Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Mogilno - Społeczeństwo

GĘBICE: Świętowali 100-lecie klubu

2022-08-07 22:52
 

W sobotę, 6 sierpnia w Gębicach odbyły się obchody 100-lecia Klubu Sportowego Noteć Gębice.

Uroczystość rozpoczęła się od mszy świętej w kościele Świętego Mateusza Apostoła i Ewangelisty w Gębicach, podczas której nastąpiło poświęcenie ufundowanego sztandaru. Kolejnym punktem wydarzenia był przemarsz ulicami Gębic na stadion. Na czele pochodu znalazła się Mogileńska Orkiestra Dęta. Podczas głównej uroczystości nastąpiło wręczenie odznaczeń, a na ręce prezesa klubu - Marka Mądrowskiego przybyli goście złożyli upominki i życzenia z okazji zaszczytnego jubileuszu. Ważnym punktem wydarzenia było również wręczenie podziękowań dla fundatorów sztandaru. Oficjalnie otwarto także nowy budynek zaplecza sportowego i odsłonięto pamiątkową tablicę z nazwą "Stadion w Gębicach im. Jana Szpuleckiego". Podczas obchodów nie zabrakło także promocji książki Mariana Przybylskiego pt. "Noteć Gębice. 100 lat przygody z piłką" i okolicznościowego tortu.

Pierwszego dnia odbył się również mecz towarzyski i zabawa taneczna. Niedziela z kolei upłynęła pod znakiem biegów i rozgrywek piłkarskich. (PK)

REKLAMA
 
   » GALERIA ZDJĘĆ [140]

 
   » KOMENTARZE [15]» dodaj komentarz   

 » Wstyd!!! (1990-.2000 | 12-08-2022, 22:22:27)

Panie 'prezesie' Marku chyba zapomniałeś jedno zero dołożyć do tych obchodów, miało być 100 lecie, a wyszło 10 lecie. Gdzie są ludzie którzy doprowadzili klub do finału pucharu polski Kujawsko-Pomo skiego na szczeblu LZS (Gzik,Kapsel, Koch, Pawłoś, Marek, Michał,Biel,Gacek oraz wielu innych).Pozdrawiam pominiętych którzy dołożyli cegiełki do tak pięknego jubileuszu.

 » Jubileusz (Mieszkaniec | 10-08-2022, 18:06:12)

W nawiązaniu do zapommianych działaczy. Ci zywi Nieobecni są w pamięci mieszkańców. Takie są dyskusje w domach. Zarząd Noteci ma swoją wizję. Wstyd Panowie!!!!

 » brakujący wynik jednego meczu (kibic | 10-08-2022, 12:38:16)

Brakujący, a być może zatajony wynik meczu w Pucharze Polski Noteć II Gębice - Dąb barcin 0:1. Wynik drugiego meczu też ludziom podam. Nie wszyscy mogli być na meczach i imprezie. Takie przyziemne sprawy nie mogą przypominać krypto cenzury.

 » 100-leci Noteci (Kibic | 10-08-2022, 09:45:08)

Wielka szkoda, że zapomniano o choćby symbolicznym zniczu na grobach Rafała Zielińskiego czy Mariana Szwarckopfa, wybitnych piłkarzy Noteci i zapewne wielu, wielu innych. To oni tworzyli historię tego klubu

 » jubileusz (miejscowy | 09-08-2022, 22:52:59)

Tyle pisaniny i komentarzy, a wyników dwóch meczy nikt nie podał. Coś słabiutko w tymi tekścikami. Pora to uzupełnić.

 » !!! (sreeetek | 09-08-2022, 15:53:52)

sam się wytransferuj, najlepiej na księżyc

 » Dla wtajemniczonych (Rafi..tko | 09-08-2022, 12:54:28)

TURBO-łydka na którym'ś jest zdjeciu?nie chce mi sie wszystkiego przeglądać auuu

 » Noteć Gębice (Obchody !!! | 09-08-2022, 12:02:19)

Oj zapomnieli zapomnieli sam grałem tam kilka dobrych lat w juniorach seniorach i zostałem pominięty (zapomniany)albo po prostu celowo nie zaproszony jak wielu innych wstyd dla organizatorów

 » święto klubu (Janusz | 09-08-2022, 08:14:31)

o nawet ZOMBI dzielnie maszerują, ktoś tu nazwiskiem próbuje wskazać jednego z radnych, nie ładnie oj nie ładnie, przyjrzyj się dokładnie ilu tu nadstawiaczy piersi, nawet ten który ma zakaz wypowiedzi, przyjechał na peryferie się ogrzać, ktoś powie że on stąd, ale jakoś dotąd nie miał czasu, ale za to zadowolona mina prezesa mówi wszystko, no ale nie ma się co wyzłośliwiać, święto klubu , fajna rzecz i niech to będzie na pierwszym miejscu

 » ??? (Mieeetek | 09-08-2022, 08:06:40)

A też wam skapnie jakaś kasa za transfer Lewego???

 » piękne obchody (frazes | 09-08-2022, 08:03:48)

Noteć Gębice, co ty mówisz, pan prazes wszystko zaplanował i tak ma być, nie ma to tamto,

 » Notec (Tom | 09-08-2022, 07:59:28)

Witam.wielkie brawa i uznanie dla klubu notec Gębice i mieszkańców Gębice.to wielka rzecz taka historia taka tradycja klubu sportowego.wy jako mieszkańcy musicie być dumni z tego i szanować to.tego nikt wam nie zabierze.notec jest mi bliska memu sercu z wielu powodów i zawsze będę ją szanować mimo iż kibicuję tylko tarantowi Wójcin.my jako społeczność piłkarska będziemy wspierać naszych przyjaciół z Gębice w 5lidze.wielkie uznanie i szacunek dla Gębice od mieszkańców wojcina i klubu sportowego tarant Wójcin.

 » Obchody (NotećGębice | 08-08-2022, 23:34:06)

100 lecie klubu Noteć Gębice przejdzie na pewno do historii piłki nożnej, brawa dla chłopaków i oczywiście trenera który poprowadził klub do piątej Ligii, szacunek dla wszystkich którzy dołożyli choć małą cegiełkę dla klubu i pomogli w organizacji obchodów każdy kto tam był był mile zaskoczony pod względem organizacji i zaskoczony nie mile pod względem tego co się działo w pierwszy dzień. Chodzi głównie o zapomnianych piłkarzach i członach zarządu lata wstecz... Od nich powinny zacząć się podziękowania i wyróżnienia ponieważ tak samo walczyli na meczach jak Wy dziś... nie winnie tu piłkarzy czy trenera chodzi mi bardziej oto kto zaniedbał tak ważną sprawę i nie wgłębił się lata wstecz kto pomógł być Noteci gdzie jest teraz. Pod względem odznaczeń i wyróżnień pamiętaliście tylko o tych co są teraz a gdzie reszta ... gdzie są Emeryci, czy Ci co już nie grają w Noteci???oni tak samo kiedyś pomagali i walczyli o każdy zdobyty punktu na murawie...zapomnieliście o najważniejszych osobach od których te karty historii Noteci zaczęły sie pisac...

 » Noteć (Były piłkarz | 08-08-2022, 18:22:03)

Jako były piłkarz składam gratulacje dla całego klubu ,życzę 200 lat.(z uwagi na sprawy rodzinne niestety nie mogłem przybyć na tą uroczystość ).Przeglądając zdjęcia zauważyłem ,że więcej było oficjeli niż piłkarzy i mieszkańców, a szkoda bo to oni są solą tego klubu. Oczywiście nie zabrakło stałych lanserów, bo np. pan radny Przepiórka to chyba jest w stanie udać się na Galapagos aby strzelić sobie focie przy panu burmistrzu, no ale cóż. Brawo Noteć !!

 » p (j | 08-08-2022, 15:59:47)

Brawo KS Noteć Gębice!

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Dwa sobotnie wypadki (0)
 » Spotkanie i występ Ponad Chmurami (0)
 » Festyn Funduszy Unijnych (0)
 » Zatrzymania i policyjne akcje (5)
 » Podsumowali projekt (1)
 » Spotkanie i koncert (2)
 » Konkurs gęsinowy (1)
 » Niedziela z latawcami (11)
 » Jak bardzo energochłonny jest Bitcoin? (0)
 » Dwa razy na rowerze z promilami (2)
 » Bieg na orientację w Miradzu (7)
 » Ukarany za szybką jazdę (15)
 » Pijani na drogach (9)
 » Zapraszają na "drzwi otwarte" (5)
 » Kolizja na wiadukcie (3)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2010-2021   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ