Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Mogilno - Społeczeństwo

Wolontariusz Roku i Serce Mogilna

2021-11-13 21:51
 

W sobotę, 13 listopada w Mogilnie odbyło się wręczenie statuetek i wyróżnień w plebiscytach "Wolontariusz Roku" i "Serce Mogilna".

W tegorocznej edycji plebiscytu kapituła w składzie - Elżbieta Sarnowska, Marcin Zieliński, Marek Wolski, Wioleta Michalak, Mariola Źrałka dokonała oceny poszczególnych zgłoszeń i zdecydowała, kto znajdzie się wśród nominowanych.

Tytuł "Wolontariusza Roku" zdobyła Wiktoria Stefańska, absolwentka Szkoły Podstawowej nr 2 w Mogilnie. W tej kategorii nominowano również: Julię Gawron, Maję Lenc, Szkolny Klub Wolontariatu działający przy Szkole Podstawowej nr 1 w Mogilnie, Weronikę Bednarz.

"Serce Mogilna" przyznano śp. Teresie Kujawie. Pozostali nominowani w tej kategorii to: ks. prał. Eugeniusz Jaworski, Radzym Jankiewicz, Jarosław Gębala, Karol Oktabiński, Danuta Lorczak.

Podczas uroczystej gali na scenie zaprezentowali się także Maja Zielińska, Marek Wolski i Sara Skorupińska. Konferansjerami byli: Karol Nawrot i Radosław Nowak. Plebiscyty odbyły się z inicjatywy Klubu Radnych Niezależnych. Patronat medialny sprawował portal CMG24.pl. (AS)

REKLAMA
 
   » GALERIA ZDJĘĆ [48]

 
   » KOMENTARZE [20]» dodaj komentarz   

 » statut i regulamin (nieśmiały | 21-11-2021, 19:15:23)

Tak jak nie budzi wątpliwości osoba Pani T. Kujawy , tak mam duże wątpliwości co do prawidłowości tzn. czy regulamin przewiduje przyznanie tytułu osobie nieżyjącej. Organizatorów proszę o umieszczenie tej części regulaminu , która to reguluje. W innym wypadku uznam za wybór słuszny , lecz nieważny. Pozdrawiam organizatorów.

 » Ludzie na węgiel nie mają a tu jakieś szopki (Joker | 21-11-2021, 11:31:44)

Tym co obalą obecne bolszewickie rządy stawiajmy pomniki a nie odgrzewane kotlety.

 » do wsk (Zdzichu | 17-11-2021, 07:48:23)

podzielam w pełni twoją opinię...

 » Szymon (Mecenas | 15-11-2021, 22:28:42)

Szymon do zdziwionej mogilnianki. Pani Teresa Kujawa była doceniona za życia!!! Była wieloletnią radną, przewodniczącą rady miejskiej w Mogilnie, prezesem Mogileńskiego Towarzystwa Kultury, a także otrzymała tytuł Zasłużony dla Gminy Mogilno. To wszystko dzięki ludziom, którzy widzieli w Niej Człowieka oddanego innemu człowiekowi.

 » pośmiertne (wsk | 15-11-2021, 18:19:27)

niepodzielam opinii i zachwytów nad laureatką tzw serca. Jeżeli już ustanowiono taki tytuł to naprawdę trzeba było przemyśleć decyzję. Był kandydat lepszy.

 » a (okinawa | 15-11-2021, 17:30:04)

Kiedy nowa sesja foto bo czekamy .

 » Spoko (Hejka | 15-11-2021, 16:12:02)

Bujanie łodzią na środku jeziora nagradzane ? Świat kończy się !

 » nominaci (mogilnianin | 15-11-2021, 13:28:37)

poczytałem o nominatach, no i lepiej nic nie powiem, jak tu ktoś napisał żenada i towarzystwo wzajemnej adoracji, nie wspominając o początkach plebiscytu

 » Sercemogilna.pl (Uczestnik | 15-11-2021, 12:15:46)

Bardzo fajna impreza. Osoby nominowane to również bardzo zacne postaci Mogilna. Nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Ktoś z Was pytał, kim są nominowani i słusznie - nie każdego trzeba znać. A często takich ludzi się nie zna, bo nie robią wokół siebie szumu. Charakterystyki dokonań nominowanych znaleźć można na stronie plebiscytu. Pozdrawiam.

 » ... (Obywatel | 15-11-2021, 07:32:18)

Towarzystwo wzajemnej adoracji. Tyle w temacie.

 » serce Mogilna (Niezależna | 14-11-2021, 23:58:30)

Plebiscyt odbył się z inicjatywy klubu radnych niezależnych - żenada - Coś od siebie a nie podpinać się pod coś co nie ma nic wspólnego z niezależnymi radnymi.

 » nominanci (powiatowy | 14-11-2021, 17:05:11)

pewnie fajna sprawa, tylko niech ktoś mi powie, co oznacza tytuł "serce Mogilna", za co jest przyznawane, bo tutaj owszem Panią Kujawę znałem, zasługi dla Mogilna miała, tylko kim są pozostałe nazwiska nominowane, kim są i co zrobili, przyznam szczerze, nie znam, nie wiem co zrobili, a może kto ich wystawił , pewnie tu jest ścieżka kim są

 » Serce Mogilna (Szymon do zdziwionej Mogilnianki | 14-11-2021, 14:46:36)

Całkowicie się zgadzam. Prawo do kontynuacji nadawania "Serca Mogilna",zgodnie z wolą śp.Jacka Ziemnickiego ma Prawica Ziemi Mogileńskiej. To przefarbowane w tym roku towarzystwo na "radnych niezależnych" świadomie pod wybory zmieniło szyld - smutne i przygnębiające...Zwykłe wyrachowanie,bo część wyborców drażni dziś słowo "prawica",lepiej więc go unikać. Osobiście doceniam lewicę za stałość poglądów a to towarzystwo uważam za sprzedajne i fałszywe. Co do wyboru śp.Pani Teresy,mimo,że nie jestem z lewicą związany,uważam za wybór właściwy.Szkoda tylko,że nie za życia ją doceniono.Dobry życzliwy społecznik,kochający naszą Małą Ojczyznę. Nie macie wstydu farbowane lisy niezależne i to wam czkawką wyjdzie w następnych wyborach.Mnie już nie oszukacie.

 » Serce Mogilna (Wacek | 14-11-2021, 11:41:35)

Ale to już było i nie wróci więcej - Serce Mogilna to nie inicjatywa Radnych Niezależnych pod którą się podszywają

 » Mydlenie oczu - a problemy rosną (gat demyt | 14-11-2021, 11:27:18)

Komunalna znowu zrzuca ścieki że wali na pół miasta? Już teraz wieczorem w soboty...

 » Serce Mogilna (Żdziwiona mogilnianka | 14-11-2021, 11:27:02)

Z tego co pamiętam, to Jacek Ziemnicki był inicjatorem serca Mogilna - po jego śmierci żona przekazała prawo używania tej inicjatywy Prawicy Ziemi Mogileńskiej i tylko ta organizacja ma prawo dysponowania tym zacnym tytułem, a nie jacyś niezależni radni.

 » statuetki (Bocian | 14-11-2021, 11:22:56)

Serce Mogilna dla Pani Tereski jak najbardziej zasłużone- kobieta dla ludzi zawsze i przede wszystkim z klasą! Zawsze w sercu! Osobiście uważam, że powinna być rozstrzygana jeszcze jedna kategoria - do spraw obyczajowości.

 » ... (Olga | 14-11-2021, 10:41:51)

...piękna inicjatywa,piękni ludzie - poprzez swoją działalność na rzecz potrzebujących...tylko mała łyżeczka dziegciu:odnoszę wrażenie i to nie tylko ja,że obecnie wszelkie możliwe "imprezy",spotkania,biennale etc,na siłę odbywają się w tzw Magazynie GS...swego czasu,piękne zaduszki odbywaly się w Muzeum w Chabsku, 'Serce Mogilna" na scenie kina "Wawrzyn","Pyszadło" w sali MDK...itd....odnoszę wrażenie ,że nie bardzo jest pomysł jak wykorzystać te w/w miejsca do krzewienia kultury???biblioteka sobie jakoś poradzi...nie chciałam nikogo urazić....może są jakieś inne propozycje???

 » Mogilna (serce | 14-11-2021, 07:46:54)

żenada

 » SERCE MOGILNA (BARDOŃ | 13-11-2021, 23:33:39)

Bardzo żałuję, że nie mogłem być osobiście-dyżur. Gratuluję wszystkim nominowanym i zachęcam do dalszej aktywności, a Serce Mogilna- Panią Kujawę zapamiętam na zawsze jako symbol oddania sprawom naszego miasta, jego mieszkańców, zwłaszcza tych najmłodszych. Była przykładem pracy u podstaw, nie przemalowywała piórek w zależności od wiatrów historii i zawsze była "dla" mieszkańców. Zostanie w mojej pamięci również jako harcerz. Czuwaj!!!

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Konferencja z warsztatami (0)
 » Wygraj gęsią tuszkę (1)
 » Leci woda i zagra muzyka (32)
 » Zrezygnowali z wykonawcy (22)
 » Zderzenie w Bielicach (1)
 » Oświadczenie SM w Mogilnie (0)
 » Pożar w Młynach (1)
 » Uwolnili sarnę (4)
 » Akcja przewonienia gazu (4)
 » Uroczyste przecięcie wstęgi (9)
 » Rocznica napaści ZSRR na Polskę (12)
 » Kujawskie Maki z nowym projektem (0)
 » Podpisali umowę na remont dróg (13)
 » MOGILNO: Zbiórka odpadów (6)
 » 83. rocznica obrony Mogilna (3)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2010-2021   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ