Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Mogilno - Wypadki

Zderzenie na ulicy Witosa

2020-08-04 15:22
 

Na ulicy Witosa w Mogilnie doszło do zderzenia samochodu osobowego z pojazdem ciężarowym.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 4 sierpnia na ulicy Witosa w Mogilnie. W okolicach przejścia dla pieszych zderzyły się dwa pojazdy. Na miejscu pracowały służby ratunkowe. Droga była zablokowana. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci. (PK)

REKLAMA
 
   » GALERIA ZDJĘĆ [6]

 
   » KOMENTARZE [22]» dodaj komentarz   

 » Stłuczka (Hejka | 10-08-2020, 16:58:51)

ups , dziękuję za komentarz ! Powiem tak , Smiać się czy płakać ? Żałosny człowieczku ! Rodziny , matki nie tykaj , świętość !! Chcesz pogadać , oceniać ? , stań i powiedz prosto w oczy pajacu , po chłopsku dostaniesz między oczy

 » UPS (cm127 | 10-08-2020, 07:08:28)

UPS jesteś hitem tego topika! Nie dość, że wszystkich pouczasz to sam piszesz po kropce bez spacji - widać pisanie za pośrednictwem komputera jest ci obce. Dobrze to podsumowałeś - ze względu na niski poziom intelektualny nie komentuj już więcej. Nic dobrego to nie przynosi tobie i innym

 » do Hejka (UPS | 08-08-2020, 10:46:03)

Komentarz pasuje do Ciebie doskonale.Nie osądzaj wszystkich po swoich czynach i wyglądzie. Używane folwarcznych słów, to masz od natury gratis,jakby wyssane z mlekiem matki.Twoje komentarze, skierowane do mojej osoby, pozostaną bez odpowiedzi, ze względu na bardzo niski poziom intelektualny.Pozdrawiam

 » Wypadek (Rafał | 07-08-2020, 22:01:03)

Tak się kończy gdy kierowca Tira nie jest świadomy, że akurat ktoś chce wjechać na osiedle, bo mu się wielce spieszy. Też miałem taka sytuacje ale udało mi się szybko uciec przed takim samym idiotą. Jak kierujesz Tira to myśl, że nie jesteś sam na drodze a będzie mniej takich wypadków

 » Stłuczka (Hejka | 07-08-2020, 18:38:36)

Marcin ! " Świni" plujesz w oczy ? i co ? Odszczekuje się podkreślając swoją Małość ! Biedny człowieczek którego niespełnione niedocenione ambicje i brak samokrytyki przerosły !! Gość żyje tylko Złością !

 » do Marcin (UPS | 07-08-2020, 13:04:46)

Nie mogę pisać na temat wypadku(a taki jest artykuł),ponieważ może się to każdemu przydarzyć.Natomiast wyraz Tobie, Ciebie itp piszemy zawsze z dużej litery.Bez względu w jakim temacie będziesz komentował, może się przydać moja uwaga. Oj przespało się lekcje, przespało, Marcinku.

 » Do UPS (Marcin | 07-08-2020, 10:49:26)

Odezwałeś się w komentarzu tylko po to by komuś dopiec. Nie napisałeś nic na temat - wyłącznie negatywny przekaz. Robisz to już jakiś czas, bardzo źle świadczy to o tobie. Na serio nie wiesz dlaczego napisałem o krytykowaniu pojazdów? Tak jak myślałem... Nie czepiaj już się - zbyt dużo jest negatywnych ludzi tutaj. Miłego dnia

 » Tematy ludzi (Obserwator | 07-08-2020, 09:23:31)

Zastanawia mnie co kieruje ludzi komentujących to zdarzenie. Czepiają się kierowcy, auta, jego koloru i stanu którego nie są w stanie stwierdzić. Co by pisali Ci właśnie ludzie gdyby na pasach został potrącony pieszy przez wepchniete auto na pasy. Co gdyby ktoś ucierpiał tam i czy wtedy by pisali że ktoś zamulal. Wtedy wielka tragedia, tiry na tory i że wariaci na drodze. Każdy kto pisze taki komentarz niech pomysli że np jego dziecko nie zdarzyło by przejść przed uderzeniem. Czy wtedy bylby taki cwany.

 » Ble ble (Ręce opadają | 07-08-2020, 06:28:04)

Nie wchodzę tutaj żeby znaleść jakiś ciekawy artykuł , ale zobaczyć jak ludzie z CMG piszą komentarze i się przekomarzają , który lepszy itd. CMG jednak zasługuje na miano C-ale M-miasto G-łupków. Czy to jest ten artykuł czy tamten. Tutaj jest jedno i to samo. Mogilenska kultura. Żenada.

 » do Marcin (UPS | 06-08-2020, 20:55:15)

Nigdy nie krytykuję jaki kto ma pojazd,ponieważ na tym się nie znam.Ale odpowiedz na pytanie, czy można pieszo jechać? Chyba to Ciebie tak zbulwersowało i nawet zmieniłeś nick. To jeżeli idziesz pieszo, to tak sobie idź.

 » Do UPS (Marcin | 06-08-2020, 14:37:49)

Jeśli cytujesz to rób to dokładnie. Napisałeś: "to pieszo idź" zamiast "to pieszo idz". Każdego chcesz poprawiać swoimi mądrościami, gdy zaś sam popełniasz błędy do których nie chcesz się przyznać. Jesteś człowiekiem nieszczęśliwym, spędzającym swój czas w domu i jedyną twoją rozrywką jest mądrowanie się na łamach tego portalu. Współczuję ci UPS. Co do auta, nie każdy musi mieć nowe auto wysokiej klasy.

 » droga (droga | 05-08-2020, 17:26:34)

Witam, czytając wypociny niektórych fachowców to aż brak słów, nie posiadają może nawet karty rowerowej lub podstawowej wiedzy na temat przepisów Prawo o ruchu Drogowym, ale do pisania bzdur to pierwsi i tworzyli by nowe przepisy. Ja uważam, że jak się chce coś napisać to proszę bardzo ale ma to być przemyślane i ze sensem, gdyż jak ktoś inny to czyta to ma być z tego wpisu zadowolony. Dziękuje i pozdrawiam.

 » Sprawność (Juri | 05-08-2020, 14:53:08)

Witam ja bym zaczął od sprawności tego auta. Ostatnio to słyszałem że na obwodnicy Inowrocławia auto wypadło z pasa ruchu. Niby ktoś koła w nocy zamienił. Obłęd Niech ktoś otworzy oczy zanim coś się stanie poważnego.

 » punto (Zdzichu | 05-08-2020, 11:36:37)

a do tego niebieskiego trupa produkują jeszcze części????

 » do Jazda (UPS | 04-08-2020, 21:48:19)

"to pieszo idź", a można pieszo jechać?

 » Wszystko wiadomo. (Radzio | 04-08-2020, 20:33:56)

Kwiat naszej mogileńskiej myśli drogowej do klawiatury pośpiesznie przysiadł. Ze zdjęć to nie wynika, ale wygląda na to, że wszyscy tam byli :-)

 » Zabójcy w samochodach (Do tępych odmulaczy | 04-08-2020, 18:36:45)

Zgodnie z kodeksem drogowym zbliżając się do oznakowanego przejścia dla pieszych należy zachować szczególną ostrożność i zmniejszyć prędkość w celu zapewnienia bezpiecznego przejścia pieszym który mają w takiej sytuacji pierwszeństwo. Tak że odmulacze wyjaśnijcie jak chcecie zachować szczególną ostrożność wjezdzajac na przejście dla pieszych z prędkością 50 km na godzinę. Samochód to nie zabawka wymaga minimum dojrzałości i mnóstwo odpowiedzialności. Pieszy w zderzeniu z pojazdem rozpedzonym do 50 km/h ma niewielkie szanse. Trochę Waszej rowagi być może uratuje komuś życie.

 » Wypadek (Ja | 04-08-2020, 18:33:18)

No policja zaprakowała na przejsciu jak tak mozna co maja karnet nietykalnosci

 » Jazda (Jazda | 04-08-2020, 17:33:38)

Czyli Witosss jest tępym zamulaczem. Masz problem przejechać miasto 45 - 50km i przez całe jedziesz 30km to pieszo idz i nie utrudniaj innym i oczywiście na badania kierowców bo niedługo wszyscy będą mieli obowiązkowe celem? Eliminacja niedomagających

 » nie popychaj (UPS | 04-08-2020, 16:33:49)

Generalna zasada - zachowaj bezpieczny odstęp-

 » Zamulał (Witosss | 04-08-2020, 15:39:31)

Zamulal cała droge czyli szybko nie jechał więc gdzie była koncentracja kierowcy ciężarówki ? Chyba w du..e albo w telefonie. Oczywiście ze wina kierowcy ciężarówki.

 » Zamulacze (Niepisany swiadek | 04-08-2020, 15:32:39)

Puntem się mulił całą drogę i wkurzał wszystkich a na końcu wcisnął heble nagle na wolnych pasach. No i teraz wina wg państwa polskiego przepisów kierowcy ciężarówki.

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Rewitalizują park w Strzelnie (0)
 » Nowe władze Porozumienia (1)
 » Rocznica agresji ZSRR na Polskę (0)
 » Pijany przyjechał kupić alkohol (0)
 » Wyjątkowe spotkanie po 2 latach (10)
 » "Dzień latawca" w Strzelnie (1)
 » Zebrali ponad 11 tysięcy złotych (1)
 » Obywatelskie ujęcie na drodze (15)
 » Strażnicy znakują rowery (2)
 » 81. rocznica obrony Mogilna (2)
 » Szczeniaki szukają domów (0)
 » Koncert półfinałowy "MiastoGra" (0)
 » Odlotowe kartoflisko w Strzelnie (0)
 » Zderzenie dwóch samochodów (13)
 » Hip-Hop Jam dla Adama (0)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2010-2020   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ