W czwartek, 1 maja od godziny 13 zebrani na plaży głównej w Przyjezierzu bawili się na pikniku zorganizowanym przez SLD. Na scenie można było podziwiać występy wokalne młodych uczniów lokalnych szkół, a poza nią porozmawiać z europosłem Januszem Zemke, który rozdawał długopisy i robił sobie wspólne zdjęcia ze zgromadzonymi. Na zgłodniałych czekała grochówka prosto z wojskowego kotła. (DS)


















































Po ogłoszeniu wyników przez PKW będzie wiadomo czy towarzysze z CMG wykonali swoją agitacyjną robotę.
Przez 45 lat likwidowaliśmy wolną Polskę – mordując przez pierwszą dekadę Polaków, którzy za nią walczyli, a teraz po porozumieniach lewych z tzw. lewicowymi w 1989 r. zlikwidowaliśmy polską gospodarkę i nasi dawni towarzysze mają nadzieję, że za to otrzymają sowite synekury na zachodzie.
Łajdaków na etapie historii Polski nigdy nie brakowało !
Pan Wyspiański potrałił tą historię dość dokładnie opisać : ale konia z rzędem, – dałbym więcej, że mniej niż 1 na 10 , które potrafiły by to opisać !
Na maturach chodzi nade wszystko o to, aby zabłysnąć swoimi często wątpliwymi wdziękami … O wiedzy chyba lepiej zamilczeć !
Młodzi demokradcy nie są chyba dobrą wizytówką dla PO-wców prowadzących nasz kraj do unicestwienia…
WIĘĆ LEPIEJ SCHOWAJMY GŁÓWKI W PIASEK i udawajmy , że się nic nie dzieje …
ha ha śmieszny mnie jak ludzie się podniecają na Unie Europejską a on nas dyma codziennie na pieniądzach, wszystko wychodzi nie znajomość życia i głównego nurtu tematu
Kiedys dla \\\”młodych wokalistow\\\” były słodycze i napoje po występach.Aktualnie nawet tego nie ma.Można wyciągnąć wniosek taki-przeciez oni chociaż mają piękne głosy,to nie o ten głos chodzi.Może należało o tym pomyśleć.Chociaż można ten błąd naprawić i wysłać do szkół i przedszkoli trochę słodyczy na Dzień Dziecka.WSZYSTKIE DZIECI SĄ NASZE-to cytat z piosenki dający wiele do myślenia.Liczę na sponsoring ze strony Pana Europosła,za który już dzisiaj dziękuję w imieniu dzieci.
Niektóre komuszki z CMG myślą że rzucą swoją kotwicę wyżej albo ktoś z wierchuszki rzuci linę i pociągnie w górę mam nadzieję że ludzie dokonają mądrych wyborów – zachęcam do udziału aby później nie było narzekania
co to ma być SLD w Przyju, a kto pozwolił na tą szope, pracownicy z domu Kultóry,na czyje zlecenie kto zapłacił czy Zenke to opłacił albo SLD i gdzie te faktóry, kto je widział może komisje w gminach to wyjasnią, czarno to widze.