Gmina Strzelno otrzymała dofinansowanie na realizację projektu pn. \”Budowa sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowej wraz z przyłączami w m. Strzelno ul. św. Anny i Ścianki\”. Całość projektu szacowana jest na kwotę 732 999,03 zł, a samo dofinansowanie wyniesie 432 661,78 zł. W ramach zadania zaplanowano budowę sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowej wraz z przyłączami.
– Inwestycja jest odpowiedzą na potrzeby zgłaszane przez mieszkańców gminy. Istnieje zapotrzebowanie na poprawę sytuacji odnoszącej się do systemu kanalizacyjnego na terenie Strzelna – mówi wicemarszałek Dariusz Kurzawa. (PK | fot.Szymon Zdziebło – tarantoga.pl)






