Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Strzelno - Społeczeństwo

STRZELNO: Grubiańskie zachowanie lekarki

2019-05-22 22:51
 

Jedna z lekarek przyjmujących w strzeleńskiej przychodni miała dopuścić się skandalicznego zachowania wobec starszej pacjentki. "Spasłaś się jak świnia" to przykład rzekomo wypowiedzianych słów w kierunku ponad 70-letniej kobiety.

Wicestarosta Marian Mikołajczak podczas obrad minionej sesji apelował do dyrektora SPZOZ-u, Marka Gotowały o zainteresowanie się problemem słownego znieważania pacjentów przez jedną z lekarek przyjmujących w przychodni w Strzelnie. Jak zauważał, szokujące zachowanie lekarki nie powinno mieć miejsca. Godzi to przede wszystkim w godność pacjentów korzystających z powiatowej służby zdrowia.

- Zastanawiałem się długo czy podjąć ten problem, ale liczne głosy pacjentów, które były do mnie kierowane niejako obligują mnie do tego. Być może to co powiem dla części będzie bulwersujące, może szokujące, natomiast nie powinno to być szokujące dla większości pacjentów korzystających z przychodni w Strzelnie. Otóż chciałbym poruszyć sprawę jednego z lekarzy. Nazwisko pewnie panu dyrektorowi jest znane, ponieważ z tego co wiem były kierowane skargi i to nie anonimy, tylko podpisane, ponieważ ta osoba dostała odpowiedź, że nic takiego nie miało miejsca. Natomiast przekażę dla formalności i w cztery oczy. Lekarz ten pozwala sobie na zachowania, które nie licują moim zdaniem z etyką, godnością tego zawodu (...) Dotyczy to sposobu, w jaki lekarz ten zwraca się do pacjentów. Tutaj cytuję z pamięci - do ponad 70-letniej kobiety: "Ale spasłaś się jak świnia", "Jak sobie wyhodowałaś to brzuszysko?". Ludzie są po prostu zbulwersowani, pomijam już to, że mamy zwrot per "ty" nawet w stosunku do dużo starszych osób (...) Mamy w przychodni w Strzelnie wielu lekarzy bardzo oddanych, bardzo sumiennych z właściwym kontaktem do pacjenta. Natomiast taki jeden przypadek burzy cały ten dobry wizerunek, jaki tworzą inni lekarze - mówił wicestarosta Marian Mikołajczak.

Marian Mikołajczak zwracał także uwagę na kwestię regularnych spóźnień i wcześniejsze opuszczanie gabinetu. Jak podkreślał, pacjenci także oczekują interwencji w tej sprawie.

- Kolejna skarga dotyczy skracania czasu pracy. Pacjenci mówią, że powiedzmy spóźnienie godzinne w stosunku do początku przyjmowania pacjentów jest normą. To samo wcześniejsze kończenie pracy - zauważał Marian Mikołajczak.

Słowa wicestarosty poparła także Magdalena Harasimowicz-Zawodniak. Radna zauważa, że wielu pacjentów ogarnia strach na samą myśl o wizycie u wyżej wspomnianej lekarki.

Radny Jerzy Łaganowski z kolei sugerował, by tego typu spraw nie podnosić na forum publicznym. Jego zdaniem stosowniejsze byłoby samo publiczne poinformowanie o efektach wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.

- Nie bardzo rozumie tej opowieści pana wicestarosty, bo czyżby SPZOZ się wyalienował, to starostwo nie jest jednostką podległą? Czy to nie powinno polegać na tym, że pan mając taką wiedzę woła dyrektora Gotowałę, wyjaśnia sprawę i nam na przykład na sesji - byłbym bardziej zadowolony - opowiedział o wynikach, że ten lekarz został na przykład albo ukarany, albo pouczony - mówił radny Jerzy Łaganowski.

Wzburzony zachowaniem lekarki był również Robert Musidłowski, który stanowczo sprzeciwia się przejawom braku szacunku do pacjentów.

- Panie dyrektorze, przytoczone przez wicestarostę słowa są niedopuszczalne, żeby lekarz tak się wypowiadał, tak się odzywał do pacjenta. Naprawdę jest to niedopuszczalne. A jeszcze słyszę tutaj z boku, ze tym lekarzem jest kobieta, no to już kompletnie ręce opadają - komentował sprawę przewodniczący Robert Musidłowski.

Sytuację podsumował także radny Paweł Jankowski, który uważa, że lekarze dopuszczający się tego typu zachowań wykorzystują w pewnym sensie sytuację finansową SPZOZ-u i problem w pozyskiwaniu lekarzy.

- Uważają się za bożyszcze, którym wolno wszystko. Nie możemy na to pozwolić. Każdy człowiek ma swoje uczucia i prawa i nie może być w ten sposób traktowany - mówił Paweł Jankowski.

Zaistniałą sytuacją ma zająć się dyrektor SPZOZ-u. Marek Gotowała prosił przy tym o konkretne wskazanie imienia i nazwiska lekarki, która według doniesień pacjentki dopuściła się takiego zachowania.

- Przeprowadzę taką rozmowę. Jakie będą efekty tych rozmów trudno mi powiedzieć, gdyż nie zajmowałem się wychowaniem tych osób, o których państwo tutaj mówicie - od dzieciństwa, bo wtedy mógłbym za nich odpowiadać. Natomiast taka rozmowa absolutnie się odbędzie i się należy, tylko chciałbym rozmawiać z osobą właściwą, żeby kogoś nie urazić, albo nie narazić państwa na jakieś tam negatywne, zwrotne informacje "Co wy tam o mnie gadacie?". Także poprosiłbym o to konkretne nazwisko - mówił dyrektor Marek Gotowała. (AS | fot. arch.)

REKLAMA
 
   » KOMENTARZE [83]» dodaj komentarz   

 » Pani j (Strzelno | 03-06-2019, 23:17:23)

Mam pytanie,dlaczego.pani doktor J... A jeszcze przyjmuje w STRZELNIE.dzis byłem u pani.doktpr J.poniewaz mój stan zdrowia nie pozwala.ma dalszą pracę A pani doktor do mnie tekst.niechce Ciebie więcej tu widzieć

 » Dziękuję sołtysie..... (WYBORCA | 31-05-2019, 16:40:25)

Dziękują sołtysie za potwierdzenie , że Mikołajczak oprócz krytyki Matczaka nie podjął żadnej inicjatywy w sprawie referendum dot. odwołania burmistrza STRZELNA . Szkoda ! Gdyby wtedy miał odwagę choć zainicjować referendum stworzyłby WYBORCOM ogromną szansę wypowiedzenia się w tej tak ważnej kwestii. O wyniku referendum zadecydowaliby WYBORCY nie zaś poukładana między sobą zawodowo i politycznie grupka radnych zależna od władzy gminnej czy powiatowej (pedagodzy) . Dziś mieszkańcy Strzelna nie mieliby do nikogo pretensji gdyby w referendum zadecydowali o pozostawieniu na stanowisku burmistrza Matczaka ! Mogli też w referendum zadecydować już wtedy o zmianie burmistrza ! Być może takie wcześniejsze działanie zapobiegłoby katastrofie finansowej Strzelna ! I nie tłumacz sołtysie i nie usprawiedliwiaj bezczynności swojego idola . Nie kreuj go na świętego ! Nam pozostają kolosalne długi do spłacania za indolencję takich radnych przez wiele lat biernie spokojnie przyglądających się jak finanse gminy zmierzają ku katastrofie finansowej ! Dopiszę jeszcze tylko pozostałych bezradnych współodpowiedzialnych za tę katastrofę ; Pieszak, Cieślik, Repulak, Dubicki , Szarzyński , Pułkownik , M. Zawodniak . TO nieudolność , że mając tylu przeciwników Matczaka trudno było zorganizować przy pomocy WYBORCÓW - MIESZKAŃCÓW zwolenników referendum ?! PO PROSTU NIE PODJĘTO ŻADNEJ INICJATYWY REFERENDALNEJ ! To jawne zaniechanie działań na rzecz WYBORCÓW. Być może zaważyły jednak zależności zawodowo-polityczne!?

 » Strzelno (gosc | 30-05-2019, 20:08:34)

JAK JUŻ JESTEŚMY W STRZELNIE TO DLACZEGO PANIE KTÓRE STOJĄ NA ULICY WCHODZĄ DO PRZEDSZKOLA I POMAGAJĄ W KUCHNI I NIE CHODZI O BADANIA ALE O FAKT ŻE TO KOBIETY KTÓRE STOJĄ I WSZYSTKO NA NICH OSIADA A ONE TE ZARAZKI WNOSZĄ DO DZIECI A CIEKAWE CZY PANI DYREKTOR LUB PAN BURMISTRZ ZJADŁBY OBIAD KTÓRY PODAJE KTOŚ KTO JEST CAŁY SPOCONY ,MOKRY I ZAKURZONY

 » do wyborcy (sołtys | 30-05-2019, 14:46:58)

Inicjatywa referendum w sprawie odwołania Matczaka nic by nie dała bo Matczak miał wtedy silną pozycję o czym świadczą wyniki wyborów na burmistrza niepotrzebnie tylko pociągnęło by koszty w i tak trudnej sytuacji finansowej gminy. Pozycja jego osłabła w ostatniej kadencji ale radnym nie był już Mikołajczak. Dlaczego inicjatywy dzisiejszego starosty nie przyniosły efektów bo oprócz Matczaka nie miał także wsparcia w innych radnych. Proste Jakie teraz argumenty znajdziesz

 » Do sołtysa (WYBORCA | 30-05-2019, 10:02:56)

Nadal czekam na podanie konkretnych ale skutecznych działań p. Mikołajczaka byłego radnego zmierzających do zapobieżenia katastrofy finansowej gminy. Czy zwrócenie się do WYBORCÓW Mieszkańców Strzelna o referendum zmierzające do usunięcia burmistrza wtedy było zabronione !? Czy zabrakło odwagi by to przeprowadzić DLA DOBRA MIESZKAŃCÓW ? Czy też nad zwyczajniej się nie kalkulowało !? Tylko nie pisz proszę , że chodziłeś na każdą sesję wysłuchiwać krytyk Mikołajczaka...bo tylko tyle zostało w twojej pamięci no i na dodatek Mieszkańcom ogromne długi do spłacania przez nasze dzieci i wnuki !

 » do wyborcy (sołtys | 30-05-2019, 09:23:06)

Wyborco, żyjesz? Jakoś ucichłeś zabrakło argumentów jestem tobą rozczarowany odezwij się.

 » Do Tom (Ciekawy | 29-05-2019, 18:24:17)

Nie ma sprawy, niech młodzi lekarze wyjeżdżają za granice. Tylko najpierw niech zwrócą Państwu 50 tyś. zł. za każdy rok studiów (6x50.000=300.000) i niech jadą z Bogiem.

 » Ja (On | 29-05-2019, 09:26:17)

Widać,że osoby piastujące jakieś stanowiska w Strzelnie,mają wysokie mniemanie o sobie,skoro tak traktują, czy to zwykłego Kowalskiego czy też pracowników. Nagrywajcie i do sądu o mobing, bo nie wolno tak traktować nikogo.

 » do (leon amator | 28-05-2019, 20:59:15)

Piszesz "tomie" WIERUTNE BZDURY !!! Najbardziej przeciętny lekarz w Polsce wyciąga na jednym kontrakcie w przeciętnym szpitalu powiatowym CO NAJMNIEJ 20 tyś. złotych. A kto z lekarzy ma tylko jeden kontrakt ? Do tych kontraktów dolicz prywatne gabinety ( 200 do 1000 zł za wizytę - zależy od renomy i specjalizacji), prywatne przychodnie i szpitale (o powszechnych datkach w kopertach nie wspomnę). Proszę pokazać ich zarobki w naszym SPZOZ. Widział ktoś lekarza w 20 letnim Matizie? Ludwik Dorn słusznie powiedział przed laty - "pokarz lekarzu, co masz w garażu". Nie zazdroszczę im tego, po prostu wykorzystują swoja pozycję i 30 letni burdel w polskiej służbie zdrowia.Na koniec dodam tylko, że niemałej części lekarzy Hipokrates pomylił się z Hipokrytem.

 » sytuacja w UM w Strzelnie (do Danka | 28-05-2019, 20:44:10)

Interwencja wice starosty Mikołajczka w sprawie zachowania lekarki była potrzebna i właściwa. Przychodnia podlega starostwu ale interwencja w urzędzie w strzelnie była by mieszaniem się w sprawy innego organu do czego nie ma prawa ani wice starosta ani starosta.

 » Do kogos ponizej (Monika | 28-05-2019, 20:21:18)

Słuchaj zazdrosniku madka to jest twoja rodzicielka bo cie wychowac nie umiala. Prosze nie obrażać normalnych mam tylko dlatego ze sa mamami i zalapia sie na ten cholerny program pisu. Szkoda mi takich prostakow jak ty ale coz zrobic. Twoja madka sie nie popisala niestety. Masakra jaki narod jest glupi. Najlepiej kazda matke wlozyx do jednego wora tylko dlatego ze akurat ma dziecko na ktore dostanie kase. Naprawde ludzie jesteście az tacy zazdrosni? Ja wam wspolczuje ze rodzice mieli was w du.ie i wychowac nie chcieli.

 » Psychiatrzy, anestezjolodzy i interniści za granicą zarabiają nawet 10 razy więcej. (tom | 28-05-2019, 19:55:40)

Psychiatrzy, anestezjolodzy i interniści za granicą zarabiają nawet 10 razy więcej. Dlatego coraz częściej nasi emigrują. Choć resort zdrowia stara się zatrzymać lekarzy w kraju znacznymi podwyżkami, mogą się one okazać niewystarczające. 5,1 tys. zł miesięcznie w specjalizacji zwykłej (np. dermatologia) i 5,3 tys. zł w priorytetowej (np. psychiatria) dla rezydenta, który zobowiąże się do przepracowania w Polsce dwóch lat po zakończeniu specjalizacji, to niewiele w porównaniu z perspektywą 23 tys. zł miesięcznie w Szwecji. Tyle zarobi specjalista, który zdecyduje się praktykować w jednym z mniejszych miast szwedzkich. Dla przykładu, koleżanka w USA która jest neurologiem(około 3 lata po studiach) zarabia 3000 dol. tygodniowo ..

 » Co tam lekarka (Danek | 28-05-2019, 19:42:05)

Pan Vice Starosta Mikolajczak powinien wybrać się do UM w Strzelnie. Komuś zaczynają puszczać nerwy. Pasi Konik - wyluzuj Pan mały człoweczku bo funkcja którą Pan wypełniasz zobowiązuje do minimum kultury i obycia. A pracownikom UM proponuję zacząć nagrywać i dokumentować to w jaki sposób się do nich przełożeni zwracają, jeżeli teraz odpuscicie.. to czekają was drugie...Panie Vice starosto liczymy na Pana odwagę i zaangażowanie i w tej sprawie. W Strzelnie jak słychać i widać nie tylko Pani doktor ma taki ekstrawagancki styl bycia.

 » Do wszystkich (Nie znam sie | 28-05-2019, 08:07:53)

Szykujcie kasiorkę na nowe podatki i zwiększenie obecnych, kaske na madki trzeba skądś wziąć - a wy za miskę ryżu... dać Polakom rządzić a sami się rozwala to kwintesencja ostatnich wyborów. Acha do tematu, na lekarzy kasę Janie rządzący tez już dali ito jest wynik.

 » Kopa w du.e (Maniek | 27-05-2019, 22:34:36)

Gdyby tak sie odezwala do kogos z moich bliskich, to pofatygowal bym sie do niej i wykopał z gabinetu. Ludzie są głypi, ze pozwalają sobie na takie traktowanie. Takiej krowy, nie nalezy się bać, ttlko tak samo sie do niej odnosić, jak ona do nas

 » lekarka (MIA | 27-05-2019, 16:49:20)

Jesli ta lekarka jest jak ja pacjenci opisuja ,dlaczego korzystaja z jej uslug.Brak pacjentow ZMUSI jej zwierzchnikow do reakcji.Nie znam realiow polskiej SLUZBY zdrowia,wiem ze patologi trzeba sie przeciwstawic.To ludzie moga zmienic Polske (powiatowa rowniez) na lepsza.

 » Czy tak trudno sprawdzić opinię.....? (pacjentka | 27-05-2019, 08:44:57)

Czy tak trudno sprawdzić opinię o aroganckiej pani lekarz w poprzednim jej zakładzie pracy w Inowrocławiu i dlaczego tam już nie pracuje ? Pacjenci czekają na radykalną decyzję !

 » RIO (Do | 27-05-2019, 08:01:45)

Dlaczego RIO wchodzi do gminy w Strzelnie, o co chodzi,a miało być tak pięknie. Ha Ha

 » Zagadka (Ktosik | 26-05-2019, 23:42:41)

Czy to pierwsza taka sytuacja? Nie. Czy wczesniej byly zglaszane skargi? Tak. Pisemne, osobiste i co dalej? Jedne, glupie, bezsensowne odpowiedzi Dyrektora,a ona nadal jest i kpi sobie z ludzi. Lekarz to ktos kto pomaga,ktos komu ufasz,a nie osoba do ktorej boisz sie isc do gabinetu czy Cie obrazi, wyzwie lub wszystko razem bo ostatnia sytuacja jest pewna w 100%. Jak ktos taki moze nadal przyjmowac w tej przychodni? Jak osoba nad ta Pania nie jest wstyd ze takie dziadostwo dzieje sie pod ich kierownictwem? Moze czas najwyzszy zrobic z tym porzadek. Przeciez to trwa juz kilka lat. Zal...

 » Cicho sza towarzysze (Awa | 26-05-2019, 23:20:30)

Łaganowski w starym stylu jak za komuny. Nie wolno prominentów publicznie krytykować. Taki był nakaz sekretarzy PZPR. A mówili że PiS walczy z kastami

 » wybrani (osoba ze Strzelna | 26-05-2019, 20:15:40)

Szanowni państwo ktoś kto wypowiada się żle o panu Mikołajczaku to chyba jest chory na głowe,bo nikt inny tylko Mikołajczak zawsze sprzeciwiał się Matczakowi ale cóż jak reszta radnych miała Strzelno w czterech literach,dlatego uważam że powinno się zrobić tak lak wtedy proponował zamienić na mieszkania gorsze a nawet dać na wsi,bo ludzie mają pieniądze ale wolą przejeść ,przechulać a nie płacić i jak Burmistrz dalej będzie pobłażał dłużnikom i ciągle rozkładał na raty to inni też zaczno kombinować.

 » do wyborcy (Jola | 26-05-2019, 20:06:32)

"wyborco" ty masz jakąś obsesje na punkcie wicestarosty. Jest to jeden z niewielu radnych lokalnych zasługujących na szacunek co dało się odczuć podczas wyborów. Chcesz powiedzieć że tylko ty jesteś mądry bo rozszyfrowałeś Mikołajczaka a reszta wyborców (kilkuset) to są głąby które dały się Mikołajczakowi oszukać. Trochę skromności "wyborco", a obsesje i fobie się leczy, najlepiej u psychiatry.

 » wicestarosta (sołtys | 26-05-2019, 16:39:20)

A właśnie wyborco że pamiętam inicjatywy ówczesnego radnego gminnego Mariana Mikołajczaka. Z racji sołtysowania byłem prawie na każdej sesji i znam wystąpienia Mikołajczaka nie tylko te o których pisała prasa. Zapamiętałem dwie. Jedna dotyczyła poprawienia ściągalności czynszu za mieszkania komunalne. proponował wydzielić trzy mieszkania o niskim standardzie i małej powierzchni. Groźba eksmisji do tych mieszkań była by straszakiem do niepłacących czynszów z mieszkań gminnych. druga dotyczyła zamiany długów czynszowych na prace porządkowe wokół domów komunalnych. Wielu mogących zapłacić na pewno by uregulowało długi bo ta zamiana prze przynosiła by im szacunku chociaż żadna praca nie chańbi. burmistrz odrzucił te propozycje jak zresztą wszystko co proponował Mikołajczak. On jako jedyny zwrócił uwagę na karne odsetki płacone za niezrealizowane faktury. Pamiętam że w jednym roku było to ponad 250 tyś zł. Jako jedyny głosował zawsze przeciwko absolutorium. szkoda że nie miał wsparcia w innych radnych. Nie odmawiam nikomu prawa do krytyki, ale Mikołajczak to ten radny który w najmniejszym stopniu na nią zsługuje. a co z moją propozycją żebyś pod swoimi danymi wyzwał go do jawnej polemiki. Boisz się?

 » TAKA PRAWDA ! (WYBORCA | 26-05-2019, 09:43:54)

Tak, tak , masz rację sołtysie ! Sezon ogórkowy w powiecie rozpoczęty ! Sprawa zwolnienia aroganckiej lekarki przetrwa do jesieni , później przyjdzie zima i tak przejdziemy z tematem do kolejnej wiosny i kwiecistego występu naszej władzy powiatowej ogłaszającej kolejny sezon ogórkowy ! Tak samo jak w Strzelnie twój idol krytykował, krytykował, krytykował ….aż nadeszła katastrofa finansowa gminy! Czy pamiętasz jakąś konkretną inicjatywę podjętą przez byłego przewodniczącego komisji budżetowej zmierzającą do zapobieżenia zapaści finansów gminy Strzelno oprócz krytykanctwa Matczaka ? Zarówno władza powiatowa jak i lekarka świadczą usługi dla nas WYBORCÓW , PODATNIKÓW , PACJENTÓW za nasze pieniądze ! Łaski nam nie robią ! Bicie piany można robić w domu nie na sesji ! Władza jest od podejmowania konkretnych decyzji ! Czasy "wicie , rozumicie " jednak jeszcze trwają jak widać w Mogilnie ! Wyobraź sobie takie zachowanie lekarki, lekarza w prywatnym gabinecie , czy szpitalu.....!!!!! PLAJTA !!! Chcę dodać sołtysie ,że nie będziesz mnie pouczał co kiedy i kogo mogę krytykować (nie atakować). Nikogo nie obrażam w odróżnieniu od ciebie,z nikogo nie szydzę , nie łamię prawa podpisując się nickiem (tak jak ty zresztą) . Jako WYBORCA wrzucający A N O N I M O W O KARTĘ WYBORCZĄ mam prawo i obowiązek do krytycznego patrzenia władzy na ręce ! Idziesz do władzy -stajesz się osobą publiczną utrzymywaną z naszych pieniędzy i tym sposobem mamy prawo do kontroli I KRYTYKI władzy ! PROSTE ? PROSTE !!!

 » lekarka (mieszkanka mogilna | 25-05-2019, 22:57:56)

przeczytałam ponad 30 wpisów na forum i nie dowiedziałam się jak nazywa się ta lekarka która jest taka niegrzeczna wobec pacjentów ludzie takich prostaków trzeba wymieniać po nazwisku żeby potencjalni pacjenci unikali ich jak zarazy.Ludzie trochę odwagi.

 » lekarz (student | 25-05-2019, 22:15:35)

Marian , nie przejmuj się takim człowiekiem jak ten wyborca , on podszywa się pod różnymi nickami, i pisze niestworzone głupoty aby cie zdenerwować . Chyba go bardzo boli ,że zostałeś kimś ważnym w całym powiecie ZRESZTĄ SOBIE NA TO ZASŁUŻYŁEŚ, robiłeś , robisz , i będziesz robił świetną robotę, jesteś najlepszy. Ten człowiek jest bardzo zazdrosny ,a sam nie wie o co, i pisze głupoty z nudów . Wyborco zajmni się robotą , a nie głupotami .

 » Życie (mieszkaniec | 25-05-2019, 15:53:31)

Dziwię się wam że nie potraficie jej odpowiedzieć, mocno dobitnie ale kulturalnie.Nie można dawać się sponiewierać,lekarz składał przysięgę musi nam służyć, tak samo jak radni, starości, politycy czy prezydent, to My jesteśmy ich SZEFAMI.Pamiętajcie.

 » Na forum (A | 25-05-2019, 09:55:55)

P. Łaganowski i P. Gotowała majà rację.Od tego są biura żeby takie sprawy zalatwiać a nie na forum. P. JAnkowski chyba generalizuje i krzywdzi innych takim stwierdzeniem.

 » do wyborcy (sołtys | 25-05-2019, 09:08:28)

Wyborco znowu się uaktywniłeś i oczywiście uderzasz w wicestarostę Mikołajczaka. to chyba twoja obsesja bo wpisów na inne tematy sobie nie przypominam. A ja znów bronię p. Mariana bo dobrze go znam i ogromnie cenię. Mam propozycję rzuć wyzwanie wicestaroście do wymiany poglądów na tym forum ale ty nie ukrywaj się pod nikiem tylko z imienia i nazwiska. Jeśli jesteś tak bardzo przekonany o swojej racji to masz szanse dołożyć wicestaroście i zyskać poklask innych czytelników. Mogę założyć się o duże pieniądze ze tego nie zrobisz bo jesteś tchórz a ponadto p. Mikołajczak by cię zniszczył siłą swojego intelektu i ty dobrze o tym wiesz. dlatego wolisz go anonimowo kąsać jak rozwścieczony kundelek. wyborco pokaż że masz jaja.

 » SP ZOZ Mogilno (UW | 25-05-2019, 08:25:10)

Nie bronię obecnego dyrektora tej placówki, ale często zastanawiam się co za stado kąśliwych owadów tam pracuje,skoro zastępca dyrektora jest wiecznym zastępcą, a nigdy nie wystartuje na fotel dyrektora.To świadczy samo za siebie.Widocznie są tam osoby tzw.nietykalne, które tylko są do celów statystycznych, natomiast nikt nie może ich ruszyć.Pan M.Gotowała, to chociaż zna słowo przepraszam i to należy cenić.

 » J (M | 25-05-2019, 08:21:42)

Jest dobrym lekarzem a okropnym czlowiekiem i tyle. Gorsza jest pani b. ktora w du*ie ma dzieci a nazywa sie wielkim pediatra. Ja powinni sie tez zajac my juz od dawna we wtorki nie pojawiamy sie w przychodni byleby na nia nie trafić bo kazdego rodzica jak debila traktuje a dziecko dla niej to przedmiot.

 » do Łaganowskiego (Zofia | 24-05-2019, 22:31:46)

Totalny bełkot, musiałam dwa razy przeczytać żeby zrozumieć o co chodzi radnemu a nie jestem tępa. Dobrze że Mikołajczak to poruszył. Tak trzeba postępować a nie zamiatać pod dywan.

 » do obywatela (Karol | 24-05-2019, 22:18:51)

Nawołujesz do zrobienie rejestru osiągnięć wicestarosty Mikołajczaka. Nie wiesz jednak że wicestarosta nie jest samodzielnym organem lecz członkiem zarządu. Co innego starosta. Możesz żądać tego w odniesieniu do starosty, zarządu i rady powiatu, ale skąd ty możesz o tym wiedzieć. Taka moja rada nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz zielonego pojęcia bo się kompromitujesz.

 » xxx (gosc | 24-05-2019, 22:08:07)

dzisiaj ponownie ta pani doktor wprzychodni zamiast przyjmowac pacjentow o godz 12 wyszla sobie z gabinetu mowiac do pacjentow ze wychodzi na rehabilitacje w czasie pracy wrocila po godzinie do gabinetu.prace skonczyla o godz 16-stej A pytam sie co mnie obchodzi jej rehabilitacja

 » Człowiek człowiekowi wilkiem (Świadoma | 24-05-2019, 21:59:07)

W tych czasach trzeba znać swoje prawa na każdej płaszczyźnie. I nie popuszczac czy to lekarz,policjant czy zwykły człowiek. Wszyscy naginaja swoje prawa- A niewykonuja swoich obowiązków bo byle papier się zgadzał. Zanim wejdziesz na zabieg podpisz papier. A potem zmieniają czy dopisuja jak chcą. Takie czasy. Takich kindlarzy to odrazu skarge pisać do OIL , NFZ czy rzecznika. Ale ludzie teg9 nie robią bo się boją. Bo po co. A potem jest jak jest. Tacy ludzie pracują dalej bez konsekwencji.

 » p.doktor? (duch | 24-05-2019, 20:49:19)

DRODZY PANOWIE STAROSTOWIE,PANIE PRZEWODNICZĄCY,WYSOKA RADO OTO DOWÓD ŻE PRZYSZEDŁ CZAS NA ZMIANY W SPZOZ-ie.WNIOSEK Z TEJ CAŁEJ SPRAWY NASUWA SIĘ JEDEN -DZIĘKUJEMY DOTYCHCZASOWEJ DYREKCJI ZA JEJ NIE UDOLNE ZARZĄDZANIE I ROBIMY WIETRZENIE GABINETÓW(to nie są odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach).JESTEM PRZEKONANY ŻE JEŻELI BYŚCIE PAŃSTWO WIEDZIELI O WSZYSTKIM CO DZIEJE SIĘ NA TERNIE TEGO ZAKŁADU PRACY ZARZĄDZAJĄCEGO PRZEZ OBECNĄ I WSZECH MOCNĄ DYREKCJE TAKĄ DECYZJE PODEJMUJECIE W CIĄGU PIĘCIU MINUT ,OCZYWIŚCIE PO STWIERDZENIU FAKTÓW.NA KONIEC PROSZĘ PANA RADNEGO JERZEGO OTO AŻEBY ZWIEDZIŁ TE DWA SKANSENY SZPITALNE I MOŻE PRZY ODROBINIE CZASU POROZMAWIAŁ Z LUDŹMI TAM PRACUJĄCYMI I ZAPYLAŁ JAK TO WYGLĄDA OD WEWNĄTRZ(na pewno nie jest tak różowo jak to przedstawia dyrekcja).SPRAWA LEKARZY -TEMAT DO ZAŁATWIENIA TYLKO TRZEBA CHCIEĆ- ALE PRZYSŁOWIE MÓWI :KRUK KRUKOWI OKA NIW WYKOLI:I TO JEST PRAKTYKOWANE W NASZEJ SŁUŻBIE ZDROWIA ,DYREKCJA LICZY SIĘ TYLKO Z PANIAMI I PANAMI DOKTORAMI NATOMIAST PRACOWNICY PRACUJĄCY DLA NICH TO ZŁO KONIECZNE TAK JAK I PACJENCI.P.S. DYREKTOR NIE JEST OD WYCHOWYWANIA ALE OD ZARZĄDZANIA TO JUŻ TAK.

 » do wyborcy (Jola | 24-05-2019, 17:48:51)

Bardzo dobrze że wicestarosta poruszył tę sprawę na sesji. przynajmniej jest o tym głośno może do dotrze do bohaterki i się opanuje. Sama rozmowa Mikołajczaka z dyrektorem zapewne nic by nie dała podobnie jak wcześniejsze skargi na tą lekarkę. Panie wicestarosto niech pan się nie przejmuje takimi wpisami, my mieszkańcy jesteśmy z panem.

 » Problem (zx | 24-05-2019, 16:42:42)

Wielkie mi halo! Nie podoba się Pani doktor to zmieniam lekarza albo zmieniam przychodnię. Ja tak zrobiłem jak odszedł ze Strzelna Wcisło. Zmieniłem przychodnię i teraz nie ma problemu czy z lekarzami a tym bardziej z kolejkami.Rejestruje się telefonicznie,przyjeżdżam do przychodni np.na 9.00 i od razu wchodzę do lekarza.W Strzelnie to niestety wygląda jak science-fiction.

 » Strzelno (gosc | 24-05-2019, 16:42:39)

Pani Doktor jest osobą publiczną to myśle że macie prawo pisać o niej tak jak o radnych

 » Strzelno (ja | 24-05-2019, 16:41:57)

A oddział wewnętrzny i król doktor H.....? to dopiero.... szkoda słów!

 » Ja (Przemo | 24-05-2019, 16:28:19)

Wogule ten szpital to masakra,obsługa taka że usiąść i płakać i nic więcej ze złamaną nogą trzeba czekać 50min żenada A chirurg sobie śpi i za co my płacimy

 » "wykształcona"? (iwo | 24-05-2019, 14:38:58)

Dlaczego dzwon głośny,bo wewnątrz pusty.

 » Zachowanie pani doktor (Pacjentka | 24-05-2019, 12:51:32)

Również mam nieprzyjemne doświadczenia w związku z wizytami u pani doktor. Jest ona lekarzem niekontaktowym i ogranicza swoją wypowiedź do minimum, więc wizyta upływa w niezręcznym milczeniu. Zawsze w kulturalny oraz wyrozumiały sposób zwracam się do pani doktor, ale mimo tego nauczyłam się nie odzywać niepytana. Jeśli pani doktor podejmie rozmowę, to prowadzi ją w ironiczny sposób i wręcz czeka na to, aby uroczyście oznajmić, że to ona zebrała całą medyczną wiedzę na świecie, a pacjent wręcz przeciwnie. Głupi nie ma głosu. Były również sytuacje, w których stwierdzała symulowanie choroby i ignorowała moje zdanie z zadowoleniem. Pani doktor kocha się wywyższać. Mam wrażenie, że moje gardło jest czyste, bądź zaczerwienione w zależności od nastroju pani doktor. Znajomi oraz inni lekarze również potwierdzają opryskliwe zachowanie pani doktor i twierdzą, że to norma. Już oczekując w kolejce można usłyszeć opowieści na temat jej humorów. Myślę, że pani doktor jest osobą nieszczęśliwą i nienawidzi swojej pracy, jednak w takiej dziurze jak Strzelno może czuć się nieco ponad wszystkim i to ją pewnie tutaj trzyma. Świadomość, że nie ma innego kandydata za te pieniądze. Wiadomo, że każdy lekarz czasami nie ma humoru, aby wysłuchiwać kolejnych pacjentów, zwłaszcza tych wylewnych ale chyba na tym polega ta praca. Jak bez wywiadu można właściwie określić stan zdrowia pacjenta? Widocznie pani J potrafi... Jeśli chodzi o nieobecność pani doktor w godzinach pracy to można się dowiedzieć, że była bądź jest na nagłej wizycie domowej. Tylko kto to sprawdza? Nie cierpię stereotypów, ale myślę, że pani J rzeczywiście szkodzi samotność i w gruncie rzeczy jest mi jej żal.

 » Najwyższy już czas... (Kawa na ławę ! | 24-05-2019, 12:19:43)

Najwyższy już czas rozważyć bezsens istnienia karłowatego powiatu z miastem ma powiatowym na uboczu ! Trzeba zainicjować referendum w tej sprawie . Należy postawić pytanie CO MIESZKAŃCY GMIN MOGILNA , STRZELNA , DĄBROWY , JEZIOR WIELKICH mają z istnienia takiej karykaturalnej i bezradnej administracji !? Patrząc perspektywicznie nie ma to żadnego sensu ! To ciągłe pozorowanie działań służące wyłącznie garstce biurokratów i udających i przejętych naszym losem pseudo polityków powiatowych. Jak długo jeszcze będziemy utrzymywać ten pasożytniczy (po)twór administracyjno-polityczny nieponoszący żadnej odpowiedzialności za szastanie naszymi pieniędzmi!? Rozparcelowanie tego karła przyniesie i zwiększy perspektywiczną szansę rozwojową naszych Gmin.

 » zachowanie lekarki (doda | 24-05-2019, 11:49:01)

wywalic na pysk ze szpitala do przykladu robia co chca nikt tego nie kontroluje jak ja bym sie spozniał do pracy godzine i wyzywał klientow to dyscyplinarnie mnie wyrzucą jak wybrala taki zawód to niech zapieprza pozdrawiam

 » do Natalia (UW | 24-05-2019, 11:27:12)

Pan M.T. to Indywidualna Praktyka Lekarska Strzelno ul.Sw.Ducha REGON 9580725924 obywatelstwo państw Polska,przyjmujący również w Mogilnie.W zwiazku z tym,że jest przedsiębiorcą jego dane są znane wszystkim, a przynajmniej te, które zarejestrował w CEIDG,więc nawet możemy używać tych wszystkich danych publicznie.Szkoda,że jak pacjent mu nie odpowiada, to używa nadpobudliwych słów w sobie tylko znanym języku.Natomiast tu jeszcze jest Polska i ten język jest językiem urzędowym.

 » A co radni maja do tego (Mimi | 24-05-2019, 10:31:14)

A co maja radni do zachowania lekarki, wy macie jednak braki pod kopułą komentujący na cmg czytac sie waszych wypocin nie da, typowi wyborcy jaworowa

 » aaa (xxx | 24-05-2019, 10:27:32)

Łaganowscy też powinni odejść. Dosyć już Mogilnem natrzęśli. Za mało jeszcze się nażarli? Do ciężkich robót polowych ich nagnać niech tam swoją filozofię uprawiają

 » mogileńska klika (jo tongo | 24-05-2019, 09:13:14)

tak sobie czytam, i postawię pytanie, może nawet stawiam zakład, że pomimo słusznych uwag, włos tej i innym "lekarzom" z głowy nie spadnie, taka to nasza lokalna władza, jedna wielka powiązana klika ha ha ha ktoś dołączy?

 » Powiat (Volta | 24-05-2019, 08:17:59)

Boże,oni nie mają pojęcia o zarządzaniu. Jestem pod wrażeniem jak to wszystko wygląda,tak naprawdę z żadnym referatem nie zrobili porządku. Nawet nie umieją wyrzucić poszczególnych dyrektorów placówek, którzy robią sobie co chcą.

 » Do Leon Amator (Klemens XIII | 24-05-2019, 07:18:04)

Leon.. jeśli powiat "teoretyczny" to i władza teoretyczna. Dorwali się do złobu, wiedzą, że nikt ich nie rozliczy, więc chodzą sobie po własnym podwórku jak pawie i śmieją się że zwykłych mieszkańców. Jak przyjdzie jakąś aferka, to połowa udaje, że nic się nie stało, adrudzy wyglaszaja orędzia pełne frazesow, których nie da się już słuchać. Kółko się zamyka i tak sobie "teoretycznie" pasożytuja. Tak dzieje się w Mogilno, Strzelnie i na wioskach. Tej mentalności nie da się tak szybko zmienić niestety w tym teoretycznym powiaciku.

 » lekarka (lekarka | 24-05-2019, 07:16:31)

Ciekaw jestem jak to się zakończy, znając życie to po tygodniu ucichnie i nawet nie będzie rozmowy z tą panią a jedyna kara to wypowiedzenie jej umowy i skierowanie do Gniezna.

 » Lekarka (Mika | 24-05-2019, 06:05:24)

Dlaczego nie naglosni sie tez o lekarce przyjmujacej dzieci pani b. Ona sie nie nadaje do pracy jak pediatra moze dzieci obrazac spoznia sie zawsze okolo godziny a potem rach ciach i nara. Okropny babsztyl!

 » Grubiańskie zachowanie lekarki (Violla | 23-05-2019, 22:16:20)

Parawdą jest, ze ta pani doktor jest nieprzystępna i nieprzyjemna, i nawet jej kwalifikacje i intuicja lekarska nie usprawiedliwiają braku kultury. Trudno pojąć skąd w tej pani tyle jadu. Szkoda bo to dobry lekarz i naprawdę mogłaby pomóc niejednej osobie, jednak jej osobowość odstrasza pacjentów.

 » Grubiańskie zachowanie lekarki (Violla | 23-05-2019, 22:13:21)

Parawdą jest, ze ta pani doktor jest nieprzystępna i nieprzyjemna, i nawet jej kwalifikacje i intuicja lekarska nie usprawiedliwiają braku kultury. Trudno pojąć skąd w tej pani tyle jadu. Szkoda bo to dobry lekarz i naprawdę mogłaby pomóc niejednej osobie, jednak jej osobowość odstrasza pacjentów.

 » opinia (turysta | 23-05-2019, 20:46:58)

Ale wybraliśta bezradnych "radnych",to teroz mota---tak trzymać,niech "promują" swą bezradność na sesjach,co o takich wtedy się opowiada na "mieście".Głosujta tak dali.

 » Lekarka (Ja | 23-05-2019, 20:21:42)

Może ktoś ujawni nazwisko lekarki zeby mieć się na baczności

 » Lekarka (Ja | 23-05-2019, 20:21:32)

Może ktoś ujawni nazwisko lekarki zeby mieć się na baczności

 » w naszym powiecie nadal jest "teoretycznie" (leon amator | 23-05-2019, 20:08:03)

Pamiętacie takiego jednego pacana ministra od Tuska? Tego co mówił, że nasz kraj za rządów PO i PSL było państwem teoretycznym. W naszym powiecie jest tak nadal, bo mamy teoretycznego starostę a głównie wicestarostę. Normalny starosta (nawet wice) wywalił by na pysk taką lekarkę a obrażona pani zostałaby przez niego i przez dyrektora ZOZ przeproszona, tylko że dyrektor SPZOZ jest też "teoretyczny". To skandal, przecież ta lekarka zarabia na swej pracy ponad 20 tyś. i nie robi łaski. Polscy lekarze niestety traktują pacjentów gorzej od bydła. Ci co wyjechali do Anglii, Niemiec, Szwecji, czy Irlandii bardzo szybko nauczyli się punktualności, rzetelności i traktowania pacjentów jak klientów o stosunku do pielęgniarek nie wspomnę. Kto tego nie zrobił bardzo szybko wrócił nad Wisłę. W krajach zachodnich samorząd lekarski nie chroni tych co popełniają błędy (bardzo wysokie odszkodowania)albo po chamsku traktują pacjentów albo pielęgniarki i salowe, o kopertach też trzeba zapomnieć. Polscy lekarze, to kolejna "nadzwyczajna kasta".

 » Wizyta (Pacjent Pani J | 23-05-2019, 19:03:24)

Od dwoch lat nie naleze do przychodni. Kazda wizyta u Pani doktor konczyla sie nerwami. Pacjenci dla Pani Doktor to zlo. Pamietam wizyte po ktorej zostalem zdiagnozowany jako zdrowy, ze symuluje i dostalem witamine C. Wieczorem trafilem do szpitala i zostalem tam na 5 dni

 » Do wyborcy! (Obywatel! | 23-05-2019, 18:35:28)

Racja! Zróbmy listę osiągnięć pana Mikołajczaka?

 » Pseudolekarz (Natalia | 23-05-2019, 16:30:11)

Dlaczego nikt nie poruszy tematu niby doktora w Mogilnie, pana T.? Nie dosyc ze wiele osob prawie posłał do grobu to zachowuje sie skandalicznie

 » Salusa Mogilno (Marek | 23-05-2019, 15:24:32)

A lekarka z Salusa z Mogilna to jeszcze gorsza. Wyrzuca z gabinetu jak tylko pacjent chce coś powiedzieć.

 » Szanowni Radni (UW | 23-05-2019, 12:49:26)

Pan Gotowała przekaże sprawę Panu Nowakowi, a ten nazwie to kłamstwem.Podobna sytuacja spotkała moją osobę( arogancja, niewłaściwe podjęcie czynności leczniczych), wprawdzie działo to się w Mogilnie i otrzymałam odpowiedź,że z mojej strony, to kłamstwo.Posiadam korespondencję i trzymam jako dowód rzeczowy.Wprawdzie ten lekarz wykonywał swoje czynności w ramach SP ZOZ Mogilno, jednakże posiadał zarejestrowaną swoją działalność gospodarczą?

 » Bezczelny lekarz (Cm | 23-05-2019, 12:41:58)

Byłam kiedyś wieczorem w mogilnie przyjmował lekarz t.... Hi był bardzo nie miły wręcz opryskliwy nigdy w życiu nie będę korzystać z usług szpitala w mogilnie jak i strzelna wolę jechać do Inowrocławia tam lekarze są mili i wyrozumiali

 » Auto kreacja na sesji.... (WYBORCA | 23-05-2019, 12:18:01)

Mikołajczak pomylił radę pedagogiczną z sesją powiatową. Musiał wcześniej wiedzieć o takim zachowaniu. Mógł zobowiązać dyrektora do podjęcia działań dyscyplinarnych wobec skandalicznego zachowania lekarki do wypowiedzenia pracy włącznie. Dlaczego tego nie uczynił ! To stary sprawdzony już w Strzelnie sposób . Najlepiej kreować się na szerszym forum . Podobnie jak na bezskutecznym krytykanctwie byłego burmistrza Matczaka, które i tak nie uchroniło od katastrofy finansowej Strzelna ! Oto jak w opinii publicznej przy takiej okazji zbiera się wątpliwe punkty ! Sprawa lekarki- sesja to dobra okazja medialna więc dlaczego jej nie wykorzystać do AUTUKREACJI ! To dobra metoda do przykrycia rzeczywistych problemów mieszkańców powiatu i uniknięcie tym samym okazji od wykazania własnych wątpliwych "osiągnięć" na podwórku wicestarosty !

 » SŁUŻBA ZDROWIA (KINIU | 23-05-2019, 11:54:53)

W normalnym świecie taki lekarz by był od razu zawieszony do wyjaśnienia.Jednak u nas to będzie z dużej chmury mały deszcz bo to chory kraj.

 » Mogileńska służba zdrowia (Miki | 23-05-2019, 10:51:56)

widzicie jedno w tym tekście? Pan Łaganowski apeluje j strofuje, żeby takich rzeczy nie poruszać na form publicznym. Czy daje do zrozumienia, że lepiej by było gdyby sprawa nie wypływała i opinia publiczna nie usłyszała o praktykach w przychodni.To tzw. zamiatanie pod dywan, szczególnie lubiane i stosowane przez lokalnych Borggiów polityki. A to może nagłośnijmy jeszcze bardziej w mediach, nich pokażą również podejście radnych. Do obrońców Pani Doktor - owszem można być bezpośrednim i taką osobą może być Pani Doktor , ale pacjenci reagują różnie i mają do tego prawo, być czuć się urażonymi, ośmieszonymi bezpośrednimi słowami do nich kierowanymi.Przeciez to proste.

 » Lekarz (Lekarz | 23-05-2019, 10:15:33)

Witam; Jaśnie nam panujący dyrektor SPZOZ Marek Gotowała bardzo dobrze wie o kogo chodzi bo już nie raz nie dwa skargi na tą lekarkę były zgłaszane bezpośrednio do niego. Z niego taki dyrektor jak z koziej d..y trąba, tylko siedzi i nic nie robi a bierze pieniądze co miesiąc za bezradność. Dziękuje i pozdrawiam.

 » Pani doktor (Strzelno | 23-05-2019, 09:40:53)

Jeśli myślę o tej pani doktor, to naprawdę jest bezczelna. Będąc u niej, zadała mi tylko jedno pytanie. Czy uszykowalas sobie miejsce, ha się pytam ale gdzie, a ona na to tam i kiwla głową, czyli na cmentarzu .jest chamska i do tego stopnia,że aż strach do niej iść.ale nie ma wyboru. Już dawno powinna wylecieć.

 » Lekarki (Dominika | 23-05-2019, 09:12:58)

Myślę że doskonale wiem o jaką lekarke chodzi-toć obrazajace uwagi z jej strony w kierunku pacjentow sa na poziomie dziennym. Przynajmniej skierowania daje chetnie ale jest to typowa stara panna. Nie rozumiem tez tego-skoro lekarz ma dyzur do 15 to z jakiej racji konczy go wcześniej? A za kazdym razem gdy pacjentów nie ma ale sa jeszcze godziny przyjec to sobie lekarze wychodza. Jest pani pediatra ktora spoznia sie ZAWSZE srednio godzine a potem pretensje do swiata, jest opryskliwa i bezczelna. Ona sie nazywa pediatra?! Prywatnie ponoc jest mila i uprzejma ale swoje bierze a tu na placzace dziecko potrafi powiedzieć ze to bachor. I naprawde ta baba jest wiekszym problelem niz lekarka o ktorej jest artykuł. Ja wole z dzieckiem poczekać jeden dzien i iść do kogos innego niz do tej wrednej baby. Tyle razy miala stad odejsc i jakos nie moze a potem na dzieciach sie wyzywa. Wyksztalcenie wyższe nie oznacza ze jest sie kims lepszym lub wazniejszym. Trzeba byc przede wszystkim czlowiekiem.

 » mogileńska służba zdrowia (chirurg | 23-05-2019, 09:12:09)

to jest wizytówka mogileńskiej służby zdrowia, arogancja, pijackie nałogi, i lekarz który nie potrafi po polsku pisać, a jego zwroty do pacjentów to całkowita kpina, nie wiem po co budowany jest nowy szpital w tym zaścianku, żeby takie miernoty, których nikt nigdzie nie chciał, mądrzyły się i udawały lekarzy

 » Pani Doktor (Xxmxx | 23-05-2019, 09:08:36)

Bardzo bezczelna i chamska P. Doktor moją mamę tez tak potraktowała mówiąc ze będzie cytuje „ Będziesz chodzić jak kaczka „ Chamstwo górą ...

 » ... (Były pacjent | 23-05-2019, 08:50:20)

Wkoncu się ktoś odważył mówić głośno o tym co się wyrabia. To są kpiny jak ta Pani się zachowuje. Z łaski wykonywany zawód, jak jej nie podoba się że musi przyjmować pacjentów to proszę ją wypie.....c. Chamski, podla, arogancka. Jedyna świnia to jest ona. Do chlewu z nią tam będzie szczęśliwa

 » dziwne (Szlomi | 23-05-2019, 08:21:04)

Dziwie się Wam ludziska... Gdyby na mnie trafiła to by się poślizgnęła na posadzce... Dziwie się temu babsztylowi..bo mamy takie czasy, że trafi kiedyś na kogoś kto rąbnie ją z sierpowego... Robi z siebie wielką panią doktor a siedzi na zad....i nic nie osiągnęła...

 » Nie (Luna | 23-05-2019, 08:05:09)

Oprócz wyższego wykształcenia ta pani powinna mieć chociaż podstawowe wychowanie .Dobry specjalista? Dzięki pacjentom ma pracę A ludzi traktuje jak gorszy sort. Niewychowana ....Ale nikt jej charakteru nie zmieni.

 » Strzelno (mieszkaniec | 23-05-2019, 07:44:05)

Ta pani doktor jeżeli mamy tą samo na myśli to jest bardzą niemiła i uważa że ona robi łaskę pacjentom że ich przyjmuje,ludzie zanim wejdą do tej pani to myślą ,a jaki ma humor a czy da mi coś powiedzieć,dlatego taki lekarz to żaden lekarz,czy wy w tym Strzelnie choć raz nie umiecie sprowadzić normalnego lekarza

 » Zachowanie nie na miejscu (Były pacjent przychodni | 23-05-2019, 07:14:53)

To akurat jest prawda idąc dobrej pani ludzie bardzo się strasuja i zapominają co mają powiedzieć lub zapytać. Tak8e uwagi są nie na miejscu pomijając już wiek pacjentki. Każdemu należy się szacunek A jako lekarzowi nie przystoi mówić do pacjentka w taki sposób. Osoba wykształcona ale niestety bez kultury zawsze tak było pomijając kolejki do rejestracji, dlatego zrezygnowałam z tej przychodni bo każdy jak z łaski i jeszcze obraża.

 » Lekarka (Pacjent | 23-05-2019, 07:02:02)

Uważam, że lekarka o której mowa, jest jedną z lepszych w Strzelnie, jest rzeczowa i profesjonalna, w swojej pracy, Czy są świadkowie tego zdarzenia, czy tylko słowa obrażonej pacjentki. Czasami prawda boli, a pytanie - jak sobie wychodowałas takie brzuszysko jest bardzo bezpośrednie. Nie bardzo wierzę że użyła słowa świnia. Ludzie często zmyślają i dodają i tak budujemy mity które niewiele mają wspólnego, z prawdą. Chodzę tylko do tej lekarki, mówi prosto z mostu i nie owija w bawełnę Należy uważać, żeby nie wylać dziecka z kąpielą. To naprawdę dobry lekarz, jest dość specyficzna ale nigdy mnie nie obraziła.

 » Strzelno trzyma poziom jak zwykle. (Klemens | 23-05-2019, 06:54:06)

Nagadiliście się Państwo Radni i co? Tutaj potrzeba działania! Panie Radny od watah będzie komentarz? Czy watahy za dużo chcą by traktować je należycie i się watahom w głowach poprwracało? O traktowaniu pacjentów nie tylko w przychodni ale i w szpitalu w Strzelnie to temat od wczoraj ale od lat. A facjata szpitala to takie lutro sytuacji całego miasta. Ja rozumiem bieda w ZOZie, bieda w mieście... no ale k.. okna można umyć przecież, bo tę wizytówkę miasta widza codziennie serki przejezdnych. Stan szpitala la przypomina raczej opuszczony psychiatry niż szpital w którym jest miejsce dla chorych. Więc Panowie Radni macie pole do popisu.

 » strzelno (mieszkaniec | 23-05-2019, 05:07:59)

W taki soposób przychodnia traci pacjentów. Wiadomo o kogo chodzi o doktor j. jest chamska arogancka dlatego ludzie odchodza od tej przychodni. Nalezy poruszyc takze oddzial dzieciecy gdzie dzieci z oskrzelami plucami leza a pielegniarki papierochy pala i pani doktor si.....ska. to jest oddzial a nie palarnia. one im nie pomagaja tylko jeszcze dobijaja tam trzeba sie też przyjzec bo smrod papierochow przy dzieciach to masakra.

 » . (Xf | 23-05-2019, 01:42:59)

Lekarze już na etapie nauki są uświadamiani że będą elitą a reszta to chołota i tak czasem traktują pacjentów.W Mogilnie też jest podobny lekarz no ale nikt nic tutaj nie zrobi bo kto inny przyjdzie tu leczyć.

 » . (Pacjent | 23-05-2019, 00:01:02)

W/w lekarz może jest dość bezpośredni i czasem powie coś nieodpowiedniego, ale w moim przekonaniu to jeden z lepszych specjalistów w naszym mieście

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Dodatkowe prace za blisko pół miliona zł (11)
 » Odpowie za przywłaszczenie (1)
 » DĄBROWA: VIII Dębowe Targi Rolne (11)
 » Potrącenie rowerzystki na DK15 (11)
 » Karuzela wydarzeń kulturalnych (2)
 » Wóz strażacki dla OSP Wójcin (5)
 » Odbiorą odpady wielkogabarytowe (2)
 » 80. rocznica obrony Mogilna (6)
 » Tym razem targi w Dąbrowie (10)
 » Trzeci album Wiktora Mazurkiewicza (4)
 » Strzelno otrzymało pomoc od państwa (41)
 » WSZEDZIEŃ: Potrzeba ponad 5 mln zł (29)
 » Będą szukać dyrektora (8)
 » Pijani kierowcy zatrzymani (3)
 » Święto z kaszą w Goryszewie (5)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2009-2019   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ