Po wielu latach starań Szkoła Podstawowa nr 3 w Mogilnie doczeka się nowej sali gimnastycznej. Gmina Mogilno otrzymała dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej – „Sportowa Polska”. Zadanie pod nazwą „Budowa hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Mogilnie” zostanie dofinansowane kwotą 1 710 000 zł, wypłaconej w dwóch transzach. Pierwsza z nich to kwota 1 110 000 zł na 2019 rok, a druga – 600 000 zł na 2020 rok. O tym fakcie poinformowała poseł Ewa Kozanecka wraz z dyrekcją mogileńskiej „Trójki” podczas konferencji prasowej.
Dotacja pozyskana z MSiT dotyczy jedynie prac związanych z budową sali gimnastycznej. Gmina Mogilno z własnych środków finansowych będzie musiała zapłacić za budowę czterech izb lekcyjnych, które będą znajdować się na pierwszym piętrze, tuż nad salą gimnastyczną. Całkowity koszt tego przedsięwzięcia ma wynieść około 4 500 000 zł. (AS)























I znowu nowa sala w Mogilnie A Kwieciszewo? Burmistrz obiecał i co? Jak zwykle wiochy się nie liczą!!!!!!!!!
Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha tymi czterema salami co chcą zdziałać??? Ze niby nie będzie głębokiego popołudnia w szkole??? Ha ha ha ha ha ha ha ha ha.
Mam nadzieję,że w końcu będzie rozwiązany temat \”popołudniówek\”,No chyba,że znowu \”coś \”stanie na przeszkodzie…..
Czy ktoś odpowie na pytanie: co wspólnego z budową sali lub dofinansowaniem mają te osoby? NIC!! Nie będą budowały sali oraz nie brały udziału w przygotowaniu dokumentacji konkursowej. Dosłownie Matrix. To zasługa całej społeczności SP3 i grupy pracowników Gminy, którzy przygotowali i opracowali dokumentację konkursową. A ci Panowie tylko ustawili się do zdjęcia. Informacja o konkursie znajduje się na stronie Ministerstwa Sportu i jest ogólnodostępna. Żenada.
SUPER Brawo …szkoda ,że w mniejszych miejscowościach dzieciaki nie mają takiej możliwości
Hali jeszcze nie ma! Ale radny Ciesielczyk na 100 % zapewni dostawę koszulek!!!
Z czego wy ludziska się cieszycie? Że będzie sala sportowa? A raczej kolejna hala sportowa przy SP 3? A czy wy wiecie, że w budżecie na 2019 r. NIE MA zapisanej ani jednej złotówki na ten cel? Że nie jest hala ta wpisana do inwestycji? A więc co nas czeka? Ano to, że inne, zapisane inwestycje \”polegną na polu\” szeroko pojętego sportu tak lansowanego przez burmistrza. A wtedy nasunie się pytanie: to po co tak wielka hala widowiskowo-sportowa przy Grobli, skoro trójka będzie miała swoją salę gimnastyczną, to dzieciaki nie będą chodziły na Groblę! No i nie ma co się dziwić, że do Spółki Mogilno Sport z budźetu jest dokładane ok. 7 milionów złotych.
radni powiatowi w świetle fleszy ??? Od kiedy powiat jest odpowiedzialny za SP 3 ?? chyba że nowo wybrani radni nie wiedzą co za instytucja będzie ją budowała albo zostało im koszulek to przynajmniej dzieci na wf będą miały…. radny z jezior promuje rozbudowę szkoły gminnej w Mogilnie…. no to dopiero cyrk
No nareszczie bo ta sala to sie wali
ALE LIPA iżenada….
Mam pytanko — CO TO ZA PANOWIE ,czyżby oficerowie ochrony????.
Ten to ma parcie na szkło . Najpierw zabłysnął na sesji z koszulką zarzucając zdradę P.J. gdy sam wcześniej chciał ułożyć się z ZSLem = PSL a teraz już z panią od PiS. To jest dopiero artysta . Niech ta dama-poseł rozliczy się z wyborcami Strzelna z klęski wyborczej drużyny PiS, którą wspierała zachęcając na głosowanie i promując zwolannika Adolfa na burmistrza.
Burmistrz juz chyba dwa tygodnie temu informował o pozyskaniu przez GMINĘ MOGILNO dofinansowania do hali przy sp3. Piłka z Orlenu, żenujące.
Kałuża na Śląsku szedł z hasłem, że nigdy z pis , Jankowski w cmg, że nigdy z psl
Dom Dziennego Pobytu Seniora działa przy parafii MBNP. Działa prężnie i aktywnie. Młode kobiety mają dużo inicjatyw. Proboszcz zadowolony. Zapisz się i nie narzekaj.
Młoda, a dlaczego nie czytasz mojej wypowiedzi ze zrozumieniem? Ja nie podważam działań przy parafii MBNP, ale wskazuję na bezsens tworzenia kolejnego, trzeciego już domu dziennego pobytu seniora, tym razem na Świerkówcu. Bo kto to wszystko utrzyma? Skąd na to wziąć pieniądze?