Wyjazd został zorganizowany dla uczestniczek mogileńskiego stowarzyszenia \”Amazonki\” i ich rodzin. Wycieczka trwała dwa dni, w trakcie których uczestnicy zwiedzili Gdańsk, Sopot oraz Gdynię.
Warto przypomnieć, że Stowarzyszenie mogileńskich \”Amazonek\” działa już od 2 lat, a spotkania odbywają się w każdą środę o godz. 16:00 w Przychodni SPZOZ na III piętrze w Mogilnie przy
ul. Kościuszki. (nad.)

















[komentarz nie na temat]
Też tam byłam. Wiało że hohoh