W ramach biegu rozgrywane będą:
– Rywalizacja Służb Mundurowych w Biegu Ulicznym
– Mistrzostwa Polski Grubasów
– Rywalizacja Drużynowa
– Rywalizacja Małżeństw
– Rywalizacja Nordic Walking
– Biegi dla Dzieci i Młodzieży.
Zapisy do biegu głównego trwają online do najbliższej środy, 4 marca, natomiast pozostali chętni mogą zapisać się w dniu biegu od godziny 7:00. Jednak warto się pospieszyć, bo lista zamyka się przy liczbie 1000 osób, a już dziś jest ich pona 700 osób.
Szczegółowy program imprezy, którą przewidziano w Dąbrowie przy kompleksie sportowym:
7:00 – otwarcie biura zawodów
10:30 – wyjazd uczestników NW na start (półmetek biegu)
10:45 – zamknięcie listy startowej
10:55 – wspólne zdjęcie na boisku ORLIK
11:00 – start rajdu NW (według odrębnego regulaminu) – start z półmetka
11:30 – start ostry IV Zimowego Biegu Dębowego
12:15 – orientacyjny czas pierwszego zawodnika
14:00 – ceremonia zakończenia, wręczenie nagród.
Głównym celem i założeniem biegu jest propagowanie zdrowego stylu życia i promocja gminy Dąbrowa.
Organizatorzy i współorganizatorzy: Rada Sportu, Stowarzyszenie Olimpia Dąbrowa, Gmina Dąbrowa, Zespół Szkół w Dąbrowie, OSP Dąbrowa, OSP Parlin, Sołectwo Dąbrowa, Sołectwo Parlin, Sołectwo Parlinek, Gminny Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych (GZRKiOR), Koło Gospodyń Wiejskich (KGW), Stowarzyszenie Braterstwo Dąbrowy, Fundacja Aktywne Trzemeszno.
Jednocześnie zapraszamy w piątek 6 marca na promocję albumu \”Pasja Biegania 2015\”, która odbędzie się o godzinie 19:00 w świetlicy wiejskiej w Dąbrowie.
Szczegóły dotyczące biegu dostępne na stronie www.biegdebowy.pl. Patronat medialny nad imprezą sprawuje portal CMG24.pl. (I)
















oj chłopie wykończysz się a wójt spija śmietankę-on to potrafi potem zaprosi nas na bankiet z naszych pieniędzy .Ciekawe ile dał z własnej kieszeni-50 zł?
widać jak się orientujesz w organizacji tego biegu jak pisze takie rzeczy na temat wójta . jeśli nawet 50 zł ale dał a TY ? dałeś głupi komentarz !!!
dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do stworzenia świetnej atmosfery podczas biegu- organizatorom a przede wszystkim uczestnikom biegu, do zobaczenia za rok 🙂
mega fajna impreza na poziomie GRATULACJE DLA ORGANIZATORÓW