Pod pomnikiem przy ulicy Kolejowej w Strzelnie odbyła się skromna uroczystość, podczas której delegacje złożyły wiązanki kwiatów. Nie zabrakło też wygłoszonego rysu historycznego i modlitwy.
Ze względu na panującą sytuację w uroczystości wzięła udział ograniczona liczba osób. (AS | fot. PK)


![3 maja w Strzelnie [TV]](https://cmg24.pl/wp-content/uploads/2025/06/490b2ec3cfcd5908e2e80b531537f84e-750x533.jpg)
![3 maja w Strzelnie [TV]](https://cmg24.pl/wp-content/uploads/2025/06/70b92229f80e738705d888c4bd525070-750x533.jpg)
![3 maja w Strzelnie [TV]](https://cmg24.pl/wp-content/uploads/2025/06/426e91caa70831732ac1ed068f5f2418-750x533.jpg)
![3 maja w Strzelnie [TV]](https://cmg24.pl/wp-content/uploads/2025/06/61ec210c0523bb400c924a17221ac95b-750x533.jpg)
![3 maja w Strzelnie [TV]](https://cmg24.pl/wp-content/uploads/2025/06/e62f9a80f18da1420400fb17b273ea1e-750x533.jpg)
![3 maja w Strzelnie [TV]](https://cmg24.pl/wp-content/uploads/2025/06/66c108c36cb79a930a2998117fe5f8ee-750x533.jpg)
![3 maja w Strzelnie [TV]](https://cmg24.pl/wp-content/uploads/2025/06/fa3efa1b3b3d7a8e054ba8e81433ff72-750x533.jpg)
![3 maja w Strzelnie [TV]](https://cmg24.pl/wp-content/uploads/2025/06/891eda8f26bc187ba82985d9d4b83f3d-750x533.jpg)
![3 maja w Strzelnie [TV]](https://cmg24.pl/wp-content/uploads/2025/06/1e3279b8d0c554635a8f833630433241-750x533.jpg)
![3 maja w Strzelnie [TV]](https://cmg24.pl/wp-content/uploads/2025/06/2f2b368867440cd97c0ba72c021ab1ed-750x533.jpg)
![3 maja w Strzelnie [TV]](https://cmg24.pl/wp-content/uploads/2025/06/60e27da49ad0d84f763c1cbd10e60a42-750x533.jpg)
![3 maja w Strzelnie [TV]](https://cmg24.pl/wp-content/uploads/2025/06/4ad054f2ae0a6767d34da75fd6533b09-750x533.jpg)
![3 maja w Strzelnie [TV]](https://cmg24.pl/wp-content/uploads/2025/06/f1bbd455e0e564a5b6b7b2518e641317-750x533.jpg)
![3 maja w Strzelnie [TV]](https://cmg24.pl/wp-content/uploads/2025/06/12804d11ffaa16edc9a923f7a38f66ed-750x533.jpg)





























A trebacz maseczka gdzie???
Widać jak Pan Burmistrz z Przewodniczącym stosują się do wytycznych odnośnie bezpiecznej odległości. Super przykład idący od władz tylko później nie wymagajcie od kogoś czegoś skoro sami nie potraficie przestrzegać pewnych norm.
A co to za strażak? Z jakiej on jest jednostki? Takie dystynkcje na kołnierzyku a honor oddaje przez skłon głowy? O ile mnie pamięć nie myli to do czapki oddaje się w inny sposób… Czyżby strażaka wysłali z łapanki?
A ten tu ? Ciekawe gdzie auto zostawił bo we wtorek wieczorem przy kościele był. Może na nocnej mszy
A jego pięknej luby nie ma ? Za zimno na dekold ? Nie no czeka na pewno jak na początku tygodnia
Proboszcz nie musi mieć maseczki jako namiestnik naszego pana na ziemi jest zwolniony przez uzyskany status osoby duchownej z obowiązku noszenia maseczki na uroczystościach które koncelebruje
Proboszcz mógłby zająć się liczeniem ludzi w kościele
Ksiądz proboszcz powinien zająć się liczeniem ludzi w kościele
UPS , Nie masz cwaniaka nad (warszawiaka ) Polaka ! Jarema Stepowski za grobu kłania się ! Miękkie dubki kawior ruski zajadają z Francuzką (bagietką )a Angela kasę liczy ! Na kolana pachołki ,sprzedawczyki !
W tym mieście zasady bezpieczeństwa nie obowiązują? Gdzie maseczka i zachowanie odległości? Każda akcja w tym mieście to pajacowanie.
Masz okazje zapoznaj się ile rodziców i ich dzieciaków z Markowic dzięki PiS zapomniało o biedzie i ubóstwie ! Ile dzieciaków otrzymało przez cztery lata 500 plus , wyprawki szkolne itp. Ilu emerytów otrzymało 13 emeryturę ? Liu rodziców przestało „żebrać” groszowe wspomaganie z opieki społecznej i ile upokorzeń musieli przejść przed jaśnie urzędnikiem by otrzymać kilka groszy na przetrwanie? Przypomnij sobie jak wyglądało życie tych ludzi za czasów PO i ZSLu.!
Rozdawnictwo niczego pozytywnego nie nauczy. Zresztą, aby dawać, trzeba mieć z czego. Pis tej prawdy nie rozumie, zresztą żadnych mechanizmów demokracji i ekonomii nie rozumie, stąd taka degrengolada na każdej linii…
Mogli iść pod Pomnik Powstańców pod Szpital, i połączyć zlikwidacją Szpitala . „Na kolana sprzedawczyki likwidatorzy. „Patrzcie w przyszłość dla żyjących ?