Do zdarzenia doszło we wtorek, 16 lipca o godzinie 21:30 na drodze powiatowej w miejscowości Chabsko. Jak informuje asp. Tomasz Bartecki – kierujący pojazdem marki Renault Laguna 18-latek w wyniku nadmiernej prędkości na łuku drogi wpadł w poślizg, po czym uderzył w znak drogowy E2a, a następnie w drzewo. Samochodem oprócz kierowcy podróżowało jeszcze trzech mężczyzn w wieku 17, 19 i 20 lat. Najstarszy z pasażerów z podejrzeniem złamania żeber, obojczyka oraz urazu płuc został przewieziony do szpitala. Pozostali uczestnicy nie odnieśli obrażeń. Jak ustalili policjanci, kierujący posiadał prawo jazdy dopiero od miesiąca.
Na miejscu pracowały zastępy straży pożarnej, pogotowie ratunkowe oraz policja. (AS | fot. Czytelnik Wojtek)






