Jak się nieoficjalnie udało nam dowiedzieć, w piątek 17 maja z okazji Dni Mogilna wystąpi zespół Big Cyc.
Teksty ich piosenek to ostra satyra i z tego powodu zespół bywał obiektem \”medialnych dyskusji\”, a część stacji radiowych nie wpuszczała ich na antenę. Kariera grupy zaczęła się w poprzedniej epoce, w czasach w których brakowało wszystkiego, od jedzenia i picia, po paszporty i walutę. Big Cyc wstrzelił się znakomicie w swój czas, bo połączył melodyjny punk z ironią i kąśliwym humorem. Autorzy wielu nieśmiertelnych przebojów (\”Berlin Zachodni\”, \”Makumba\”, \”Rudy się żeni\”) i niezapomnianych płyt (\”Z partyjnym pozdrowieniem\”, \”Wojna plemników\”, \”Moherowe berety\”) od lat walczą z paranoją codzienności w uszczypliwy sposób komentując zastaną rzeczywistość.
Natomiast 11 sierpnia w Jeziorach Wielkich odbędzie się XVII Wielki Festyn Pomidorowy. Tegoroczną gwiazdą będzie zespół disco polo Piękni i Młodzi.
Piękni i Młodzi to discopolowa formacja z Łomży, którą tworzą Magdalena i Dawid Narożni oraz Daniel Wilczewski. Dorobek tria obejmuje albumy \”Niewiara\” oraz \”Tak już bez Ciebie\”. Teledyski do singli, które promowały wydawnictwa osiągnęły wielomilionową oglądalność. Największym przebojem grupy jest utwór \”Ona jest taka cudowna\”. Piękni i Młodzi byli pierwszym w historii gatunku disco-polo zespołem, który awansował do finału show Must Be The Music.
W tym roku w Strzelnie w związku ze złą sytuacją finansową nie planuje się organizacji plenerowego koncertu z gwiazdą muzyczną. (PK | fot. Big Cyc)
















Że co proszę? Nie będzie dni strzelna? Jedyna jakakolwiek impreza w tym mieście i nie będzie? Jak mnie już denerwują te oszczędności. Rond bezsensownych nie robić, ja pierdziele!!!!!Szok już bez przesady Panie Burmistrzu
Co tutaj jest niejasne? Nie ma w budżecie środków to nie ma tym samym imprez. Bez tego naprawdę da się żyć.
Ronda to faktycznie bezsensowny wydatek a oszczednosci to bardzo dobre a jak mieszkanka ci się nie podobają to pakuj manele i się wyprowadż
ooooo burmistrz zobaczyl ze jednak warto cos zrobic na dni mogilna??? szok. i tak nie polepszy to jego pozycji… oby to jego ostatnia kadencja. juz i tak o jedna za duzo…
Cóż mogę napisać DEK.Choryś człek i to bardzo.O d Burmistrza mi wara bo możesz mu buty całować.Wygrał w I turze większością głosów więc w czym masz problem? Głupiś do tego jak kilo gwoździ a mimo tego żal mi Ciebie 🙂 Pozdrawiam A Burmistrz? Jeszcze prawie pięć lat będzie i podejrzewam że następne wybory też wygra ponieważ w większości otaczają go normalni wyborcy a nie tacy chorzy jak Ty 🙂
Wow! same sławy a w Strzelnie ma wystąpić zespół \”RIO \” bucha cha
Kto chce bawić się będzie . Kto nie chce nie musi . My ze znajomymi będziemy bawić się dobrze . Dzięki i do zobaczenia
Nie ważne jest przecież, że gmina nie ma kasy, że tonie w długach, że żeby ratować gminę mieszkańcy będą musieli w tym pomóc. Nie ważne, że nie ma pieniędzy na poważne przedsięwzięcia, najważniejsze żeby Dni Strzelna były zorganizowane, które nawiasem mówiąc i tak każdego roku są denne i przychodzi na nie 10 osób na krzyż. Dni Strzelna są najważniejsze! Brawo…
DEK to chyba ze Strzelna.