Portal CMG24.pl - Mogilno, Dąbrowa, Strzelno i Jeziora Wielkie - informacje, aktualności, wiadomości, radio Mogilno, dziennik, ogłoszenia
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
  • Zaloguj
sobota, 13 czerwca, 2026
19 °c
Mogilno
  • Strona Główna
  • Wiadomości
    • Region
    • Powiat
    • Mogilno
    • Strzelno
    • Dąbrowa
    • Jeziora Wielkie
  • Kategorie
    • Polityka
    • Art. Spons.
    • Wieści z Powiatu Mogileńskiego
    • Wieści z Mogilna
    • Na sygnale
    • Edukacja
    • Kultura i Rozrywka
    • Sport
    • Rolnictwo
    • Społeczeństwo
    • Biznes
    • Region
    • Porady i ciekawostki
    • Felieton i publicystyka
  • Ogłoszenia
  • Wydarzenia
Dodaj ogłoszenie
Zgłoś temat
  • Strona Główna
  • Wiadomości
    • Region
    • Powiat
    • Mogilno
    • Strzelno
    • Dąbrowa
    • Jeziora Wielkie
  • Kategorie
    • Polityka
    • Art. Spons.
    • Wieści z Powiatu Mogileńskiego
    • Wieści z Mogilna
    • Na sygnale
    • Edukacja
    • Kultura i Rozrywka
    • Sport
    • Rolnictwo
    • Społeczeństwo
    • Biznes
    • Region
    • Porady i ciekawostki
    • Felieton i publicystyka
  • Ogłoszenia
  • Wydarzenia
Portal CMG24.pl - Mogilno, Dąbrowa, Strzelno i Jeziora Wielkie - informacje, aktualności, wiadomości, radio Mogilno, dziennik, ogłoszenia
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
Strona Główna Kategorie Na sygnale

Dachowanie BMW w Czerniaku

Redakcja przez Redakcja
01.01.2019
w Na sygnale, Wypadki
0
A A
44
fot. OSP Strzelno
Dachowanie BMW w Czerniaku
Dachowanie BMW w Czerniaku
Dachowanie BMW w Czerniaku
Dachowanie BMW w Czerniaku
Dachowanie BMW w Czerniaku
Dachowanie BMW w Czerniaku
Dachowanie BMW w Czerniaku
Dachowanie BMW w Czerniaku
Dachowanie BMW w Czerniaku
0
UDOSTĘPNIENIA
1
WYŚWIETLENIA
UdostępnijUdostępnijWhatsapp

Do zdarzenia doszło we wtorek, 1 stycznia na drodze krajowej nr 15 w miejscowości Czerniak. Z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn kierujący pojazdem marki BMW wpadł w poślizg i dachował na prostym odcinku drogi. W wyniku zdarzenia dwie osoby podróżujące pojazdem doznały obrażeń. Najciężej ranny został 16-letni pasażer, który w momencie wypadku wypadł z samochodu. Do szpitala w Bydgoszczy musiał go przetransportować śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. W akcji uczestniczyły także cztery zastępy straży pożarnej policja oraz pogotowie ratunkowe.

Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci. (PK | fot. OSP Strzelno)

AKTUALIZACJA!

02.01.2019 r.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Mogilnie – policjanci będący na miejscu ustalili, że 25-letni kierujący pojazdem marki BMW na prostym odcinku jezdni z niewyjaśnionej przyczyny zjechał na pobocze i doprowadził do dachowania. W zdarzeniu najbardziej ucierpiał 16-letni pasażer, który doznał rozległych wielonarządowych obrażeń ciała. Młody mężczyzna w ciężkim stanie został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Bydgoszczy. Funkcjonariusze z uwagi na podejrzenie kierowania pod wpływem alkoholu sprawdzili stan trzeźwości 25-latka. Okazało się, że ma on 1,6 promila alkoholu w organizmie. Pijany kierowca po badaniu lekarskim został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia i wyjaśnienia. Teraz za spowodowanie wypadku i jazdę w stanie nietrzeźwości 25-letniemu mieszkańcowi powiatu inowrocławskiego grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

UdostępnijTweetWyślij
Redakcja

Redakcja

Powiązany Artykuły

Zatrzymano dwóch poszukiwanych
Na sygnale

Zatrzymano dwóch poszukiwanych

11.06.2026
Narkotyki z działkowego baraku
Na sygnale

Narkotyki z działkowego baraku

10.06.2026
Samochód stoczył się na ulicę
Na sygnale

Samochód stoczył się na ulicę

09.06.2026
Na sygnale

Uwaga na fałszywego pracownika banku!

07.06.2026
Śmiertelne potrącenie rowerzystki
Na sygnale

Śmiertelne potrącenie rowerzystki

06.06.2026
Kierowca Hondy jechał za szybko
Na sygnale

Kierowca Hondy jechał za szybko

03.06.2026
Pokaż więcej
Następny Artykuł

Promowali książki o powstaniu

Uczcili 100-lecie przy pomniku

Komentarze 44

  1. wojtek says:
    7 lat temu

    Bmw

    Odpowiedz
  2. Kibic RK says:
    7 lat temu

    No i na samochód jakoś tam się pieniążki wykombinowalo,ale na opony zimowe już zabrakło. I tak pajace narażają życie innych kierowców. Całe szczęście że nic nie jechało z przeciwka.

    Odpowiedz
  3. Slisko says:
    7 lat temu

    Kibic jestes glupszy od kamienia. Jezdziles chyba tylko rowerem. Nie masz pojecia jaka krzywde moga ci wyrzadzic zimowki na deszczu. Brak slow. Sami znawcy.

    Odpowiedz
  4. obywatel says:
    7 lat temu

    Opona zimowa lepiej zachowuje sie w niższych temperaturach (nie tylko poniżej zera ale też w takich jak obecnie) niż opona letnia. Wynika to z innej mieszanki gumy przy produkcji zimowej. Żadna jednak najlepsza opona nie zastąpi używania mózgu a pasy też trzeba zapinać.

    Odpowiedz
  5. gosc says:
    7 lat temu

    jak wy będziecie mieli wypadek to te rady zachowajcie dla siebie pierdusy a ludziom dajcie spokój bo wy nie odpowiecie i nie wy jesteście leczeni.

    Odpowiedz
  6. bmw says:
    7 lat temu

    zdjęcie nr 1 powala bmw a alkohol z najtańszej półki

    Odpowiedz
  7. nul says:
    7 lat temu

    wiesniactwo z bumy az z adidasków powyskakiwało widac na fotce tak sie przejechali

    Odpowiedz
  8. qmaty says:
    7 lat temu

    a mogłem zrobić jednak zakład o jakiej marce napiszą pierwszy artykuł heh .nie zwalać winy na opony zimowe w deszczu jak tam jakiś filozof napisał tylko myślenie i rozwaga za kółkiem się liczy ,a wtedy na samych felgach można by i jechać 🙂

    Odpowiedz
  9. Slisko says:
    7 lat temu

    Sraty pierdaty i sie wyrwal qmaty. Najpierw czytaj ze zrozumieniem.

    Odpowiedz
  10. Bmw says:
    7 lat temu

    Dla was wszyscy kretyni.. Nie wiecie jak było więc się nie wypowiadajcie bo mnie jasna cho*era szczela jak widzę te komentarze z du*y wzięte.. Nie wpieprzajcie się w życie innych tylko zajmijcie się swoimi du*ami… Gdybyście wiedzieli jak to było dokładnie i jakie teraz ponoszą konsekwencje i jak cierpią może wtedy byście zrozumieli a nie oceniali tylko innych zajmijcie się wkoncu swoimi du*ami! Dziękuję tyle w temacie

    Odpowiedz
  11. Xx says:
    7 lat temu

    Te komentarze na temat BMW to pewnie piszą ci co jeżdżą francuzami.zal mi was.

    Odpowiedz
  12. Xxx says:
    7 lat temu

    A janusze ktore jezdza łoplami i innymi szajsami juz komentuja ze to bmw i bmw i bmw i bmw,palanty!!!

    Odpowiedz
  13. Zigzag says:
    7 lat temu

    Moc ich przerosła

    Odpowiedz
  14. Sport says:
    7 lat temu

    Bolid Małego Wieśniaka ha ha. A do Audi się nie porównuj buraku

    Odpowiedz
  15. normalny says:
    7 lat temu

    kolejny idiota sam wyeliminowany z
    drogi.dobry początek nowego roku.

    Odpowiedz
  16. Bmw says:
    7 lat temu

    Kierowca był z Inowrocławia i był zawodowym kierowcą i jeździł również na tirach, więc nie gadajcie, że nie umiał jeździc!!!

    Odpowiedz
  17. Www says:
    7 lat temu

    Serio?? Który zawodowy kierowca siada za kierownice pod wpływem alkoholu??? I jeździ z taka prędkością w taką pogode wypity.

    Odpowiedz
  18. KK says:
    7 lat temu

    O tym, czy ktoś umie jeździć wiadomo po tym, czy wypierd*la się do rowu na prostej drodze… !!! Buahahahaha. Wywaliło go z auta – gdzie miał pasy? Przeszkadzały w sięganiu flaszki z podłogi??

    Odpowiedz
  19. Dre says:
    7 lat temu

    Ooooo.. Szok nawet poduchy mial sprawne jak na skladaka! Szok

    Odpowiedz
  20. Pan says:
    7 lat temu

    Pan z BMW a krupnik pije pijany był w trzy dupy sami sobie wyrobił markę buraki jedne

    Odpowiedz
  21. Patryk says:
    7 lat temu

    Zawodowy kierowca? Mój brat jechał jako pasażer i z tego co mi powiedzial to kierowca bmw był pod wpływem alkoholu i narkotyków cudem mój brat przeżył więc mi nie pierd*l że zawodowy kierowca jak w mózgu ma siano na prostej drodze żeby spowodować wypadek? Niemożliwe ale wielki zawodowy kierowca się popisał

    Odpowiedz
  22. Balet z karolem says:
    7 lat temu

    Dobrze Karol ty to jesteś model. Pozdro

    Odpowiedz
  23. .. says:
    7 lat temu

    Odpowiadam na komentarz. Był zawodowym kierowca i umie jeździć? Dzieciak bez mózgu prędkość, przy 90 by takiego czegoś nie było. Alkohol jak by nie pił było by pewnie tego nie było. Pił cała noc pewnie w sylwestra potem wsiadł i popisał się koledze jakie ma super bmw.

    Odpowiedz
  24. Ona says:
    7 lat temu

    Czy ten 16-latek i kierowca przeżyli?

    Odpowiedz
  25. Aix says:
    7 lat temu

    Zawodowy kierowca?! Umiał jeździć?! Zawodowy kierowca nie wsiada po alkoholu i pod wpływem narkotyków za kółko!!! Do tego zabierając ze sobą nieletnia osobę! Czy taką osobę można nazwać kierowca?! Oby odpowiedział za to srogo! Sprawiedliwość w końcu go dosięgnie, bo to nie pierwszy występek tego pana.

    Odpowiedz
  26. Xxx says:
    7 lat temu

    Naćpany,pijany prowadził na letnich oponach! Dorosły człowiek! Brak rozumu! Stworzył zagrożenia dla siebie i innych. Jadąc w takim stanie taką prędkością! Przez niego i jego brak mózgu młody chłopak walczy o życie. Oby poszedł siedziec

    Odpowiedz
  27. Zycie says:
    7 lat temu

    Kierowca przeżył, ten młody chłopak walczy o życie w szpitalu. Kierowca pod wpływem. Nie pierwszy raz już nadstawiał tym razem znajomości nie pomogą i Karolek w końcu będzie miał sporo czasu na przemyslenia

    Odpowiedz
  28. Www says:
    7 lat temu

    Jeśli nie wiecie jak było to nie wypowiadajcie się proszę. Kierowca był pijany i mam nadzieje że za to odpowie. Zawodowym kierowcą nie da się go nazwać skoro wsiada po pijaku do auta z nieletnim i robi popisy taka prędkościa powodując wypadek w którym ucierpiał młody chłopak a on wyszedł z tego cało. Mam nadzieje że dostanie nie tylko wyrok ale będzie płacił również odszkodowanie młodemu chłopakowi który spędzi sporo czasu w szpitalu i będzie musiał być rehabilitowany.

    Odpowiedz
  29. Bmw says:
    7 lat temu

    Nie bronię nikogo, chłopak pojechał z Karolem bo nie był wstanie wyczuć, że spotka go takie zagrożenie i ludzie nie piszcie takich rzeczy tutaj, że walczy o życie bo to jest wyłącznie sprawa rodziny co dzieje się z tym młodym chłopakiem. Myślicie, że co kur*a, że rodzinie czyta się to miło kiedy siedzą przy nim w szpitalu? Nie! Więc się kur*a jasna zajmijcie swoimi dupami. Bo to już jest szczyt Debilizmu. Karol jest w areszcie i odpowie za to co zrobił a wy nie macie prawa go krytykowac on też tego żałuję gdyby wiedział, że tak się stanie to by napewno nie pojechał ale kto mógł to przewidzieć? Nikt tak naprawde! Poniesie konsekwencje swojego sachowania już ponosi też tym, że rodzina o przyjaciele się od niego odwrócili i został sam. Lecz będzie ponosil jeszcze większe nie mówię, że nie bo zasłużył na to. Więc teraz przestańcie to wszystko komentować i lepiej życzcie dużo zdrowia Młodemu chłopakowi bo to mu się od was tylko należy a nie zbędne komentarze komentarze typu\”walczy o życie\”, \”Tak zapier*alali, że ich z butów wyjeb*ało\”. To jest żałosne poprostu. Chłopak dojdzie do siebie wejdzie w te głupie komentarze zobaczyć i jeszcze się załamie więc odpusccie sobie idioci którzy są tak przemądrzali, że wszystko wiedzą najlepiej. Dziękuję bardzo to chyba na tyle. Trzymaj się młody 🙂

    Odpowiedz
  30. Xdxd says:
    7 lat temu

    Jak chciało mu sie chlać to mógł jechac sam po wódke a nie wyciągać chłopaka z łóżka nad ranem żeby z nim jechał. Pojechał kupił to mógł wracać spowrotem do domu a nie jechal sie jeszcze przejechać i popisywać autem i prędkością na prostej drodze. I on żałuje? Niech żałuje ma czego!! I mógł myśleć wcześniej.

    Odpowiedz
  31. Bmw says:
    7 lat temu

    Karol ma 24 lata a nie 25 🙂 zacznijmy od tego 🙂

    Odpowiedz
  32. Rodzina says:
    7 lat temu

    Haha. Jestem z rodziny tego młodego chłopaka iśmiać mi się chce jak czytam wasze komentarze. Jeśli nie wiecie jak było to sie nie wypowiadajcie bo wasze wypowiedzi są nie tylko żałosne ale i śmieszne. Życze wam tylko żeby zaden z was nie miał takiej sytuacji i nie przeżył tego co przeżył 16 latek.

    Odpowiedz
  33. J says:
    7 lat temu

    Karol że jego budzili żeby jechał jego wina ze ma ciezka nogę jego wina. Ze jego pasażer ma ciężkie obrażenia jego wina. Karol już nie raz jeździł pod wpływem i mu się udawało. Lecz teraz ma problem i dajcie mu spokój

    Odpowiedz
  34. kuba says:
    7 lat temu

    Napisane zostało, że młodszemu kazali jechać z moczymordą, teraz odpowiednie organa powinny ustalić, kto go budził i kazał jechać oraz dlaczego to zrobił. Jednak dalej stoję przy stanowisku, że pasy winien zapiąć, wtedy zapewne skończyłoby się zapewne tylko na lekkich otarciach. Przepraszam za szczerość – niejako sam sobie winien. O konieczności zapinania pasów bezpieczeństwa wiedzą przecież nawet przedszkolaki. Można na mnie ordynarnie i chamsko bluzgać, ale faktów to nie zmieni a ja teraz wiem, że mam do czynienia nie z merytorycznym adwersarzem a tylko z …… (wiadomo z kim).

    Odpowiedz
  35. do <.... says:
    7 lat temu

    Ten młodszy jakkiś niedorobiony, że \”musiał\” z nim jechać bo tamtem był jego opiekunem bo czegoś nie łapię, to gdzie rodzice/opiekunowie nastolatka że nie zareagowali na to że wsiada do auta z obcym, najeba**ym?
    Czego się nie mógł spodziewać? Wypadku? no jechał najeba**y czyli jest potencjanym mordercą

    Odpowiedz
  36. obywatel says:
    7 lat temu

    Każdy ma rozum go powinien używać . Czy tego młodego wsadzili do beemki z pijakiem siłą czy nie kazali mu zapinać pasów. O co ten hałas \”kulturalnego\” obrońcy pijaczka? Jak bylo każdy myślący wie: alkohol + prędkość + brak pasów i nad czym tu dumać. I pomyśleć że taki człowiek prowadził kilkunastotonowe ciężarówki. Teraz już jednego potencjalnego mordercy na drodze mniej. Prawko odebrane a może jeszcze kraty. I dobrze w pełni zasłużył. Na tym polega pełnoletność, dorosłość że trzeba brać odpowiedzialność za swoje decyzje i czyny. Dorosłość nie polega tylko na kupowaniu w sklepie alkoholu bez dowodu osobistego.

    Odpowiedz
  37. BMW INO says:
    7 lat temu

    Wielki kierowca zawodowy.. haha
    Taki z niego kierowca jak ze mnie ksiądz…
    C+E o niczym jeszcze nie świadczy…
    Prosta droga weryfikuje najwięcej 😂
    Ciekawe czy w dużym tez tak krupnik pod nogami się kulał 😂😂
    No to nie ma ani Karolka ani autka ani prawka ani kaski ani ćpanka 😂
    Mam nadzieje ze nie prędko będzie jeździł rowerem a o ciężarówkach nie wspomnę nawet… 😂😂😎
    Taki byłeś cwaniaczek pewniaczek aż karma Dopadła na prostej :)))
    Zdrowia dla poszkodowanego

    Odpowiedz
  38. BMW INO says:
    7 lat temu

    Wielki kierowca zawodowy.. haha
    Taki z niego kierowca jak ze mnie ksiądz…
    C+E o niczym jeszcze nie świadczy…
    Prosta droga weryfikuje najwięcej
    Ciekawe czy w dużym tez tak krupnik pod nogami się kulał
    No to nie ma ani Karolka ani autka ani prawka ani kaski ani ćpanka
    Mam nadzieje ze nie prędko będzie jeździł rowerem a o ciężarówkach nie wspomnę nawet…
    Taki byłeś cwaniaczek pewniaczek aż karma Dopadła na prostej :)))
    Zdrowia dla poszkodowanego

    Odpowiedz
  39. Bmw says:
    7 lat temu

    Co cię interesuje skąd on był? Z okolic Strzelna i zajmij się swoją du*ą 🙂

    Odpowiedz
  40. Matka says:
    7 lat temu

    Do BMW…Właśnie,że mamy jak największe prawo go krytykować. Po alkoholu nie wsiada się za kierownicę.Jeśli nie jesteś w stanie tego pojąć,to jestes tak samo głupi,jak twoj kolega karol. Nie życzę sobie,by tacy potencjalni mordercy,zagrażający życiu mojemu,lub moich dzieci poruszali się jako kierowcy po drogach. Nie interesuje mnie również,co myśli teraz rodzina 16 latka,który w tym wieku jest w stanie logicznie myśleć i pewnie doskonale wiedział,że kolega jest pijany. I jeden i drugi to półmózgi-jeden bo jezdzi po pijaku,a drugi ponieważ pozwala jechać pijakowi,a dodatkowo wsiada z nim do auta. TU NIE MA KOGO BRONIĆ!

    Odpowiedz
  41. Mogilnianin says:
    7 lat temu

    Co to za zawodowy kierowca który raz, że jezdzi po pijaku, a dwa wpada do rowu na prostym odcinku drogi…. Koleś powinen reszte życia spędzic w pierdlu, a nie narażac obcych ludzi na utrate życia… Debil i tyle, szkoda tylko że chodzi taki po ziemi a nie poszedł 2 metry w glebe…. Debil pierdo*****

    Odpowiedz

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook TikTok
Portal CMG24.pl - Mogilno, Dąbrowa, Strzelno i Jeziora Wielkie - informacje, aktualności, wiadomości, radio Mogilno, dziennik, ogłoszenia

Najszybsze źródło informacji w powiecie. Mogilno, Strzelno, Dąbrowa, Jeziora Wielkie.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Posiadasz ważne informacje? ZGŁOŚ TEMAT »

Przydatne linki

  • Kontakt
  • Reklama
  • O portalu
  • Patronat medialny i współpraca
  • Regulamin
  • Polityka prywatności
  • Procedura reklamacyjna
  • Regulamin płatności on-line

Ostatnie komentarze

  • Polaczenie. - Dom Kultury z dodatkowymi pomieszczeniami
  • alek - Dom Kultury z dodatkowymi pomieszczeniami
  • Justi - Nowoczesny plac zabaw i teren zielony
  • mieszkaniec - Zmiany w ZAZ Strzelno
  • Ocena - Burmistrz wypowiedział umowę o pracę dyrektor MGOPS
  • Gaj - Kierowca Hondy jechał za szybko
  • obserwator - Kierowca Hondy jechał za szybko
  • Wanna - Zmiany w ZAZ Strzelno
  • Mieszczanin - Zmiany w ZAZ Strzelno
  • Piotrus - Burmistrz wypowiedział umowę o pracę dyrektor MGOPS

© 2025 CMG24 - Mogilno, Strzelno, Dąbrowa i Jeziora Wielkie
Projekt i wykonanie
Strony Internetowe

Witamy z powrotem!

Zaloguj się na swoje konto poniżej

Nie pamiętasz hasła?

Odzyskaj swoje hasło

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, aby zresetować hasło.

Zaloguj się
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
  • Strona główna
  • Wiadomości
    • Region
    • Powiat
    • Mogilno
    • Strzelno
    • Dąbrowa
    • Jeziora Wielkie
  • Kategorie
    • Polityka
    • Art. Spons.
    • Wieści z Powiatu Mogileńskiego
    • Wieści z Mogilna
    • Na sygnale
    • Edukacja
    • Kultura i Rozrywka
    • Sport
    • Rolnictwo
    • Społeczeństwo
    • Biznes
    • Region
    • Porady i ciekawostki
    • Felieton i publicystyka
  • Ogłoszenia
  • Wydarzenia
  • Zgłoś Temat
  • Moje ogłoszenia
  • Dodaj ogłoszenie
  • Kontakt
  • Zaloguj
  • Koszyk