Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 16 grudnia po godzinie 8:00. Przybyłe na miejsce służby ratunkowe zastały samochód osobowy w leśnych zaroślach po dachowaniu. Pojazdem podróżowała jedna osoba, która nie doznała poważnych obrażeń.
Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci. (AS | fot. OSP Gębice)
















Z czego wynika wysyłanie 3 zastępów do 1 starego auta??
Przecież ktoś kto przyjmuje zgłoszenie doskonale wie, ze chodzi o 1 auto..
To tylko nabijanie statystyk, żeby się nie okazało, ze te cale OSP są tak potrzebne jak wypożyczalnia nart na Saharze..
A tak się przejadą i statystyka do nieba..
Nie cwaniakuj.
Może ktoś wreszcie dostrzeże, ze cos tu nie gra.. Gdyby były to 3 samochody to by trza może z wielkopolski posiłki wzywać.. Chociaż nie…to się nie opłaca…
Ojojoj co za niezdara,zamiast jechać spokojnie to sobie pędził no i dachował co za szybki gościu takie ma parcie na cmentarz.
by trza, by trza, by cza, bycza
Zdzicha w kaftan i do Gniezna,to jest cymbał głuchy.
Urzekła mnie twoja historia…podziel się z nami opowiastkami ze swojego pobytu.
Do Ciebie kolego wysłałbym kolesi że dali Tobie wp…ol . Jeżeli na czymś nie nie znasz to kulturalnie zamknij swoją jadaczkę . Jako katolik i chrześcijanin życzę Ci żebyś skamlał o przyjazd ratowników .
zdzichu dla ciebie PAN JUZEK