Portal CMG24.pl - Mogilno, Dąbrowa, Strzelno i Jeziora Wielkie - informacje, aktualności, wiadomości, radio Mogilno, dziennik, ogłoszenia
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
  • Zaloguj
środa, 10 czerwca, 2026
16 °c
Mogilno
  • Strona Główna
  • Wiadomości
    • Region
    • Powiat
    • Mogilno
    • Strzelno
    • Dąbrowa
    • Jeziora Wielkie
  • Kategorie
    • Polityka
    • Art. Spons.
    • Wieści z Powiatu Mogileńskiego
    • Wieści z Mogilna
    • Na sygnale
    • Edukacja
    • Kultura i Rozrywka
    • Sport
    • Rolnictwo
    • Społeczeństwo
    • Biznes
    • Region
    • Porady i ciekawostki
    • Felieton i publicystyka
  • Ogłoszenia
  • Wydarzenia
Dodaj ogłoszenie
Zgłoś temat
  • Strona Główna
  • Wiadomości
    • Region
    • Powiat
    • Mogilno
    • Strzelno
    • Dąbrowa
    • Jeziora Wielkie
  • Kategorie
    • Polityka
    • Art. Spons.
    • Wieści z Powiatu Mogileńskiego
    • Wieści z Mogilna
    • Na sygnale
    • Edukacja
    • Kultura i Rozrywka
    • Sport
    • Rolnictwo
    • Społeczeństwo
    • Biznes
    • Region
    • Porady i ciekawostki
    • Felieton i publicystyka
  • Ogłoszenia
  • Wydarzenia
Portal CMG24.pl - Mogilno, Dąbrowa, Strzelno i Jeziora Wielkie - informacje, aktualności, wiadomości, radio Mogilno, dziennik, ogłoszenia
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
Strona Główna Kategorie Społeczeństwo

Audi nadal blokuje parking

Redakcja przez Redakcja
25.10.2019
w Społeczeństwo
0
A A
30
0
UDOSTĘPNIENIA
0
WYŚWIETLENIA
UdostępnijUdostępnijWhatsapp

Sprawa pozostawionego samochodu na parkingu przy ulicy Kościuszki w Mogilnie powróciła ponownie podczas obrad sesji Rady Miejskiej w Mogilnie. Przypomnijmy, że na początku roku radni sygnalizowali, że pozostawione Audi zabiera możliwość parkowania innym kierowcom, na przykład przy sporym natężeniu ruchu podczas odbywających się pogrzebów. Tematem ponownie zainteresował się przewodniczący rady. Jak zauważał Paweł Molenda, pojazd ten został ustawiony w poprzek i w chwili obecnej zajmuje minimum dwa miejsca parkingowe. Radny wskazywał również, że zdegradowany samochód wygląda nieestetycznie stojąc na wprost cmentarnej bramy.

– Wracając do tego nieszczęsnego samochodu Audi co stoi wprost bramy cmentarza. Można było to znosić do pewnego momentu, bo on stał normalnie na parkingu. Teraz jest postawiony w poprzek. Myślę, że z tym coś możemy panie burmistrzu zrobić. Prośba, żeby służby pańskie zadziałały, bo już nie można na to patrzeć – mówił przewodniczący Paweł Molenda.

Z informacji, jakie przekazywał już wcześniej komendant Straży Miejskiej w Mogilnie wynika, że pojazd taki może zostać usunięty, gdy nie ma tablic rejestracyjnych lub posiada oznaki dewastacji. Ten konkretny przypadek okazuje się być jednak bardziej skomplikowany z uwagi na to, że pojazd nie ma właściciela. W momencie odholowania samochodu na parking strzeżony samorząd płaciłby za jego ulokowanie do czasu rozstrzygnięcia sądowego.

– Nie wiem jak to się skończy, ale obiecuję, że wszystko co w naszej mocy zrobimy – mówił wiceburmistrz Jarosław Ciesielski. (AS)

UdostępnijTweetWyślij
Redakcja

Redakcja

Powiązany Artykuły

Nowoczesny plac zabaw i teren zielony
Edukacja

Nowoczesny plac zabaw i teren zielony

08.06.2026
Co kryje dokumentacja MKS Sokół Mogilno?
Mogilno

Co kryje dokumentacja MKS Sokół Mogilno?

03.06.2026
Zmiany w ZAZ Strzelno
Polityka

Zmiany w ZAZ Strzelno

03.06.2026
Burmistrz wypowiedział umowę o pracę dyrektor MGOPS
Mogilno

Burmistrz wypowiedział umowę o pracę dyrektor MGOPS

02.06.2026
Wybudują biogazownię pod Mogilnem?
Mogilno

Wybudują biogazownię pod Mogilnem?

01.06.2026
Plac do minigolfa otwarty
Mogilno

Plac do minigolfa otwarty

01.06.2026
Pokaż więcej
Następny Artykuł

ŻABIENKO: 15-lecie Stowarzyszenia

Zaduszkowy koncert w Strzelnie

Komentarze 30

  1. Skandal says:
    7 lat temu

    W jakim my kraju żyjemy ja się pytam?? W normalnym cywilizowanym mieście to by już dawno scholowali ten śmieć gdzieś na parking, jaki jest problem aby ustalić właściciela, skandal to miasto to jedno wielkie nieporozumienie!!!!

    Odpowiedz
  2. ja says:
    7 lat temu

    nieprawidłowo to jest zaparkowane od kilku tygodni, a tak stało jak najbardziej prawidłowo.

    Odpowiedz
  3. Kot says:
    7 lat temu

    To samochód małego. Nie żyje od kilku lat. Jest jego żona czi auto może być jej i niech go zabiera a nie stoi i Zawadza. Masakra

    Odpowiedz
  4. Niemcy says:
    7 lat temu

    Według mnie powinno być usunięte na koszt właściciela t bardziej za źle parkowanie same przepisy o tym mówią te auto zabiera dwa miejsca laweta i obciążenie dla właściciela dla przykładu

    Odpowiedz
  5. Czytelnik says:
    7 lat temu

    Proponuję z samochodami stojącymi od lat na parkingu między blokami (Kościuszki, Hallera, Dworcowa) również zrobić porządek. Laguny już prawie spod roślinności nie widać.

    Odpowiedz
  6. Xaxsx says:
    7 lat temu

    Auto posiada rejestrację więc namierzyć właściciela nie powinno być problemem. Audi zajmowało jedno miejsce tylko że komuś się nudziło więc zajmuje teraz dwa inna sprawa jest ze Audi jest powolnym krokiem okradane aż śmieszy to że autko wam przeszkadza ale złodziejskie twarze Mogilenskie już nie bardzo sympatycznie.

    Odpowiedz
  7. ccll says:
    7 lat temu

    Rozlać benzynę lub olej pod autem i zadzwonić na straż miejską i muszą go przewieźć w takie miejsce,że auto nie będzie zagrożeniem dla obywateli i środowiska.Potem miasto niech dochodzi za usługę od obywatela lub jego spadkobierców w sądzie.Bezpieczeństwo powinno być priorytetem władz miasta a nie pieniądze.

    Odpowiedz
  8. obserwator says:
    7 lat temu

    Oto,kolejny przykład,co za \”włodarzy\”,Radnych sobie towarzystwo wzajemnej adoracji wybrało w takim Mogilnie,w którym czas na 70-tych latach się zatrzymał.Nic,nie mogą,tylko podatki,opłaty itd podnosić potrafią.Są kamery,nieudolnych kierowców co blokują przejazd rondem na Hallera mandatami \”nagradzać\”nawet nie potrafią,bo to może kolesie?

    Odpowiedz
  9. AUDI says:
    7 lat temu

    A co z porządkami na terenie miasta pełno lisci bałagan wstyd dla miasta gdzie straż miejska mandaty sypać , nie robią nic żeby to miasto było czyste

    Odpowiedz
  10. Tomasz says:
    7 lat temu

    To jest kpina. Reklama Mogilna stary wrak wrośnięty w parking . Co sobie myślą goście przyjeżdżający na groby bliskich . A wgl osoby wjeżdżające do Cmg teraz widząc taki \”śmietnik \” na parkingu . Radni i cała świta rządzących posprzatajcie w Mogilnie usuńcie wszystkie wraki straszące na parkingach w Cmg. To raczej wstyd co nie ? Na złom a pieniądze z tego weźcie przeznaczycie na poprawienie wizerunku naszego miasta . Do pracy Panowie i Panie

    Odpowiedz
  11. Miki says:
    7 lat temu

    Zapewne Właściciel nie chciał by by jego auto tak stało straszyło itd. Z szacunku dla zmarłego usuńcie auto na złom . A pieniądze przekażcie rodzinie niech kupią znicze wiązanki na grób . Niech mu ziemia lekka będzie .

    Odpowiedz
  12. Ed says:
    7 lat temu

    Dajcie mi to Audi naprawię i sprzedam

    Odpowiedz
  13. handlarze mogilno says:
    7 lat temu

    możemy go wziąść gratis i wykorzystamy jego ćwiartki w innych pojazdach

    Odpowiedz
  14. Zdzichu says:
    7 lat temu

    Temat jest prosty jak drut tylko komuś nie starcza wiedzy by to ogarnąć. Gdzie jest powiedziane ze gmina musi ponosic koszty przetrzymania wraku na parkingu płatnym?? Postaw se PAN to auto pod kamerą monitoringu miejskiego.. Jak się na prowincji siedzi to się nie ogarnia spraw które w Toruniu czy Bydgoszczy są załatwiane w ciągu kilku dni roboczych. Niech ta niezwykle potrzebna i kompetentna SM zwróci się o rade do SM z Torunia.. Pomogą.. A lepszy taki wstyd niż ten wrak.
    Ps.skoro właściciel nie żyje to samochód ma właściciela bo wszedł do masy spadkowej.. Ustalenie tego to taki problem???

    Odpowiedz
  15. umba says:
    7 lat temu

    od dawna należy ten ugór zwany powiatem rozdzielić na dwie części. jedną do Wielkopolski (powiat gniezno, świadomie to piszę) i Kuj. Pomorskiego (powiat inowrocławski).Strzelno dać do wielkopolski ale kto zrozumie kasa i filozofia życia

    Odpowiedz
  16. S says:
    7 lat temu

    Ludzie co się tak ciskacie na ten samochód, nie widzicie prawdziwych problemów tego miasta, np.waląca się i zagrażająca życiu kamienica w centrum miasta, jak stanie w korkach przez niekończący się remont Hallera, kto dał zgodę na budowę galerii w centrum miasta,takie obiekty są stawiane na obrzeżach ciekawe kto płaci za remont tej ulicy bo prywatny inwestor na pewno nie pokrywa całych kosztów, tutaj macie odpowiedź na podwyżkę podatków.Nie mogę się doczekać kiedy pojawi się CBA w ratuszu.
    A do radnych to weźcie się do roboty a nie zajmujecie się pierdołami.Kiedy ktoś rozbije ten układ?

    Odpowiedz
  17. Cm says:
    7 lat temu

    Ten samochód ma powyrywane lusterka,klamki to czy to nie jest dewastacja pojazdu?
    A przy okazji prośba do policji i straży miejskiej. Panowie zainteresujcie się tym co dzieje się na rondzie. Nie dość że zjeżdżający z mostu notorycznie wymuszają pierwszeństwo to jeszcze widząc, że nie mają możliwości zjazdu z ronda wjeżdżają na nie, stoją w korku i tym samym blokują przejazd samochodom jadącym z ul.Hallera w ulicę Dworcową i z ul.Dworcowejw kierunku wiaduktu.
    Przez taką\”jazdę\” niepotrzebnie zakorkowany jest przejazd.

    Odpowiedz
  18. kpina says:
    7 lat temu

    auto zostało zaparkowane i nie ma prawa ktos je odholowac. jest to miejsce publiczne a nie parking prywatny albo czasowy. za chwile to kazdy bedzie swojego nielubianego sasiada auto odholowywac. trzeba sie ogarnac w pewnej ingerencji w zycie ludzkie…

    Odpowiedz
  19. mati says:
    7 lat temu

    tego wlodarz nie zrobi zeby sprzedac wraka i pieniadze przeznaczyc na cos pozytecznego.W urzedzie wola dorabiac sie na ludzkiej krzywdzie np. znajomej corka wyprowadzila sie prawie piec lat temu a oni naslali jej komornika na wyplate za zalegle oplaty za smieci tylko dlatego ze nie wiedziala ze trzeba zrobic korekte w okreslonym czasie[chyba 14 dni] Ciekawe ile jest takich osob jak ona z niewiedza ze nie wystarczy sie wymeldowac z tego ;grajdola;jeszcze trzeba odwiedzic UM zeby zmienic deklaracje.To jest jakas paranoja ze za jedna osobe korzystaja dwie gminy. I stale maja malo…..

    Odpowiedz
  20. elucha says:
    7 lat temu

    Ciekawe, że panu przewodniczącemu nie przeszkadza \”piękny widok\” z ulicy Hallera na park, jaki zafundowali mieszkańcom rządzący. Nie przeszkadzają mu korki przed 8 rano na Hallera i Padniewskiej.Nie przeszkadza mu szereg innych rzeczy psujących wizerunek miasta. Nie podnosi na sesjach sprawy ruiny w centrum itp. Nie przeszkadza mu, że wszystkie miejscowości na świecie starają się chronić zieleń a w Mogilnie w parku w centru buduje się market. \”Dziękujemy\” wszystkim, którzy przyczynili się do tej sytuacji.

    Odpowiedz
  21. Xxx says:
    7 lat temu

    A dziś popołudniu Audi już nie było…

    Odpowiedz
  22. 14 dni says:
    7 lat temu

    Mati ale przepisy ustalają Ci w Warszawie!

    Odpowiedz
  23. Ania says:
    7 lat temu

    Proponuję odpowiednim służbom zainteresować się nie tylko zalegajacym Audi, tylko tym jak ludzie parkują. Na ul. Adama Mickiewicza notorycznie stoi wielka biała terenówka i skutecznie blokuje większość chodnika. Nie idzie minąć się w tym miejscu

    Odpowiedz
  24. mieszkaniec bloku says:
    7 lat temu

    Przy bloku 22 stycznia 3 wjazd koperta bardzo często jest parkowany BMW … cwaniaczek z bloku obok, czy odpowiednie służby mogą go pouczyć mandatem.

    Odpowiedz
  25. szybkicmg says:
    7 lat temu

    gosc ta terenowka wjezdza do fryzjera,bo niechce mu sie chodzic piesza.notorycznie tam parkuje,z wozkiem jest masakra tam sie przecisnac.do ukarania!!!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook TikTok
Portal CMG24.pl - Mogilno, Dąbrowa, Strzelno i Jeziora Wielkie - informacje, aktualności, wiadomości, radio Mogilno, dziennik, ogłoszenia

Najszybsze źródło informacji w powiecie. Mogilno, Strzelno, Dąbrowa, Jeziora Wielkie.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Posiadasz ważne informacje? ZGŁOŚ TEMAT »

Przydatne linki

  • Kontakt
  • Reklama
  • O portalu
  • Patronat medialny i współpraca
  • Regulamin
  • Polityka prywatności
  • Procedura reklamacyjna
  • Regulamin płatności on-line

Ostatnie komentarze

  • Justi - Nowoczesny plac zabaw i teren zielony
  • mieszkaniec - Zmiany w ZAZ Strzelno
  • Ocena - Burmistrz wypowiedział umowę o pracę dyrektor MGOPS
  • Gaj - Kierowca Hondy jechał za szybko
  • obserwator - Kierowca Hondy jechał za szybko
  • Wanna - Zmiany w ZAZ Strzelno
  • Mieszczanin - Zmiany w ZAZ Strzelno
  • Piotrus - Burmistrz wypowiedział umowę o pracę dyrektor MGOPS
  • Nie zapomnę - Burmistrz wypowiedział umowę o pracę dyrektor MGOPS
  • Ada88 - Plac do minigolfa otwarty

© 2025 CMG24 - Mogilno, Strzelno, Dąbrowa i Jeziora Wielkie
Projekt i wykonanie
Strony Internetowe

Witamy z powrotem!

Zaloguj się na swoje konto poniżej

Nie pamiętasz hasła?

Odzyskaj swoje hasło

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, aby zresetować hasło.

Zaloguj się
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
  • Strona główna
  • Wiadomości
    • Region
    • Powiat
    • Mogilno
    • Strzelno
    • Dąbrowa
    • Jeziora Wielkie
  • Kategorie
    • Polityka
    • Art. Spons.
    • Wieści z Powiatu Mogileńskiego
    • Wieści z Mogilna
    • Na sygnale
    • Edukacja
    • Kultura i Rozrywka
    • Sport
    • Rolnictwo
    • Społeczeństwo
    • Biznes
    • Region
    • Porady i ciekawostki
    • Felieton i publicystyka
  • Ogłoszenia
  • Wydarzenia
  • Zgłoś Temat
  • Moje ogłoszenia
  • Dodaj ogłoszenie
  • Kontakt
  • Zaloguj
  • Koszyk