medialnym targi w Bielicach wszelkie informacje promujące to wydarzenie były umieszczane bezpłatnie. Tym samym insynuacje obecnego starosty Bartosza Nowackiego wprowadzają mieszkańców w błąd i są kłamliwe. (PK)

REKLAMA
 
   » KOMENTARZE [21]» dodaj komentarz   

 » Naprawdę? (Ja | 24-05-2019, 18:51:37)

„Większość. mieszkanów posługuje się wersją papierową” - tak skąd ta informacja? Na bazie własnych doświadczeń czy zrobiono może jakieś badania?! Z chęcią usłyszę - bo wszędzie papier jest w odwrocie i to od kilku lat i portale intentowe to przyszłość a nie fanaberia. Proszę wskazać mi młodych ludzi kupujących lokalne szmatławce a nie wpierw szukający informacji w sieci? Obawiam się, ze przedkładania własnych doświadczeń na ogół jest tym bardziej mylące, ze CMG (powiat) pod tym katem nie różni się ani od reszty kraju ani świata! Panie Starosto proszę albo się nauczyć albo/i zweryfikować swoje poglądy nawet nie z przed Adelajdy ale dwóch.

 » starosta (argi | 24-05-2019, 15:19:25)

Ja nie jestem z PiSu i nawet powiem że głosowałem na Nowackiego licząc na naprawdę dobre zmiany. No i się przeliczyłem. Przerosła naszych nowych radnych i zarząd władza i odpowiedzialność. Tu nie ma czasu na zabawy i wymyślanie prochu. Partyjne interesy nas nie interesują. Nas interesuje tylko dobro społeczeństwa i szczerość oraz przejrzystość działań.

 » starosta (argi | 24-05-2019, 13:49:27)

Ja nie jestem z PiSu i nawet powiem że głosowałem na Nowackiego licząc na naprawdę dobre zmiany. No i się przeliczyłem. Przerosła naszych nowych radnych i zarząd władza i odpowiedzialność. Tu nie ma czasu na zabawy i wymyślanie prochu. Partyjne interesy nas nie interesują. Nas interesuje tylko dobro społeczeństwa i szczerość oraz przejrzystość działań.

 » Boli (l | 23-05-2019, 23:17:07)

Mam nadzieję, pisiory piszące te komentarze dostaną po wyborach po porach aż się będzie kurzyło.

 » PO (Oni | 23-05-2019, 15:08:08)

Widać po starostwie i po strzelnie jak się dorwali na stołki, to faktycznie bozia im rozum odbiera. Zachłysnęli się władzą i woda sodowa do główek odbiła do takiego stopnia, że gubią już się sami w tym wszystkim. ''Myśleliśmy, że będzie inaczej a wyszło jak zawsze"

 » PO (Oni | 23-05-2019, 14:00:43)

Widać po starostwie i po strzelnie jak się dorwali na stołki, to faktycznie bozia im rozum odbiera. Zachłysnęli się władzą i woda sodowa do główek odbiła do takiego stopnia, że gubią już się sami w tym wszystkim. ''Myśleliśmy, że będzie inaczej a wyszło jak zawsze"

 » Ja (On | 22-05-2019, 22:57:06)

Za PCPR się weźcie,bo tam co się dzieje to woła o pomstę do nieba.

 » Burek (Ktoś | 22-05-2019, 22:26:48)

Dla mnie tu burek na bardo krótkiej smyczy Duszyńskiego, A jeszcze niedwano chciał konkurować z suchotnikiem o fotel burmistrza. Żygać się chce.

 » do "Ja" (rudy | 22-05-2019, 21:32:50)

Podobno, bozia jak chce kogoś mocno ukarać, to najpierw zabiera mu rozum. Owszem Samoobrona (podobnie jak LPR Giertycha), była kiedyś w koalicji z PiS, ale kiedy okazało się jacy to koalicjanci, to Kaczyński za cenę utraty władzy, przegnał ludzi Leppera i Giertycha i za to mu chwała i szacunek. Trzymanie się koryta za wszelką cenę i chęć dorwania się do tego koryta to domena partii tworzących koalicję europejską. Ślepy to widzi a "Ja" nie, zatem widać został bardzo pokarany.

 » Hahaha (Ja | 22-05-2019, 19:54:12)

A czegóż to można spodziewać się po Lepperowym dzieciaku który nie dorósł do polityki. Pamiętajcie, że kiedyś byli w koalicji z Kaczystami.

 » bielice (Wiktor absolwent | 22-05-2019, 01:36:50)

Nowacki przed kamerkami się szczerzysz uśmiechasz a tak naprawdę jesteś chloptasiem na posyłki slugusem wice starosty ze strzelna Robisz wszystko jak ci zagraja na spotkaniu z nauczycielami wraz z ministerswem w bielicach mówiłeś że zrobisz wszystko co się da by uratować szkole w takim ksztalcie jakim funkcjonuje a jak wyszluscie razem z twoim koleżką ze strzelna i stałeś koło swojego passerati od którego ja stałem 5m to rozmawiając przez telefon jeśli się nie tyle bo było to to chyba w marcu powiedziales że z tego i tak nic nie będzie że szkoła nie zostanie w takiej formacji więc na co to wszystko te bajeczki obiecanki cacanki. Porostu chcesz zniszczyć wszystko co było stworzone przez poprzednią władzę nieważne jest to dobre i trzeba tylko o to zadbać działasz tak jak pis jak koń z klapkami na oczach byle do celu byle przed siebie

 » Filantropii (Zibi | 21-05-2019, 22:44:15)

Mistrzem w dofinansowaniu czwartkowego tygodnika jest burmistrz Mogilna i inne instytucje jemu podległe ( np. całostronicowe ogłoszenia o Pyszadle, takie same wymiarowo ogłoszenia o nowych cenach wody i ścieków czy prawie całostronicowe ogłoszenia o partnerstwie publiczno-prywatnym).

 » PO = kłamstwa (leon amator | 21-05-2019, 18:42:41)

Od lat jest powszechnie wiadomo, że PO nie mówi prawny.Dziwicie się ludziska, nie ma czego, wszak starosta Nowacki jest z PO ( wcześniej był w słynącej z "uczciwości" Samoobronie). To i wszystko jasne.

 » Kłamstwa (Marzena | 21-05-2019, 09:05:58)

Polityk który nie mówi prawdy lub kłamie traci w oczach społeczeństwa . Dziś powinno doceniać się ludzi którzy mówią prawdę w oczy choć to bardzo nie wygodne. Panie Starosto oczekujemy poprawy oj oj nie ładnie.

 » Dziwi Was to-mnie nie ! (Radek | 21-05-2019, 08:48:39)

Czego się spodziewaliście po Samoobronie ,wszak Rychu Czarnecki kolega partyjny naszych dygnitarzy nigdy prawdy nie powiedział ,to taki stan umysłu a nie nazwa partii .

 » nowa wladza (Arnold | 21-05-2019, 07:08:49)

Czekam aż Leda i Baran w końcu będą mieli dość firmowania tej błazenady. W sumie to chyba tylko Duszynski z całej tej koalicji ma pojęcie o rządzeniu. Starosta i vice to dyletanci. Szkoda czasu na takie rządzenie. Panowie stawiacie koalicję europejska pod ścianą. Wstyd i rozczarowanie. Kłamcy i tyle.

 » Problem redaktorka (Sprawiedliwy | 21-05-2019, 05:40:16)

Redaktor chyba sam powinien sprawdzić kiedy wypuszczał artykuł reklamujący targi bielickie a potem pisać głupoty. Ukazał się on dokładnie 08.05.2019.

 » nowa wladza (Arnold | 20-05-2019, 23:36:12)

Czekam aż Leda i Baran w końcu będą mieli dość firmowania tej błazenady. W sumie to chyba tylko Duszynski z całej tej koalicji ma pojęcie o rządzeniu. Starosta i vice to dyletanci. Szkoda czasu na takie rządzenie. Panowie stawiacie koalicję europejska pod ścianą. Wstyd i rozczarowanie. Kłamcy i tyle.

 » nowa władza (ciekawski | 20-05-2019, 22:08:56)

No to się dobrali Strzelniok , Mogilniok, nowy Powiacik i Redaktorek ???????. kasiora dla redaktorka z każdej strony.

 » Reklama (Mateo | 20-05-2019, 21:28:47)

No w kłamstwach to nowa władza lepsza od tego redaktorka z jedynie słusznego tygodnika!

 » czyli ,że dawał zarobić???? (1111 | 20-05-2019, 21:26:16)

TZN. że dawał zarobić Pał...????? fiu fiu publiczna kasa ,że niby tak lekka reką???? fiu fiu Bracie jak społeczeństwo tak to odbierze - to słabo to widze - a tu wszedzie mówicie o oszczednościach ....od 0,5 roku. OJ oj panie Nowacki słabo to widze

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Dodatkowe prace za blisko pół miliona zł (11)
 » Odpowie za przywłaszczenie (1)
 » DĄBROWA: VIII Dębowe Targi Rolne (11)
 » Potrącenie rowerzystki na DK15 (11)
 » Karuzela wydarzeń kulturalnych (2)
 » Wóz strażacki dla OSP Wójcin (5)
 » Odbiorą odpady wielkogabarytowe (2)
 » 80. rocznica obrony Mogilna (6)
 » Tym razem targi w Dąbrowie (10)
 » Trzeci album Wiktora Mazurkiewicza (4)
 » Strzelno otrzymało pomoc od państwa (41)
 » WSZEDZIEŃ: Potrzeba ponad 5 mln zł (29)
 » Będą szukać dyrektora (8)
 » Pijani kierowcy zatrzymani (3)
 » Święto z kaszą w Goryszewie (5)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2009-2019   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ