W programie pikniku znalazły się stoiska z atrakcjami, konkurs profilaktyczny z nagrodami, warsztaty profilaktyczne, kurs samoobrony, pokaz pierwszej pomocy, warsztaty z żywieniowcem, animacje i dmuchańce oraz słodki poczęstunek.
Organizatorem wydarzenia byli: Stowarzyszenie Pozarządowe Mogilno, Koło Gospodyń Wiejskich „Iskierki”. Działanie było dofinansowane z Gminnego Programu Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, realizowane w ramach projektu „Objazdowe Pozarządowe”.
Piknik był pierwszym z cyklu 4 wydarzeń. Kolejne odbędą się w lipcu i sierpniu w Dzierzążnie, Gozdawie i Mogilnie. (AS)






























































































































brawo Dąbrówka, mogileńskie dyrektory uczcie się !!!
ale po co, macie pewne stołki, po co się wychylać, wybory blisko !!!
do abc, ależ wam żal du..ę ściska, zazdrość zżera, i tylko obrażanie wam zostało
Dąbrówka – wszystko kręci się wokół sklepu. I lepiej żeby się komus nie powiodło bardziej, bo poplemie PGRu w myślach i rzeczywistosci otwierają nóż w kieszeni
No bez rond. Korków i idiotów włączająch lewy przy wjezdzie a bez prawego przy zjezdzie. To już powód do dumy. Baseny i reszta zbyteczne. Jak z wioski jechać do tak rozwiniętego miasta.