W złazie wzięli udział harcerze seniorzy z kręgów w Mogilnie, Świeciu, Szubinie, Inowrocławiu, Bydgoszczy, Toruniu, Poznaniu i Wągrowcu.
Całość rozpoczęła się od apelu, następnie wszyscy przeszli pod pomnik Powstańca Wielkopolskiego, gdzie delegacja złożyła kwiaty i zapaliła znicze. Uczestnicy złazu udali się także do Przyjmy, zwiedzili mogileński klasztor i kościół farny. Ponadto pod pomnikiem na rynku i tablicą poświęconą św. Janowi Pawłowi II oddano hołd. Kolejnym punktem była również wizyta na cmentarzu. V Złaz Seniorów Chorągwi Kujawsko-Pomorskiej zwieńczyło wspólne ognisko. (AS)































































































































