Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Strzelno - Społeczeństwo

STRZELNO: Walczą o obwodnicę

2019-06-21 23:22
 

W piątek, 21 czerwca w Strzelnie odbyła się manifestacja w sprawie budowy obwodnicy miasta.

Społeczny komitet "Obwodnica dla Strzelna" zorganizował dziś manifestację w związku z pilną potrzebą budowy obwodnicy Strzelna. Tym sposobem chcą zaakcentować Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Bydgoszczy i Ministerstwu Infrastruktury skalę problemu, z jakim muszą się zmierzać każdego dnia. Mieszkańcy w dalszym ciągu skarżą się na wiele problemów i uniedogodnień związanych z przejazdem kilkunastu tysięcy pojazdów w ciągu doby.

Jak podkreślali organizatorzy piątkowej manifestacji - miała ona dziś wyjątkowo pokojowy charakter. Nie wykluczają przy tym organizacji częstszych blokad dróg w bardziej uciążliwej formie. Co ważne, jak zauważał wicestarosta Marian Mikołajczak, czas oczekiwania na rozpoczęcie realizacji ewentualnej inwestycji od momentu zadeklarowania jej wykonania może wynieść nawet 10 lat. W chwili obecnej żadna tego typu decyzja nie została podjęta. Dodatkowo w planach rządowych, które opracowano do roku 2023 nie ma wzmianki o budowie, czy nawet projektowaniu obwodnicy. Jednocześnie w wywiadzie dla TVP3 Bydgoszcz marszałek Piotr Całbecki podkreślał, że decyzja o budowie tego typu drogi w Strzelnie jest wyłącznie polityczna. Natomiast sam marszałek ma w planach budowę drogi kategorii wojewódzkiej, która omijałaby fragment miasta od strony Gniezna. (AS | fot. PK)

REKLAMA
 
   » GALERIA ZDJĘĆ [22]

 
   » KOMENTARZE [40]» dodaj komentarz   

 » kurtuazyjne rozmowy? (xyz | 05-07-2019, 13:35:45)

Jak wyglądają "kulturalne i kurtuazyjne" rozmowy pracodawcy z fatalnym pracownikiem należy zapytać pracowników Samplastu, Zbychpolu, Intermetalu i innych prywatnych firm naszego powiatu. Nie nadaje się, to bdb: but-d..a-brama.

 » do Hejka (mk | 26-06-2019, 10:34:26)

Tak analizuje Twoje wypowiedzi i nasuwa się myśl " jeśli głupota miałaby skrzydła fruwał byś jak gołębica".hahahaha

 » Obwodnica (Hejka | 25-06-2019, 17:44:27)

Kto i kogo za głupca ma ? Pajace gadają o obwodnicy , blokady , pikiety ! Żałosne ! Bajka grubymi nićmi szyta ! Dużej kasy organizatorom życzę ,

 » Sołtys, aleś wymyślił (Stanley | 25-06-2019, 13:24:23)

Ty, Sołtys, a ty jesteś sołtysem od 7 do 15-tej czy przez całą dobę? A radny rady miejskiej w Strzelnie to kiedy jest radnym? Od której do której godziny? A może sołtys jest sołtysem tylko wtedy gdy jest zebranie wiejskie, a radny, gdy jest sesja rady miejskiej?

 » Do Stanley (Do stanley | 25-06-2019, 11:16:23)

Stanley weź się lepiej ogarnij lub udaj się do dobrego lekarza to co wypisujesz to jest już przesada widać że masz obsesję na punkcie mikołajczaka

 » Polityka (Xyz | 25-06-2019, 11:09:45)

Te osoby które źle oceniają Mariana mikołajczaka mają jakąś fobię na tle jego osoby przecież to wspaniały mądry uczciwy kompetentny człowiek o ogromnym sercu, więc weźcie się lepiej do roboty i nie wypisujcie głupot , a ty Marian nie przejmuj się tymi głupotami widać że te osoby mają coś nierówno pod sufitem ciągle wypisują jakieś głupoty z nudów.

 » do wyborcy (Krzysztof | 25-06-2019, 00:14:19)

Wyborco, czy Ty nie czujesz, że jesteś monotematyczny? Znam akurat bardzo dobrze Mariana Mikołajczaka, pracowałem z nim kilka lat i wiem, że to jest jeden z bardziej wartościowych ludzi, jakich mamy w lokalnym samorządzie. Nie odmawiam Ci Wyborco prawa do krytyki osób publicznych, ale to co wyprawiasz to jest przejawem jakiejś obsesji. Marianie, chociaż wiem, że nie czytasz tego forum, to jednak proszę Cię nie bierz sobie do serca takich wypowiedzi. Zdecydowana większość mieszkańców gminy, tych rozsądnych, jest z Tobą i Darkiem. Macie w obydwu samorządach swoje zadania i je realizujcie. Acha, tylko nie pisz proszę Wyborco, że największym błędem i grzechem, który dyskwalifikuje wicestarostę jest to, że nie zainicjował referendum w sprawie odwołania Matczaka, chociaż to Twój koronny, a właściwie jedyny argument przeciwko Marianowi Mikołajczakowi.

 » do wyborcy (sołtys | 24-06-2019, 21:17:15)

Nie kadzę tylko realnie oceniam, ty uprawiasz krytkanctwo, chyba mocno ci nadepnął na odcisk wicestarosta Mikołajczak. Podobnego zdania jak ja było blisko tysiąc mieszkańców gminy którzy oddali na p. Mikołajczaka swój głos. Ty jesteś osamotniony czasmi poprze cię jakiś frustrat. Chcesz powiedzieć że jesteś mądrzejszy od tysiąca ludzi gratuluję dobrego samopoczucia chłopie z takim mózgiem to ty się marnujesz. przecież mogłeś zastąpić i Chudzińskiego i Mikołajczaka razem wziętych. Ujawnij się szkoda takiego talentu albo lecz się bo to już w przypadku wicestarosty to już fobia. Czy mam ci powiedzieć do jakiego lekarza powinieneś się udać.

 » Do sołtysa (WYBORCA | 24-06-2019, 20:10:32)

Sołtysie przestań kadzić Mikołajczakowi . Robisz to do znudzenia już drugą, trzecią kadencję . A wyników skutecznych działań Mikołajczaka (za wyjątkiem)krytykanctwa Matczaka w STRZELNIE tak i w powiecie nie było i NIMA . To stracony czas dla Strzelna i powiatu.

 » obwodnica (ob | 24-06-2019, 12:10:25)

leon amtor to po co obrażasz mieszkańców strzelna i to miasto skoro od wielu lat nie jesteś mieszkańcem-prosze komentować sobie swoje strony i tam działać. i nic tu po tobie! jeśli miasto zostało zniszczone to czas na odbudowę wspólnymi siłami!

 » zdania nie zmienię (Stanley | 24-06-2019, 11:07:36)

Przyjmuję z pokorą nalot komandosów wicestarosty. Zdania nie zmienię. Osoby pełniące takie funkcje mają czas pracy nienormowany !!! Dlatego do pensji zasadniczej, oprócz dodatku specjalnego, mają także dodatek funkcyjny. Śmieszą mnie wasze argumenty, że starostwo pracuje od jakiejś godziny, do jakiejś godziny. Co innego jest praca urzędu, wydziałów. starostwa, a co innego jest pełnienie zaszczytnej funkcji starosty, wicestarosty, burmistrza, wójta czy przewodniczącego rady powiatu, czy gminy.

 » do Stanleya (sołtys | 24-06-2019, 06:39:14)

Zwracasz uwagę Mieszkańcowi, że pisze głupoty mówiąc że wicestarosta Mikołajczak robił coś po godzinach pracy sugerując że on pozostaje w pracy przez całą dobę. W piątek w dniu protestu starostwo pracowało do 14 (we wtorki pracuje do 17 w pozostałe dni do 15.30. Idealnie pasuje do ciebie przysłowie Uczył Marcin Marcina a sam głupi jak świnia.

 » Polityka (Do stanley | 23-06-2019, 23:42:49)

Stanley przecież starostwo powiatowe jest czynne do 14:00 a więc wicestarosta protestował po godzinach a nie w trakcie godzin jak sądzisz.

 » Polityka (Do stanley | 23-06-2019, 23:41:22)

Drogi stanleyu 21 czerwiec (piątek) starostwo jest do godziny 15 , natomiast protest był o godzinie 15 ,a więc wicestarosta Pan Mikołajczak przyjechal na.protest z dobrego serca , gdyż zależy mu na dobru Strzelna . Więc mam go ciebie dobrą radę po pierwsze naucz się liczyć ,bo jak widać nie potrafisz, a po drugie odwal się od tego wspaniałego człowieka jakim jest starosta Mikołajczak , bo jak widać potrafisz się go bardzo czepiać.Wypisujesz głupoty z nudów .Chyba boli cię coś ,a sam nie wiesz co. Jestem ciekaw co jeszcze wymyślisz .Z pozdrowieniami mieszkaniec.

 » do mieszkańca (Stanley | 23-06-2019, 21:59:15)

Ty najpierw przeczytaj co napisałeś a potem wysyłaj do CMG. Zarówno starosta, jak i p. Marian ,jego zastępca, czy burmistrz Chudziński nie mają 8 godzinnego dnia pracy! I nie pisz więc, że vicestarosta coś robił PO GODZINACH pracy.

 » Do Leon amtor (Raf. | 23-06-2019, 21:13:42)

Zazdroszczę, że nie musi Pan /i/ tu mieszkać życie w tym ,,grajdole" staje się z dnia na dzień coraz bardziej obrzydliwe. Pozdrawiam

 » Gdzie (Motyka | 23-06-2019, 19:38:33)

a gdzie reszta radnych

 » do "ja" (leon amtor | 23-06-2019, 16:28:36)

Mam gdzieś to zapyziałe, śmierdzące miasteczko, pełne nierobów i alkoholików, gdzie gawiedź przez kilkadziesiąt lat wybiera burmistrza, który niszczył i zniszczył w końcu tę gminę, gdzie wybierają tych samych radnych-bezradnych i którzy w końcu wybrali "uzdrowiciela" na miarę siebie. Dobrze, że od wielu lat nie mam z tym grajdołem nic wspólnego.

 » Naiwność (Genas | 23-06-2019, 12:15:26)

Internauta o nicku opiekun jest bardzo naiwny. Wierzy w Całbeckiego i w to, że marszałek ma kasę aby pomóc Strzelnu. Nic bardziej błędnego. A dlaczego idol Całbecki nie remontuje drogi wojewódzkiej nr 255 Pakość - Strzelno? Przecież na to zadanie już dawno została zrobiona dokumentacja. Mogilnianin też wspomina o zapomnianej drodze nr 254. UM w Toruniu w ogóle nie myśli o powiecie mogileńskim. A pan Kurzawa? Bez komentarza.

 » Do wyborcy i komitetu (Mieszkaniec | 23-06-2019, 11:28:29)

Jak widać ciągle te same nicki naskakuja na p.Mariana jak widać coś was gryzie i bóli ta osoba . Może najwięcej boli was to że tak wspaniały człowiek wygrał ( zadłużenie )wybory z ogromnym wynikiem ? . Wracając do waszych pomówień po pierwsze powinniście się cieszyć ,że wicestarosta wspiera was w protestach o obwodnicę , jeździ , rozmawia i prosi władzę o obwodnicę, po drugie wcale nie musi , a chce uczestniczyć w protestach które odbywają się poza godzinami jego pracy , robi to z własnego dobrego serca. Po trzecie to on świetnie wykonuje swoje obowiązki w godzinach i poza godzinami swojej pracy w przeciwieństwie do poprzedniej władzy. Więc drogi wyborco , komitetu i inny nicku przestań krytykować pana Mariana , schyl głowę bo jak widać masz zbyt wysoko postawioną , i weź się za robotę , bo jak widać z nudów potrafisz tylko krytykować innych dobrych ludzi . Z pozdrowieniami mieszkaniec sąsiedniej wsi.

 » do wyborcy (Jola | 23-06-2019, 07:35:52)

Szkoda że nie wysłuchałeś wystąpienia p. wiceraosty Mikołajczaka wtedy byś się dowiedział o jego udziale w rozmowach wraz z burmistrzem Chudzińskim z dyrektorem od dróg w Bydgoszczy w sprawie obwodnicy. Więc nie pisz że wicestarosta ogranicza się do jałowego chodzenia po pasach. Moim zdaniem dobrze ze uczestniczył i burmistrz i wicestarosta w tej blokadzie.

 » obwodnica (opiekun | 23-06-2019, 06:16:28)

Pan Marszałek Całbecki dotrzymuje słowa i pieniądze są w zarezerwowane w budżecie UM w Toruniu. Teraz wszystko w zależy od władz gminy Strzelno. Komitet który tą sprawę załatwiał nie potrzebował rozgłosu i blokad . Dziwne,że te osoby nie uczestniczą w blokadach. Doskonale są im znane reali budowy dużej obwodnicy. Pan główny organizator nie wiem co chce osiągnąć ?

 » Leń (taka niestety prawda!!!!!! | 23-06-2019, 03:15:46)

Leń Kurzawa nic nie zrobił dla "powiatu", który go pchnął na marszałka województwa i już nic nie zrobi.Obwodnica to powinien być priorytet dla niego tym bardziej,że wtedy u koryta był zsl i ew.szło coś zrobić.Tak, mógłby coś zrobić,ale nie zrobił i nie zrobi,bo to jest leń nad lenie. Najważniejszy jest stołek i pensyjka a mieszkańcy Strzelna i powiatu,cóż kto by się nimi przejmował?

 » Ob (Ii | 22-06-2019, 22:46:36)

Leon Amator nie wiesz co piszesz niech chodzą nawet dzień i noc a obwodnica musi być zresztą korki tam są co dzień to bez różnicy

 » Obwodnica (Gezza | 22-06-2019, 22:27:51)

Podziwiam zapal mieszkancow w dopilnowaniu zeby przejezdni ich misto omijali.

 » Po prostu po ludzku Wam współczuję (Mogilnianin | 22-06-2019, 22:10:52)

Byłem dzisiaj w Strzelnie nie tylko przejazdem.Niby sobota a ruch lepszy jak na Marszałkowskiej. To jest po prostu skandal, że Strzelno nie ma obwodnicy. Przecież nie jest ważne czy byłaby to droga kategorii powiatowej, wojewódzkiej czy krajowej. Teraz marszałek Całbecki się obudził? Teraz chce pomóc? Wstyd dla całego toruńskiego urzędu. I tak im nie wierzę, bo już dawno miała być remontowana droga wojewódzka nr 254 i co? Nico! Proponuję aby burmistrzowie Duszyński i Chudziński zapisali się do PiS to może inwestycje ruszą za ... 10 lat.

 » A gdzie był radny Cieślik (Lesław | 22-06-2019, 20:00:51)

A gdzie był radny Cieślik. Znowu ktoś napisze, że stał gdzieś z boku. Panie Cieślik mandat radnego do czegoś zobowiązuje. Panie Cieślik proszę oddać mandat radnego i na radnego już nie kandydować, na sesjach również widać Pana nieaktywność.

 » obwodnica (ja | 22-06-2019, 17:45:21)

Do LEON AMTOR! To właśnie Ci ludzie, których nazywasz "gawiedź" nie z nudów a z poświęcenia przyszli protestować, byś ty w tym upale nie stał właśnie w korku, bo jakbyś nie zauważył, to korki są nie tylko podczas manifestacji. I to nie gó....e miasteczko a piękne romańskie miasteczko z historią, które potrzebuje tej obwodnicy m.in. po to abys ty LEONIE AMTOR nie musiał zatruwać miasta swoją obecnością w korku i komentarzami na portalu. A skoro ty tak pięknie potrafisz udzielac rad, to zapraszamy do ministerstwa i zrób coś pożyteczniejszego od komentowania pod pseudo. Sprawdzać stan trzeźwości ludziom, którzy przechodzą sobie na drugą stronę? Śmiech :) Co tam robiła policja?A między innymi pilnowała, abyś nie uwędził się na tym słońcu....Dlaczego nie odezwałeś się podczas manifestacji?Bo najlepiej jest usiąść z nudów przed kompem i hejtować! Jeszcze podziękujesz!

 » Panie Mikołajczak (WYBORCA | 22-06-2019, 16:36:20)

Nie po to został pan wybrany by tłumaczyć jak długo trwa realizacja takiej inwestycji lecz niech pan powie MIESZKAŃCOM STRZELNA CO PAN ZROBIŁ W TYM KOSZMARZE drogowym jako radny i jako wicestarosta ,radny powiatu.! Stawiam , że NIC ! Oprócz jałowej pogadanki niemocy o problemie drogowym Strzelna !

 » udział wicestarosty (UCZESTNIK BLOKADY | 22-06-2019, 16:04:47)

rozmawiałem z wicestarostą podczas blokady i wiem że był już po pracy więc mógł robić co mu się podoba. obwodnica to sprawa gminy a nie powiatu jednak dobrze że p. Mikołajczak poparł blokujących. Szkoda że nie było radnych gminy.

 » od czego jest policja? (leon amtor | 22-06-2019, 14:55:22)

Pytam od czego jest policja, bo blokowanie przejazdu, zwłaszcza uporczywe i celowe jest karalne. To co tam robili funkcjonariusze policji? Spałować to towarzystwo, spisać i wnioski do sądu. Sprawdzić jeszcze trzeźwość. Wszystkich bez wyjątku, ze wicestarostą i (bez)radnymi na czele. Stojących w takim upale w korku kierowców i pasażerów g..o obchodzi jakaś obwodnica w jakimś g..m miasteczku, gdzie gawiedź z nudów (bo co tu robić)łazi w kółko po pasach. Niech idą protestować przed urząd wojewódzki, sejm, ministerstwo a nie utrudniać życie innym ludziom.

 » Obwodnica (Albert | 22-06-2019, 12:24:05)

Strzelno nie będzie miało obwodnicy ,ponieważ jest zbyt małym miastem ( za mały elektorat) aby wzbudzić zainteresowanie jakiegokolwiek polityka.

 » Obwodnica (Komitet | 22-06-2019, 10:17:03)

Nie idzcie tą drogą!!!P. Mikołajczak nie poto społeczeństwo Cie wybrało zebys łaziłw te i nazad po pasach jako starosta weż sie do roboty i rob co należy.

 » Do jan (Janusz | 22-06-2019, 10:00:11)

Wytłumacz wszystkim janie jak ronda mają poprawić sytuację. Ubędzie nagle samochodów? To wyobraź sobie sytuację, że na jednym z rond dochodzi do kolizji. Stoi wszystko.

 » ... (Ferdek | 22-06-2019, 09:43:17)

Jest obwodnica... Bronisław, Rzadkwin, Ciechrz...

 » Obwodnica (Pik | 22-06-2019, 09:31:04)

Trzeba zrobić konkretną blokadę dróg krajowych.Musi być głośno w Polsce o naszym mieście. Ruch powinien być zatrzymany do samego Inowrocławia. Zmobilizujcie ludzi do działania!

 » Protest (Obiektywny | 22-06-2019, 09:28:12)

Masowy ten protest, więcej policjantów i strażaków na zabezpieczeniu niż protestujących. A co do tzw. małej obwodnicy, to największymi orędownikami jej budowy są właściciele gruntów przez które miałaby przebiegać, innej okazji aby drogo spieniężyć kawałek ziemi w Strzelnie nie będzie.

 » Protest (Obiektywny | 22-06-2019, 09:27:15)

Masowy ten protest, więcej policjantów i strażaków na zabezpieczeniu niż protestujących. A co do tzw. małej obwodnicy, to największymi orędownikami jej budowy są właściciele gruntów przez które miałaby przebiegać, innej okazji aby drogo spieniężyć kawałek ziemi w Strzelnie nie będzie.

 » A co robi Kurzawa (Rudy | 22-06-2019, 09:25:16)

A co z obiecaną przez Kurzawę obwodnicą. Durnie go wybrali i teraz ma ich gdzieś a 16 tyś co miesiąc na koncie jest.

 » ronda (jan | 22-06-2019, 07:55:57)

ja się pytam gdzie są ronda bo miały być budowane na wiosnę

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Potrącenie motorowerzysty (0)
 » Czujki na straży bezpieczeństwa (0)
 » Zabawa i bufety obiadowe (0)
 » W Wylatowie wjechał w przyczepę (7)
 » Miejsce pamięci w Parlinie (6)
 » Wystawa dziecięcych prac (0)
 » Wpadł mając 0,6 promila (3)
 » Finał warsztatów muzycznych (0)
 » Policjant prowadził po alkoholu (43)
 » Pijany pieszy wszedł pod samochód (6)
 » Uwaga na fałszywe SMS-y! (1)
 » Za szybko w terenie zabudowanym (9)
 » Odpowie za kradzież z włamaniem (10)
 » Wizytowali budynki szpitala (14)
 » Wybory parlamentarne 2019 (7)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2009-2019   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ