– W ramach udzielonego wsparcia finansowego szkoły zakupiły sprzęt i elementy wyposażenia kuchni oraz stołówki np.: obieraczka do ziemniaków ze stali nierdzewnej, taboret gazowy, stół z basenem dwukomorowym ze stali nierdzewnej, szafa chłodnicza dwudrzwiowa, stół produkcyjny – roboczy ze stali nierdzewnej, stół roboczy z szafką ze stali kwasoodpornej, szafka na naczynia, zmywarka do naczyń, naświetlacz jaj, kotleciarka elektryczna, piec konwekcyjny, piekarnik elektryczny, kuchnia gastronomiczna gazowa, patelnia ze stali nierdzewnej, rozdrabniacz do odpadków organicznych, warnik dwuścianowy, umywalka kuchenna bezdotykowa, garnki, stoły stołówkowe, krzesła do jadalni, szatkownice elektryczne do warzyw, okapy, lampa owadobójcza rażąca, talerze płytkie, głębokie i deserowe, sztućce, materiały remontowo-wykończeniowe – informuje na oficjalnej stronie internetowej Urząd Miejski w Mogilnie.
Otrzymane dofinansowanie stanowi 80% całkowitego kosztu realizacji zadania. Pozostałe 20% wkładu własnego w wysokości 36 000 zł pochodzić będzie ze środków Gminy Mogilno. Całkowita wartość zadania to 180 000 zł.
– Szkoła Podstawowa nr 1 w Mogilnie – 100 000 zł
– Szkoła Podstawowa nr 3 w Mogilnie – 80 000 zł. (I)
















BRAWO !!!
Dlaczego akurat te 2 szkoły otrzymały? Widać, że SP2 jest we wszystkim pomijana
Remonty kuchni a na podstawowe rzeczy w szkole nie ma pieniędzy .W szkole podstawowej nr 1 trzeba dac dziecią mydło do szkoły i jeszcze 80zl komitetu zapłacić …
Ciekawe kiedy szkola w Dabrowie doczeka sie kuchni i stolowki?? Chyba nigdy … Lepiej zamawiac katering z haven a rodzice placa przeszlo 10 zl za obiad w szkole
Czy ktoś z Sanepidu kontroluje szkoły podstawowe? Zero dezynfekcji rąk, zero maseczek wśród pracowników. Nauczyciele powinni być wyposażeni w maseczki i przyłbice.. Bo to oni są potencjalnymi osobami które mogą róznosić wirusa po różnych klasach. Kontroluje to ktoś? A na wyjazdy na basen Sanepid dał zgodę? Ile tam osób jest w ciągu dnia, czy ktoś to przemyślał. Co z bezpieczeństwem dzieci???
Burmistrz Strzelna to tylko afer szuka aby w Pałukach i na Strzelno offline zablysnac. Dotacji na oświetlenie brak, na stołówki brak ciekawe kto za to głową zapłaci?