W niedzielę, 31 maja w kinie „Wawrzyn” w Mogilnie odbyła się 6. edycja Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewam, bo lubię”. W konkursie wzięło udział ponad 50 uczestników.
Konkurs rozegrano w czterech kategoriach wiekowych. Występy uczestników oceniało jury w składzie: Beata Katulska, Artur Katulski , Wiktor Mazurkiewicz.
Laureatami konkursu zostali:
Kategoria – przedszkola
I miejsce – Barbara Kotwikowska
II miejsce – Olga Winiarska
III miejsce – Michalina Michalska
Kategoria – klasy I-III
I miejsce – Nadia Gapińska
II miejsce – Estera Molenda
III miejsce – Maria Kamińska
Kategoria – klasy IV-VI
I miejsce – Bogna Woroch
I miejsce – Alicja Ciorkowska
II miejsce – Amelia Woda
Kategoria – klasy VII-VIII
I miejsce – Marta Pisuła
II miejsce – Dagmara Świątnicka
Grand Prix zdobył Antoni Woda, natomiast nagroda publiczności trafiła do Heleny Baran.
Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom oraz nagrodę pocieszenia w postaci biletu do kina.
Organizatorami konkursu byli: Zarząd Osiedla nr 1 w Mogilnie, Komisja Oświaty, Kultury i Sportu przy Radzie Miejskiej w Mogilnie, Gmina Mogilno. Współorganizatorami i partnerami wydarzenia byli: Mogileński Dom Kultury, Mogileńska Rada Biznesu, Mogilno Sport Sp. z o.o.



























































































































































