Podczas sobotniego świętowania działkowcy otrzymali odznaczenia i okolicznościowe dyplomy. Dzień Działkowca był również okazją do podsumowania całorocznej działalności ogrodników. Nie zabrakło przy tym wspólnego poczęstunku i zabaw dla najmłodszych. Jak co roku całość zakończy się zabawą taneczną.
Srebrne odznaczenie „Zasłużony działkowiec” otrzymali:
– Czesław Czerniak
– Michał Miklikowski
– Wojciech Wełniak
– Jadwiga Konieczka
– Jan Janus
– Włodzimierz Brauer
Brązowe odznaczenie „Zasłużony działkowiec” otrzymali:
– Patryk Dolata
– Henryk Ziętara
– Natalia Żywczewska
– Lidia Lubczyk-Urbanek
– Kamila Koplińska
– Krzysztof Stachowiak
– Adolf Ptak
– Anna Jakubowska
– Waldemar Jankowski
Statuetkę z gratulacjami za 50 lat członkostwa w ROD Mogilno otrzymali:
– Jan Janus
– Halina i Walenty Pietrzak
– Elżbieta i Stanisław Kuczma
Dyplomy otrzymali:
– Teresa Głowacka
– Mieczysława i Franciszek Janowscy
– Łucja i Edmund Chmielewscy
– Eugenia i Bogusław Opałka
– Marzena i Tomasz Kurant
– Donata i Tomasz Chudziak
– Leszek Bernaciak
– Irena i Zbigniew Cieszyńscy
– Ewa i Andrzej Ratajczak
– Maria i Zenon Jankowscy
– Lidia i Andrzej Lisiak
– Jadwiga i Stefan Harko
– Elżbieta i Marian Rewers
– Halina i Eugeniusz Wolscy
– Justyna i Przemysław Muzolf
– Lidia i Krzysztof Urbanek
– Renata i Józef Szmańda
– Natalia i Łukasz Żywczewscy
– Wanda i Tomasz Berlińscy
– Irena i Jerzy Lipińscy
– Irena i Zenon Pietruszewscy
– Hanna i Stanisław Świech
– Małgorzata i Artur Gołębiowscy
– Anna i Zdzisław Kuczma
– Halina i Zenon Majchrzak
– Magdalena Kołodziejska
– Halina i Andrzej Domachowscy
– Marcin Małyszka
– Maria i Jerzy Graczyk
– Sylwia i Piotr Darul
– Alicja i Tomasz Tomczak
– Anna i Tadeusz Matelscy
– Danuta i Ryszard Menclewicz
– Izabela Jurkiewicz
– Marika Kaźmierczak
(AS)



































































































































Burmistrz nie przybył? Kiedyś bywał na takich uroczystościach. Teraz mamy rok wyborczy a p. Leszka nie ma? Taki pewien wygranej?
Nie wszędzie moźna być, dlaczego zaraz są jakieś domysły lub inne insynuacje dotyczące Burmistrza. Nikt jeszcze nie był jako osoba naraz w dwóch miejscach jednocześnie. Zaraz są głupie docinki.
no i fajnie, takie lokalne towarzystwa wzajemnej adoracji są bardzo wskazane, jedynie uważam że dwaj najwięksi nierobowie tam byli- zupełnie nie potrzebnie
Grono k……w wzajemnej adoracji – co roku gorzej 🙁