W miniony piątek, 29 maja w Strzelnie na ulicy Wyszyńskiego doszło do groźnej kolizji drogowej. Kierująca Audi nie zachowała należytych środków ostrożności podczas wyprzedzania i zderzyła się z motocyklem marki Yamaha.
Do zdarzenia doszło w miniony piątek, 29 maja o godzinie 14:11 w Strzelnie na ulicy Wyszyńskiego. Z ustaleń policjantów wynika, że 28-letnia kierująca Audi nie upewniła się, że jest wyprzedzana przez motocykl i sama zaczęła wyprzedzać inny samochód, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. 55-letni kierujący motocyklem i jego 58-letnia pasażerka – mieszkańcy powiatu poznańskiego doznali niewielkich obrażeń. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. 28-letniej mieszkance Mogilna za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy.
















