Portal CMG24.pl - Mogilno, Dąbrowa, Strzelno i Jeziora Wielkie - informacje, aktualności, wiadomości, radio Mogilno, dziennik, ogłoszenia
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
  • Zaloguj
sobota, 13 czerwca, 2026
19 °c
Mogilno
  • Strona Główna
  • Wiadomości
    • Region
    • Powiat
    • Mogilno
    • Strzelno
    • Dąbrowa
    • Jeziora Wielkie
  • Kategorie
    • Polityka
    • Art. Spons.
    • Wieści z Powiatu Mogileńskiego
    • Wieści z Mogilna
    • Na sygnale
    • Edukacja
    • Kultura i Rozrywka
    • Sport
    • Rolnictwo
    • Społeczeństwo
    • Biznes
    • Region
    • Porady i ciekawostki
    • Felieton i publicystyka
  • Ogłoszenia
  • Wydarzenia
Dodaj ogłoszenie
Zgłoś temat
  • Strona Główna
  • Wiadomości
    • Region
    • Powiat
    • Mogilno
    • Strzelno
    • Dąbrowa
    • Jeziora Wielkie
  • Kategorie
    • Polityka
    • Art. Spons.
    • Wieści z Powiatu Mogileńskiego
    • Wieści z Mogilna
    • Na sygnale
    • Edukacja
    • Kultura i Rozrywka
    • Sport
    • Rolnictwo
    • Społeczeństwo
    • Biznes
    • Region
    • Porady i ciekawostki
    • Felieton i publicystyka
  • Ogłoszenia
  • Wydarzenia
Portal CMG24.pl - Mogilno, Dąbrowa, Strzelno i Jeziora Wielkie - informacje, aktualności, wiadomości, radio Mogilno, dziennik, ogłoszenia
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
Strona Główna Kategorie Społeczeństwo

Demonstracja ulicami Mogilna [TV]

Redakcja przez Redakcja
25.10.2020
w Społeczeństwo
0
A A
131
fot. PK
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
Demonstracja ulicami Mogilna [TV]
0
UDOSTĘPNIENIA
0
WYŚWIETLENIA
UdostępnijUdostępnijWhatsapp

W niedzielę, 25 października ulicami miasta przeszło kilkaset osób w związku z zaostrzeniem przepisów aborcyjnych. W miniony czwartek Trybunał Konstytucyjny orzekł, że dopuszczalność aborcji w przypadkach ciężkiej choroby płodu albo jego ciężkiego upośledzenia jest niezgodna z konstytucją.

Mieszkańcy spotkali się na Placu Wolności w okolicach biura poselskiego. Tam zapalono znicze i powieszono symboliczne kartki z napisami. Warto zauważyć, że akcja ze zniczami została już zapoczątkowana w piątkowy wieczór.

Uczestnicy strajku wykrzykiwali swoje niezadowolenie względem partii rządzącej w kraju. Nieśli także ze sobą transparenty. Podobna akcja odbyła się również w Strzelnie. Obie akcje zabezpieczała policja. (AS | PK)

UdostępnijTweetWyślij
Redakcja

Redakcja

Powiązany Artykuły

Dom Kultury z dodatkowymi pomieszczeniami
Kultura i Rozrywka

Dom Kultury z dodatkowymi pomieszczeniami

10.06.2026
Nowoczesny plac zabaw i teren zielony
Edukacja

Nowoczesny plac zabaw i teren zielony

08.06.2026
Co kryje dokumentacja MKS Sokół Mogilno?
Mogilno

Co kryje dokumentacja MKS Sokół Mogilno?

03.06.2026
Zmiany w ZAZ Strzelno
Polityka

Zmiany w ZAZ Strzelno

03.06.2026
Burmistrz wypowiedział umowę o pracę dyrektor MGOPS
Mogilno

Burmistrz wypowiedział umowę o pracę dyrektor MGOPS

02.06.2026
Wybudują biogazownię pod Mogilnem?
Mogilno

Wybudują biogazownię pod Mogilnem?

01.06.2026
Pokaż więcej
Następny Artykuł

Wspólna konferencja w parku

Nowy wóz z podnośnikiem

Komentarze 131

  1. Obywatel says:
    6 lat temu

    Jutro komendant że Strzelna i z Mogilna powinni zostać wezwani do swojego szefa w Bydgoszczy. W myśl rozporządzenia rady ministrów z dnia 9.10.2020 obowiązuje zakaz zgromadzeń. A oni zabezpieczali. Taka jest właśnie bohaterska policja z cmg. A zwłaszcza w Strzelnie typowy 13posterunek.

    Odpowiedz
  2. Mogilnianin says:
    6 lat temu

    Więcej było gości, niż mogilnian

    Odpowiedz
  3. Ja says:
    6 lat temu

    Powiem tak. Idea słuszna, ale połowa tych ludzi nawet nie wiem po co tam przyszła….. Jest zamieszanie jest zabawa….

    Odpowiedz
  4. Strzelno says:
    6 lat temu

    Chołota z Mogilna pały i rozgonić

    Odpowiedz
  5. gładka says:
    6 lat temu

    kiedy rabowanie sklepów?

    Odpowiedz
  6. Julian says:
    6 lat temu

    A dlaczego po zachodzie słońca, czyżby coś chcieliście ukryć, a może siebie? Zabrakło odwagi? Bo my wierni w świątyni, akurat wyznawaliśmy naszą wiarę, przy Waszym akompaniamencie.
    Pokój Wam!

    Odpowiedz
  7. Mieszkanka says:
    6 lat temu

    Imponująca fotorelacja. Wszystko ładnie wyszło tylko kłócą się co niektórych przekonania bo rano do kościoła A popołudniu na protest 😉 Ale może szukają swojej drogi;) Tak trzymać

    Odpowiedz
  8. Ja says:
    6 lat temu

    Tak obowiązuje zakaz zgromadzeń. Jednak nie dotyczy on zgromadzeń spontanicznych – to opinia i RPO i prawników. Proszę przestać straszyć – co lepiej żeby nikt nie wychodził i wszyscy popierali linie matki partii?!

    Odpowiedz
  9. Kl says:
    6 lat temu

    … Nie wstyd Ci??

    Odpowiedz
  10. Ola says:
    6 lat temu

    A to PiS napisał konstytucję? Pierwsze słyszę coś mnie ominęło z historii Polski;)
    Niektórzy nawet nie wiedzą za czym tam idą A czytanie nie jest ich mocną stroną. Co to jest TK to też muszą sprawdzić w Google;)
    Ale każdy ma prawo do własnej opinii

    Odpowiedz
  11. Marian says:
    6 lat temu

    A spotykajcie się i zarażajcie się wzajemnie. Ciekawe czy opinia prawników o lewackiego RPO wam wtedy pomoże. Na miejscu policji w ogóle bym nie reagował.Ich inteligencja jest tak ograniczona, że potrafią tylko wykrzykiwał wulgaryzmy. To jest ta elita? Gorzej się zachowujecie niż menele! Nie szata zdobi człowieka.

    Odpowiedz
  12. Xxx says:
    6 lat temu

    Słuszna sprawa, popieram. Ale wstyd trochę żeby moja nieletnia córka miała skandowac je..ć PiS

    Odpowiedz
  13. Polak says:
    6 lat temu

    Nie można zorganizować protestu w kulturalny sposób tylko wypowiadać wulgaryzmy? Większość osób to młodzież na utrzymaniu rodziców, która nie zna życia. Obyście tylko swoich dziadków nie pozarażali.

    Odpowiedz
  14. Ktoś says:
    6 lat temu

    Jak się nazywa publiczne nawoływanie do rozsądku, który ma pomóc w walce z COVID przy jednoczesnym popieraniu protestu w trakcie którego bardzo dużo osób gromadzi się w bardzo dużym skupisko.
    To jest pytanie do pewnego Pana, który dużo może w mieście?

    Odpowiedz
  15. Zza okna says:
    6 lat temu

    Były dyrektor LO łamie zakaz zgromadzeń?Zgroza i wstyd panie…..

    Odpowiedz
  16. ? says:
    6 lat temu

    Brak jakiegokolwiek poziomu. Wstyd wstyd wstyd. Jeżeli wulgaryzmy mają być bronią kobiet, matek to ja dziękuję
    Jaka ta młodzież ma być

    Odpowiedz
  17. Phosphoros says:
    6 lat temu

    Taa, zakaz zgromadzeń, restauracje i siłownie zamknięte ale kościoły, do których chodzą głównie ludzie starsi, czyli idealny target dla cov2 już nie. Dlaczego wam protesty przeszkadzają bo będą się zarażać a otwarte kościoły już nie? Z logiką trochę nie halo?
    Nie byłoby „ataków” na kościoły gdyby kościół nie wcinał się w politykę i życie ludzi, którzy sobie tego nie życzą. Kościół sam sobie na to „zapracował” (Jędraszewski, Rydzyk itp.).

    Odpowiedz
  18. Move says:
    6 lat temu

    Dzisiaj pierwszy raz uwierzyłam od dawna w Mogilno , w ludzi którzy tutaj mieszkają … brawo mieszkańcy ! Idea słuszna , niestety niczego to nie zmieni a nasz ,wspaniały , rząd niebawem powie , byliśmy przygotowani na druga fale koronawirusa ale przez te protesty w cały kraju wymknęło się to spod kontroli , . Wiedzieli kiedy jaka uchwale wprowadzić aby moc znaleźć winnych w społeczeństwie . Tematu wirusa nie ma co kwestionować – jest i każdy powinien sobie z tego zdawać sprawę . Izolujmy osoby starsze, schorowane , my zdrowi powinnismy pracować , bawić się działać . Wstyd mi natomiast za komentarze które są tu dodawane . Mam nadzieje ze przeciwnicy protestów nigdy nie zostaną postawieni w takiej sytuacji ze będzie trzeba urodzić dziecko skazane na bolesna smierć chwile po porodzie … Mogilno jesteście wielcy !

    Odpowiedz
  19. Internauta says:
    6 lat temu

    Zdjęcie 84. Pani policjantka pokazuje jak nie powinno się nosić maseczki. Jest dowód w postaci zdjęcia. To co pani władzo? 500zł?

    Odpowiedz
  20. :) says:
    6 lat temu

    Kochani, jak chcecie protestować bez wulgaryzmów? „Prosimy, cofnijcie ustawę”? Przykro mi, że uszy Wam więdną, ale niekiedy cel uświęca środki. Trzeba było nie przepychać tak absurdalnego „prawa”, wtedy mielibyście wymarzony spokój.

    Odpowiedz
  21. Palikot says:
    6 lat temu

    Ciekawe czy połowa demonstrantów było na ostatnich wyborach parlamentarnych.chcieliscie 500 to teraz trzeba rodzić.a na demonstracje to do Warszawy,bo tutaj to niewiem do kogo były te krzyki.i dejta spokój policjantom oni romansami są zajęci.ram pam pam.

    Odpowiedz
  22. Mogilno says:
    6 lat temu

    Brawo Mogilno brawo kobiety.Stary kawaler nie wie co znaczy wkurzona baba.A czemu decyzja TK teraz w czasie pandemi a nie przed wyborami prezydenckimi?niech każdy sam sobie odpowie

    Odpowiedz
  23. K.k.k. says:
    6 lat temu

    Wieksza polowa komentarzy pisana przez pier*olonych pisowców.za prawde powiadan wam wasz koniec już jest kurwa blisko .

    Odpowiedz
  24. Rozmus says:
    6 lat temu

    Przeczytaj baranie jeden z drugim jakie mamy rodzaje zgromadzeń, później przepisy covidowe to się dowiesz, że zgromadzenia spontaniczne są dopuszczalne, a nie bzdury wypisujesz bo cię ktoś nauczył pisać na komputerze. Bravo dla protestujących. Hasła wulgarne i mało eleganckie ale niestety odzwierciedlają zachowania rządzących i są adekwatną odpowiedzią na takim samym poziomie jakim traktuje się naród. Inny język nie działa – ten jest dopasowany do tej polityki jaka nas teraz dotyka.

    Odpowiedz
  25. mieszkaniec says:
    6 lat temu

    Będzie lockdown 2-3-4 aż nie zrealizują planu,apokalipsa pełną parą nadchodzi życzę wam wytrwałości w tych ciężkich czasach a będzie jeszcze gorzej.Na Węgrzech stawiają już kontenery do ludzi otaczających je płotem kolczastym, dziś 25 październik, do grudnia będzie po od 15 do 25 tyś. pozytywnych testów, manipulacja sięgnie zenitu.

    Odpowiedz
  26. Maseczka says:
    6 lat temu

    O, wyprany mózgu zgłoś się do pomocy przy chorych na cv19 jak jesteś taki nieśmiertelny.

    Odpowiedz
  27. Do internauta::: says:
    6 lat temu

    To nie jest żadna policjantka na zdjęciu nr 84… Włącz wzrok bo mylenia nie dasz rady i przestań jątrzyć.

    Odpowiedz
  28. Do zza okna says:
    6 lat temu

    Człowieku PiSioru , wszędzie i wszyscy protestują. Lekarze , politycy, ludzie ,a przede wszystkim kobiety i ,mężczyźni którzy szanują kobiety i nie zgadzają się aby kaczka rządziła całym światem. Brawo dla wszystkich , brawo dla pana Krzesińskiego, Mikołajczaka , Lisieckiego.

    Odpowiedz
  29. Zapraszam says:
    6 lat temu

    A może tak zapraszam na Facebooka tych którzy są teraz tacy madrzi bo anonimowo żebyście dodali komentarz na Facebooku . Dlaczego tam nie dodacie ? Boicie się czegoś ? hejtu ? i tego że będzie wiadomo kto jest taki mądry w pisaniu tylko . Jesteś taki cwany w necie idź do tych osób i powiedz im to w twarz . A nie cwaniaka zgrywasz bo nikt nie wie kim jesteś .

    Odpowiedz
  30. Max says:
    6 lat temu

    Podziękujcie CZARNYM ,to oni mieszali w tym temacie.

    Odpowiedz
  31. antypedryl says:
    6 lat temu

    Mam nadzieję, że księża wreszcie wyciągną wnioski a faktu, iż nie należy bez końca lewactwu ustępować. Ktoś kto publicznie lży Kościół Katolicki, kto dopuszcza się zakłócania mszy świętych, kto profanuje kościoły i inne symbole religijne, NIE MA PRAWA DO SAKRAMENTÓW A ZWŁASZCZA DO KATOLICKIEGO POGRZEBU ! Na zdjęciach widać kto. Dosyć tego, że każda czerwona szuja na łożu śmierci się „nawraca” i za odpowiednie „co łaska” gnije w poświęconej ziemi, np. Jaruzelski, Oleksy, Łybacka i nasi lokalni sekretarze i inni czerwoni aktywiści. A wstydem jest, że członkowie zarządu powiatu z wicestarostą na czele łamią prawo uczestnicząc w nielegalnym zbiegowisku. A wszystkim brzydzącym się PiS-em proponuję oddać wszystkie „plusy” i po krzyku. Ale czego oczekiwać od takich. Mam nadzieję, że CMG24 „demokratycznie” nie ocenzuruje mojej wypowiedzi.

    Odpowiedz
  32. Ja says:
    6 lat temu

    Do czego to doszło , nie długo wstyd będzie mieszkać w Polsce ludzie zaczną wyjeżdżać za granicę zabierać całe rodziny , tu robi się co raz gorzej !
    Rządzą Polską a nie mają pojęcia o życiu , tylko kościół i czarna mafia ,
    KOBIETY MAJA PRAWO DO WYBORU !!!!!

    Odpowiedz
  33. Dumny says:
    6 lat temu

    Nie pozwólcie sobą manipulować, bardzo dobrze jestem dumny z was że tak potraficie się zorganizować i pokazać że myślicie i że każdy ma swoje zdanie ,ja sam nie mogę z wami być tam ale jak tylko będę mógł będę z Wami

    Odpowiedz
  34. Do Jolek 23 says:
    6 lat temu

    Człowieku , kup sobie więcej alkoholu w Biedronce , bo widać że ci odbija

    Odpowiedz
  35. Rambo says:
    6 lat temu

    Większość tych protestujących spotkam na procesji Bożego Ciała.To jest dopiero hipokryzja!

    Odpowiedz
  36. Kościół says:
    6 lat temu

    Żadna hipokryzja ze ktoś chodzi do kościoła i na protesty, ale najwidoczniej niektórym ciężko zajac się własnym życiem i zrozumieć ze prawo do aborcji nie rowna się obowiązkowej aborcji, TO JEST WYBÓR jaki powinien mieć każdy. Ja będę odpowiadać przed sobą a ty przed SWOIM bogiem

    Odpowiedz
  37. Masej/CMG says:
    6 lat temu

    Brawo brawo brawo. Dobrze napisane. Ja jestem na zachodzie Za chlebem.
    Moja rodzina w Polsce. Ale patrzę Co się dzieje w polskim społeczeństwie?? Dla mnie szok. I to samo jest tutaj na obczyźnie. Polak Polaka ze*ebie za pare euro. Wstyd. Pis i inne mongolskie partie w sejmie tylko ku*wa obiecują. Ale obiecują przed wyborami. Po wyborach maja was wyborców w du*ie. Taka jest prawda. Obudź się polski narodzie. Nie idź na wybory. Nie oddawa swojego głosu poparcia w wyborach Parlamentarnych. Bo i tak nie ma na kogo. Kazdy tylko obiecuje. TaK samo jest z praca na umowę. NFZ was zniszczy i nikomu nie pomogą w leczeniu. Bo kolejki itd. A jak się płaci to od razu kawa na biurku i ciastko. Ku*wa Żenada. Niech każdy sobie zbiera składki Zdrowotne i emwrytalne w skarpetę. Na emeryturę i lekarza. Napewno wyjdzie lepiej,niż ci ci co pracują na umowę , płaca składki i podatku. W Polsce złodziejstwo jest w pełni legalne. Otwórzcie oczy. A zobaczycie co was czeka w przyszłości. Bo ja nie widzę rewelacji. Już jest zle ale to początek. A protest to nic nie da. No pedały z PiS robią to co chce kościół. Dwie największe mafie się dogadują i to legalnie. Przykład Lech Kaczyński z żona pochowany ba Wawelu. Rydzyk dotrzymuje ogromne odszkodowania i dofinansowania z polskiego rzadu. Czyli wasze pieniądze. Ale to tak poza konkursem. Pozdrawiam.

    Odpowiedz
  38. Phosphoros says:
    6 lat temu

    Ksiądz ci mózg wyprał.
    Ludzie nie dzielą się tylko na kościółkowych i czerwonych…
    Nie każdy się na łożu śmierci nawraca. Najczęściej to rodzina wbrew woli zmarłego organizuje pogrzeb z klechą. Co do tego „co łaska”, to jakoś kościółkowi nie śmierdzą pieniążki ateistów, komunistów, lewaków i innych „zaraz”.

    Odpowiedz
  39. MOGILNIANIN says:
    6 lat temu

    WIDAC po komentujących że sprzedali się PISOWI za srebniki .Przepraszam że tak powiem ale wnuki kiedyś wam podziękują że ten dług będą spłacać do końca życia. A druga sprawa zastanówcie się wypisują głupoty ,Co powiecie swoim dziecią , wnukom jak będą musiały urodzić dzieci bez mózgu bez kręgosłupa i tak dalej….. A ich psichika ,bul ..Zdecdują się na następne dziecko. Kiedyś wam podziękują .Kochajcie Boga a nie kler .

    Odpowiedz
  40. Wacek says:
    6 lat temu

    Pan mikołajczak nawet z diabłem idzie na procesje by dostać głosy wyborców 4

    Odpowiedz
  41. Rer says:
    6 lat temu

    Ale strona przegrana ma parcie na powrót do władzy. A prostestujacy nie mają pojęcia wogole po co przyszli . Nieuki !!!! Zanim coś się zrobi powinno się poczytać z wiarygodnych źródeł a nie powielać coś co powiedział jakiś tuk.

    Odpowiedz
  42. XXX says:
    6 lat temu

    Selfik mnie rozwala na łopatki św trójca.Żelu tona i na Facebooka byle się pokazać . Nieroby jedne.

    Odpowiedz
  43. koder says:
    6 lat temu

    Jak Ciebie spotkam totalny ignorancie to na pewno zwrócę Tobie uwagę, wezwę patrol policji co by przyłożył tobie 500+ i będę czekał z wielką nadzieją że wyskoczysz z łapkami. Co Ty człowieku bierzesz, przestań to naprawdę zjada Ci korę mózgową strasznie szybko. Elementarny brak zrozumienia źródła i celu protestów. Brawa oczywiści dla naszych Pań za ogromna odwagę.

    Odpowiedz
  44. Kobieta says:
    6 lat temu

    Wstyd! Ile wynaturzonych istot śmie nazywać siebie kobietami!

    Odpowiedz
  45. mogilnianin says:
    6 lat temu

    Ja się pytam gdzie byl Pan Starosta Nowacki.Schował głowę w piasek i nie raczył wspierać mieszkańców w proteście.Wrzucił śmieszny post na fb i myślał chłopina że zabłyszczy. Jest Pan zwykłym tchórzem.

    Odpowiedz
  46. Krzysztof says:
    6 lat temu

    Wypowiedzieć konkordat, rozdział kleru od państwa. Koniec z finansowaniem gusła. Utrzymujcie się z datków swoich wyznawców. Ja za swoje hobby płacę z własnej kieszeni!!!

    Odpowiedz
  47. nieważny says:
    6 lat temu

    jestem w szoku, ile jest nienawiści w ludziach, ilu jest chętnych do mordowania dzieci, wulgaryzmy, popierane przez niby poważnych decydentów, ale jak patrzę na szczegóły, czego wymagać od niosących hitlerowskie, sesmańskie znaki pioruna, 90% to zwykli nieudacznicy, nie wiedzący w jakim celu to zgromadzenie, ta „wojna”, mam nadzieję że Covit zrobi swoje, patrząc na zachowania tej bezmyślnej masy, na temat policji lepiej się nie wypowiadać, potrafią być panami w odniesieniu do słabszych, a tu walą w spodnie i potulnie wspierają, brak słów…..

    Odpowiedz
  48. wirus says:
    6 lat temu

    Kiedy zostaną wyciągnięte konsekwencje wobec osób,które nie mają zakrytych ust i nosa??? Kto do tego dopuścił i tolerował???Brak szacunku o zdrowie innych protestujących. Sanepid działa w Mogilnie???

    Odpowiedz
  49. Piotr says:
    6 lat temu

    Brawo dla bezmaskowców!!!!!

    Odpowiedz
  50. mengele says:
    6 lat temu

    nie orientuje się ktoś gdzie mogę zeutanazjować rodziców. są już po 60 i są jacyś niedołężni, ja się męcze z nimi tylko. Mam też gówniaka 11 lat i np. w Holandii mógłbym go legalnie eutanazjować a w Polsce nie. Jak by skończył 16 lat to już za jego zgodą ale tyle nie będę czekać.

    Odpowiedz
  51. K.O says:
    6 lat temu

    W Strzelnie to Rudy lis się nawet z nory nie wynużył. Widać ma wolność za nic. Liczy się tylko on sam a reszta potrzebna tylko do czasu. Radni też nie lepsi.Pytam się gdzie byliście. Macie odmienne zdanie proszę bardzo napiszcie to otwarcie na swoich profilach. Patrząc na Mogilno to chociaż przedstawiciele lewicy byli, a w Strzelnie?

    Odpowiedz
  52. Myślący says:
    6 lat temu

    Jeśli ktoś uważa, że wulgaryzmy są ok, to już wszystko wiadomo. To znaczy, że te dzieci, wleczone przez niby dorosłych i te nieco starsze, nie wiedzące co się dzieje/np. Ci na rowerkach/ to w/gWas ok. że słuchały tego bełkotu. Karma wraca…..

    Odpowiedz
  53. edi says:
    6 lat temu

    a gdzie czarne klechy sie pochowały ?

    Odpowiedz
  54. Strażak says:
    6 lat temu

    A ja się pytam gdzie wczoraj był ten główny cwaniak że straży miejskiej? Że strachu się zesrał i nie miał drugich gaci na przebranie?

    Odpowiedz
  55. nul says:
    6 lat temu

    Ludzie czzego wy chcecie ? 80% tych protestujących to wyborcy Dudy są rano biorą 500+ a wieczorem na protest tak wybraliscie 2 miesiące temu

    Odpowiedz
  56. Masej/CMG says:
    6 lat temu

    A co do aborcji?? Jak jakaś matka wie ze będzie miała kalekie dziecko, to ma prawo do aborcji. A jeżeli PiS i kościół uważają inaczej , to niech matki bardzo upośledzonych i chorych dzieci oddają swoje chore potomstwa do kościoła i na sale sejmowa. Niech Posłowie się zajmą tymi dziećmi. Oczekują od matek poświęcenia ale pomoc nie chcą. I mamy różne zbiórki i WOŚP i wogule. A panstwo?? Ile pomogło?? Nic. Tylko czekają jak ludzie pomogą państwu. Kurwa żygać się chęć patrzac na to ze ludziom w potrzebie , panstwo nie pomaga. To my obywatele którzy maja serce pomogą i wogule. Chociaż w jednej kwesti są solidarni. Brawo dla was którzy się angażują w pomoc innym w potrzebie. Ja tez pomagam. Jestem dumny j zawsze pomogę. Ale rządowi polskiemu mówię NIE!!!! A co myślą inni to mam w dupie. Jak wierzą w polski rząd , to im współczuje Wyboru. Powodzenia Dla was i dla partii rządzącej

    Odpowiedz
  57. Kazimir says:
    6 lat temu

    Ciekawe gdzie teraz ten niby pisowiec Szydzik sie przyklei jak PIS sie skonczy.

    Odpowiedz
  58. Xxx says:
    6 lat temu

    Brawo panie walczcie o swoie prawa. Ale za brak maseczek to kula w ł… b. Przepraszam ale nie mogłem inaczej.

    Odpowiedz
  59. Piter says:
    6 lat temu

    Teraz to widać sprawność policji. Zakaz zgromadzeń i co przecież te ważne mogileńskie komuszki są rozpoznawalne niech odpowiadają w czym brali udział byle jeden głos więcej. Wstyd przewodniczący rady …. i jego przyboczny. I masa przyjezdnych szturmowców ładnie to dziewczyny żeście zorganizowały 🙂

    Odpowiedz
  60. Przemyslaw says:
    6 lat temu

    Przemarsz faszystowskich ulicznice z imbecylami

    Odpowiedz
  61. Mieszkanka says:
    6 lat temu

    Młode matki z wózkami i dziećmi w wieku szkolnym. To dopiero wychowanie, brawo!!!! I te hasła… W czasie zdalnego wytłumaczcie swoim dzieciom co znaczy macica. Zgadzam się z nul. Głosowaliście na PiS, bierzecie kasę 500 plus, na kogo teraz zagłosujecie

    Odpowiedz
  62. Calineczka says:
    6 lat temu

    Jak widzę tych ze zdj.78 to jestem za
    aborcją. Taką spóźnioną ale chętnie ją wykonam bez znieczulenia.

    Odpowiedz
  63. strzelnianin says:
    6 lat temu

    Brawo Mogilno!!! Pełen szacun. Brawo!!!

    Odpowiedz
  64. Kolo says:
    6 lat temu

    A co mają zrobić policjanty jak połowa tych krzyczacych kobiet to kochanki ich.

    Odpowiedz
  65. Mietek says:
    6 lat temu

    Niech Ci co są przeciw aborcji wpisują się na rządowa listę.. Ci co chcą aborcji jak urodzą niech dają tym cwaniakow z listy i niech ta i się opiekują i wychowują.. Dewiant z Żoliborza niech będzie pierwszy na liście..

    Odpowiedz
  66. Stary Rak says:
    6 lat temu

    Zaraz poznać po Tobie,że jesteś pisowski znajdor.

    Odpowiedz
  67. Chcę mieć wybór says:
    6 lat temu

    Do tych co tacy świętoszkowaci, potulni, posłuszni, bezosobowi, małostkowi, tchórzliwi powiem krótko: Brzydzi mnie wasza pruderia!

    Odpowiedz
  68. Stary Rak says:
    6 lat temu

    ma się ukazać a nie czekać w przechowalni może PiS-owskiej.

    Odpowiedz
  69. Protest says:
    6 lat temu

    Sam protest słuszny, jednak poziom wyrażenia żałosny. Dano tylko pożywkę dla pisu, który i tak przed niczym i nikim się nie cofnie

    Odpowiedz
  70. cm says:
    6 lat temu

    A jutro po 500 pierwsze

    Odpowiedz
  71. Hejka says:
    6 lat temu

    Polityka !

    Odpowiedz
  72. pytanie says:
    6 lat temu

    zdjęcie nr 11 co to za świry z LGBT na porządnej manifestacji
    precz z pedałami

    Odpowiedz
  73. Mogilnianin says:
    6 lat temu

    Pier….c za 500 plus to pierwsze w urnie na Dudę i PiS a teraz co PiS was je i.. e w du*e brawo Jarosław

    Odpowiedz
  74. kat says:
    6 lat temu

    Mucha przynosisz WSTYD mogilenskim hodowcom golebi pocztowych.Ciekawe co na to kapelan hodowcow ks.Eugeniusz Jaworski,ktoremu wchodzisz w tylek przy kazdej okazji?

    Odpowiedz
  75. Koper says:
    6 lat temu

    Protestować każdy może to fakt i czasami są ku temu powody, kolejny to, że trzeba mieć nieźle z deklem aby małe dzieci na takie wulgarne marsze zabierać.

    Odpowiedz
  76. Anty says:
    6 lat temu

    W końcu się doczekałem.Narod się budzi szkoda że tak późno.Aborcja to tylko przykrywką miała być przy okazji przepchnęli ustawę szczepionkowa że pod przymusem będą mogli nas zaszczepić.widac że ta władza traktuję nas jak zwierzęta z którymi można robić co im się żywnie podoba.Najwyzszy czas zrobić z nimi wszystkimi porządek bo to już ostatni moment jeśli nie chcemy zostać niewolnikami.Dosyc okupowania naszego kraju przez pijawki międzynarodowe i ten niby polski rząd.Pokazmy im na co nas stać gdy jesteśmy wkurwi….

    Odpowiedz
  77. Monia says:
    6 lat temu

    Ludzie co wy wyprawiacie, opamiętajcie się, w takim wulgarnym proteście dzieci ze sobą zabraliście,wam to na wszystko pozwolić związki LGBT,aborcja jeszcze marysi wam dać, to by wam odpowiadało, biedny Rząd Polski się z wami ma, oj kara kara i to surowa.

    Odpowiedz
  78. Szał macicy na ulicy says:
    6 lat temu

    Samolubne baby. Tysiąclecia ludzkości, powstały cywilizacje, cesarstwa, budowle. Baba znała swoje miejsce w szeregu. Ok 100 lat temu dostały dopiero prawo głosu tzn prawa wyborcze. … I włażą nam na łeb, bo ich macica jest najważniejsza.

    Odpowiedz
  79. Kobieta says:
    6 lat temu

    Jesteście żałosne, Dekalog jest od tysięcy lat niezmienny. Uczyliście się Go wszyscy. I obudziła się jedną z drugą po latach i odkryła, że zabijać nie można. To jest naprawdę straszne, co teraz poczniecie nie wolno zabijać. Idziecie z małymi dziećmi a za kilka lat zaprowadzić w procesji do Pierwszej Kominki. I te biedne dzieci wśród klnących matek i ojców będą potem uczyć się Dekalogu (dla mniej zorientowanych to Dziesięcioro Przykazań).

    Odpowiedz
  80. Baba says:
    6 lat temu

    A wiecie głupie baby jak działa organizm człowieka serce do pompowania krwi, płuca do oddychania, mózg do myślenia a macica do rozwoju dziecka zdrowego czy chorego a nie do łajdaczenia i aborcji na życzenie.

    Odpowiedz
  81. Tomasz says:
    6 lat temu

    Jestem z Wami

    Odpowiedz
  82. Hejka says:
    6 lat temu

    Strach się bać ? ! Feministki (dziewice ) wagina rządzi !!!

    Odpowiedz
  83. Hejka says:
    6 lat temu

    Kocham cię Polsko

    Odpowiedz
  84. Magdalena says:
    6 lat temu

    \”Naród, który zabija swoje dzieci jest narodem bez przyszłości\” JPII

    Odpowiedz
  85. Mieeetek says:
    6 lat temu

    Nie ma nic gorszego niż wk..kobieta???
    Jest..paszczet który wbił się w leginsy..

    Odpowiedz
  86. Je*ać pis says:
    6 lat temu

    JE*AĆ WSZYSTKICH ZWOLENNIKÓW PISU I karła Jarka. PIE*DOLCIE się MOCHERY.

    Odpowiedz
  87. on says:
    6 lat temu

    Przekażcie prawo do wydawania zgody na aborcję biskupom za opłatą problem się rozwiąże szybko, tak jak ,,co Bóg złączył to
    człowiek……./

    Odpowiedz
  88. Czekam na wjazd kiboli w hamską hołotę says:
    6 lat temu

    Przyjde pewnego dnia do urzędu, gdzie pracują ci z babskiego pochodu i tez będę darł ryja WYPI*RDALAĆ. Bo jak można w kościołach to tym bardziej w urzędach.

    Odpowiedz
  89. Ten says:
    6 lat temu

    W niedzielę do kościoła, na procesję, na pasterkę, na święconkę, a trochę na protest, który tu i ówdzie sprofanuje jakiś kościółek, trochę tu trochę tam, i jakoś się żyje, tak ciekawie, tak nie za jednolicie, taki wybór jest

    Odpowiedz
  90. Pała says:
    6 lat temu

    Na dzień policjanta będą sobie znowu awanse wręczać. Co to za policja? Tchórze. Po co ich utrzymywać. Każdy może sobie tak blokować drogi nie zgłaszając zbiegowiska. Dlaczego nie użyto gazu? Na następne pochody obywatele już się przygotują sami.

    Odpowiedz
  91. Tymitumi says:
    6 lat temu

    Widać po hasłach sztuczną chamską lewacką inteligencję np.odpierdol…. się od mojej cip-ki, żenada .Oczywiście nie mogło zabraknąć przy tym,”rykowisku”,stałych lanserów z urzędu gminy i radnych, widać jak ochoczo robią sobie focie, kolejna żenada,a wszystko wcześniej pobłogosławił pan burmistrz. Polacy,nie dajmy się omamić lewackiej szarańczy ,bo za chwilę będziemy mieli tu Francję ,a ciapaci będą z radością ” przytulać ” nasze rodaczki!!!

    Odpowiedz
  92. hipokryzja says:
    6 lat temu

    Tam gdzie pieniądz, tam i władza. Racja, Niech to ta wielka władza ustanowi, jak i co z kobietami. Mają celibat, to nie patrzą na kobiety i czystość zachowują. Na plebaniach tylko mężczyzni. Po co im kobiety? Czy ktos zna plebanię bez kobiety? To tam zacny ksiądz. Pomiatają kobietami, ale bez nich nie potrafią zaspokoić swoich potrzeb. Trzeba wypośrodkować. A nie na noże i wzajemne obwinianie. W każdym słowie jest źdźbło prawdy. A kobieta i mężczyzna wzajemnie siebie potrzebują.

    Odpowiedz
  93. Kobieta w.......a says:
    6 lat temu

    A ja chcę mieć wybór i chcę wolnego handlu w każdą niedzielę!!!!

    Odpowiedz
  94. Agnes says:
    6 lat temu

    Brawo dla Roberta,Tomasza i Mateusza cieszę się bardzo że to właśnie oni wspierają nas kobiety. Mimo że są osobami publicznymi,politykami i radnymi ale przede wszystkim mają także swoje rodziny oraz dzieci. Wspierają Nas w strajku nie zważając na szalejącą pandemię , kroczą dumnie z całym tłumem,aby móc walczyć o wolność dla Kobiet. Na kolejnym strajku osobiście podejdę i po gratuluje Wam. Wasze wsparcie jest mile widziane. Dzięki Chłopaki .

    Odpowiedz
  95. Krystyna says:
    6 lat temu

    Gdzie jest mężczyzną,który jest sprawcą tej ciąży.Dlaczego społeczeństwo ma płacić z własnych podatków.A do Pani ,ktòra pragnie chce handlu w niedzielę.To jest piekło kobiet które chce Pani stworzyć kobietom

    Odpowiedz
  96. Mir-As says:
    6 lat temu

    Lanserzy ze zdjęcia 58 mego głosu nigdy nie dostaniecie a wręcz przeciwnie zacznę ujawniać waszą historię – jak to dotarliście do miejsca gdzie jesteście. Mati wstyd i do Strzelna też pojechałeś brać udział w ty widowisku. Gołąbki przed kościołem razem z księdzem wypuszczał a tu oczy pełne adrenaliny bo czuje moc, tłum go niesie „siła działania” czy działanie siły. Ludzie połapcie się na ich gierkach.

    Odpowiedz
  97. xx says:
    6 lat temu

    Biedny ten prałacik, oj jaki biedny. Wszyscy odchodzą od niego, obgadują przed nowym i jeszcze wdają się w protesty. Biedaczek otoczony zgrają zdrajców,zwłaszcza kobiet, którzy donoszą nowemu, a temu wiedzie się, oj, wiedzie, gniazdko uwił oj, uwił na krzywdzie prałata. A tu strajki niweczą dogodne życie w pałacu.A gołębie kiedyś odfruną i nowa rzeczywistość nastanie.

    Odpowiedz
  98. Pokora says:
    6 lat temu

    Zdjęcie 41,dziewucho postarałaś się. Dokonałaś profanacji krzyża, oby ten krzyż kiedyś nie przygniótł….. Kim, a może czym trzeba być żeby pozwolić się upodlić. Krzyż jest dla mnie świętością, a wolno czyjąś świętość deptać? Ja mam szanować twoją wolność, a ty moją. Żenada, ale to trzeba jeszcze rozumieć i wiedzieć, a to dla niektórych za trudne.
    .

    Odpowiedz
  99. UPS says:
    6 lat temu

    A jaki tam jest krzyż. To zwyczajna sprężynka, ale i to jest zakazane.

    Odpowiedz
  100. adios muchos gracias says:
    6 lat temu

    jprdl co trzeba mieć w łbie , by zrobić sobie taki baner . Nie wyobrażam sobie by taka osoba mogła decydować o życiu innych…

    Odpowiedz
  101. poland says:
    6 lat temu

    O co chodzi w tej demonstracji?Czy to napewno chodzi o aborcję?Większość ludzi idzie tylko po to żeby zrobić zadymę .I w wulgarny sposób obrażać innych ,poprzez niecenzuralne słowa i transparenty.Aborcja to tylko pretekst żeby wyrwać się z domu i pod przykrywką tłumu zrobić zamęt.

    Odpowiedz
  102. Adax says:
    6 lat temu

    Gdyby głupota umiała latać ty mielibyśmy piękny ptasi odlot.

    Odpowiedz
  103. Rafałek says:
    6 lat temu

    Nie wiem o co tu chodzi 🙁 jakieś zwolnienia w energetyce, że tyle osób wyległo na ulice?

    Odpowiedz
  104. Rico says:
    6 lat temu

    Ta wasza przywódczyni Lampart manipuluje wami. Tak od razu po orzeczeniu TK gotowa do protestu? Poczytajcie kto to jest, nie dostała się do sejmu, do parlamentu UE, teraz wylawa swoje żale poprzez 14 latki robiąc wam wodę z mózgu. Ona ma ambicję polityczne, nie myślcie że robi to dla idei. Wyborcy jej nie wybrali to na nienawiści do PiSu próbuje zaistnieć. Wysuwają żądania jak terroryści. Nawołują by ludzie nie szli do pracy, nawet licealiści zs Mogilno nie będą się uczyć zdalnie bo protest. Rewolucja którą chce zacząć nie uda się. Powinno to być potraktowane jako zamach stanu i karane jak przed wojną. PIS stety niestety wygrał wybory, coś tak jak Duszynski, ale jak droga demokratyczna wydaje się długą to robi się burdy.

    Odpowiedz
  105. Unikat says:
    6 lat temu

    Coz… Zaścianki cywilizacji tak mają, że popierają równe sobie ameby. W tym przypadku akurat kosciolkowy pis…

    Odpowiedz
  106. byly mogilnianin says:
    6 lat temu

    Również na tym forum widzę wpisy z przekazem dnia „dyżurnych trolli” pisu o rzekomo „dowożonych skądś” uczestniczkach protestu. Trolle raz występują jako babki a innym razem jako faceci. Wejdźcie na forum Trzemeszna, Ina i innych miast – wszędzie to samo – prawie identyczne sformułowania . Ciekawe ile im za to płacą.

    Odpowiedz
  107. lila says:
    6 lat temu

    kim jest pani Lampert źeby nawoływała do strajku! w moim imieniu ona nie występuje! chce wprowadzić chaos? ona jest buntowniczką

    Odpowiedz
  108. Stan says:
    6 lat temu

    A wiecie że Nasz Bóg dał ludziom wolną wolę.To on osądzi a nie PiS i ich poplecznicy.Panie posłanki z tej jedynie słusznej partii nie potrafiły odpowiadać na pytania bo tam tylko mały zgorzkniały człowieczek może podejmować decyzje.Nie jestem zwolennikiem aborcji ale jestem za wolnym wyborem bo taki dał nam Bóg i przed nim odpowiemy my wierzący.

    Odpowiedz
  109. OBI says:
    6 lat temu

    za to dyżurnych krzykaczy od legalnych skrobanek nie brakuje na tych forach…

    Odpowiedz
  110. Ada says:
    6 lat temu

    Ojej, ale trafiliśmy na spryciarzy, rozgryźli wszystko 🙂 ale sądząc po liczbie osób, to były raczej pociągi, albo jakieś boeingi. Autobusy mają za mało miejsc.
    Autobusami to zwoził na wiece pisu

    Odpowiedz
  111. Przemas says:
    6 lat temu

    Wg statysyk danych ze szpitali na przeszlo 1000 aborcji w 2019r. przeszlo 400 dzieci ich matki usunely bo byla diagnoza ze urodza sie dzieciaki z zespolem Downa. I taki niby wybor bronicie Normalne Kobiety??? Do tych ciezkich przypadkow rozumiem te matki ze chcialy ulzyc cierpieniu dziecka. I gdy zagraza to zdrowiu matki…ale dzieci z zespolem Downa mogly zyc..I kazda Normalna Kobieta powinna zdac sobie sprawe ze bezduszne kobiety zrobily sobie furtke na wygodne zycie bez problemu dziecka z zespolem Downa. I one o to walcza..pozniej przyjdzie czas na seniorow rodzicow eutanazja..tez wam wmowia ze bez takich zapisow bedziemy zasciankiem Europy.

    Odpowiedz
  112. Mogilnianin says:
    6 lat temu

    Idąc Twoim tokiem myślenia, mogę wpakować Ci nóż między żebra, bo przecież Bóg dał mi wolną wolę i Bóg mnie rozliczy za ten czyn. Trochę płytkie to Twoje rozumowanie

    Odpowiedz
  113. Mogilnianin says:
    6 lat temu

    Widać, że bystrzakiem nie jesteś. Wystarczy 10 autokarów i manifestujących wspomaga 500 osób. Te same osoby, które maszerowały w Mogilnie, manifestowały również w Żninie.

    Odpowiedz
  114. XXX says:
    6 lat temu

    Gdzie jest policja.Za co oni biorą pieniądze? Jest zakaz zgromadzeń wlepiać po 500 zł mandatu małolatom.Do nauki niech się wezmą.

    Odpowiedz
  115. cm1 says:
    6 lat temu

    Nie wierze glupie malolaty chodza ulicami i protestuja,nie maja pojecia o aborcji,to po jak ch*j bzykasz sie z kim popadnie,wykastrowac te kobiety,a po drugie policja powinna madaty i kary wlepiac baba jak teraz panuje wirus i sa obostrzenia,baby do kuchni gotowac a nie protestowac.

    Odpowiedz
  116. Aga says:
    6 lat temu

    Nie obchodzi mnie czy przeprowadziłaś aborcję jedną czy dziesięć to Twoja sprawa.Ale wara od moich pieniędzy z podatków.Masz amanta niech płaci.Chyba że nie wiesz z kim gdzie i kiedy no to twoje zmartwienie

    Odpowiedz
  117. Ja says:
    6 lat temu

    Uuuuuu ale ból d…y w komentarzach PiSiorkow!

    Odpowiedz
  118. Protestująca says:
    6 lat temu

    Czy myślicie że wszyscy są głupcami oprócz WAS .Że my protestujący jesteśmy nie myślący i nie wiemy kto stoi za wpisami .My protestujący pokazaliśmy swoja twarz ,chociaż w takim małym miasteczku to wielki wyczyn. Pokażcie swoja a nie ukrywacie się za „NICK” trochę odwagi bo my PROTESTUJĄCY ją mamy. WSTYT WSTYT -TROLE CZEKAMY -UJAWNIJCIE SIĘ macie odwagę. A jeszcze jedno to PIS zwoził swoich zwoził autokarami i to dobrze o tym wiecie .Jestem dumna z młodych że walczą o swoje prawa .A PIS DOBRZE wiedział jaka będzie reakcja w tej sprawie TYLE AŻ TYLE.

    Odpowiedz
  119. Phosphoros says:
    6 lat temu

    Hahaha ormo, ub, SB? Lecz się człowieku. Większość ludzi na proteście nie było jeszcze w planach nawet jak komuna była. Może ty byłeś w którejś z tych służb i teraz „złodziej krzyczy – łapać złodzieja”

    Odpowiedz
  120. zen says:
    6 lat temu

    Atykom,co ty wąchasz, że tak ci odbija.A może byś się zgłosił do lekarza psychiatry,przepisze ci odpowiednie leki i psychoza ANTYy minie.

    Odpowiedz
  121. UW says:
    6 lat temu

    Za pośrednictwem niniejszego portalu składam serdeczne podziękowania dla Policji, gdyż Wasze zachowanie jest godne szacunku i noszonego przez Was munduru. Nie atakujecie uczestników procesji Bożego Ciała, pochodów górników itp, ale również szanujecie Kobiety, które też mają godne prawo do życia.

    Odpowiedz
  122. Do Mogilnianin says:
    6 lat temu

    Ja pokazałam swoją twarz byłam na proteście i nie wyzywam od głupich nikogo .A wiem jak to działa i wiem że są trole PIS . Wiem że nie należy bluzgać na młodych ,to jest ich przyszłość ,my odejdziemy oni pozostaną niezależnie jaka władza będzie .A tych co są przeciwni tym protestom Proszę o wsparcie po 8 godzin dziennie dla tych matek co wychowują niepełno sprawne dzieci nie mówiąc o finansach. Do dzieła rączka do góry.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook TikTok
Portal CMG24.pl - Mogilno, Dąbrowa, Strzelno i Jeziora Wielkie - informacje, aktualności, wiadomości, radio Mogilno, dziennik, ogłoszenia

Najszybsze źródło informacji w powiecie. Mogilno, Strzelno, Dąbrowa, Jeziora Wielkie.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Posiadasz ważne informacje? ZGŁOŚ TEMAT »

Przydatne linki

  • Kontakt
  • Reklama
  • O portalu
  • Patronat medialny i współpraca
  • Regulamin
  • Polityka prywatności
  • Procedura reklamacyjna
  • Regulamin płatności on-line

Ostatnie komentarze

  • Polaczenie. - Dom Kultury z dodatkowymi pomieszczeniami
  • alek - Dom Kultury z dodatkowymi pomieszczeniami
  • Justi - Nowoczesny plac zabaw i teren zielony
  • mieszkaniec - Zmiany w ZAZ Strzelno
  • Ocena - Burmistrz wypowiedział umowę o pracę dyrektor MGOPS
  • Gaj - Kierowca Hondy jechał za szybko
  • obserwator - Kierowca Hondy jechał za szybko
  • Wanna - Zmiany w ZAZ Strzelno
  • Mieszczanin - Zmiany w ZAZ Strzelno
  • Piotrus - Burmistrz wypowiedział umowę o pracę dyrektor MGOPS

© 2025 CMG24 - Mogilno, Strzelno, Dąbrowa i Jeziora Wielkie
Projekt i wykonanie
Strony Internetowe

Witamy z powrotem!

Zaloguj się na swoje konto poniżej

Nie pamiętasz hasła?

Odzyskaj swoje hasło

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, aby zresetować hasło.

Zaloguj się
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
  • Strona główna
  • Wiadomości
    • Region
    • Powiat
    • Mogilno
    • Strzelno
    • Dąbrowa
    • Jeziora Wielkie
  • Kategorie
    • Polityka
    • Art. Spons.
    • Wieści z Powiatu Mogileńskiego
    • Wieści z Mogilna
    • Na sygnale
    • Edukacja
    • Kultura i Rozrywka
    • Sport
    • Rolnictwo
    • Społeczeństwo
    • Biznes
    • Region
    • Porady i ciekawostki
    • Felieton i publicystyka
  • Ogłoszenia
  • Wydarzenia
  • Zgłoś Temat
  • Moje ogłoszenia
  • Dodaj ogłoszenie
  • Kontakt
  • Zaloguj
  • Koszyk