Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Powiat Mogileński - Art. Spons.

I Ty możesz zostać Magistrem!

2020-06-22 22:43
 

Niektórzy z Was już niebawem zakończą edukację na studiach I stopnia. Obrona pracy wraz z Absolutorium od zawsze były uroczystym i pięknym uwieńczeniem ostatnich lat nauki oraz pożegnaniem z Uczelnią. W dobie pandemii nasuwa się myśl, iż mimo trwania roku akademickiego, życie studenckie zostało uśpione. Mimo tych trudności, zakończenie studiów nadchodzi wielkimi krokami, a przed każdym Absolwentem nasuwa się pytanie: co dalej?

Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium oferuje studia magisterskie na dwóch kierunkach i sześciu specjalnościach. W ofercie placówki znajdują się najpopularniejsze kierunki w Polsce, które co roku cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród Studentów: Pedagogika i Zarządzanie. Atrakcyjne specjalności przygotowują studentów do zawodu z konkretnymi umiejętnościami i specjalistyczną wiedzą.

Milenium

Kierunek: Pedagogika – studia magisterskie 2-letnie

Specjalność: Edukacja elementarna z profilaktyką logopedyczną

Problemy z poprawną wymową mają nie tylko dzieci, ale coraz częściej również dorośli. Profilaktyka logopedyczna ważna jest już na etapie wczesnoszkolnym. Po ukończeniu tej specjalności będziesz posiadał umiejętności zapobiegania powstawaniu wad oraz wspomagania rozwoju mowy dziecka, między innymi poprzez wykształcenie u niego umiejętności: prawidłowego sposobu połykania, odpowiedniego toru oddechowego oraz gospodarowania powietrzem. Poznasz najlepsze ćwiczenia wspomagające poprawną wymowę.

Czytaj więcej kliknij tutaj.

Specjalność: Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza i doradztwo zawodowe

Obecnie karierę zawodową wyznacza trend całożyciowego uczenia się i rozwoju. Takie podejście wymaga od rynku specjalistów, którzy będą świadczyć usługo z zakresu profesjonalnego poradnictwa zawodowego i doradztwa personalnego dzieci, młodzież i dorosłych. Będziesz potrafił pomóc innym ludziom poznać ich predyspozycje oraz zainteresowania, które będą mogli wykorzystać w budowaniu swojej kariery. Proces doradztwa ma na celu wsparcie w przypadku chęci zmiany zawodu lub zaplanowanie kariery zawodowej.

Czytaj więcej kliknij tutaj.

Specjalność: Resocjalizacja z prewencją kryminalną

Bardzo wiele czynników wpływa na skłonności destrukcyjne wśród młodzieży, m.in. negatywne wzorce przekazane przez rodziców , predyspozycje osobowościowe lub przebywanie w przestępczym środowisku rówieśniczym. Skłonności te młodzież wyraża przez agresję, alkoholizm, kradzieże, samookaleczanie i wyrządzanie wszelakich krzywd innym ludziom, także rodzinie. Wczesne objęcie odpowiednią profilaktyką społeczną dzieci i młodzież z widocznymi predyspozycjami do agresji może zahamować negatywne procesy mające miejsce w ich dopiero kształtującej się psychice. Jak przeprowadzić taką terapię oraz jakie mechanizmy i narzędzia są potrzebne do stworzenia opieki profilaktycznej nauczycie się na specjalności – Resocjalizacja z prewencją kryminalną w GSW Milenium.

Czytaj więcej kliknij tutaj.

Milenium

Kierunek: Zarządzanie – studia magisterskie 2-letnie

Specjalność: Administracja publiczna: zarządzanie w jednostkach samorządu terytorialnego

Dlaczego tak wiele osób chce pracować w administracji publicznej? Gdyż ścieżka kariery i awansu zawodowego jest określona, mamy szansę na rozwój oraz pewne zatrudnienie w naszym mieście w jednostkach gminnych, powiatowych czy wojewódzkich. Każda jednostka ma wiele działów, które odpowiadają za inne rzeczy – finanse, transport, porządek publiczny, politykę, rozwój kultury i turystyki, edukacje i wiele innych. Dzięki temu mamy duży wybór w stanowiskach pracy.

Czytaj więcej kliknij tutaj.

Specjalność: Quality & Sales Manager: zarządzania jakością i sprzedażą

Każde funkcjonujące lub wchodzące na rynek przedsiębiorstwo dąży do posiadania w swojej ofercie najwyższej jakości produktów i usług oraz jak najwyższej sprzedaży. Możesz zatem połączyć swoje zainteresowania, np. muzykę lub gotowanie wraz z wiedzą zdobytą na omawianej specjalności i zostać menegerem w wytwórni muzycznej lub w firmie produkującej żywność czy restauracji. Zostaniesz przygotowany nie tylko do pracy jako specjalista, ale i do prowadzenia własnej działalności - nauczysz się nowoczesnych technik sprzedaży, poznasz narzędzia internetowe przydatne do kontaktów z klientami, a także nauczysz się technik negocjacji. Będziesz mógł zdać egzamin na Audytora, organizowanego przez zewnętrzną Jednostkę Certyfikującą (Global Quality)

Czytaj więcej kliknij tutaj.

Specjalność: Zarządzanie zasobami ludzkimi z elementami kadr i płac

Każde przedsiębiorstwo dąży do tego, aby mieć w swoich zasobach wysoko wyspecjalizowanych pracowników, którzy dodatkowo będą tworzyć zgrany team. Na specjalności: Zarządzanie zasobami ludzkimi z elementami kadr i płac nauczysz się jak przeprowadzić rozmowę rekrutacyjną, aby znaleźć odpowiedniego kandydata na dane stanowisko, który również dobrze wpasuje się w filozofię firmy i obecny zespół pracowników. Dowiesz się jak motywować, doceniać i rozwiązywać konflikty z pracownikami oraz badać efekty pracy zespołu. Jednocześnie będziesz potrafił prawidłowo zorganizować pracę administracji kadrowo-płacowej.

Czytaj więcej kliknij tutaj.

Rekrutacja trwa!

Więcej informacji o kierunkach i specjalnościach znajdziesz na: studia.milenium.edu.pl.

(Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium)

REKLAMA
 
   » KOMENTARZE [0]

Możliwośœć komentowania została zablokowana...
 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » W powiecie wygrywa Andrzej Duda (35)
 » Trening umiejętności społecznych (1)
 » Biegali leśnymi ścieżkami (0)
 » STRZELNO: Nielegalne automaty (4)
 » Ponad 18 milionów złotych (0)
 » Pzyjezierze nocą niebezpieczne? (23)
 » PSI SERWIS w Mogilnie (0)
 » Śmiertelne potrącenie w Wójcinie (15)
 » Wyremontują dojazdy do pól (12)
 » Remont magazynu coraz bliżej (30)
 » Wypadek przy pracy (1)
 » Woda nieprzydatna do spożycia (6)
 » Kolejne zakażenie w powiecie (20)
 » Zderzenie w okolicach Chabska (10)
 » Rezygnują z organizacji festynu (8)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2010-2020   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ