Świętowanie rozpoczęła uroczysta msza święta. Tuż po niej w świetlicy i na placu przed nią odbyła się biesiada z mlekiem i zbożem w roli głównej. Przybyli mieli okazję spróbować potraw przygotowanych specjalnie na tę okazję. Tego dnia nie zabrakło także wielu konkursów, loterii fantowej, turnieju sportowego, przejażdżki bryczką oraz dmuchanych zjeżdżalni dla dzieci. Na zakończenie odbyła się zabawa taneczna. (PK)















Brawa dla Pań Sołtys za tak wspaniałą organizację dożynek. Wspólna zabawa to był świetny pomysł. Dzieciaki zachwycone i jak było widać dorośli również. KGW przygotowały wspaniałe potrawy. Zabawy dla dzieci rewelacyjne. Starsi pomagali młodszym a co za tym idzie super impreza. Powodzenia życzę Paniom oraz dalszej wspólnej owocnej współpracy. Proszę o więcej takich imprez 🙂