Inwestycje jakie znajdują się w projekcie budżetu gminy Dąbrowa na rok 2020:
1. Termomodernizacja budynku hydroforni w m. Krzekotowo – 205 000 zł
2. Zakup pompy na hydrofornię – 20 000 zł
3. Budowa chodnika w m. Parlinek (w kierunku bloków dz. 71) – 17 511,71 zł
4. Kompleksowy remont budowy przedszkola w m. Dąbrowa – 1 325 300 zł
5. Zakup pompy przepompownie ścieków – 20 000 zł
6. Budowa lampy oświetleniowej przy drodze gminnej na zakręcie przy posesji J. Dębskiego – 12 007,72 zł
7. Dotacja celowa na zmianę sposobu ogrzewania EKOPIEC 2020 – 32 500 zł
Łącznie na inwestycje w 2020 roku wydane ma zostać 1 632 319,43 zł. Budżet ma wynosić 24 489 000 złotych, natomiast gminne wydatki wyniosą 24 259 000 zł. Nadwyżkę budżetową wynoszącą 230 000 złotych planuje przeznaczyć się na spłatę rat pożyczek. (PK)
















Brawo! Nasze przedszkole zasługuje po tylu latach na remont 🙂 oby jak najszybciej!
A gdzie ten piec ma być założony bo jakoś nic o lokalizacji niema, na plebani w Parlinie?
W Dąbrowie na inwestycje w 2020 r. zaplanowano 1,6 mln zł, a w Mogilnie tylko na remont ruiny magazynu zbożowego burmistrzunio zaplanował PIĘĆ milionów złotych. A co? Niech bida widzi, co nyndza może. Jak szaleć, to szaleć !
W Dąbrowie inwestycje są na miarę budżetu, a w Mogilnie jest science fiction, z dużą przewagą fiction…
Ci panowie dwaj w Dabrowie sa fachowcami od wszystkiego, więc nazewnictwo inwestycji nie dziwi ?
A gdzie obiecane przed laty nowe przedszkole. Tyle kasy na remont to jakaś kpina. Gmina nie ma na co pieniędzy wydawać??!!
Przedszkole wiecznie jest remontowane. A teraz kolejny za taką kasę. Gmina widać bogata. Za te wszystkie remonty i kolejny planowany lepiej nowe by postawili.
A HOTEL w Slaboszewie nie jest dalej budowany – remontowany, wedlug fachowcow dwóch.
Mam nadzieję że spalarnia śmieci w przychodni zostanie zkontrolowana i skończy się palenie różnych śmieci trujacych mieszkańców. Panie wójcie czekamy na podjecie odpowiednich krokow.
Czy ktos z uczonych moze wytlumaczyc co to za nowa inwestycja i to za taka kwote.Z drugiej strony w tej gminie sa bardzo drogie wszelkie prace ,poniewaz wykonuja je przypadkowi ceniacy sie fachowcy.Oby nie zabraklo na koncu na farby,lampy,zarowki…itp.Ktos juz to przerabial i doswiadczył.Do dzis stercza w scianach gole kable po wielkim remoncie.Remontujcie budowe przedszkola.POWODZENIA!
Normalnie jaja sobie z ludzi robia!!!w tym roku wydali 80.000 tyś zł. na projekt budowy przedszkola, a teraz kompleksowy remont starego przedszkola za 1 325 300zl. NIK powinien tu wkroczyć,nie ma żartów!!!za rok będzie gruntowny za dwa razy tyle…A biedę z daleka widac
Witom.A kiedy bedzie zrobiona droga na Plebanie w Parlinie? Ile to moze wojt tluc auto po takich wertepach? Kuria wycenila plebanie na 110 tys.Kto to kupi za taka kase?Wszyscy tylko robia rodzinie zamieszkujacej plebanie pod gorke.Wstyd rodacy!
Do oj tak, zapomniałeś o inwestycjach na drogach, buduje sie chodniki jak u nas w Sedowie kawałek i leży już inwestycja dwa lata i nic, ktos z UG powie fundusz solecki, Panie Barczykowski nie zganiaj Pan juz wszystko na mieszkanców, bo nasze drogi gminne są super wyrównane przez super sprawna równarkę. Mieszkańcy się pytaja Pana gdzie ona jest, ile pieniędzy kosztowała i ile juz od samego poczatku kosztuja jej remonty no i korzystanie ze sprzętu jaki posiada Urząd, bo chyba tutaj cos nie gra drodzy zarządzający, korzystanie ze sprzętu, samochodów powinien tutaj sprawdzić i rozliczyć NIK.
Propo kopciuchów, proponuję również przyjrzeć się ulicy słonecznej. To co się dzieję to jakaś katastrofa. Jeden lepszy od drugiego, czym wy ludzie palicie? Dajcie oddychać.
Trzy lata temu prosilismy o lampę na Pałuckiej 9 . Pan Wójt w bardzo głupi sposob nas potraktował. Jak tylko wrócę do Polski udestepnie pismo w którym Pan Wójt się podpisuje ,najlepsze że nie ma zielonego pojęcia co podpisuje.. takie ASY pracują u nas w gminie … Żałosne