Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Powiat Mogileński - Edukacja

Wręczyli nagrody nauczycielom

2020-10-15 10:24
 

W środę, 14 października odbyła się uroczystość wręczania nagród starosty za szczególne osiągnięcia i zaangażowanie dla nauczycieli ze szkół prowadzonych przez Powiat Mogileński.

Podczas tegorocznego Dnia Edukacji Narodowej nagrody otrzymali:

Zbigniew Grzechowski - Zespół Szkół w Mogilnie,
Marcin Wietrzykowski - Zespół Szkół w Mogilnie,
Marek Kwiatkowski - Zespół Szkół w Mogilnie,
Marian Rólski - Zespół Szkół w Bielicach,
Roman Bendarz - Zespół Szkół w Bielicach,
Grzegorz Stachewicz - Zespół Szkół w Strzelnie,
Jarosław Zowczak - Zespół Szkół w Strzelnie,
Katarzyna Holak - Zespół Placówek Specjalnych w Szerzawach,
Natalia Belińska - Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Mogilnie,
Tomasz Król - Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Bielicach,
Joanna Powałowska - Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Strzelnie,
Agnieszka Piotrowicz - Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Strzelnie.

(I | fot. Starostwo Powiatowe w Mogilnie)

REKLAMA
 
   » KOMENTARZE [31]» dodaj komentarz   

 » Nagrody (Premia | 19-10-2020, 17:37:48)

Był kiedyś w Pałukach artykuł- sprawozdanie jakie grupy dostają nagrody w gminie i powiecie Mogilno i były podane kwoty. Specjalnie szukałam nauczycieli i byli bodajże na drugim czy trzecim miejscu, ale od końca. Wśród tych grup byli różnej maści urzędnicy (kilka podgrup), policja, strażacy i jeszcze inni. Szkoda, że tego nie zachowałam, bo podałabym kto bierze największe kwoty. Tylko o nauczycielach piszą regularnie i jawnie, a o tamtych urzędnikach nie.

 » do Icek (? | 19-10-2020, 13:15:06)

Chyba Neptun, ew. Posejdon...Zeus z pierunem latał...

 » do Marek (UPS | 18-10-2020, 16:53:43)

Muszę Ciebie poinformować, że najbardziej plujące żółcią to ludzie wykonujący zawód nauczyciela. Całe życie dokonuję oceny drugiego człowieka, że pogubili się w swoich poczynaniach i próbują oceniać nawet kolegę, czy koleżankę z pracy. A z kazdym problemem biegają do dyrektora " proszę pana/ pani, a on krzywo na mnie spojrzał" i tym podobne. Zostawmy ten temat, a według Marka pozamykajmy szkoły, zlikwidujmy zawód nauczyciela i niech powróci analfabetyzm, to wtedy takimi ludźmi lepiej sterować.

 » Nagrody, wakacje,wycieczki, urlopy roczne, związki broniarskie (Znawca | 18-10-2020, 12:56:31)

Kurs zaoczny szkoły gotowania na gazie i pyk wychodzi profesor pedagog ale nie dla każdego praca będzie, tylko po znajomościach.

 » Do Marek (Icekkk | 18-10-2020, 12:36:51)

Większość z tych którzy nie pójdą do pracy do szkoły robi to z powodu, że wiedzą że się do tej roboty nie naddają.. Część miernych nauczycieli..nie naddawała się na inne studia.. Odklepali swoje, zrobili podyplomowe z oligo i..byle do piątku i wypłaty.. Nie mają ani podejścia, ani chęci do pracy i rozwoju, a może i nie lubią dzieci.. Nie każdy kończący studia kierunkowe powinien trafić do zawodu nauczyciela i pracy z dziećmi, tak jak nie każdy facet z widłami to Zeus.. Najlepszy student medycyny w Polsce kończący studia może być kiepskim materiałem na chirurga naczyniowego..itd

 » Premie (Marek | 18-10-2020, 11:17:49)

Jakoś nikt nie mówi, że w każdej pracy są inne zasady nagradzania. A nie dostajecie premii od swojego pracodawcy? Dobrze wiem, że nawet panie sprzątaczki dostają, tak więc trochę obiektywizmu. A tak w ogóle, to zawsze możecie iść do pracy w szkole,coraz większe braki kadrowe,nauczycieli coraz mniej (bo i co tu się dziwić) więc nic nie stoi na przeszkodzie drodzy rodzice, żebyście się wykształcili i uczyli swoje elokwentne pociechy! No i dobrze ktoś wcześniej napisał, zawsze możecie prowadzić edukację domową, tylko egzaminy dziecko musi w szkole zaliczyć i wyjdzie z niego Einstein.Do roboty!Wtedy nie będziecie musieli narzekać, czyż to nie cudowne rozwiązanie? Pozdrawiam szczególnie tych plujących żółcią.:)

 » .. (Icekk | 18-10-2020, 10:09:00)

Nie powinno być żadnych nagród. To że ktoś dobrze wykonuje swoją pracę to jego obowiązek wobec pracodawcy, a nie powód do nagradzania..

 » nagrody (anty | 18-10-2020, 01:03:30)

Czytam, czytam i oczom nie wierzę. Niektóre komentarze poziomem dorównują obecnej władzy rządzącej w naszym państwie. Dno i jeszcze raz dno. Kto nie pracował w zawodzie nauczyciela i nie zna tego zawodu niech lepiej milczy. Jestem ciekaw, dlaczego "trolle" hejtują nauczycieli, a słowem się nie odezwą , gdy rządzący przyznają sobie milionowe nagrody (z naszych podatków)...i to za co?

 » ... (Icekkk | 17-10-2020, 20:54:01)

Nie po to płacę podatki żeby wykonywać swój zawód i jeszcze pracować za frajer za kogos. Nie ma żadnej weryfikacji osób które trafiają do zawodu.. Kiepski instruktor nauki jazdy, spawacz, kierowca..nie będą mieli pracy.. Kiepski nauczyciel będzie marnował pokolenia dzieci i nikt go nie zwolni..bedzie sobie pierdział w stołek do emerytury.. Jak np taki jeden który uczył w pewnym okolicznym LO przedsiębiorczości, odgradzając się od uczniów gazeta przed twarzą, czy pewna niezrównoważona kobieta ucząca chemii, która powinna zamiast na lekcje trafić na oddział zamknięty.. Oboje spokojnie doczekali emerytury..

 » do Paweł (Sid | 17-10-2020, 20:32:17)

Szkoda strzępić sobie języka mój drogi. Ci, którzy rzucali w szkołę kamieniami i tak będą wieszać psy za szkolne niepowodzenia swoich pociech. Tak to już jest. Człowiek myślący i mający jakiekolwiek pojęcie o czymkolwiek jest świadomy gdzie i w czym tkwi problem. Pozostali biją pianę z samej zasady. Nie tylko w tym temacie.

 » Głupota (Paweł | 17-10-2020, 17:48:07)

Czytając te komentarze to włos się na głowie jeży. Czy to nauczyciele zamknęli szkoły czy Pinokio? i ten nie udolny rząd. Jak w każdej grupie pewnie są osoby, które się do tego zawodu nie nadają. Czy rodzice sprawdzaliście jaki jest program nauczania? To ministerstwo ustala i wymaga i to tam zgłaszajcie, że Wasze dzieci są przepracowane! Nauczyciele muszą go realizować bo są z tego rozliczani.

 » Głupota (Paweł | 17-10-2020, 17:39:52)

Czytając te komentarze to włos się na głowie jeży. Czy to nauczyciele zamknęli szkoły czy Pinokio? i ten nie udolny rząd. Jak w każdej grupie pewnie są osoby, które się do tego zawodu nie nadają. Czy rodzice sprawdzaliście jaki jest program nauczania? To ministerstwo ustala i wymaga i to tam zgłaszajcie, że Wasze dzieci są przepracowane! Nauczyciele muszą go realizować bo są z tego rozliczani.

 » Nagrody kto ufundował? (Magazyn GS | 17-10-2020, 17:29:32)

Zawód jak zawód tylko dlaczego spawacz nie dostaje nagród, pani kasjerka, pan budowlaniec. Bo tylko szastajac nie swoimi piniondzami urzędnicy nawzajem przyznają sobie nagrody. Nie wykluczam, że jest tam ktoś komu się należy więc aby mu dać zabierzcie tym którzy się letnią a nie znowu trzeba dołożyć z wspólnych podatków.

 » do Obi (Sid | 17-10-2020, 16:01:45)

Kompletnie nie mam pojęcia o czym piszesz. Wracaj więc do swoich rozmyślań w obszarze interpunkcji, jedz te swoje jabłka i słuchaj porad swoich medycznych autorytetów. No i jeszcze jedno. Żyj i daj żyć innym. Pozdrawiam i zdrówka życzę.

 » do Sid (OBI | 17-10-2020, 14:01:27)

Jeśli nawet nie jesteś pedagogiem, to mimo wszystko zapoznaj się z zasadami interpunkcji. I zgodnie z zaleceniem lekarza Karczewskiego, spożywaj dwa jabłka dziennie. Smacznego!

 » Do icekk (Buahahahs | 17-10-2020, 13:56:12)

Skoro zes tak zdolny i madry to mozesz w szkole zalatwic nauczanie domowe i sam uczyc dziecko Pociecha zjawi sie 2 razy do roku w szkole a zaliczenie partii materialu i problem z glowy I tym sposobem wychowasz sobie geniusza w domu:)

 » do Obi (Sid | 17-10-2020, 13:30:38)

Nie, nie jestem pedagogiem. Nie trafiłeś. Widzę, że wysoki poziom arogancji w Twoim przypadku w sposób znaczny koreluje z zaburzeniami percepcji w postrzeganiu świata. Jak kulą w płot mój drogi.

 » ... (Icekkk | 17-10-2020, 12:44:52)

Ta...najpierw strajk w zeszłym roku, teraz za nich robili rodzice, ale są wielce zapracowani..przemeczeni.. Jak ktoś jest niezadowolony ze swojej pracy może zmienić.. Ja jako rodzic nie mogę zmienić miernot, które trafiły do zawodu i moje dziecko musi mieć z nimi do czynienia.. I później sa poszkodowane przez takiego lenia..

 » do Sid (OBI | 17-10-2020, 11:09:18)

W Twoim przypadku koronawirus zaatakował układ nerwowy i jesteś bardzo pobudzony. Jeśli jesteś pedagogiem, to w wolnych chwilach zapoznaj się z zasadami interpunkcyjnymi i uzupełnij zaległości, a wtedy się uspokoisz. Mnie nie sprowokujesz do swojego poziomu pobudzenia nerwowego.

 » Do DD (Ja | 17-10-2020, 04:12:06)

DD skorzystaj z zaproszenia Nauczyciela,będziesz też miał tak dobrze i nie będziesz musiał zazdrościć

 » do OBI (Sid | 16-10-2020, 23:09:11)

Gdybyś miał trochę szacunku do drugiego człowieka, a w tym konkretnym przypadku do nauczycieli to byś takich bredni nie pisał o tym, komu i co się należy za edukowanie dzieci. Bycie rodzicem to wynikające z tego tytułu obowiązki a bycie nauczycielem to po prostu praca, za którą należy się odpowiednie wynagrodzenie i ujmowanie w tym przypadku nauczycielom zasług to jawne chamstwo z Twojej strony. Pozdrawiam.

 » do Sid (OBI | 16-10-2020, 20:09:39)

Ja mam jedną zasadę. Nie używam obelżywych słów, nawet, gdy ukrywam się pod nickiem. Moje dzieci w granicach pięćdziesiątki, to już nawet studia skończone. Natomiast moi nauczyciele naprawdę nas nauczyli i to nie tylko poprawnego pisania, ale także szacunku dla drugiej osoby, czego Tobie wyraźnie brakuje. Nauczyciel, jak każdy inny zawód, wymaga wiedzy i cierpliwości i tego zawsze oczekują następne pokolenia.

 » Do nauczyciela (DD | 16-10-2020, 19:26:24)

L 4 to wy macie ok cztery miesiące w roku. Jak nie więcej.

 » do OBI (Sid | 16-10-2020, 14:52:19)

Widać gamoniu, że również miałeś szansę podciągnąć swoje dziecko w nauce odrabiając za nie lekcje i pisząc sprawdziany w czasie zdalnego nauczania jak znaczna część "obrotnych" rodziców. Za to chcesz nagrodę?

 » Muster (Ccx | 16-10-2020, 13:07:43)

Proponował bym na głowę te maski założyć lepiej chronią

 » Wszystkiego najlepszego dla rodziców (OBI | 16-10-2020, 09:11:26)

Nagrody i wyróżnienia z okazji święta nauczyciela należą się w tym roku pracującym rodzicom, którzy sprostali zadaniu pracy zawodowej i funkcji nauczyciela domowego. Podobno oceny uczniów były lepsze niż w latach poprzednich.

 » Praca (Nauczyciel | 16-10-2020, 05:47:44)

Zapraszam do zawodu..życie sfrustrowanych Państwa oceniających i krytykujących zmieni się w krainę permanentnej szczęśliwości.... Pozdrawiam - nauczyciel szkolnictwa specjalnego z 33-letnim bez ani jednego dnia zwolnienia L4:), pracujący w zdalnym nauczaniu synchronicznie online.

 » Ciężka praca (Zainteresowany | 16-10-2020, 05:25:28)

Oj ci nauczyciele się przepracowali oj na prawdę jak bardzo. Podwyżki im dać po dwa tysiące. Tyle godzin przepracowanych mają aż mi się ich żal zrobiło. Bidulki. Już nie długo wakacje odpoczniecie trochę.

 » Nagr (Anna | 16-10-2020, 00:31:26)

A za co nagrody, przecież to ich praca, za którą dostają już pieniądze!!! Lepiej przeznaczyć te pieniądze na śzlachetniejsze cele.

 » nagrody (ha | 15-10-2020, 22:27:08)

medale już są , czas na PODWYŻKI !

 » Nagroda (Mmm | 15-10-2020, 21:13:11)

Nagrody za ich ciężką pracę od marca...

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Akcja, by pomóc bezdomnym (1)
 » Pijany w holowanym samochodzie (2)
 » KUNOWO: Kto skrzywdził psa? (11)
 » Kolejne wydanie kalendarza (0)
 » Wystawili kilkanaście mandatów (8)
 » Jechał rowerem mając 2 promile (5)
 » Kolejna gmina podniesie stawki? (43)
 » Straż z nowym skokochronem (3)
 » Kolejny projekt w DPS Siemionki (0)
 » Pamiętajmy o bezdomnych (6)
 » KaPi Meble - Wszystko czego szukasz (0)
 » WRONOWY: Likwidują szkołę (30)
 » Kramik bożonarodzeniowy (0)
 » Wsparcie dla DPS w Siemionkach (1)
 » Solidarnościowy Korpus Wsparcia (0)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2010-2020   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ