W II Biegu Babskim Lasem wzięło udział 364 biegaczy i 40 kijkarzy. Po otwarciu biura zawodów w Zespole Placówek Specjalnych w Szerzawach biegacze otrzymali pakiety startowe. Przed samym biegiem każdy mógł uczestniczyć we wspólnej rozgrzewce. Po starcie biegu na dystansie 10 km wyruszyli zawodnicy, którzy mieli do przebiegnięcia 5 km. Następnie wystartowały osoby biorące udział w nordic walking.
Organizatorami biegu byli Adam Krasicki i Marcin Jaśkiewicz. (PK)
Wyniki OPEN 5 km
Wyniki OPEN 10 km
Wyniki OPEN Nordic Walking




























































































































































































































































































































Szkoda ze nie było nigdzie żadnych informacji .sama bym chętnie wzięła udział.
Blisko 400 osób brało udział + 100 kibiców – oni wiedzieli , a biedna Ania nie wiedziała o biegu…..a o wszystkim było w internecie.