W miniony poniedziałek, 7 września po godzinie 22:00 dyżurny mogileńskiej komendy otrzymał informację o obywatelskim ujęciu nietrzeźwego kierującego na drodze w miejscowości Wiecanowo. Ze wstępnych ustaleń przekazanych przez zgłaszającego wynikało, że kierowca Opla Corsy wjechał na wysepkę rozdzielającą jezdnię.
Jadący motocyklem świadek zatrzymał swój jednoślad i podszedł do kierowcy samochodu, który próbował uciec. Mężczyzna widząc, że 21-latek znajduje się pod wpływem alkoholu, ujął go, a chwilę później przekazał przybyłym na miejsce policjantom.
Badanie stanu trzeźwości 21-letniego mieszkańca powiatu mogileńskiego wykazało 2,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.
– Apelujemy do wszystkich: piłeś alkohol – nie wsiadaj za kierownicę! Jeżeli jesteś świadkiem takiego zachowania – reaguj! Od naszej postawy może zależeć czyjeś życie – mówi st. asp. Tomasz Bartecki. (za KPP Mogilno)

















miał gorszy dzień, dziewczyna go zostawiła i dlatego wypił, nie oceniajcie go
Kogo to interesuje? Chcial zalewać smutki w alkoholu to jest jego sprawa ale to ze wsiadł za kierownice mając 2,5 PROMILA ALKOHOLU we krwi to jest jest debilizm. Wzorowa postawa świadka, brawo!
będziemy go oceniać
Co za de**l.. komentarz „miał zły dzień”. To go usprawiedliwia? Jak zabije Twoje dziecko na pasach to też powiesz to ni miał zły dzień?
Konfident ale karma wraca
Później wypije bo źle wstał rano, następnie, bo w pracy mu nie wyszło, następnie, bo miał zły humor, następnie, bo buty miał niewygodne, następnie, kogoś lub siebie zabije …. „Ale nie oceniajcie go” … Ręce opadają ….. Jak sobie wypije niech idzie na spacer a nie za kierownice. Wypił i wsiadł za kółko – wybacz Anka – KRETYN i tyle
dostał co dopiero prawko, za taki występ dożywotnie zatrzymanie, ewidentnie facet nie nadaje się do bycia kierowcą, to po prostu morderca na drodze, to tylko kwestia czasu
Łaska dobrze zrobiła bo widziała jaki gamon
Problemy dzieciakow sa poprostu smieszne. Dziewczyna go rzucila to sie nachlal i za fajere.Niezle. No i jeszcze inne dzieciaki go bronią! To pokazuje jaki obecnie maja stan rozwoju umyslowego mlodzi. Brak slow.
A gdzie relacja o wczorajszym ujęciu rajdera z Goryszewa. Może w końcu będzie można spokojnie przejechać przez tą wieś.