Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Strzelno - Rozrywka

Bitwa na kolory

2021-07-30 00:04
 

W niedzielę, 8 sierpnia o godzinie 14:00 na placu przy PKS w Strzelnie odbędzie się "Bitwa na kolory".

- Głównymi atrakcjami wydarzenia będą: bitwa na kolorowe proszki, akompaniament grany przez DJ'a, dmuchańce i skakańce. Świetna okazja, żeby się wyszaleć i aktywnie spędzić czas w kolorowej chmurze. "Bitwa na kolory" to ubrania i twarze całe w palecie barw! Idealny pomysł na spędzenie niedzielnego popołudnia w przyjaznej atmosferze dla młodzieży, rodzin z dziećmi i nie tylko - informuje Dom Kultury w Strzelnie.

Wstęp darmowy. (I)

REKLAMA
 
   » KOMENTARZE [16]» dodaj komentarz   

 » Kolory (Hejka | 08-08-2021, 17:43:06)

Co zrobić aby nie obrazić idiotów I jeszcze na tym zarobić ? ( Myślę o wyborcach ) Nagłośnić sikanie na odległość ? ( Za słabe ? ), tarzanie się w szambie a może ekstremalna rozrywka ? ( Ukamienowanie ) ? Czas pokaże !

 » Wypowiedz (Mieszkaniec | 03-08-2021, 13:51:21)

Następny przykład ogłoszenia typu przyjmę do pracy mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności to ja uważam że ktoś chce dofinansowanie za pracownika a zakres obowiązków jest taki sam jak dla zdrowego człowieka czyli logicznie myśląc chory wykonuje taką pracę jak zdrowy bo obowiązki ma takie same. I można no można.

 » Wypowiedz (Mieszkaniec | 03-08-2021, 12:51:20)

Jak można sobie radzić w pracy z obowiazkami jak człowiek zdrowy o to mi chodzi.dlatego że człowiek po ciężkiej operacji czy z chorym biodrem czy chory psychicznie nie wykona pracy tak samo jak zdrowy. Potrzebuje większej ilości czasu nie może czegoś dobrze zrobić.. czegoś w ogole robić nie może podnosić. A tu pracują krócej i robota jest ogarnięta jakby pracowali po osiem godzin.dla mnie jest to dziwne. Warunki specjalne to dla ciebie chyba skrócenie czasu pracy i dofinansowanie bo jeśli tak to zeczywiscie są warunki specjalne.

 » Cd (Mieszkaniec | 03-08-2021, 12:13:29)

Nie chcę się kłócić ani kogoś obrażać ale w firmach ochroniarskich pracują ludzie z niepełnosprawnością i tam żadnych specjalnych warunków chyba stworzonych nie ma w innych firmach przyjmuje się zdrowych i robią to samo co niepełnosprawni czyli obie grupy pracują tak samo. Tak na moje.

 » Odpowiedz (Mieszkaniec | 03-08-2021, 11:53:43)

Niepełnosprawny i na zasiłku stałym jest całkowicie niezdolny do pracy warunkiem przyznania renty tzsw socjalnej jest całkowita niezdolność do pracy z tego co się orientuję wg zasad. Nie częściową niezdolność tylko całkowita. A w specjalnie stworzonych warunkach może pracować zgadza się.

 » niepełnosprawni (ktoś | 03-08-2021, 07:52:29)

Jak można napisac cyt. "kaleka całkowicie niezdolny do pracy robi jak zdrowy". Czyli jest CAŁKOWICIE niezdolny do pracy czy zdolny do pracy w warunkach specjalnych? Nie chodzi mi o czepianie się tylko o myślenie co się pisze. Z całym szacunkiem do pracowników ZAZ-u, którzy robią świetną robotę dla miasta.

 » Zabawa na miescie (Mieszkaniec | 02-08-2021, 21:24:16)

Nie wiem jak to jest w innych miastach ale chyba taką robotę robią interwencyjnie a nie nie niepełnosprawni. Zwykle cwaniactwo żeby pieniądze zaoszczędzić. Zwykle odbieranie ludziom pracy którzy jej potrzebują. Bo do renty można zawsze dorobić jak nie starcza a coś zawsze tej renty jest. Jak renty zabrakło bo wszystko podrożało to przyszli sobie dorobić nagle się do pracy nadają a nie opieki potrzebują.

 » Zabawa w Strzelnie z zazem (Mieszkaniec | 02-08-2021, 21:08:06)

Jak już ktoś mnie ruszył to chcę wam przy okazji otworzyć oczy na pracowników zazu którzy ze swoją niepełnosprawnością i na rentach socjalnych stali się najlepszą ekipa sprzątająca w Strzelnie. To proszę się zastanowić jak logicznie ludzie chorzy mogą lepiej pracować od zdrowych albo tak jak zdrowi bo oni są za interwencyjnych cos tu nie gra.kaleka całkowicie niezdolny do pracy robi jak zdrowy dlaczego nie pracowali wcześniej w firmach prywatnych tylko do różowego domku chodzili na obiadki. Teraz są super pracownikami. Układy?

 » Impreza na pks (Mieszkaniec | 02-08-2021, 19:48:12)

Jak lubisz zabawy z dziećmi to twoja sprawa każdy robi to co lubi. ze Strzelna robi się wielki plac zabaw i rozrywek dla w cudzyslowiu dzieci i prawdziwych dzieci jak ten park na kosciuszki. ktoś mądrze zauważył że to jest na siłę i żeby coś zrobić. PO PROSTu ROBI SIE COS Z NICZEGO.czywiście najmłodsi mają z czego się cieszyć a reszta żyje swoim życiem. Następna w planie impreza święto czekolady no i znowu głównie dla dzieci. Hahaha

 » UPS (Hejka | 02-08-2021, 13:29:02)

Wolna Amerykanka dla plepsu ? Ubaw mają po pachy obstawiając kto kogo "Załatwi " Każdy orze jak może ? Jeden sprawiedliwy na szkapie kulawej (facet kasę wziął , sprzedawczyk u Szwaba kredyt zaciągnął i do usranej śmierci będzie go spłacał własnym honorem ! (zalezy od Kogo i z jaką ? i il

 » bitwa na kolory (DHL | 02-08-2021, 11:21:08)

Większosc tych imprez to jest wymyślane na siłę, i garstka uczestników przychodzi. Ale później jest o czym pisac i się chwalic jakie to cuda dzieją się w mieście.

 » do strzelnianin (UPS | 02-08-2021, 09:06:20)

Jest fajnie. Widocznie takie zrzędy, jak Ty, już tak się nie bawią. Brawa dla organizatorów. "Mieszkaniec" nie lubi parku, "strzelnianin" farb, inny dzwonów kościelnych. Dla mnie to wszystko musi być, aby każdy według swojego uznania mógł żyć.

 » Farby (strzelnianin | 01-08-2021, 18:03:54)

To jakiś cyrk , kto to wymyślił i komu to służy ? Dobre pytanie kto finansuje takie zabawy i kto na tym naprawdę zarabia .

 » Impreza (GN | 31-07-2021, 20:38:09)

Podziękowanie i brawo dla Pana Dyrektora Domu Kult. Widać Jego pracę i zaangażowanie w różnego rodzaju imprezy. Stara się i robi wszystko,żeby w Strzelnie ,,nie wiało nudą"

 » A własne święta nie dbają! (tomasz z Mogilna | 30-07-2021, 08:51:59)

Zamiast bronić własnych świat, to hinduskie wprowadzają...nie ma co się dziwić. Tylko kto i czemu to wprowadza? I skąd dofinansowanie na tego typu imprezy? Oblewać wodą nie wolno... wszystko czynić by o Polsce zapomniano. Wymieszać, wymieszać...by młodzież nie wiedziała jak bawili się ich rodzice, dziadkowie.

 » Tęczowa zaraza? (Rikitiki | 30-07-2021, 06:04:55)

Proponuję farbę olejną

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Świętowali 5. urodziny (2)
 » Inauguracja projektu (1)
 » Muzyczne skarby w Strzelnie (1)
 » Maraton zumby dla Julki (0)
 » Otwarcie Magazynu Zbożowego GS (36)
 » Kolizja i wniosek o fotoradar (18)
 » Mogileńskie Spotkania Plastyczne (2)
 » Charytatywny turniej koszykówki (0)
 » Ważne spotkanie o obwodnicy (21)
 » GĘBICE: OSP z nowym sprzętem (8)
 » Podziękowania (0)
 » Utrudnienia w przejęciu linii (19)
 » Brakuje pieszych patroli (26)
 » 82. rocznica obrony Mogilna (4)
 » Ukradli alkohol w markecie (9)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2010-2021   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ