Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Mogilno - Społeczeństwo

Otwarcie Magazynu Zbożowego GS

2021-09-16 15:50
 

1 października ma nastąpić oficjalne otwarcie Magazynu Zbożowego GS w Mogilnie.

Jak poinformował burmistrz Leszek Duszyński podczas wczorajszej sesji Rady Miejskiej w Mogilnie - otwarcie Magazynu Zbożowego GS nastąpi w piątek, 1 października.

- Przewidujemy, że te wszystkie już zgody, upoważnienia odpowiednich instytucji będziemy mieli jeszcze w tym miesiącu (...) Natomiast 22 i 23 października będzie wznowiona edycja Muzyki Pozaradiowej, gdzie wystąpią tylko i wyłącznie mogileńskie zespoły czy też osoby, które wywodzą się z Mogilna. Niestety nie możemy pobierać pieniędzy przez okres trwania tego projektu unijnego - mówił Leszek Duszyński.

Odbędą się tam także Mogileńskie Spotkania Plastyczne. Z budynku Magazynu Zbożowego GS ma także korzystać m.in. 60 uczestników Klubu Seniora. Seniorzy będą realizować tam projekt od listopada 2021 roku do lutego 2023 roku. (AS)

REKLAMA
 
   » KOMENTARZE [41]» dodaj komentarz   

 » Dobra pamięć... (Pamiętam MAGAZYNY GS ! | 22-09-2021, 21:09:40)

Pamiętam MAGAZYNY GS - pamiętam pokorne oczekiwanie w kolejce na zewnątrz sklepu po części do do MALUCHA i sygnał od jaśnie pana sklepowego zezwalający na wejście do .... !.GS to czas BARONÓW zarządzających wszelakim towarem , często spod lady ze sznurkiem do snopowiązałek na czele . GS TO SYMBOL UPOKORZENIA LUDZI PRACYJĄCYCH W CZASACH PRLu !

 » GS (Zdzichu | 22-09-2021, 11:14:35)

Drogi dżefie, mamy głęboko gdzieś twoją firemkę transportową i to, że skundliłeś ogon i przerejestrowałeś ją na fikcyjny adres w Gdańsku. Jesteś typowym przedstawicielem drobnomieszczańskiego biznesu, który dla kilku srebrników jest w stanie z pracownika wycisnąć ostatnie tchnienie.

 » do Alberta (Obywatel | 22-09-2021, 11:11:30)

nie będziesz mi mówić, czy mam się czymś interesować czy też nie; a jak nie podobają się tobie krytyczne komentarze to nie czytaj, bo ci żyłka pęknie z wrażenia;

 » nie z tym waszym samorządem (dżef | 21-09-2021, 13:32:03)

miasteczko starców i urzędników typu ups. Miałem tu firmę transportową i ze wzg. na podatek drogowy przeniosłem ją w okolice Gdańska. Pozdro dla kumatych.

 » do dżef (UPS | 20-09-2021, 15:09:58)

Zrób to Ty, przecież już widzę, jak kipisz pomysłami na przemysł. Znajdź chociaż rynek zbytu na produkt, resztę ójdzie łatwo

 » Panie scuud, Panie scuud! (Alek | 20-09-2021, 10:03:31)

Panie Scuud, a może weźmie Pan pod uwagę to, że nawet jeśli ktoś tylko narzeka, to jednak to wszystko jest również z jego pieniędzy? Czyżby zasada: "Dawaj kasę i nie narzekaj" była tą właściwą?

 » Wszystko (Albert | 19-09-2021, 23:15:37)

Ludzie przestańcie wreszcie interesować się wszystkim , opowiadać nieprawdę . Ile w ludziach jest podłości niech każdy zajmnie się sobą i będzie dobrze. Czy ten świat nie może się zmienić !!!

 » pozaradiowe muzyki (dżef | 19-09-2021, 22:58:43)

teren typowo inwestycyjny pod jakąś fabrykę, czy handel co dałoby może pracę. No ale żeby zachęcić biznesmenów to potrzeba pomysłu, działań, samorządu, burmistrza. No ale chcieliśta igrzysk to mata.

 » Apel (miro | 19-09-2021, 14:48:44)

Pan burmistrz jak zwykle buduje wszystko od d..py strony. Najpierw wyremontował budynek a teraz będzie się zastanawiał kogo jest droga dojazdowa bo wizytówka niesamowita. Pobudował ronda a teraz się zastanawia dlaczego ludzie jeżdżą pojedyńczo w samochodach. Wybudował obwodnicę do nikąd. Teraz remontuje drogi bez żadnego składu i ładu. Burmistrzu może troszkę logiki w działaniu. Nie sposób wydać pieniądze trzeba troszkę rozsądku i pomysłu żeby wydane pieniądze były super inwestycją. Może już czas na zmianę tego stanowiska?

 » magazyn zbozowy (scuud | 19-09-2021, 13:03:34)

Zlosliwosc mogilenskich tutaj obecnych trolli nie zna granic.Siedza tylko zeby wszystko krytykowac...a sami qur.. tylko z fabryki do domu...i z domu do fabryki.Potem piwko w lape i krytyka wszystkiego co jest mozliwe...I cale ich to marne zycie na tym polega....zalosne:P

 » Magazyn (Salomon | 18-09-2021, 12:00:48)

Magazyn Gs to bardzo dobra inwestycja.Przypomnijcie sobie tłumy ludzi,króre on przyciągał. Cieszę się ,że dyrektorem tejże placówki został pan Jan Sz. . To odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Znam tego człowieka i podziwiam,że podjął się mimo tylu obowiązków ten ciężar. Mam nadzieję i nie wątpie,że udźwignie ten ciężar. Nie ma co ukrywać.że będzie to ciężkie bo wszyscy będą patrzeć na efekty rozwoju GS. Czasem zastanawiam się jak ten człowiek daje radę sprostać tylu zadaniom. Gratuluję Panie dyrektorze i szczerze życzę dużo sukcesów. Jest pan bardzo dobrym człowiekiem,wrażliwym i rozumie drugiego człowieka jzk nikt. Dlatego myślę,że pan sprosta temu zadaniu.pozdrawiam.

 » Do Piotra (tomasz z Mogilna | 18-09-2021, 10:47:29)

Napisałem prawdę, a nie hejt. Jeśli bym siedział na d...e w domu i nic bym nie robił, to bym nie narzekał. Proszę się przejechać po mieście i ocenić super ronda i obwodnicę. Jeśli chodzi o Magazyn to wykonany z zewnątrz ładnie. Oczywiście wygląd czy się komuś będzie podobał to każdego osobista sprawa. Mi się podoba, ale moim zdaniem nie jest potrzebny. Te pieniądze można było przeznaczyć na coś potrzebnego wszystkim a nie części mieszkańców.

 » Zbudój tor wyścigowy (dlaczego nie | 18-09-2021, 08:07:53)

Chcemy tor wyścigowy bo w cmg nie ma dróg. Chcemy tor gdzie będą jeździć pozaradiowcy yyy znaczy pozadrogowcy i wystąpią tylko i wyłącznie mogileńskie samochody lub osoby wywodzące się z Mogilna - tak do 3 pokolenia wstecz. Specjalny urzędnik do spraw czystości rasy będzie sprawdzał czy aby ktoś na pewno pochodzi z Mogilna czy nie. Może być samochód sprowadzony ale przez mogilnianina. Żeby mógł wystąpić. Chcemy tor wyścigowy! Mamy stowarzyszenia samochodowe, pryszczatych gimbusów w tatusiowych ulepach, "biznesmenów" z suvami na ray, prawie każdy ma samochód - ten pomysł posłuży KAŻDEMU. Dlaczego właściciele samochodów są dyskryminowani? Wielbiciele Muzyki Pozaklasowej w ilości 10 osób mają lepiej? Chcemy TOR WYŚCIGOWY!

 » GS (abc | 17-09-2021, 20:01:36)

Oj płot słabiutki.Chyba firma która go montowała nie dostała info że twórczość MDK to wystawy ''płotowe''.Szkoda pana pracownika gospodarczego-palacza bo pewnie w ramach oszczędności będzie miał trzecie miejsce do obsługi.

 » do Piotra (Mieeetek | 17-09-2021, 14:35:59)

A ty jesteś taki "bystry" od urodzenia, czy przemawia przez ciebie doświadczenie życiowe. Chyba jesteś z zamkniętego kręgu przydu..sów, że takie peany na twórczość króla obwodnic piszesz.

 » Do architekt.. (Mieeetek | 17-09-2021, 14:16:11)

Na zachodzie??? Gdzie tu zachód porównywać do Mogilna.. porównajmy w Polsce. Jak ktoś jest ciekawy niech zerknie w necie, bo warto, "Rozbudowa zabytkowego budynku: biblioteka w Starym Sączu".. R e w e l a c j a! A ta stodoła dolepiona do czerwonej cegły..szkoda słów! Tez mi koncept..ta szara stal, blacha czy płyta jest ordynarna.. W powyższej bibliotece elementy starej willi i nowego budynku płynnie się przenikają.. a tu??

 » Idealne miejsce na graffiti (Spray | 17-09-2021, 13:07:28)

Pssss

 » Do Mogilnianki (Archit. | 17-09-2021, 12:23:08)

Ty chyba nie bywasz na zachodzie, właśnie dużo starych budowli łączy się z nowoczesnością. Jest, to w tej chwili najnowszy tręd mody. Oczywiście od tych projektów są ludzie w tym kierunku kształceni, którzy mają wyczucie piękna.

 » zarozumiała władza (widz | 17-09-2021, 11:03:47)

piotrze wielki, widać że bez mydełka włazisz w...., nie powiem komu, jakieś zdziwienie że ludzie hejtują i nie mają szacunku do przekrętów władzy, gdyby chociaż komuś to służyło, było by inaczej , nie dziw się dlaczego tak jest, sądzisz (jak i ta władza), że ludzie są aż tak głupi i nie widzą w tych wałów, które tylko im przynoszą profity, że nie widzą tych bzdurnych pomysłów nikomu nie potrzebnych gdzie niemal na każdym kroku są natychmiastowe potrzeby, co teraz będzie się działo w tym pomniku "braku potrzeby", którego trzeba będzie utrzymywać, jedynie po to żeby po zakończeniu bezsensownej kariery jakiś niedoceniony muzykant mógł sobie zagrać, po prostu szczyt arogancji, i brak szacunku do ludzi, takie są skutki powołania niecelnych osobników, no cóż nauka bywa bardzo kosztowną, oby nauka nie poszła w las,

 » tak to widzę (gitarzysta z zespołem | 17-09-2021, 11:00:47)

co wy chcieliście od człowieka który był tylko urzędnikiem skarbowym? Niepokalany doświadczeniem w kapitalizmie zgrywa filantropa realizując swoje marzenia ale już za pieniądze podatników. Czary goryczy dopełniają nieskuteczni bezradni. Produkty tego mezaliansu to obecnie wlekące się remonty ulic, studzienki makiety bez odprowadzenia wody, ścieżka rowerowa z podsypką jak na TIRy którą trzeba było jednak zrobić na tzw. obwodnicy. Obwodnicy do nikąd bez norm, której teraz nikt nie chce ani wojewoda ani gmina. Codzienne korki, w których jeździ się jak w Pakistanie. Swoją drogą jest to mistrzostwo - zakorkować miasto-wioskę bez tranzytu upychając galerie, szpital i urzędy w promieniu 100 m. Inne miejscowości myślą jak rozładować ruch a tu na opak. Wystawił GS pomnik swojej pychy, bez dojazdu, gardząc nie tylko historią ludzi, którzy do Gsu przymusowo odstawiali ostatnie ziarko, ale gardząc zdrowym rozsądkiem. Jak komuniści zabierali ziarno tak teraz zgnębi nas podatkami do utrzymania kolejnego kaprysu, który skończy jak fontanna. "Niestety nie możemy pobierać pieniędzy ..." autor tekstu już coś wie, że w gwóno w które wdepnął trzeba będzie karmić. Czy słowa te to ostatni przebłysk nadziei, że będzie już normalnie? Wątpie. Czekajcie na kolejne akcje.

 » hmm... (Piotr | 17-09-2021, 10:04:14)

... tak sobie czytam Państwa komentarze i nasuwa się jedno pytanie. Po co jeszcze mieszkacie w naszym mieście??? Cokolwiek by się nie zrobiło, wszystko jest oblewane hejtem. Ludzie opamiętajcie się. Większość co pisze te komentarze siedzi po pracy w domu i nie ruszy du*y z fotela, tylko komentuje. Na remont amfiteatru tez wszyscy negatywnie komentowali, a jak są jakieś imprezy to park pełny. nie podoba się to wy.....laj.

 » remont (muzyk | 17-09-2021, 09:31:00)

a na hallera mega kałuża koło biedronki a studzienka z którą walczyli dwa dni do nocy jest dwa metry wyżej sucha jak pieprz

 » do Stachu (Zdzichu | 17-09-2021, 08:39:11)

"czy istnieje możliwość zatrudnienia" - hahahahahaha....; stołeczki już dawno podzielone;

 » Gs (Min | 17-09-2021, 07:00:13)

Podoba mi się ,i dobrze "że został" z Mogilnem a nie zrównany z ziemiom .P.burmistrzu bruk poprawić i będzie git !a ci co boją się o plomby to na pieszo mogą przyjść !

 » Moje zdanie i nikomu nie oddam. (Czytelnik | 17-09-2021, 01:39:15)

Martwi mnie fakt, że kolejny obiekt "kulturalny" jest oddawany dla społeczeństwa, które i tak nie będzie tutaj przychodzić na spotkania, czy koncerty czy wystawy. Dlaczego? Teraz już zauważa się tłumy chętnych na różnego rodzaju imprezach organizowanych przez MDK - tłumy podczas wystaw, zatłoczony amfiteatr podczas koncertów, czy oblegane wręcz muzeum... Ludzie chcący dotrzeć na otwarcie magazynu z pewnością przyjdą piechotą, a i tak pękną ze śmiechu oglądając te drogi wyrwane z poprzedniego ustroju i ładny klimat kolejowo-chaszczowy wszędzie wokół. Pomijam już "zepsucie" dawnego klimatu tego obiektu,co widzę nie tylko mnie się rzuciło w oczy.

 » betonoza (Olek | 16-09-2021, 22:39:48)

p.Leszku - burmistrzu....może Pan niema wiedzy - to nie wstyd...tyko pytanie znowu; dlaczego???BETONOZA!!!!za halą w Mogilnie beton,targowisko - beton ,plac przed Magazynem GS - beton,pewnie przed dworcem PKP też beton....MASAKRA

 » obsada (Jahn | 16-09-2021, 22:35:16)

bez ściemy!!!pan Mariusz - muzyk by się nadawał

 » Do magazyniera (Maxx | 16-09-2021, 22:07:34)

To chyba niemożliwe,że pan Jan będzie dyrektorem. Przecież już ma pod swoją pieczą MDK,HARCÓWKĘ,MUZEUM I AMFITEATR!o co tu chodzi?

 » GS Mogilno (Mogilnianka | 16-09-2021, 21:43:29)

Na zachodzie nie do pomyślenia taki projekt, jak można było coś takiego zaakceptować,pasuje jak "kwiatek do kożucha", historyczny obiekt połączyć z takim pudełkiem, bezgustowie, brak poczucia estetyki. U nas projektanci chyba są z kosmosu, a gdzie byli radni, czy nie widzieli projektu? Od i tak wygląda naszą architektura.

 » GS BADZIEW (dyrektor kumpla po znajomości | 16-09-2021, 19:51:51)

5 mln w błoto. Ile gminnych potrzeb można by za to zrealizować. Arogancja sięgnęła zenitu. Kolejna inwestycja generująca stałe koszty. I ta droga, której PKP wam nigdy nie odda. Także ivodywersantom plomby powypadają. Dno dna.

 » żenada (Mark | 16-09-2021, 19:38:29)

Niedorzeczne jest doklejanie do takiego zarąbistego zabytkowego budynku z czerwonej cegły jakiegoś tworu z jakichś czarnych płyt. Sami wymyśleliście to bezguście? Brak wam elementarnego poczucia estetyki!!!

 » Gs (Karamba | 16-09-2021, 18:58:52)

To powinno być za darmo i gmina to powinna utrzymywać nie ludzie i ten tekst- niestety nie możemy narazie pobierać oplat i ten syf wokół razem z tą drogą wyboistą No naprawdę super wizytówka schowana na chaszczami

 » Otwarcie (Q | 16-09-2021, 18:47:12)

jak czytam te tzw. komentarze to czuć "stary" GS był jest i będzie Żadna UE tego nie zmieni

 » Hmm... (tomasz z Mogilna | 16-09-2021, 18:36:11)

Fontanna też pięknie wyglądała i miała nam służyć, a już się sypie i jest bardziej zniszczona niż ta stara. Obwodnica ma podkład do d..y i nawierzchnia już pęka. Ronda totalny niewypał...jest gorzej niż było. Ciekawe jak będzie z magazynem...

 » Szef magazynu (Magazynier | 16-09-2021, 17:29:50)

No chyba wiadomo że, dyrektorem będzie główny kulturoznawca Mogilna Jan Sz. - organizator dożynek i koncertów dla nikogo.

 » ? (Ed | 16-09-2021, 17:24:36)

A... 95 %z koło Mogilna będzie.. Tu na impreze się zjawiać. Ludzie ogarnita się.

 » Gs (Stachu | 16-09-2021, 17:20:12)

Tak ja mam też pytanie kto będzie dyrektorem a jednocześnie kto będzie zatrudniony?czy istnieje szansa na dostanie pracy w tej placówce?

 » .. (Mieeetek | 16-09-2021, 17:14:44)

Ps..co Mogilno ma do zaoferowania/pokazania człowiekowi , który przypadkiem do niego zabłądzi...? Nic mi nie przychodzi do głowy.. Teraz można pokazać.."oto nasz GS..", coś więcej?

 » ? (Mieeetek | 16-09-2021, 17:07:40)

To ile to brzydactwo kosztowało? Chociaż nazwę ma pasującą do Mogilna- Magazyn GS...Mogilno to właśnie taki GS...

 » Magazyn (Melhior | 16-09-2021, 16:18:12)

Bardzo cieszę się,że magazyn zacznie funkcjonować. Mam jedno pytanie kto będzie dyrektorem tej placówki?

 » Otwarcie (Zio | 16-09-2021, 15:57:40)

Szkoda na to kasy ,lepiej bylo zburzyć i w tym miejscu wybudować jakąś hale produkcyjną.Ludzie przynajmniej mieli by gdzie pracować.

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Dzieła zdobią magazynowe ściany (0)
 » Bieg i kiermasz dla Olgi (0)
 » Uroczystość we Wszedniu (0)
 » Wypadek przy maszynie do buraków (0)
 » Dzień Edukacji Narodowej (3)
 » Tenisowe rozgrywki w Gębicach (1)
 » Stracił 200 tysięcy złotych (11)
 » Program XIX MSP (1)
 » Ergonomiczne biuro (0)
 » Posiadał 40 gramów marihuany (5)
 » Potrącenie rowerzysty (1)
 » Magazyn, literatura i muzyka (10)
 » Skontrolowali 17 rowerzystów (8)
 » Konsultacje ws. budowy gazociągu (0)
 » Kierowca był pijany (8)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2010-2021   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ