W sali Mogileńskiego Domu Kultury miała dziś miejsce ceremonia rozpoczęcia XVIII Mogileńskich Spotkań Plastycznych. Tuż po niej zgromadzeni mieli okazję obejrzeć wystawę główną w sali przy ulicy Jagiełły 17. Inauguracji tegorocznych spotkań towarzyszył także koncert zespołu Dixie Team oraz biesiada artystyczna.
Wystawa główna jest dostępna dla mieszkańców do 14 kwietnia w godzinach od 10:00 do 18:00. Do tego dnia można podziwiać różnorodne prace wykonane przez 184 uczestników tegorocznej wystawy. Szczegółowy program spotkań plastycznych znajduje się tutaj. (AS)



















































































































































































Pracę są na sprzedaż?