Do zdarzenia doszło w sobotę, 24 listopada około godziny 14:30 w jednym z budynku przy ulicy Świętego Ducha w Strzelnie. Mężczyzna wszedł na dach dwupiętrowego budynku mieszkalnego i zagroził, że z niego skoczy. Na miejsce zostały wezwane służby ratunkowe. Oprócz trzech zastępów straży pożarnej z Mogilna i Strzelna, przyjechali także strażacy z Inowrocławia, którzy przywieźli skokochron.
Na szczęście do tragedii nie doszło. Dzięki profesjonalnemu zachowaniu strażaków udało się ściągnąć desperata z dachu. Teraz wyjaśniane są przyczyny zachowania tego mężczyzny. Jak się udało nam nieoficjalnie dowiedzieć, niedoszły samobójca był pod wpływem alkoholu. (PK | fot. OSP Strzelno)














załatwić jakieś sprawy z likwidatorem GSu.
chciałem napisać coś innego, ale boję się nowych władz, nawet jeśli to byłoby żartem, teraz w Strzelnie to nie przelewki
Trzeba mu było studzienke otworzyć, zamknąć po i juz…
Moim zdaniem taki czubek za cała akcje sluzb ratunkowych powinien zaplacic ze wlasnych pieniedzy + kara z 10000zl jesli by ich nie posiadal to do odrubki kopac rowy sprzatac cokolwiek moze wtedy by zaczeli myslec…
A czemu? Ty, ja i wszyscy inni podatnicy muszą płacić za takie błazenady!
Do cyrku za clowna niech idzie.
Naogląda się taki filmów i takie efekty.
Jakby chciał skoczyć z dachu na dyńke to po prostu zrobiłby to zaraz po wejściu na dach a nie grał na czas żeby ktoś się nim zainteresował.. żenada i wstyd
Robicie sobie żarty z poważnej sytuacji! Wstydźcie się! Ludzie mają rożne problemy a pisanie ze to patologia świadczy tylko o waszej ignorancji !!!
A ja myślę , że jest potrzebny słownik ortograficzny.
Dowiedział się, że będzie musiał płacić czynsz. Ta Dam. Tsssss