Jak poinformował dziś Paweł Molenda, przewodniczący Rady Miejskiej w Mogilnie – tegoroczne dożynki gminne odbędą się 25 sierpnia w Dzierzążnie z inicjatywy tamtejszych mieszkańców.
Przypomnijmy, że w poprzednim roku zrezygnowano z organizacji gminnego święta plonów we Wszedniu ze względu na sytuację, jaka miała miejsce po pożarze chemikaliów w tej miejscowości. (AS)

















Jak świat Stary to zawsze było pierwsze zasiać ,zebrać i dopiero dożynki. Ale jak widać w CMG jest zupełnie odwrotnie,co za popaprane miasto.
no jakiś ty jest kurna inteligentny,kłania się czytanie ze zrozumieniem
mów mi Dr. Mercedes. chyba że jestes Kmiotem