Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Mogilno - Społeczeństwo

Ruszyła budowa szkolnej hali

2019-05-22 23:40
 

Firma z Grębocina rozpoczęła prace przy budowie hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Mogilnie. Koszt tej inwestycji to ponad 6 milionów złotych.

Nowo powstały obiekt składał się będzie z dwóch kondygnacji. Na parterze powstaną trzy kompleksy szatniowo-socjalne, trzy pomieszczenia WC, w tym jedno dla osób niepełnosprawnych, pokój dla nauczycieli wychowania fizycznego z szatnią i toaletą, trzy pomieszczenia techniczne, magazyn na sprzęt sportowy, arena sportowa (z możliwością podziału na trzy odrębne boiska) oraz hol. Natomiast na piętrze powstaną cztery salki lekcyjne wraz z zapleczem, WC oraz pomieszczenie techniczne. Obie kondygnację połączy klatka schodowa oraz winda.

- Powstanie nowego obiektu niewątpliwie zachęci dzieci i młodzież szkolną do uprawiania sportu i poszerzy ofertę, którą szkoła będzie mogła zaoferować uczniom, aby poprawić ich kondycję fizyczną i ogólny stan zdrowia, umożliwi również korzystanie z hali sportowej osobom niepełnosprawnym. Nowo powstały obiekt przeznaczony będzie do prowadzenia zajęć wychowania fizycznego wśród dzieci i młodzieży oraz do prowadzenia pozalekcyjnych zajęć sportowych i organizowania zawodów szkolnych - czytamy na stronie Urzędu Miejskiego w Mogilnie.

Hosta Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z Grębocina wykona to zadanie za kwotę 6 086 256,09 zł, natomiast funkcję inspektora nadzoru inwestorskiego za kwotę 52 890 złotych będzie sprawowała firma B&ES Michała Leszczyńskiego z Pigży. Warto podkreślić, że gmina Mogilno otrzymała na to zadanie 1 710 000 zł dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki. (AS)

REKLAMA
 
   » GALERIA ZDJĘĆ [5]

 
   » KOMENTARZE [16]» dodaj komentarz   

 » Jednokierunkowa (Do wojciech | 19-06-2019, 11:11:12)

Ul. Pilsudzkiego nie jest jednokierunkowa, bo w Mogilnie nie ma takiej ulicy. Jest ul. Piłsudskiego.

 » jednokierunkowa (WOJCIECH | 31-05-2019, 17:21:36)

dlaczego ul.pilsudzkiego nie jest ulica jednokierunkowa

 » Korek w dzień targowy (Mecenas | 28-05-2019, 19:51:46)

Wtorek, w Mogilnie dzień targowy, ul. Kasprowicz, godz. 11.00, korek. W ulicę jednokierunkową wjechał TIR z b.długą naczepą. Na pace miał kilka ton stali zbrojeniowej, którą przywiózł na płac budowy hali sportowej budowanej przy szkole nr 3. Biedak, próbował wycofać pojazd w wąską bramkę ogrodzenia szkoły. Bez rezultatu. Blokada ulicy. Zdenerwowani kierowcy i budowlańcy próbujący zminimalizować trudną sytuację. Czy tak powinno wyglądać „zaopatrzenie” placu budowy?

 » Do budowniczego (Ja | 24-05-2019, 21:46:00)

Masz całkowitą rację otoczenie Duszyńskiego to błazny chociaż myślę że to zbyt delikatne określenie.

 » hahaha śmiech na hali (Ja | 24-05-2019, 19:26:05)

Heheheh Mogilno miasto hal. A kto teraz będzie zapełniał halę widowiskowo-sportową??? Zwróćcie uwagę na jedno. Burmistrz i jego ekipa wymyślają coraz to nowe inwestycje. Czyżby chodziło o % od każdej z nich???

 » do anna (w... | 24-05-2019, 17:43:50)

szkoła nr 1 nie będzie pusta myślę że w planach jest zamknięcie wiejskich szkół na korzyść sp1 i dzieci pochodzących ze wsi

 » "budowniczy" (iwo | 24-05-2019, 14:36:12)

Ciekawe kiedy Duszyński wzorem Egipskich Faraonów zacznie budować piramidy,dla siebie i swoich nadwornych błaznów?

 » Ot, znalazł się pan i władca (Henry | 24-05-2019, 13:09:22)

Zapytałam burmistrza ,na jednej z imprez, dlaczego nie buduje ścieżek rowerowych, że coraz więcej ludzi chce jeździć rowerami, że po co ładuje 3 mln zł w bieżnię na stadionie, a ON mi na to, ....... że on woli biegać, niż jeździć rowerem. A co na to jego żona Magda? Poza tym burmistrz powiedział mi, że przez 12 lat (sic!) pobudował ścieżkę rowerową z ul. Sądowej, przez bagna na ul. Powst. Wlkp. Ale się uśmiałam.

 » Żenada (Anna | 24-05-2019, 13:06:31)

Dokładnie tak, SP nr 1 z świetnym zapleczem dydaktycznym bedzie stała pusta a SP nr 3 przepełniona, po co te budowanie dodatkowych pomieszczeń, skoro można, rozsądnie zrobić rejonizację przy naborach do szkoły. To śmierdzi jakimś układem politycznym, w SP nr 3 tłoczno, na boisku tłum, w momencie jakiegokolwiek zagrożenia dzieci się tratują,ale nikt nie myśli o bezpieczeństwie... układ jest układem. bRAK SŁÓW

 » buta władzy (zenek | 24-05-2019, 09:07:57)

to właśnie ta buta i lekceważenie ludzi, jeden z drugim ma wizje, i nie ważne że pieniądze są zmarnowane, nie ważne że dziury w ulicach, nie wycofa się jeden z drugim, a najgorsze jest to że jak się gdziekolwiek pojawi, to durne ludzie s.ają w gacie "bo pan burmistrz przyjechał" żenada , to ich utwierdza w wizjach, ja bym jeszcze wybudował halę dla żłobków, przedszkoli, no i dla słońca mogilna obok ratusza

 » budowa (sala | 23-05-2019, 18:46:42)

To kpiny! 1 nie wykorzystana ,a tu takie koszty!Szok! Ignorancja.

 » orlik w Kwieciszewie (mieszkaniec | 23-05-2019, 14:37:32)

Zamknąć te małe szkółki generujące potężne koszty, to będą oszczędności. Dzieci z Wszednia , Strzelec i Kwieciszewa przenieść do dużych szkół. Będzie to z korzyścią dla wszystkich , a najwięcej korzyści będą miały dzieci.

 » Mogilno sportem stoi z fatalnymi głównymi ulicami- Hallera to wstyd! (Edi | 23-05-2019, 14:22:20)

„rozczarowany pismem” masz zdecydowaną rację. Ja dodam tylko, że skoro w nowej sali przy SP 3 będą jednocześnie mogły ćwiczyć trzy klasy, to już nikt nie pójdzie na hali na Groblę, i ta będzie w godzinach 8-15 zupełnie niewykorzystana.

 » Temat (Nick | 23-05-2019, 11:23:15)

Podczas wyborów były zapowiadane budowy orlików np w kwieciszewie . Po wyborach to juz zapomniał pan burmistrz co obiecywał .

 » Żenada (Nick | 23-05-2019, 11:21:19)

Standardowo jak coś jest robione to tylko w mogilnie . A jak ludzie chcą zeby burmistrz zrobił cos gdzie inndziej to pieniędzy nie ma. Naszczęscie przetrwać jeszcze tą kadencje i spokój

 » Hala ...tylko po co (rozczarowany pisem | 23-05-2019, 00:29:10)

Tak pan burmistrz i pan Lorek marnują nasze gminne pieniądze. SP 1 będzie stała pusta a w SP 3 rozpusta. Przepraszam, ale w gminie są ważniejsze inwestycje do wykonania!!!

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Dodatkowe prace za blisko pół miliona zł (11)
 » Odpowie za przywłaszczenie (1)
 » DĄBROWA: VIII Dębowe Targi Rolne (11)
 » Potrącenie rowerzystki na DK15 (11)
 » Karuzela wydarzeń kulturalnych (2)
 » Wóz strażacki dla OSP Wójcin (5)
 » Odbiorą odpady wielkogabarytowe (2)
 » 80. rocznica obrony Mogilna (6)
 » Tym razem targi w Dąbrowie (10)
 » Trzeci album Wiktora Mazurkiewicza (4)
 » Strzelno otrzymało pomoc od państwa (41)
 » WSZEDZIEŃ: Potrzeba ponad 5 mln zł (29)
 » Będą szukać dyrektora (8)
 » Pijani kierowcy zatrzymani (3)
 » Święto z kaszą w Goryszewie (5)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2009-2019   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ